NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
 www.thescore.com/nfl/news/2188279
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953


empty taxi
Jól megássuk a Broncos sírját
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nem tudom, itt marad-e, de a karereje még mindig rendben van.

iktriad
És MVS-el gyakorol?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Nem tudom, itt marad-e, de a karereje még mindig rendben van.
iktriad
Ja, láttam. Nem rossz. Az elkapók viszont nincsenek rendben.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, itt marad-e, de a karereje még mindig rendben van.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Hát ez nem hangzik túl biztatóan.
iktriad
Nekem sem, mármint hogy basztatják golfozás közben 😊

Én változatlanul úgy gondolom, hogy ha máshova akarna menni már jelezte volna, ha vissza akarna vonulni már megtette volna, más opciója tudtommal nem nagyon van, évekig tartó szerződése viszont igen.

Ha minden igaz július 28 - augusztus 12 között van a training camp, ha ott egyáltalán nem jelenik meg az már lehet kicsit szemöldökráncolós lenne, egyébként Rodgersnek bejött a tavalyi schedule úgyhogy lehet a preseasont is kihagyná


Szerkesztette: Peszinter Ferenc
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem minel tovabb megy a maszatolas, annal valoszinubb, hogy visszater. Amugy en A-Rod partjan vagyok ebben a kerdesben.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Hát ez nem hangzik túl biztatóan.
iktriad
A játékstílusában kb. semmi sem emlékeztetett Favre-ra, de ezt a "fogok játszani vagy mégsem? visszavonulok? hát nem tudom" csiki-csuki hülyeséget azért sikeresen eltanulta.
Kampman
Lehet, hogy a kánikula miatt kissé morcos vagyok, de már kurvára elegem van ebből a bohózatból.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Hát ez nem hangzik túl biztatóan.
iktriad
A játékstílusában kb. semmi sem emlékeztetett Favre-ra, de ezt a "fogok játszani vagy mégsem? visszavonulok? hát nem tudom" csiki-csuki hülyeséget azért sikeresen eltanulta.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez nem hangzik túl biztatóan.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igy jarnak edzesre a sracok 😀 :

több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Állítólag ARod megújította az éves tagságát a Green Bay-i country klubban. Ez hátha jelent valamit.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Én nagyon nem vagyok képben a szerződésekkel és hasonlókkal, úgyhogy egyelőre nem értem se azt, hogy mi haszna lenne kiülnie a szezont, se azt hogy ha 3 évig szerződése van, akkor hogyan menne máshova akár jövőre.
Nem is hallani tőle ilyet, hogy el akarna menni, a csapat se akarja elcserélni, pedig ha mindenképpen menni akar, gondolom célszerű lenne minél előbb elcserélni nagyobb ellenérték fejében.
Olvastam olyat, hogy egyszerűen vissza is vonulhat, de azzal se értem minek várni, már rég megtehette volna.
Nem azt mondom, hogy mindenképpen egy Julio Jones féle "kabbe gyíkok én leléptem" megnyilvánulást várnék, de szerintem egyelőre elég rossz úton halad, ha az a legfőbb célja, hogy más csapatban játsszon.
De azért ha szeptember környékén is még ugyanitt tartunk, akkor elfogadom, hogy tényleg nem fog játszani 😊
Egyébként lehet azért vette fel ezt a pólót, mert az "I'm trolling" feliratú épp mosásban volt.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Tényleg jó a póló, legalább nem kell ilyen "mire gondolt a költő?" játékot játszani.

Az lesz az egészben a legszebb, hogy ha mondjuk ki is üli ezt a szezont, 2022-ben már biztos egókérdést csinál belőle, hogy egy olyan csapathoz térjen vissza, aki minél hamarabb és gyakrabban játszik a Packers ellen. Favre-ot is ez motiválta a Vikingshoz szerződésében.
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828

Peszinter Ferenc
Az a póló... 😀
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Senki a füle botját se mozgatja arra a brékingre, hogy JL készen áll a bevetésre.😊 Úgy látszik, ARod kifárasztotta a topikot (is).😊😊
Engem azért érdekel, hogy mi a franc fog kisülni ebből.
nagylaza
Nagyon kellett volna már neki egy olyan meccs, mint Rodgersnek volt egy Cowboys elleni TNF még 2007-ben, ahol a 2. negyedben bejött csereként és egész jól menedzselte a csapatot. Akkor azért lehetett látni, hogy Favre után is lesz élet.
Most ha tényleg Love-val megyünk neki a szezonnak, tényleg kicsit zsákbamacska érzése lesz mindenkinek, aki nem teljesen belsős. Tartok egy kicsit egy Brett Hundley-féle pofáraeséstől, de ne legyen igazam.
Kampman
Love szivni fog, ha ez lesz a fama. Nem azert, mert biztosan szar jatekos, hanem azert, mert iszonyatosan szar szituaciot hozna magaval az, hogy a teljes felkeszulest ugy kellene nyomnia, hogy azt erzi, azt nyomja bele a media, hogy kotelezoen kiralynak kell lennie, mert ha nem, akkor a Rodgers-parti insiderek es szurkolok kb. felkoncoljak. Mert ez lesz. Szerencsetlen gyereknek minden egyes rossz dobasanal jon majd a sav, hogy de bezzeg Rodgers...

Arrol nem is beszelve, ha netan majd valamelyik elkapoja is meghulyul, es valami nagy hibaja utan elkezdi odavagni, hogy mekkora fakezu, koze sincsen Rodgershez, etc..

Sajnalom a sracot mar most, mert nem o tehet rola, hogy Rodgers hisztizik, es hogy a Packers ot draftolta, de rajta fog csattanni az egesz cirkusz.
Stez
Amennyiben olyan jó mint ahogyan előadták, szerintem senki nem fogja savazni! Sőt, ha tényleg "jövő Mahomesa" szinten elkezd futballozni, mindenki imádni fogja és csak az elvakultaknak hiányzik majd Rodgers. Nem hiszem, hogy olyan kellemetlen szituáció megkapni a QB1-es posztot Green Bayben! Amikor lehetőség adódik, bizonyítani kell! A pályán és mentálisan is. Nem egy Jetsbe kéne beállnia, jó csapat, kiváló edzők, szakemberek dolgoznak együtt vele. Simán tudják segíteni a dolgát, ha esetleg még sem lenne egy Mahomes, de legalább nem bassza el... és vállalható a játéka. Amennyiben a W-ék ugyan úgy jönnek, mint az elmúlt években, szintén nem fog érdekelni, ha nem varázsol. Tudatosan őt akarták. Persze, ha hasonlót hoz, mint az egyetemen és egy kozép szar, pontatlan, inkonzisztens qb lesz NFL szinten, akkor persze meg fog égni. De akkor meg semmilyen szituáció nem lenne ideális számára...Lehet nem a legoptimálisabbak a körülmények, de akkor kell élni a lehetőséggel, mikor megadatik! Go Pack Go!!!

Ja az ostor meg szerintem inkább a vezetőségen kéne csattanjon, ha balul sülnek el a dolgok! Mert akkor ismét vissza kanyarodhatunk a drafthoz..,a rendszerhez. Meg az ARod helyzet kialakulásához.
twitch(4thline)
Valaki világosítson már fel hogy most hirtelen mi ez a nagy hype? Eddig az volt hogy pontatlan, alig dobott messzebbre 10 yardnál, meg hogy ha Rodgers menne a Packers mindenképp akarna egy másik QB-t stb. Aztán most volt egy jobb edzése ahol meg dobott 2 hosszút aztán most már Love az új Mahomes meg Rodgers menjen ha akar Love az új HOF várományos… Érdekes…
Tomcsik
Nagy hájpot látsz? Részemről biztosan nem. Nekem azzal van tele a tököm (szerintem nem egyedül nekem), hogy közvetlenül a draft előtt a semmiből kirobbant egy olyan súlyos belső konfliktus, amiről hosszú hetek óta még csak annyit se tudunk, mi az oka.
Én mindenképpen azok közé tartozom, akik azt szeretnék (valószínűleg a Packers-drukkerek nagy többsége így van ezzel), hogy Rodgers a csapatnál folytassa. Viszont: ha valamiért ez mégse működik, akkor mondja/mondják meg minél előbb, hogy ennyi volt. És akkor jöjjön Love, bizonyítsa be egy év padozás után, hogy megérte az első kört. Dőljön el így vagy úgy, csak már dőljön el végre.
nagylaza
Nem is itt a fórumon de a Twittwren. Jajj annyira fire volt az edzésen hogy a TE coach lefújta ventillátorral. Meg 30 yardos bomba waooo és a commentek már egyből hogy Love az új Mahomes. Az első edző nap után meg jah nem tudott 10 yardnál messzebbre dobni meg pontatlan volt. Szóval érdekes hogyan változnak ezek a dolgok…
Tomcsik
Kint én is látom a hypot. Ami szerintem csak azért generálódik, merte egyre inkább nő az esélye a Rodgers holdoutnak... Ugyanakkor baromi nagy a ketelkedők tábora is. Jómagam nem kérdés, h utóbbiba tartozom. Viszont ez az így nehéz dolga van Lovenak, úgy nehéz dolga van, szerintem nettó baromság. Már a kivalasztásától kezdve minimum megosztó személy lett...Viszont azt nem látom, hogy további 2+ év mit segítene az ő megítélésében? Még inkább indokolatlan pick lenne. Az első adódó lehetőséget meg kell ragadni és jó teljesítménnyel elhallgattatni a ketelkedőket. Amúgy a Mahomesos hasonlítás már a draftnál jött. Ami nekem már akkor ilyen bizonyítvány magyarázásnak tűnt... Kar erő rendben volt, nagyot dobni eddig is tudott. Pontosságban romlani nem nagyon tudott az 1+ év alatt. Egyébként olyan biztató híreket én így sem olvastam Love edzésen mutatott teljesítményéről, mint Fieldséről mondjuk... Inkább csak ilyen támogató jellegű írásokat...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
sehogy nem jön le, hogy le lenne zsírozva, hogy Love fog kezdeni, így meg nem túl érdemes foglalkozni ezzel
Peszinter Ferenc
jelen pillanatban valós esély van rá, hogy Love fog kezdeni
SGBP
😊😊😊
nagylaza
Ha nem kapja meg amit akar…a nagy szerződést full garantáltan.
SGBP
Te tudod, mit akar? Én ott tartok, hogy ez nem a pénzről szól.
Azt sem igazán tudom komoly problémának venni (aktuális problémának semmiképpen sem), amit a játékosok elengedéséről gremi idézett James Jonestól.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Nagy hájpot látsz? Részemről biztosan nem. Nekem azzal van tele a tököm (szerintem nem egyedül nekem), hogy közvetlenül a draft előtt a semmiből kirobbant egy olyan súlyos belső konfliktus, amiről hosszú hetek óta még csak annyit se tudunk, mi az oka.
Én mindenképpen azok közé tartozom, akik azt szeretnék (valószínűleg a Packers-drukkerek nagy többsége így van ezzel), hogy Rodgers a csapatnál folytassa. Viszont: ha valamiért ez mégse működik, akkor mondja/mondják meg minél előbb, hogy ennyi volt. És akkor jöjjön Love, bizonyítsa be egy év padozás után, hogy megérte az első kört. Dőljön el így vagy úgy, csak már dőljön el végre.
nagylaza
Es Schefter meg mindig dorzsoli a tenyeret, mennyi +kattintas es lajk meg retweet lett belole… De nagyjabol a fele sem igaz a platykaknak.
Az biztos, hogy van feszultseg a felek kozott, ennek nem segitett Murphy legutobbi nyilatkozata sem. De James Jones szerint van remeny, az, amit Rodgers szeretne, hogy ne engedjuk el mindig a 30+os huzojatekosainkat.
De tenyleg vege lehetne mar ennek, vagy igy vagy ugy.
több mint 3 éve
SGBP 260
sehogy nem jön le, hogy le lenne zsírozva, hogy Love fog kezdeni, így meg nem túl érdemes foglalkozni ezzel
Peszinter Ferenc
jelen pillanatban valós esély van rá, hogy Love fog kezdeni
SGBP
😊😊😊
nagylaza
Ha nem kapja meg amit akar…a nagy szerződést full garantáltan.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
sehogy nem jön le, hogy le lenne zsírozva, hogy Love fog kezdeni, így meg nem túl érdemes foglalkozni ezzel
Peszinter Ferenc
jelen pillanatban valós esély van rá, hogy Love fog kezdeni
SGBP
😊😊😊
több mint 3 éve
SGBP 260
Nyilván nem kell saját magát fikáznia. Muszáj volt egyáltalán mondania valamit?
nagylaza
Gondolom ha elhajtotta volna a riportereket és nem válaszol, akkor jön a "DRÁMA Green Bayben, Rodgers sehol, Love pedig nem áll készen" sztori. Ami nem lett volna semmivel se jobb szerintem.
Peszinter Ferenc
Vagy: "Kedves ESPN, a kérdésükre annyit tudok mondani, hogy nagy tisztelője vagyok Aaron Rodgersnek, ő a példaképem. A magam részéről mindent elkövetek, hogy méltó legyek hozzá, a lehető legjobb tudásom szerint készülök a szezonra. A többi nem rajtam múlik, nem is az én dolgom erről nyilatkozni."
nagylaza
Na, a bulvármédia ilyen választ nem fogad el.
Érdekük a clickbait.
Kampman
Az ESPN nem bulvármédia. Másrészt: ha ragaszkodsz ahhoz, hogy csak ennyit mondasz, és udvariasan megköszönöd a lehetőséget, akkor a fejük tetejére is állhatnak, nem tudnak többet kiszedni belőled. Nehezen hiszem, hogy a GB-nél nincs "kommunikációs felkészítés" (vagy valami hasonló).
nagylaza
Miért ne mondhatná azt amit gondol!?!?
Ő úgy gondolja, hogy 100%-osan készen áll.
Sztem az lett volna a gáz, ha nem mondja.
Elvégre még nem láttam sehol a ARod-tól, hogy megcáfolta volna azt, hogy nem akar eligazolni/Hold Out-olni…így jelen pillanatban valós esély van rá, hogy Love fog kezdeni.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Nekem a nyilatkozatából sehogy nem jön le, hogy le lenne zsírozva, hogy Love fog kezdeni, így meg nem túl érdemes foglalkozni ezzel. Azt nyilatkozni, hogy készen fog állni szerintem csak akkor jön ki rosszul, ha aztán kiderül, hogy mégse állt készen 😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Nyilván nem kell saját magát fikáznia. Muszáj volt egyáltalán mondania valamit?
nagylaza
Gondolom ha elhajtotta volna a riportereket és nem válaszol, akkor jön a "DRÁMA Green Bayben, Rodgers sehol, Love pedig nem áll készen" sztori. Ami nem lett volna semmivel se jobb szerintem.
Peszinter Ferenc
Vagy: "Kedves ESPN, a kérdésükre annyit tudok mondani, hogy nagy tisztelője vagyok Aaron Rodgersnek, ő a példaképem. A magam részéről mindent elkövetek, hogy méltó legyek hozzá, a lehető legjobb tudásom szerint készülök a szezonra. A többi nem rajtam múlik, nem is az én dolgom erről nyilatkozni."
nagylaza
Na, a bulvármédia ilyen választ nem fogad el.
Érdekük a clickbait.
Kampman
Az ESPN nem bulvármédia. Másrészt: ha ragaszkodsz ahhoz, hogy csak ennyit mondasz, és udvariasan megköszönöd a lehetőséget, akkor a fejük tetejére is állhatnak, nem tudnak többet kiszedni belőled. Nehezen hiszem, hogy a GB-nél nincs "kommunikációs felkészítés" (vagy valami hasonló).
nagylaza
Sajnos elég videót láttam már az ESPN-es talking headektől, hogy lássam, hogy mennyire felszínes és szenzációhajhász módon közelítik meg ők is a sportot. A Packers egy nagyon népszerű csapat, akkor is érdekli az embereket, ha különösebben nem sikeres. Úgyhogy kerül lesz "rajongva" a csapat, az biztos.

Nyilván ha a klubon belül mindenki megőrzi a hidegvérét és profin kezeli a helyzetet, akkor minimalizálni lehet a károkat, de sajnos ebben sem tudok teljesen bízni, mert akkor már alapból nem alakult volna ki ez a helyzet sem.

Szerkesztette: Kampman