Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
Egy darab csóringer se mondja azt, hogy a több sérültötök ellenére idegenben egye fene a Vikes okozhat valami meglepetést?
Nyilván tény, hogy csak olyanokban bízhatunk, hogy pl 2-vel kevesebben vagytok a pályán meg ilyenek😀
PatrickSKOL
Én Viking W-t vártam és jósoltam is. Bár szakértő nem vagyok csodálkoztam is, hogy ennyire söpört a GB a tippeléseknél.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
SBL
Igy van, a kritikus hivasok jogosak voltak.
Gary nagyon hianyzott, Galeai hiaba villant par playben a helyen.
Jenkins serulese, remeljuk, nem season ending, de nem nezett ki jol.
Crosbynak hany hiba fer meg bele?
casaubon
De az sajnos. ACL.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Gary hiánya pont eleg volt arra hogy Cousins fel masodperccel tobbet kapott jatekonkent es nagy jatekokat tudott csinalni. Ha az iranyitonak van ideje azert a secondarynk ossze tud omlani, az eddigi sikerek a pass rushnak es a zseb osszetomoritesenek voltak koszonhetoek.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Bosszantó és fájó is, de legalább nem lett sima. Jó lenne, ha nem csak egyre többen esnének ki, hanem lassan valaki jöhetne is már vissza a kezdők közül. Illetve a rúgó posztot lassan illene megoldani valamilyen módon. 🙄 A múlt héten megénekelt Barry felé D nem igazán tudott hozzá tenni, sőt! Kb már azt éreztem jobban járunk, ha gyors TD-t/ket engedünk és Rodgers kezébe adjuk a labdát. Aki a végére nagyot ment!
twitch(4thline)
Azért ez elég inkorrekt , most így ezután h eddig meg hozták a meccseket .. de főleg annak fényében h pass rusher szekcionkból konkrétan Psmith maradt , azért ha csak Gary van jobban meg lett volna kergetve Kirk .
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jenkins esélyes hogy ACL szakadás.... MRI megmondja :/

Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
nagyon kéne már a bye
hage
késői bye week pont nagyon szarul jön ki.
Ha már az O-line, ha Bakhtiari-val eddig csínján bántunk, akkor ha kérhetem ne a Rams ellen térjen vissza.

A Crosby szituval meg valamit gyorsan kezdeni kéne, mert így ha Rodgersnek hagynak is időt, az automata 3 pontosok híjján nehéz lesz.

több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
SBL
Igy van, a kritikus hivasok jogosak voltak.
Gary nagyon hianyzott, Galeai hiaba villant par playben a helyen.
Jenkins serulese, remeljuk, nem season ending, de nem nezett ki jol.
Crosbynak hany hiba fer meg bele?
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Bosszantó és fájó is, de legalább nem lett sima. Jó lenne, ha nem csak egyre többen esnének ki, hanem lassan valaki jöhetne is már vissza a kezdők közül. Illetve a rúgó posztot lassan illene megoldani valamilyen módon. 🙄 A múlt héten megénekelt Barry felé D nem igazán tudott hozzá tenni, sőt! Kb már azt éreztem jobban járunk, ha gyors TD-t/ket engedünk és Rodgers kezébe adjuk a labdát. Aki a végére nagyot ment!
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
nagyon kéne már a bye
hage
Ramst el kellene verni, és akkor ez a vereség belefért
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
nagyon kéne már a bye
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
casaubon
Ezt értem, de korábban az volt, hogy már a KC ellen pályán lesz.
nagylaza
majd februárban
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
Nehogy Eddie Lacy történet legyen, bár ott a ha ébren vagyok akkor zabálok mentalitás is belejátszott

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
casaubon
Ezt értem, de korábban az volt, hogy már a KC ellen pályán lesz.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ha ma ennyi skillplaya hiányzóval is meccsben leszünk, akkor tervezhetünk februárra is meccset
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
casaubon
Hál isten nem kell kapkodni vele mert konkrétan Jenkins is k.rva jó a helyén , ha kell még neki pár hét az is belefér .
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4

több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
“Rodgers has refused to say how he suffered the injury.“
Mivel ezt a karantenban szedte ossze, tovabbra is az az elso tippem, hogy otthon belerugott valamibe.
casaubon
Dehogy. Ráejtette a homeopátiás üvegcsét.
nagylaza
😆😆
Akkor meg jol is jart, ld.:  news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/spain/newsid_1994000/1994707.stm
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
“Rodgers has refused to say how he suffered the injury.“
Mivel ezt a karantenban szedte ossze, tovabbra is az az elso tippem, hogy otthon belerugott valamibe.
casaubon
Dehogy. Ráejtette a homeopátiás üvegcsét.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
“Rodgers has refused to say how he suffered the injury.“
Mivel ezt a karantenban szedte ossze, tovabbra is az az elso tippem, hogy otthon belerugott valamibe.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers

Peszinter Ferenc
Nem szeretnék bank lenni a környéken.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Sziasztok!
Gondolom az Aréna 4 nem a mi meccsünket adja... Végülis nehogy egy ősrangadó kerüljön a terítékre a tv-ben, hisz így mondjuk már lehet lenne vagy 3 vagy 4 meccsünk, ami tv-t ér. 😀
PatrickSKOL
Szerencsére engem ez nem érint, mert tavaly ősz óta csak nem sikerült minden szolgáltatóval megegyezni, úgyhogy rászoktam a gamepassre.