NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Jones itt akart játszani ez ugye látszott év közben is
alatriste
Érdekes, hogy ezt írod: a topikban volt több olyan hsz, hogy már ő is tudja, a szezon után máshol folytatja, ezért csapja maga körül a felhajtást.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Korábban én rinyáltam a legjobban, amiért elengedjük (pontosabban: kénytelenek vagyunk elengedni) AJ-t. A végén már beletörődtem, hogy nincs más választás. Részemről - tudom, kevesen osztják a véleményemet - örülök, hogy így alakult. Ebben a szent pillanatban pedig megjósolom, mi jön az elején a drafton: WR.😊
nagylaza
Es alairunk 4 evre Kinggel 😀
gremi
Ezért a hsz-ért járna 2 nap kitíltás a fórumról!
A trollkodásnak is vannak határai! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Korábban én rinyáltam a legjobban, amiért elengedjük (pontosabban: kénytelenek vagyunk elengedni) AJ-t. A végén már beletörődtem, hogy nincs más választás. Részemről - tudom, kevesen osztják a véleményemet - örülök, hogy így alakult. Ebben a szent pillanatban pedig megjósolom, mi jön az elején a drafton: WR.😊
nagylaza
Szerintem senki se vonja kétségbe AJ tudását és a csapat játékra gyakorolt hatását. Jones a 2. legjobb skill játékosunk Adams után (QB nem skill poszt).
A (gond) csak az, hogy amikor kevés a lóvé akkor a nagyon jó és a jó futó között én a jót választom rookie contractért és inkább a run-d-t a falat vagy a wr szekciót építem. Megértem, ha valaki nem, Jones posztja krémje, nem nyúlsz zsákba se vele, ugyan ilyen produktív lesz (hello fantasi 1/1).
Ha megoldja Gut, hogy a szerződése idén (és jövőre) valóban kis cap hitet kreáljonakkor jók leszünk. Márpedig a trendek így alakulnak a ligában és nagyon ritkák az átlagos évi cap hitek.
Jones itt akart játszani ez ugye látszott év közben is, minden TD után mutogatta a GB nyakláncot. Mint játékos örülök h maradt én is, mint pénzügyi részt is nézve már közepes az öröm.

Hajrá Gut, irány az Adams, AR resign és még Linsley is beleférne!!! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Korábban én rinyáltam a legjobban, amiért elengedjük (pontosabban: kénytelenek vagyunk elengedni) AJ-t. A végén már beletörődtem, hogy nincs más választás. Részemről - tudom, kevesen osztják a véleményemet - örülök, hogy így alakult. Ebben a szent pillanatban pedig megjósolom, mi jön az elején a drafton: WR.😊
nagylaza
Es alairunk 4 evre Kinggel 😀
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Közben Zada szerződése is át lett dolgozva mostmár Aaron jön .
nando89
Legyen eloszor Adams... Es csak ha nagyon nagyon muszaj, akkor legyen Rodgers.
Igy is majd 40M lesz a cap hit jovore, ha meg atalakitanak az o szerzodeset is, 45-50M tuuuuuul sok! Ha hozzavesszuk, hogy Zee, Adams, Bak, Clark es Jones nagy szerzodeseit, akkor 140M elmegy 6 jatekosra, a tobbiekre meg marad 70-80... Rossz belegondolni igy is!

Szerkesztette: gremi
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Korábban én rinyáltam a legjobban, amiért elengedjük (pontosabban: kénytelenek vagyunk elengedni) AJ-t. A végén már beletörődtem, hogy nincs más választás. Részemről - tudom, kevesen osztják a véleményemet - örülök, hogy így alakult. Ebben a szent pillanatban pedig megjósolom, mi jön az elején a drafton: WR.😊
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
AJ idei évre tuti h alig fogja terhelni a sapkát. A 12 millió felénél többnél már nagyon csodálkoznék. Részeteket nem tudok, de ugye elég alacsony a gari. Tuti, hogy 2év múlva bátran cutolható lesz. Vagyis tippre egy kb 6 és egy kb 8-10 milliós év után sztem a gari nagy része kipörög és ha kell kivágjuk.

Rosenhaus szerint kaphatott volna többet is az FA-n (szerintem is) szóval adott ezzel egy kis home town discountot. Ha a szerződés pedig úgy fog kinézni ahogy én várom akkor nem is keveset, mert nem csak az évi 12M kevesebb mint amit kaphatott volna, de az alcsacsony gari miatt sztem nagyon könnyű cut lehet ebből 2023-ban.
alatriste
Elso (inkabb masodik) hirek alapjan 9,5M atlag es a bonuszok emelik 12 kore... Ez igy mar sokkal jobbnak tunik.

 twitter.com/mattlombardonfl/status/1371204775031738377?s=21
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Közben Zada szerződése is át lett dolgozva mostmár Aaron jön .
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Jones remek játékos, playmaker.
Inkább a fura így a magas pick Dillonra, még akkor is ha szerintem jó párost fognak alkotni.
tüsi91
Az a tavalyi draft teljesen érthetetlen.
Bazzani
Dillon teljesen más típus, mint AJ. (Rögtön hozzáteszem: erős kisebbségben vagyok a topikban.)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Jones remek játékos, playmaker.
Inkább a fura így a magas pick Dillonra, még akkor is ha szerintem jó párost fognak alkotni.
tüsi91
Az a tavalyi draft teljesen érthetetlen.
Bazzani
A tavalyi első három körrel soha az életben nem fogunk tudni elszámolni , bármikor eszembe jut agyvérzés közeli helyzet .
Ezen max az változtathat ha Love is hall of famer lesz , de olyan isten nincs h Farve és Aaron után harmadszor is belenyúltunk .
nando89
Miért? Nem három a magyar igazság? (És egy a ráadás.)
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 165
Olyan szempontból logikus, hogy Lafleur rendszere elsősorban a futásra épít. Az már más kérdés, hogy Jones nem ér ennyit, meg úgy alapjában véve semelyik futó sem. Egy franchise tag bőven elég lett volna.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AJ idei évre tuti h alig fogja terhelni a sapkát. A 12 millió felénél többnél már nagyon csodálkoznék. Részeteket nem tudok, de ugye elég alacsony a gari. Tuti, hogy 2év múlva bátran cutolható lesz. Vagyis tippre egy kb 6 és egy kb 8-10 milliós év után sztem a gari nagy része kipörög és ha kell kivágjuk.

Rosenhaus szerint kaphatott volna többet is az FA-n (szerintem is) szóval adott ezzel egy kis home town discountot. Ha a szerződés pedig úgy fog kinézni ahogy én várom akkor nem is keveset, mert nem csak az évi 12M kevesebb mint amit kaphatott volna, de az alcsacsony gari miatt sztem nagyon könnyű cut lehet ebből 2023-ban.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Most már emélem, hogy ARod szerződéséhez is úgy hozzányúlnak, hogy érződjön benne a bizalom, és csökkenjen a cap.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 227
nagyon szeretném látni a majdani szerződés részleteit
gamerkr
Ha az idei cap hitje magasabb 8 millional, akkor a franchise tag is jobb lett volna. Kerdes az is, hogy a 48 millioban vannak-e esetleg teljesitmenyfuggo bonuszok. Hamarosan kiderul.

Mindenesetre, ha evi 12 milliobol indulunk ki, akkor ebbol a penzbol lehetett volna egy (nem elit, de) megbizhato CB-t es egy run stuffer falembert hozni.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Jones remek játékos, playmaker.
Inkább a fura így a magas pick Dillonra, még akkor is ha szerintem jó párost fognak alkotni.
tüsi91
Az a tavalyi draft teljesen érthetetlen.
Bazzani
A tavalyi első három körrel soha az életben nem fogunk tudni elszámolni , bármikor eszembe jut agyvérzés közeli helyzet .
Ezen max az változtathat ha Love is hall of famer lesz , de olyan isten nincs h Farve és Aaron után harmadszor is belenyúltunk .
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nagyon szeretném látni a majdani szerződés részleteit

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jones remek játékos, playmaker.
Inkább a fura így a magas pick Dillonra, még akkor is ha szerintem jó párost fognak alkotni.
tüsi91
Az a tavalyi draft teljesen érthetetlen.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jones remek játékos, playmaker.
Inkább a fura így a magas pick Dillonra, még akkor is ha szerintem jó párost fognak alkotni.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hát erre lehet nem sokan számítottak

Peszinter Ferenc
Hat... ezt komoly hibának tartom .. nem brutalis összeg de akkor sem adtam volna meg neki . Szeretem Jones-t de mai fociban ‘értéktelen’ poszt , egy Jamal resign sokkal jobb lett volna ar\ értek aranyban . Inkább futas elleni védelmet turboztam volna vagy egy jó cb Alexander másik oldalára , de főleg Linsley resign.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Hát erre lehet nem sokan számítottak
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Preston elég korrekt kis engedményt adott , majdnem annyi mint cut esetében ,bravó Gute.
Meg Aaron és Zada is kell , aztán egy Adams szerzodes hosszabbítás és akkor lesz kis költő pénz is !
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
750 000-ret szabadítottunk csak fel ezzel. Jönnie kell még hasonlónak.
AR, Z az esélyesek és a már sokat emlegetett Adams resignel is sokat lehetne idén spórolni.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Amos könyvek szerint ez jó dolog.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Lesz 3 kompenzációs pick-ünk a drafton (4.,5.,6. kör),az nem rossz, lehet halászni a 3. nap jó kis futókat és falembereket 😉