NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Félek ettől...

 fuzovelkifele.com/2021/02/nem-valoszinu-hogy-green-bay-ben-marad-a-liga-legjobb-centere/

Ha akarnák, meg tudnák oldani...(feltéve, ha Jones is megy)

Egyetlen mentség (talán) az lenne, ha egy épkézláb WR2-re gyűjtenék a pénzt... egyébként nem tudom, mi a terv...
esz-ki-mo
Sztm Watt-ra várunk h vele mi lesz, én wr-t a draftról remélek .OT/Wr 1-2 kör.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Félek ettől...

 fuzovelkifele.com/2021/02/nem-valoszinu-hogy-green-bay-ben-marad-a-liga-legjobb-centere/

Ha akarnák, meg tudnák oldani...(feltéve, ha Jones is megy)

Egyetlen mentség (talán) az lenne, ha egy épkézláb WR2-re gyűjtenék a pénzt... egyébként nem tudom, mi a terv...
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
 www.youtube.com/watch?v=f9nBqR5b2AQ&feature=emb_logo&ab_channel=TheTonightShowStarringJimmyFallon
több mint 3 éve
SGBP 260
melyik packers insidereket és beat writereket követtek? kiket érdemes és kiket "nem szabad"?
Fontos_Vidra
@RobDemovsky
@Jason_OTC
@AndrewBrandt
@SharpFootball
@TomPelissero
@MikeGarafalo
@FieldYates
@AdamSchefter
@RapSheet
gremi
plusz még talán őket:
@BillHuberSI
@AaronNagler
gamerkr
Tom Silverstein
Matt Schneidman
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
melyik packers insidereket és beat writereket követtek? kiket érdemes és kiket "nem szabad"?
Fontos_Vidra
@RobDemovsky
@Jason_OTC
@AndrewBrandt
@SharpFootball
@TomPelissero
@MikeGarafalo
@FieldYates
@AdamSchefter
@RapSheet
gremi
plusz még talán őket:
@BillHuberSI
@AaronNagler

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/152437177_126891609274668_5619303557713742166_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=101&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=fm4mESGjfJoQ7kNvgHkdt5c&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBVCCFcsCL93uEhPPqavebXm2m3KmyZjXcbunYLfkty0Q&oe=67078A7B
B/R Gridiron on Instagram: "Aaron Rodgers and actress Shailene Woodley are engaged 💍"
117K likes, 1,189 comments - brgridiron on February 23, 2021: "Aaron Rodgers and actress Shailene Woodley are engaged 💍".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
melyik packers insidereket és beat writereket követtek? kiket érdemes és kiket "nem szabad"?
Fontos_Vidra
 www.instagram.com/jodiefosterworld/?hl=en

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
A skill személyzet elhanyagolásán túl azt azért látni kell, hogy a csapat évek óta nagyon jó munkát végez az OL-el. AR karrierje első éveiben ütve-verve volt, de most már nem is tudom 6-7+ éve stabilan a liga tetején van mindig a támadófalunk.
Jelenleg így állunk 2021-re:
Bakhtiari - Jenkins - ??? - Turner - ???

Jenkins C-t, Turner RT-t is tud játszani ha kell. Mindenesetre ha Corey nem jön vissza 2 lyuk is keletkezett a falon. Patrick egy jó minőségű csere guard de kezdőként már inkább gyenge szint.
Stepaniak és Runyan van még a keretben, mindketten tavalyi 6. körös draftoltak. Nem tudom látunk-e valamelyikben kezdő szintet, de ha a legrosszabb forgatókönyv jön be akkor nem lennék meglepve ha a draft 1. körébe a WR helyett elkezdenének majd egyre többett OT-t mockolni a csapathoz.
alatriste
Én támogatnék egy korai OL picket, mondjuk egy RT-t, ott van elsődleges hiány. S akkor Turner maradhat a helyén.
Centerben nem tudom, milyen az idei felhozatal, de ha reális pénzért meg lehetne tartani Linsley-t, akkor én azt választanám. Bevált, elit, megbízható - pont erre van szükségünk.
Nyilván cap space kérdése, de talán RB jobban pótolható draftról hátsó körökből is.
Mindenesetre ezt jól ki kell majd sakkoznia a menedzsmentnek.
esz-ki-mo
OL-t ritkan draftolunk korai korokben (ott inkabb RB vagy TE varhato 😀 ), inkabb a 3.napon.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
melyik packers insidereket és beat writereket követtek? kiket érdemes és kiket "nem szabad"?
Fontos_Vidra
@RobDemovsky
@Jason_OTC
@AndrewBrandt
@SharpFootball
@TomPelissero
@MikeGarafalo
@FieldYates
@AdamSchefter
@RapSheet
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
melyik packers insidereket és beat writereket követtek? kiket érdemes és kiket "nem szabad"?
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
A skill személyzet elhanyagolásán túl azt azért látni kell, hogy a csapat évek óta nagyon jó munkát végez az OL-el. AR karrierje első éveiben ütve-verve volt, de most már nem is tudom 6-7+ éve stabilan a liga tetején van mindig a támadófalunk.
Jelenleg így állunk 2021-re:
Bakhtiari - Jenkins - ??? - Turner - ???

Jenkins C-t, Turner RT-t is tud játszani ha kell. Mindenesetre ha Corey nem jön vissza 2 lyuk is keletkezett a falon. Patrick egy jó minőségű csere guard de kezdőként már inkább gyenge szint.
Stepaniak és Runyan van még a keretben, mindketten tavalyi 6. körös draftoltak. Nem tudom látunk-e valamelyikben kezdő szintet, de ha a legrosszabb forgatókönyv jön be akkor nem lennék meglepve ha a draft 1. körébe a WR helyett elkezdenének majd egyre többett OT-t mockolni a csapathoz.
alatriste
Én támogatnék egy korai OL picket, mondjuk egy RT-t, ott van elsődleges hiány. S akkor Turner maradhat a helyén.
Centerben nem tudom, milyen az idei felhozatal, de ha reális pénzért meg lehetne tartani Linsley-t, akkor én azt választanám. Bevált, elit, megbízható - pont erre van szükségünk.
Nyilván cap space kérdése, de talán RB jobban pótolható draftról hátsó körökből is.
Mindenesetre ezt jól ki kell majd sakkoznia a menedzsmentnek.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A skill személyzet elhanyagolásán túl azt azért látni kell, hogy a csapat évek óta nagyon jó munkát végez az OL-el. AR karrierje első éveiben ütve-verve volt, de most már nem is tudom 6-7+ éve stabilan a liga tetején van mindig a támadófalunk.
Jelenleg így állunk 2021-re:
Bakhtiari - Jenkins - ??? - Turner - ???

Jenkins C-t, Turner RT-t is tud játszani ha kell. Mindenesetre ha Corey nem jön vissza 2 lyuk is keletkezett a falon. Patrick egy jó minőségű csere guard de kezdőként már inkább gyenge szint.
Stepaniak és Runyan van még a keretben, mindketten tavalyi 6. körös draftoltak. Nem tudom látunk-e valamelyikben kezdő szintet, de ha a legrosszabb forgatókönyv jön be akkor nem lennék meglepve ha a draft 1. körébe a WR helyett elkezdenének majd egyre többett OT-t mockolni a csapathoz.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
elkezdődött a takarítás: Kirksey és Wagner cut
Fontos_Vidra
Kicsit meghökkentett, hogy a sapkalistán a 26. helyen vagyunk.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
elkezdődött a takarítás: Kirksey és Wagner cut
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira cuki, amikor a 60-hoz közelítő Jodie Foster lelkes fangirlé változik, amikor a Green Bay szóba kerül. És már a Packers tagjának tekinti magát, mióta MVP Áron őt is megemlítette a köszönőbeszédében. 😀
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen

Peszinter Ferenc
Nagyon rosszul nez ez igy ki.
MVS hosszu dropjai... Valahol olvastam, hogy 4 dropjabol osszejott 250yard...
De van ennek egy masik oldala is:

 scores.nbcsports.com/fb/tmleaders.asp?type=Receiving&range=NFL&rank=232

Ez sem sokkal jobb, mivel itt is 11. legroszabbak vagyunk, de azert ez mar nem egy olyan stat, amivel bele lehet rugni a csapatba...
gremi
Hm ez alapjan a Tampanak es a Kansasnek is tobb dropja volt. Szerintem ahol a boom jatek jobban benne van a hivasokban ott tobb a drop is. Chicago masodik de nem hiszem hogy elcserelnenk az elkapogardat.
Ettol fuggetlenul MVS fakezu es nincs rendes WR#2nk...
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen

Peszinter Ferenc
Nagyon rosszul nez ez igy ki.
MVS hosszu dropjai... Valahol olvastam, hogy 4 dropjabol osszejott 250yard...
De van ennek egy masik oldala is:

 scores.nbcsports.com/fb/tmleaders.asp?type=Receiving&range=NFL&rank=232

Ez sem sokkal jobb, mivel itt is 11. legroszabbak vagyunk, de azert ez mar nem egy olyan stat, amivel bele lehet rugni a csapatba...
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 227
Már megírták, hogy a Packers érdeklődik Watt iránt, aztán már azt is megírták valami közeli forrásra hivatkozva, hogy a legvalószínűbb, hogy a Packersnél köt ki...
De a korábbi évek FA reménykedéseiből kiindulva nehezen hihető a dolog 😀
Peszinter Ferenc
Foleg ugy, hogy nelkule is kb 20M-val vagyunk a cap folott. Es van meg egy Linsley, Lazard, Tonyan, Lewis, Ervin + a 2 RB szerzodes nelkul. Ez meg baratok kozott is tovabbi kb 30M (ha mindenki maradna, de ketlem...).
Akinel szerzodesileg lehetne valamit csinalni az Adams (hosszabbitani), Rodgers (atalakitani), kivagni Preston Smitht, Dean Lowryt, Christian Kirkseyt es Rick Wagnert - de ezzel sem hiszem, hogy lenne hely Wattnak (jo, esetleg egy veteranminimum szerzodessel beferne).
gremi
Egy masik cikk szerint meg a Brownshoz van a legkozelebb...
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Már megírták, hogy a Packers érdeklődik Watt iránt, aztán már azt is megírták valami közeli forrásra hivatkozva, hogy a legvalószínűbb, hogy a Packersnél köt ki...
De a korábbi évek FA reménykedéseiből kiindulva nehezen hihető a dolog 😀
Peszinter Ferenc
Foleg ugy, hogy nelkule is kb 20M-val vagyunk a cap folott. Es van meg egy Linsley, Lazard, Tonyan, Lewis, Ervin + a 2 RB szerzodes nelkul. Ez meg baratok kozott is tovabbi kb 30M (ha mindenki maradna, de ketlem...).
Akinel szerzodesileg lehetne valamit csinalni az Adams (hosszabbitani), Rodgers (atalakitani), kivagni Preston Smitht, Dean Lowryt, Christian Kirkseyt es Rick Wagnert - de ezzel sem hiszem, hogy lenne hely Wattnak (jo, esetleg egy veteranminimum szerzodessel beferne).
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Már megírták, hogy a Packers érdeklődik Watt iránt, aztán már azt is megírták valami közeli forrásra hivatkozva, hogy a legvalószínűbb, hogy a Packersnél köt ki...
De a korábbi évek FA reménykedéseiből kiindulva nehezen hihető a dolog 😀
több mint 3 éve
SGBP 260
Apa kezdődik 😎

Ian Rapoport (@RapSheet) tweetelte: The #Packers recently created about $8.3M in cap space by converting LT David Bakhtiari’s more than $11M roster bonus into a signing bonus and spreading it out over the length of the contract. He’ll make the same as before, but it gives GB some room to operate.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Watt? Én mindenképpen megpróbálnám.
pecsi92
Tökéletes lezárása lenne a karrierjének egy Packers-időszak, ellentétben sok már csak a pénzre utazó veteránnal, ő érzelmileg is kötődne a csapathoz. A sérülései és az, hogy valószínűleg mennyi pénzt kérne el eléggé csökkentik ennek a valószínűségét sajnos.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Kedvenc játékosom a kedvenc csapatomban?
Ez túl szépen hangzik...
Egyébként az, hogy Badgers pulcsiban lépett a kamerák elé, megdobta az oddsokat GB felé, már csak az a kérdés, hogy pénzügyileg hogy tudnák beszuszakolni a sapka alá.
Ő talán nem kérne horribilis pénzt... nagy piros pont lenne a jelenlegi sztároktól, ha belemennének némi fizucsökkentésbe Watt érdekében.. (vagy ez csak illúzió???)
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Watt? Én mindenképpen megpróbálnám.
pecsi92
Fajdalmasan sok cut kellene, hogy hozzank johessen!