Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
Rubens
Azért eléggé fájdalmas lehet egy újabb po-t elchokerkedni, pláne hogy a tavalyi után is mindenki a special teamet szidta, ki is rúgták a koordinátort, hogy kinevezzék helyette az assistant st coachot...
r.baggio
Erről is AR tehet. Brady a punthoz is blokkolt volna 😅
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
Pep71
Igen, nem tudjátok milyen az nfl valójában, ha HoF Qb után HoF Qbt draftolsz az eltorzítja a valóságérzetet, azt hiszik sokan hogy ez az alap ugyanis. Persze, látják hogy megy más csapatnál de elhiszik hogy ez náluk (nálatok) nem következhet be. Pedig igen, könnyebben mint azt gondolná az ember, elég pár rossz döntés a managementben, pár kényelmes draft (ugye ebben ti élen jártatok szvsz) és egy ilyen döntés után összedől az egész. Mert szerintem ez a gb keret korántsem olyan erős mint amit a mutatott játék és az eredmények mutatnak, a lyukak nagy részét elfedte Rodgers (meg a zebrák 😛).

Meggyőződésem hogy Rodgers valódi lehetőségeit ebben a ligában tönkretette a GB rossz managementje. Meglátjuk (ha látjuk) hogy máshol ez ugyanígy lesz-e.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Én egy komoly kérdést mindenféle cinizmus nélkül feltennék a Packers drukkereknek. Nem is kérdés inkább csak észrevétel.
Nyilván én olyan csapatnak drukkolok, akik nem résztvevői a playoffnak általában, győzni meg már 10 éve nem is sikerült, s nyilván fogalmam sincs milyen nagy várakozások mellett évek óta kiesni. De.
Írtok itt rebuildről, engedjük el, milyen fájó megint kiesni (nyilván az), legyen rebuild, nézzük meg Lovet.

Én azért átéltem pár szezont közepes QB-val, jó párat még olyannal sem. Csak annyit akarok mondani, hogy annyira azért ne akarjátok ezt. Ne akarjátok megtudni milyen, amikor a legfontosabb poszton mindig hendikeppel indulsz. Mert tipikusan ez a topik az, amelyiknek fogalma sincs arról, hogy milyen, ha hosszútávon az irányítód egyszerűen nem elég jó.

Nyilván most a vereség utáni keserűség bennetek van, de ha atgondoljátok, akkor talán belátjátok.

Feltételezem persze, hogy Love nem lesz top 5 QB, majd amikor kezdő lesz.
tüsi91
A baj ott kezdődik , amint látod , hogy az itteni GB fanok egy része szerint azért nem nyer a csapat, mert AR sz.r 😀 , nem motivator(mint Brady király), stb.
Az, hogy az ellenfél most is szarabb QB teljesítménnyel ejtette ki a Packers-t , az már nem érdekli őket. Majd, ha AR nem lesz, akkor kitisztul sok minden itt a roster valós erősségéről és MLF tudásáról is. Szerintem mind a kettő erősen negatív irányba fog menni, aztán majd kiderül.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
Rubens
Azért eléggé fájdalmas lehet egy újabb po-t elchokerkedni, pláne hogy a tavalyi után is mindenki a special teamet szidta, ki is rúgták a koordinátort, hogy kinevezzék helyette az assistant st coachot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Én egy komoly kérdést mindenféle cinizmus nélkül feltennék a Packers drukkereknek. Nem is kérdés inkább csak észrevétel.
Nyilván én olyan csapatnak drukkolok, akik nem résztvevői a playoffnak általában, győzni meg már 10 éve nem is sikerült, s nyilván fogalmam sincs milyen nagy várakozások mellett évek óta kiesni. De.
Írtok itt rebuildről, engedjük el, milyen fájó megint kiesni (nyilván az), legyen rebuild, nézzük meg Lovet.

Én azért átéltem pár szezont közepes QB-val, jó párat még olyannal sem. Csak annyit akarok mondani, hogy annyira azért ne akarjátok ezt. Ne akarjátok megtudni milyen, amikor a legfontosabb poszton mindig hendikeppel indulsz. Mert tipikusan ez a topik az, amelyiknek fogalma sincs arról, hogy milyen, ha hosszútávon az irányítód egyszerűen nem elég jó.

Nyilván most a vereség utáni keserűség bennetek van, de ha atgondoljátok, akkor talán belátjátok.

Feltételezem persze, hogy Love nem lesz top 5 QB, majd amikor kezdő lesz.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Csak olyat tudok írni amit már más is megtett de azért leírom az én kis összegzésemet is.

1: A védelemből mindenkit megdícsérni! Gary pedig kaphat egy külön kis tapsot is az öltözőben azért amit ma csinált. Ekéztem a palit draftolásakor, de brutál milyen szintű impactja lett.
2: A special teambe nagytakarítás. Akinek ehhez bárki köze van takarodjon. 1. körben az se érdekel ha gunner vagy protector jön. Ez gyalázat. Blockolt punt, blockolt fg és a gw field goalnál 10 embert küldenek fel.
3: Ne akarj MVP passzoló QB-t, amikor ilyen a hazai pálya "előnye". Lehet szeretni, nem szeretni nekünk is kellene egy fedett szép kis stadion mint Minnesotában. Vagy akkor nem kell top passz offensere építeni (EPA/dopback alapon a GB volt a legjobb passz O a ligában). Ugyan az a szitu mint a Billsnél. A haza csapat hátránya a hazai pálya amikor a fő profiljunk a passz. És nem Dillon és Jones remekül dolgoztak idén de amikor AR a QB-d te egy passz offense vagy.
4: Ebbe a verségbe benne van Rodgers és LeFleur is, de vastagon. 9-9 target Adams és Jones. Egy kurva Lazard elkapáson kívül senki más nem tudott hozzátenni. Ja de, Lewis egy fumble-al, de őt nem ekézem, ő blokkoló TE, azt jól csinálja. Tőlem cigánygyerekek is potyoghatnak az égből 10 szerzett pontnál hazai pályán tőbb kell az MVP irányítótól jöjjön bármilyen blizzard szél és hófúvás. Nehezít de nem mentesít.
5: Rodgers tényleg menjen el valahova, ahol van esélye SB-ra. Egyszerűen belefáradtam az alapszakasz királyai, a playoff vicce sorozatokba. Lépjen tovább a Packers, jöjjön egy új korszak és lépjen tovább Rodgers is. LeFleurról is kiderül majd mennyire is "top edző" ha Love van a kezei között. A túloldali társa Gerappával másodjára megy konfdöntőbe, csak mondom... Love-al is hasonló kéne legyen akkor a mérce(?). Meglátjuk mi lesz belőle. Rodgers-re nem vagyok dühös de kicsit csalódott igen. Ő nem egy mentál motivátor mint TB, ő egy tehetséges játékos talán a legtehetségesebb valaha de ehhez nem jó helyen van. Sok a kifogás, hogy valamikor a védelem szar, valamikor spec team, valamikor az időjárás, amik igazak is, de a rájtászásban Ő sem olyan lehengerlő mint az alapszakaszban. Valahogy őt is összenyomja a teher.

Szép szezon volt idén is, köszönjük 10+-adik alkalommal. A rájátszásban idén se volt elég. Jövőre Loveal valami új vagy Rodgerssel ugyan ez. Go Pack!
alatriste
Általában egyetértek veled szinte mindenben, de ez az AR hibáztatás..
Mert ha ARod motivátor akkor az ST nem adja le a meccset ?? 😀 vagy akkor lesz végre egy WR 2 és TE ?? Meg talán a fal sem enged ennyi sack-et?

Jó meccse volt ? Nem.
De ő ilyenkor sem adja el a labdát, hiába nincs más elkapója csak Adams.
Mas QB-nak ha nem megy sorban adja el a labdákat. Pl Wilson , a GB ellen 4x(de lehetne sorolni)és mégis SB-ba viszi a CSAPATA. Ő meg hoz egy 20/29 225 Yard 0TD/ 0 INT meccset 5 sack mellett és rajta ment el persze..
Most kivételesen nem a D# szopatta meg( mert a 49ers-nél jimmyg egy nulla), ilyenkor jön az ST. Hat ezekhez aztan sok köze van, hogy AR motivator-e.

Hány olyan meccs volt a PO-ban amikor úgy esett ki a Packers , hogy azt lehetett mondani a meccs után, hogy az ellenfél irányítója jobban játszott mint AR és ezért esett ki a csapat?

Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni.

Szerkesztette: Pep71
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448
Tévedtem.
Le a kalappal a 49ers előtt, hogy mekkorát küzdöttek. És persze a győzelemért is jár a gratuláció!

De hogy minden évben van egy teljesen új módja annak, hogy szívszorító vereséget szenvedjünk a PO-ban. Komolyan mondom csak a Saints jut eszembe, ami az elmúlt pár playoffban ilyen érthetetlen módokon kapott ki.
0 TD-t szerzett a támadósoruk és kikaptunk. Mi ez?! Az eddigieket nem sorolom, mindenki tudja még mikre gondolok. De hogy kb mindig egy leolvadást, egyéni hibát, edzői döntést tudunk hazahozni a rájátszásból.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(És mivel Packers meccsben nézte a meccset és facepalmozott, most gondolom ő is csalódott, mint minden Green Bay fan.)
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak olyat tudok írni amit már más is megtett de azért leírom az én kis összegzésemet is.

1: A védelemből mindenkit megdícsérni! Gary pedig kaphat egy külön kis tapsot is az öltözőben azért amit ma csinált. Ekéztem a palit draftolásakor, de brutál milyen szintű impactja lett.
2: A special teambe nagytakarítás. Akinek ehhez bárki köze van takarodjon. 1. körben az se érdekel ha gunner vagy protector jön. Ez gyalázat. Blockolt punt, blockolt fg és a gw field goalnál 10 embert küldenek fel.
3: Ne akarj MVP passzoló QB-t, amikor ilyen a hazai pálya "előnye". Lehet szeretni, nem szeretni nekünk is kellene egy fedett szép kis stadion mint Minnesotában. Vagy akkor nem kell top passz offensere építeni (EPA/dopback alapon a GB volt a legjobb passz O a ligában). Ugyan az a szitu mint a Billsnél. A haza csapat hátránya a hazai pálya amikor a fő profiljunk a passz. És nem Dillon és Jones remekül dolgoztak idén de amikor AR a QB-d te egy passz offense vagy.
4: Ebbe a verségbe benne van Rodgers és LeFleur is, de vastagon. 9-9 target Adams és Jones. Egy kurva Lazard elkapáson kívül senki más nem tudott hozzátenni. Ja de, Lewis egy fumble-al, de őt nem ekézem, ő blokkoló TE, azt jól csinálja. Tőlem cigánygyerekek is potyoghatnak az égből 10 szerzett pontnál hazai pályán tőbb kell az MVP irányítótól jöjjön bármilyen blizzard szél és hófúvás. Nehezít de nem mentesít.
5: Rodgers tényleg menjen el valahova, ahol van esélye SB-ra. Egyszerűen belefáradtam az alapszakasz királyai, a playoff vicce sorozatokba. Lépjen tovább a Packers, jöjjön egy új korszak és lépjen tovább Rodgers is. LeFleurról is kiderül majd mennyire is "top edző" ha Love van a kezei között. A túloldali társa Gerappával másodjára megy konfdöntőbe, csak mondom... Love-al is hasonló kéne legyen akkor a mérce(?). Meglátjuk mi lesz belőle. Rodgers-re nem vagyok dühös de kicsit csalódott igen. Ő nem egy mentál motivátor mint TB, ő egy tehetséges játékos talán a legtehetségesebb valaha de ehhez nem jó helyen van. Sok a kifogás, hogy valamikor a védelem szar, valamikor spec team, valamikor az időjárás, amik igazak is, de a rájtászásban Ő sem olyan lehengerlő mint az alapszakaszban. Valahogy őt is összenyomja a teher.

Szép szezon volt idén is, köszönjük 10+-adik alkalommal. A rájátszásban idén se volt elég. Jövőre Loveal valami új vagy Rodgerssel ugyan ez. Go Pack!


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Meg egy dolog Gary előtt le kalappal extra szezonja volt számomra magasan a szezon legpozitívabb fejleménye az h ő így berobbant , ma is vezer volt !

Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
Rubens
Ez teljesen igaz de sajnos Egyelőre nekem Love JimmyG-tol is fényévekre van.
több mint 2 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kalap szar volt az offense, de
az egész évben botrányos St-hez hozzá sem nyúlunk?
Tactful Cactus
pontosan, egész évben erről beszélt mindenki, hogy felforgatott a fal, emberek esnek ki, térnek vissza. Ma botrány volt az o-line leszámítva az első drive-ot (persze nem segített Dillon korai kiválása sem), de én is azt gondolnám hogy az ST-ben azért lehet korrigálni dolgokat év közben.

És bőőőőven voltak jelek, és ha a mait behúztuk volna vmi csoda folytán, a kövin is jött volna valami hiba.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Egyébként egy dolgot kerek már csak ha lehet az elkövetkező dolgok szépen történjenek ne legyen megint szappan opera mindket félnek remelem és úgy gondolom erdeke is ez .

Rendkívül csalódott vagyok , sb-t én sem vartam de ezt ma kilátástalan O teljesítményt nehéz lesz feldolgozni.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 337
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
csak ezut fognak jonni az igazi Bears Packers rangadók, ahol egyforman fos a két csapat : D

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Kalap szar volt az offense, de
az egész évben botrányos St-hez hozzá sem nyúlunk?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
A D fantasztikus volt.

Az O csalódást keltett

Az ST minősíthetetlen.


Sikerült lemásolni a New Orleanst. Majdnem egyszerre nyertünk egy SB-t, aztán egy HOF irányítóval valahogy minden szezont elchokerkedtünk több mint egy évtizeden keresztül. Aztán eljön az a pillanat, amikor a QB, akinek azért túlnyomórészt az egész sikersorozat köszönhető, lelép, visszavonul, ilyesmi.

Nem számítottam SB-re ebben a szezonban sem, mert már az első héten nyilvánvalóak voltak ennek a keretnek a súlyos hiányosságai, csak ezeket megint elkente a 13 győzelmes alapszakasz, a Browns, Bears meg Redskins elleni kiszenvedett győzelmek, amikért ugyanúgy adják a W-t, mint a domináns teljesítményekért, csak a playoffban már nem ők jönnek ugye.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Grat a special teamnek. Elzarnam a melegvizet most az oltozoben.
JéBé
Nyilván vastagon benne vannak, de ez már megint az O n ment el... ha nem kell állandóan a pályán lenniük, meg kb endzonzeból puntolni, akkor nem kell megmutatniuk mekkora vilagi balfaszok...
Rubens
Az O nem nyerte meg/ nem zárta le. Ahogy a 49ers O sem. De a ST-ünk meg sokadszor xopatot le...
több mint 2 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Grat a special teamnek. Elzarnam a melegvizet most az oltozoben.
JéBé
Nyilván vastagon benne vannak, de ez már megint az O n ment el... ha nem kell állandóan a pályán lenniük, meg kb endzonzeból puntolni, akkor nem kell megmutatniuk mekkora vilagi balfaszok...
Rubens
Szerintem ez kristalytisztan a spec teamen ment el. 10 pont. Ilyen korulmenyek kozott nem veszithet el 10 pontot a special team. Az Offense is nyilvan szar volt de az benne lehet ilyen idoben. Dillon is nagyon hianyzott. Nem mentseg, de a spec teamnek meg ennyi sincs.
JéBé
Az első drivon kívül az egész meccsen egyetlen épkézláb támadást nem tudott vezetni az O, egyet sem, volt egy nagy passz Jonesra és ennyi... Nulla volt ez az egész.... Az időjárás? Nem néztem statot, nem is fogok, de lehet Jimmy G-nek több jó passza volt, mint a mi HoF irányítónknak....

Szerkesztette: Rubens
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Tenyleg sikerult 10 emberrel felallni a game winning field goalhoz?😂 Ez a megkoronazasa ennek az egesznek.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
James007
egyértelmű, ezek a kisebbik rosszak voltak a tegnapi produktumot látva.
Viszont a lenti listából sajnos kettő is elég lesz, hogy egy esetleges playoff-ban kizúgjunk a francba.
gamerkr

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Grat a special teamnek. Elzarnam a melegvizet most az oltozoben.
JéBé
Nyilván vastagon benne vannak, de ez már megint az O n ment el... ha nem kell állandóan a pályán lenniük, meg kb endzonzeból puntolni, akkor nem kell megmutatniuk mekkora vilagi balfaszok...
Rubens
Egyértelműen az Offensen ment el , hazai pályán kaptunk 13 pontot ezt nem tudtuk túl lőni , dőreség lenne ezt most elkenni .