Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 387
Sziasztok!
Gondolom az Aréna 4 nem a mi meccsünket adja... Végülis nehogy egy ősrangadó kerüljön a terítékre a tv-ben, hisz így mondjuk már lehet lenne vagy 3 vagy 4 meccsünk, ami tv-t ér. 😀
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=_YvRMLyQWoY
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
nagylaza
Pl. Rodgers es Bakhtiari ugye nem edz, Lazard se, Gary, Savage, MVS limited, Adams tegnap volt az. Ez mar boven eleg, hogy valtozzanak az oddsok.
casaubon
Basszus. Nem volt időm híreket keresgélni. Így már értem. (Gary lehetőleg ne hősködjön. Azt meg nem tudom, mi van pl. MVS-sel és Adams-szel, még ma este utánanézek.)
nagylaza
MVS csipo, Adams vall, de o mar azota full practice.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
nagylaza
Pl. Rodgers es Bakhtiari ugye nem edz, Lazard se, Gary, Savage, MVS limited, Adams tegnap volt az. Ez mar boven eleg, hogy valtozzanak az oddsok.
casaubon
Basszus. Nem volt időm híreket keresgélni. Így már értem. (Gary lehetőleg ne hősködjön. Azt meg nem tudom, mi van pl. MVS-sel és Adams-szel, még ma este utánanézek.)
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
nagylaza
Pl. Rodgers es Bakhtiari ugye nem edz, Lazard se, Gary, Savage, MVS limited, Adams tegnap volt az. Ez mar boven eleg, hogy valtozzanak az oddsok.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
Egy darab csóringer se mondja azt, hogy a több sérültötök ellenére idegenben egye fene a Vikes okozhat valami meglepetést?
Nyilván tény, hogy csak olyanokban bízhatunk, hogy pl 2-vel kevesebben vagytok a pályán meg ilyenek😀
PatrickSKOL
Pedig szerintem benne van, hogy meglepetés lesz, bár én a maga részéről nem tartanám akkor meglepetésnek a Viking győzelmet. Az idén nem sokat láttam a csapatból, de tavalyról még az maradt meg bennem, hogy ha Cousins ha jónapot fog ki a Thielen-Jefferson duóval és Cook-kal bármelyik védelmet szétszedik.
A mi támadóink pedig elég szerény teljesítményt tettek le az elmúlt két meccsen. Igaz Arod nem volt az egyik meccsen, illetve ép csak beesett a másikra, de akkor is, na!
Jelenleg úgy állunk, hogy a védelem több optimizmusra ad okot.
Elképzelhető, hogy a Vikes O és a Packers D párharca fogja eldönteni a meccset. Pedig általában fodítva szokott lenni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
PatrickSKOL
Egyáltalán nem durva, egyszerűen csak értenek hozzá.😊
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 387
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
Egy darab csóringer se mondja azt, hogy a több sérültötök ellenére idegenben egye fene a Vikes okozhat valami meglepetést?
Nyilván tény, hogy csak olyanokban bízhatunk, hogy pl 2-vel kevesebben vagytok a pályán meg ilyenek😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Rodgers questionable még, szerintem ez annak szól látva a chiefs elleni Loveot.
pecsi92
Azt nyilatkozta h biztosan játszik , az jobban érdekel h mi történt Bakhtiarival? ugy volt h a hétvégén már játszik , deeddig nem is edzett a héten.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Rodgers questionable még, szerintem ez annak szól látva a chiefs elleni Loveot.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy kis védelmi elemzés:

 www.acmepackingcompany.com/2021/11/16/22786040/green-bay-packers-film-study-russell-wilson-seahawks-joe-barry-pressure-eric-stokes-darnell-savage
Gergőbácsi
kiváncsi lennék Clark mennyire lenne ajnározva, ha mondjuk valamelyik LA-ben lévő csapatban tolná.
Brutál játékos.
Sok egészséges meccset Kenny!

Látszik most valami elkezdett összeállni def oldalon, csak most már térjenek vissza is játékosok, sok már a maródi (kezdő) player.

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Egy kis védelmi elemzés:

 www.acmepackingcompany.com/2021/11/16/22786040/green-bay-packers-film-study-russell-wilson-seahawks-joe-barry-pressure-eric-stokes-darnell-savage

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@RobDemovsky
With Aaron Jones (knee) expected to miss a week or two, the Packers worked out former Lions running back Kerryon Johnson.

hátha ő lesz a James Starks reloaded 😊

több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 362
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Pep71
Általában egy meglepetéscsapat edzőjének szokták adni ezt a díjat.
Kampman
Fura, hogy a Shahanan tree-ről: mind három főedző McVay, Nagy, MLF is 7 győzelemmel többet könyvelhetett el menesztett elődje után az első évében, és mindezt egymás utáni években, az egyiküknek sikerült még egy győzelem a rájátszásban is.
hage
Nem igazán értem jól amit gondolsz. MLF mindkét főedzői évében ért el playoff győzelemt...
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Pep71
Általában egy meglepetéscsapat edzőjének szokták adni ezt a díjat.
Kampman
Fura, hogy a Shahanan tree-ről: mind három főedző McVay, Nagy, MLF is 7 győzelemmel többet könyvelhetett el menesztett elődje után az első évében, és mindezt egymás utáni években, az egyiküknek sikerült még egy győzelem a rájátszásban is.
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Nem állítom, hogy Rodgers minden passza tökéletesen ült, de alapvetően az elkapók potyogtatták a labdát (Lazard és Jones). Felrémlett bennem az a Giants elleni PO-meccs, amikor ugyanez történt a Lembón. Csak akkor kikaptunk és kiestünk, most pedig lenulláztuk a SEA-t. Hatalmas különbség.
nagylaza
True. Semmit nem tudnak elkapni ami kicsit is nehezebb elkapas. Lazard is ahol csak first down kene ahelyett hogy seggel betamasztana belefordul a vedobe labdaval egyutt. Rossz nezni ezeket.
JéBé
Előtte megnéztem a Pats meccset is, olyan labdákat fogtak meg az elkapók(Bourne TD 2 védővel a hátán , Hunter Henry is, hogy csak pislogtam), ehhez képest GB-ben az AR által kukázott Cobb a 2. legjobb elkapó, nagyon gyenge sor , de már évek óta.
D# viszont brutál volt. Gary-ről tudni lehet már valamit ? Zada és jaire mkepp vissza fognak térni valamikor vagy pedig az is lehet , hogy season ending lesz náluk?
Pep71
Látták a stadionban őket a múlt héten, civilben.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 387
Aaron Jones-nak az MRI vizsgálata jó hírekkel szolgált , várhatóan csak 1-2 hetet kell kihagynia.
Pep71
És a bye is jókor jön, hogy teljesen felépülhessen! (akár 4 hét pihi...)

Gary meg játszani akar a vikes ellen merevítővel. Orvosi ítélet kedden.

ÁLLATOK A SRÁCAINK!
Indubitably
Skacook, jobbulást a (ti) sérültjeiteknek (is), de nehogy ellenünk rizikózzatok meg játékosokat. 😁
Felesleges! Még az hiányzik a PO-ra kulcsjátékosokat veszítsetek el. Toronymagas esélyesek vagytok, gyakorlatilag B játékosokkal is, a C-vel azért már nem toronymagas, csak magas. 😀

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
megint elküldtük Bortlest, kár érte, kiváló ügynök volt (megint). 😀
Fontos_Vidra
Azért csak óvatosan golfozgasson, ha szükség lenne rá, akkor készen álljon

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
megint elküldtük Bortlest, kár érte, kiváló ügynök volt (megint). 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint csak Lewis az egyetlen egészséges Merci a csapatban.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Pep71
Általában egy meglepetéscsapat edzőjének szokták adni ezt a díjat.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Go Pack Go!
Közben Merci-rol azt olvastam sajnos , hogy bicepsz sérülése van és valószínűleg season ending. Pedig a Hawks ellen több mint ígéretes volt, nagyon kellene vissza Zada és Jaire.

Szerkesztette: Pep71