Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Aaron Jones szerződése is átalakítva.
Gergőbácsi
Bakhtiari is beállt a sorba

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ja, magára akarja irányítani a figyelmet... mert amúgy senki nem foglalkozna vele... hiszen ez a "csávó" egy niemand a csongrádi pusztákról...

Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
James007
Remélem ez nem személyeskedés akart lenni.

Amúgy ilyen alapon akkor az összes celeb mi a francnak akar állandóan a médiában szerepelni hisz ők sem akárkik.
De nekem majdnem mindegy, a te csapatodat szopatja azzal, hogy húzza halasztja a döntést nem az enyémet. Az megszopatja saját magat enélkül is.
Remélem belekezd ő is egy ilyen Favre féle visszavonulok ja mégse inkább játékba.
Bazzani
??
Nem.
Írhattam volna az Őrséget is.

Szerkesztette: James007
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Ja, magára akarja irányítani a figyelmet... mert amúgy senki nem foglalkozna vele... hiszen ez a "csávó" egy niemand a csongrádi pusztákról...

Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
James007
Remélem ez nem személyeskedés akart lenni.

Amúgy ilyen alapon akkor az összes celeb mi a francnak akar állandóan a médiában szerepelni hisz ők sem akárkik.
De nekem majdnem mindegy, a te csapatodat szopatja azzal, hogy húzza halasztja a döntést nem az enyémet. Az megszopatja saját magat enélkül is.
Remélem belekezd ő is egy ilyen Favre féle visszavonulok ja mégse inkább játékba.
Bazzani
Az nem lehet hogy amig mi itt twitter bejegyzesekre hivatkozunk ezek esetleg a hatterben targyalnak mert egy tobb tenyezos dologrol van szo? Megmondta hogy nem huzza sokaig a dontest, de millio dolgot kell merlegelni neki is es a csapatnak is.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油

Beki
Szappanopera.
Bazzani
Mégis hogy kéne ezt jobban kezelni?
Mert ez az egy szó nagyon hangzatos és majdnem olyan mintha kifejtett véleményed lenne, nekem mégis úgy tűnik, hogy egy letargikus Lions szurkoló böfögése az éterbe.
Fontos_Vidra
Úgy, hogy hoz egy döntést.
Nem úgy, hogy bemegy egy showba semmit bejelenteni, meg majd hamarosan szól, meg célozgat az instán.
Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
Az a baj, hogy nem értek a twitterhez, ezért nem tudom visszakeresni. De nem tudom miért gondolta valaki, hogy csak azért mert McAfee-nél bejelentkezik az azonnal bejelentést jelent. Emberünk 2 éve elég sokat szerepelt a csatornáján.
Végignéztem ezt az epizódot is, el is mondta, hogy a beszélgetés előtti napokban megírta a házigazdának, hogy nem fog a karrierjével kapcsolatban bejelentést tenni. Ezután ha valakit hibáztatni akarsz, hogy nem szólt a nem-bejelentésről, akkor javaslom Pat McAfee-t. Neki meg nyilván ez nem volt érdeke, mert kell a nézettség.
Szerintem a március eleje-közepe mint határidő több mint korrekt.
Persze szíved joga utálni és köpködni Rodgerst, csak most nem állja meg a helyét a szidása.
Fontos_Vidra
Így van, megmondta mikorra fog döntést hozni, az a határidő pedig még nem járt le. Addig meg tökmindegy melyik "per sources" gyökér mit tweetel.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Beki
Szappanopera.
Bazzani
Mégis hogy kéne ezt jobban kezelni?
Mert ez az egy szó nagyon hangzatos és majdnem olyan mintha kifejtett véleményed lenne, nekem mégis úgy tűnik, hogy egy letargikus Lions szurkoló böfögése az éterbe.
Fontos_Vidra
Úgy, hogy hoz egy döntést.
Nem úgy, hogy bemegy egy showba semmit bejelenteni, meg majd hamarosan szól, meg célozgat az instán.
Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
Engem mint a csapat szurkolóját teljesen hidegen hagy minden ilyen pletyka és el is engedem a fülem mellett, el se olvasom a spekulációkat. Javaslok hasonló magatartást ha valaki nem kíváncsi rá. Aki meg igen nézze nyugodtan. Lesz majd egyszer döntés - addig aki szereti a cirkuszt kap pár felvonást, aki nem majd a végén úgy is látja mi lett a döntés.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Aaron Jones szerződése is átalakítva.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448

Beki
Szappanopera.
Bazzani
Mégis hogy kéne ezt jobban kezelni?
Mert ez az egy szó nagyon hangzatos és majdnem olyan mintha kifejtett véleményed lenne, nekem mégis úgy tűnik, hogy egy letargikus Lions szurkoló böfögése az éterbe.
Fontos_Vidra
Úgy, hogy hoz egy döntést.
Nem úgy, hogy bemegy egy showba semmit bejelenteni, meg majd hamarosan szól, meg célozgat az instán.
Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
Az a baj, hogy nem értek a twitterhez, ezért nem tudom visszakeresni. De nem tudom miért gondolta valaki, hogy csak azért mert McAfee-nél bejelentkezik az azonnal bejelentést jelent. Emberünk 2 éve elég sokat szerepelt a csatornáján.
Végignéztem ezt az epizódot is, el is mondta, hogy a beszélgetés előtti napokban megírta a házigazdának, hogy nem fog a karrierjével kapcsolatban bejelentést tenni. Ezután ha valakit hibáztatni akarsz, hogy nem szólt a nem-bejelentésről, akkor javaslom Pat McAfee-t. Neki meg nyilván ez nem volt érdeke, mert kell a nézettség.
Szerintem a március eleje-közepe mint határidő több mint korrekt.
Persze szíved joga utálni és köpködni Rodgerst, csak most nem állja meg a helyét a szidása.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja, magára akarja irányítani a figyelmet... mert amúgy senki nem foglalkozna vele... hiszen ez a "csávó" egy niemand a csongrádi pusztákról...

Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
James007
Remélem ez nem személyeskedés akart lenni.

Amúgy ilyen alapon akkor az összes celeb mi a francnak akar állandóan a médiában szerepelni hisz ők sem akárkik.
De nekem majdnem mindegy, a te csapatodat szopatja azzal, hogy húzza halasztja a döntést nem az enyémet. Az megszopatja saját magat enélkül is.
Remélem belekezd ő is egy ilyen Favre féle visszavonulok ja mégse inkább játékba.

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ja, magára akarja irányítani a figyelmet... mert amúgy senki nem foglalkozna vele... hiszen ez a "csávó" egy niemand a csongrádi pusztákról...

Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.
Bazzani
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Ha van rajta sapka, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért...
Szinte minden héten ő a vendég, anélkül, hogy bármit bejelentene. Hetekkel ezelőtt megmondta mikorra fog döntést hozni, senki nem mondta, hogy most kedden lesz az bejelentve. Szerintem ha magára akarná irányítani a figyelmet, akkor nem rögtön a show elején mondja be, hogy nincs döntés, hanem elhúzza a végéig.

Mondjuk tavaly amikor mindenféle "forrásokra" hivatkozva tweetelgettek, anélkül hogy Rodgers bármit nyilatkozott volna, azért is ő volt hibáztatva, úgyhogy már meg se kéne lepődnöm 😊
Ha van szappanopera, azt a szar média kreálja.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Beki
Szappanopera.
Bazzani
Mégis hogy kéne ezt jobban kezelni?
Mert ez az egy szó nagyon hangzatos és majdnem olyan mintha kifejtett véleményed lenne, nekem mégis úgy tűnik, hogy egy letargikus Lions szurkoló böfögése az éterbe.
Fontos_Vidra
Úgy, hogy hoz egy döntést.
Nem úgy, hogy bemegy egy showba semmit bejelenteni, meg majd hamarosan szól, meg célozgat az instán.
Ez a csávó semmi mást nem csinál most csak próbálja minél jobban magára irányítani a figyelmet.
Ha maradni akarsz maradj, ha játszani akarsz akkor játsz, ha menni akarsz akkor menj. Ilyen egyszerű.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448

Beki
Szappanopera.
Bazzani
Mégis hogy kéne ezt jobban kezelni?
Mert ez az egy szó nagyon hangzatos és majdnem olyan mintha kifejtett véleményed lenne, nekem mégis úgy tűnik, hogy egy letargikus Lions szurkoló böfögése az éterbe.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Beki
Szappanopera.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Kenny Clark szerződését átalakították, spóroltunk 11 milliót.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
lehet nem éppen aktuális, de végre találtam egy Chuck Cecil highlights videót, beteszem ide hátha lesz aki értékeli.


deyell
Nézni is fájt.
Ma a fele zászló lenne.. | utána olvasva, hogy kiről is van szó, akkor is büntették rendesen |

Szerkesztette: James007
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
lehet nem éppen aktuális, de végre találtam egy Chuck Cecil highlights videót, beteszem ide hátha lesz aki értékeli.


choose life
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
kapufa, de legalább hozott egy kis nézettséget Pat-nek lol
gamerkr
Sokkal nagyobb troll AR, minthogy előre bejelentse a médiának, hogy mikor készül a nagy bejelentésre.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem lehet mondani, hogy a vezetés ne tenne meg mindent, legalábbis eddig. (Vagy... okosak és előre megy az arcmentés)
Gergőbácsi
Figyeljétek meg, idén még majd WR-t is draftolunk az első körben...
Vajon tavaly miért nem lehetett ugyanígy hozzáállni....
esz-ki-mo
Tavaly is már kurvára el lettünk volna késve...Meg mi mindent? Veterán OC majd átveszi a wr2 posztot a jags gyakorló csapatos elkapótól? Jelképes semmi, egy gesztus... két éve regnáló MVP-nek oc. Mindent értek.
twitch(4thline)
A jelen szituációra gondoltam, a playoff kipotty után. Az, hogy előtte mit tettek, vagy még inkább mit nem tettek meg, az már más kérdés.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kapufa, de legalább hozott egy kis nézettséget Pat-nek lol

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448
hahahaha
no decision about my future today
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Trololol

Sztem bejelenti hogy marad.
JéBé
Hat nagyon remelem h neked lesz igazad ! Nem készültem meg fel egy Aaron nélküli packers-re 😊
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448
19.00-kor jön Apu
 youtu.be/4Ob-lKTDwUE
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nem lehet mondani, hogy a vezetés ne tenne meg mindent, legalábbis eddig. (Vagy... okosak és előre megy az arcmentés)
Gergőbácsi
Figyeljétek meg, idén még majd WR-t is draftolunk az első körben...
Vajon tavaly miért nem lehetett ugyanígy hozzáállni....
esz-ki-mo
Tavaly is már kurvára el lettünk volna késve...Meg mi mindent? Veterán OC majd átveszi a wr2 posztot a jags gyakorló csapatos elkapótól? Jelképes semmi, egy gesztus... két éve regnáló MVP-nek oc. Mindent értek.