NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Mennenga ST koordinator kirakva
gamerkr
Az a furcsa, hogy ez nem történt meg már legalább két hónappal ezelőtt.
casaubon
Még furcsabb, hogy masnap kineveznek valakit, amikor semmi sem surget.
Még annal is furcsabb, h azt az embert nevezik ki, aki Zook (29th NFL ranking) es Mennenga (25th NFL ranking) alatt volt az asszisztensük.
Hat, jo mesterektol tanulta a szakmat...
Noooooooo
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Mennenga ST koordinator kirakva
gamerkr
Az a furcsa, hogy ez nem történt meg már legalább két hónappal ezelőtt.
casaubon
14 eve kovetem a csapatot, ez az egyseg meg csak kozepes sem volt soha 😀 El is engedtem mar reg.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 226
Mennenga ST koordinator kirakva
gamerkr
Az a furcsa, hogy ez nem történt meg már legalább két hónappal ezelőtt.
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Mennenga ST koordinator kirakva
gamerkr
Halleluja! Könnyű és nagyszerű döntés!
Pettine-nek pedig elvileg lejárt a szerződése ha jól láttam szóval gondolom az ő sorsa is kiderül 1-2 napon belül
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mennenga ST koordinator kirakva

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
ARod a végén, ha valakit érdekel
 www.youtube.com/watch?v=T9F_0NXCdSY
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
De kap-e ARod új szerződést.
Amadeus
Nem merek jóslásokba bocsátkozni, csak azt tudom, mit szeretnék: kapjon!
Amúgy gyanúson gyorsan került terítékre a téma. (Vasárnap estünk ki, most kedd van.) Nem tetszik ez nekem.
nagylaza
És ha adtok is neki, aláírja? Én is azt vettem ki a szavaiból hogy tényleg elgondolkodott a váltáson.

Én a FO helyében csak akkor ajanlanék neki újat ha mar lehiggadtak a dolgok.

Amúgy meg szabadulhatnátok mar tőle, minek egy zseni QB amikor dúl a love az öltözőben...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
De kap-e ARod új szerződést.
Amadeus
Nem merek jóslásokba bocsátkozni, csak azt tudom, mit szeretnék: kapjon!
Amúgy gyanúson gyorsan került terítékre a téma. (Vasárnap estünk ki, most kedd van.) Nem tetszik ez nekem.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
De kap-e ARod új szerződést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Összeszedtem az erőmet, és megnéztem az összefoglalót. Gyengébb idegzetű Packers-drukkereknek semmiképpen sem ajánlom. Ezt a meccset egész egyszerűen meg kellett volna nyerni.
Visszapörgethetem százszor, akár ezerszer is, nekem mindig az jön le, hogy ARodnak a végén, annál a bizonyos harmadik kísérletnél futnia kellett volna.
nagylaza
Párszor megnézném még akkor a helyedben


r.baggio
Láttam, hogy már betetted korábban + olvastam, amiket írtál hozzá. Most hallgattam meg a podcastet az FK-n (Triple Coverage). Katona Daniék sem értenek semmit a futballhoz? Szerintük is futni kellett volna ugyanis. És határozottan ez a véleményük. Ha TD-ig nem is, a két-három yardosig eljuthatott volna, akkor pedig MLF valószínűleg máshogy áll a 4. kísérlethez. (Amit, persze, így is meg kellett volna próbálni.)
Mindegy, ez már utólagos - eldönthetetlen - vita. Te egészen máshogyan látod. Tudomásul vettem.
nagylaza
ARod ugye elmondta a meccs után, hogy ő úgy számolt, 2 downjuk van a TD-re. Kommunikációs hiba, kb annyit kellett volna mondania LaFleurnek, hogy ha 3-4 yardot hoz, akkor nekimennek 4.re is.
De azt is elmondta, hogy az időkérésre is figyelt, azért sem akart futni. Ha nem viszi be TD-re, akkor lepörgött volna az óra 2 percig. (szvsz kizárt, hogy be tudta volna vinni. Suh közelített hátulról, JPP oldalról, szemből meg White meg Carlton Davis érkezett volna. legjobb esetben a 3 yardos körül lett volna a kontakt és csoda folytán eljuthatott volna a 2esig, de valószínűbb h 4-5 yard körül vitték volna le. ha első szándékból megfutja, amikor megindult még bőven a zsebben, akkor talán meglehetett volna. de amint betotyogott, amint nézte a passz lehetőségét, ez a lehetőség el is ment)
Össz a sikertelen 3.kísérlet után védhető az FG, mert a 4.&goal a 8.yardról + utána a 2 pontos is nagy rizikóplayek.
Ahogy mondta, ha tudta vna h FG-re mennek a 8yardrosról, akkor valszeg vmi crossing útvonalat hívtak volna, hogy 3-4-5 yard után még oldalt ki tudjanak futni, és akkor 2.min warning előtt 4.&goal 2-3-4 yardról.

Persze, lehet erre fogni, mint döntő play, de ott már kb csoda lett volna (8-10% körül lett volna a win probability sikeres TD-vel + 2 pontossal), még akkor is, ha mindkettő összejön (mert akkor ugye Bradyék nem lefuttatni akarták volna, hanem FG-it eljutni 2 perc alatt több időkéréssel).

Szvsz a meccs a félidő végi picken ment el, meg a 3.negyed 1.driveján. Az ott túl nagy swing volt. Ha csak FG-ig jut a Packers, v csak lepörög az óra a 2.negyed végén, akkor 1 v 4 lett volna közte, nem 11. Aztán meg 18.
Azért mennyire más a leányzó fekvése, ha csak két FG-t hozott volna azokból a Green Bay, és 16-14 nekik, nem 10-28....
De még így is lett volna esély, a két pick utáni két 3&out kb ugyan ennyire meccsdöntőek voltak.

Kár érte, megnéztem volna egy StateFarm Bowlt, az original + a jelenlegi varázslóval, de a Brady-Mahomes párharc se lesz szar (semlegesként) 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet egyedül vagyok, de én értem Lafleur gondolkodását, hogy miért nem ment rá negyedikre. Amikor néztem a meccset, én is azt éreztem, hogy ha megcsinálják a negyediket, akkor odaadják a labdát Bradynek, hogy csináljon két perc alatt egy Field goalt, aki ilyen helyzetekben ficánkol a legjobban, ő a legnagyobb clutch. Lafleur inkább azzal számolhatott, hogy az előny tudatában a Tampa ultrakonzervatív játékokat fog hívni, amit ők megállítanak, és akkor a második legnagyobb clutch irányító, Rodgers megnyerheti nekik a meccset. A GB és Lafleur peche viszont az volt, hogy a Tampa nem volt annyira konzervatív a végén és be mert vállalni több passzjátékot is.

De ha megcsinálják a negyediket, a kétpontost és aztán még a lehető legjobb játékait hívó Tampát is kivédekezik akkor még mindig ott vagyunk, hogy csak döntetlen a meccs, valahogy meg kéne még nyerni is. Szóval nem volt könnyű helyzetben a green bay ígyse-úgyse.
Seda26
Amúgy ugyanígy voltam. Először örültem, hogy na, fasza csak mezőnygól, aztán mondom, oké, de így öt pont lesz, punt és a TD már vereség. Ha pedig TD-re mennek, még mindig benne van, hogy a kétpontos nem jön össze. Szóval én nem voltam nyugodt azért, és parádés volt a Damon Harrisonra behívott play a kétperces figyelmeztetés után, ott azért már nagyon izgultam, hogy ezt a megnyert meccset csak sikerül végül elbukni.

több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Összeszedtem az erőmet, és megnéztem az összefoglalót. Gyengébb idegzetű Packers-drukkereknek semmiképpen sem ajánlom. Ezt a meccset egész egyszerűen meg kellett volna nyerni.
Visszapörgethetem százszor, akár ezerszer is, nekem mindig az jön le, hogy ARodnak a végén, annál a bizonyos harmadik kísérletnél futnia kellett volna.
nagylaza
Párszor megnézném még akkor a helyedben


r.baggio
Láttam, hogy már betetted korábban + olvastam, amiket írtál hozzá. Most hallgattam meg a podcastet az FK-n (Triple Coverage). Katona Daniék sem értenek semmit a futballhoz? Szerintük is futni kellett volna ugyanis. És határozottan ez a véleményük. Ha TD-ig nem is, a két-három yardosig eljuthatott volna, akkor pedig MLF valószínűleg máshogy áll a 4. kísérlethez. (Amit, persze, így is meg kellett volna próbálni.)
Mindegy, ez már utólagos - eldönthetetlen - vita. Te egészen máshogyan látod. Tudomásul vettem.
nagylaza
Katonadaniék? A focihoz? Semmit! 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Összeszedtem az erőmet, és megnéztem az összefoglalót. Gyengébb idegzetű Packers-drukkereknek semmiképpen sem ajánlom. Ezt a meccset egész egyszerűen meg kellett volna nyerni.
Visszapörgethetem százszor, akár ezerszer is, nekem mindig az jön le, hogy ARodnak a végén, annál a bizonyos harmadik kísérletnél futnia kellett volna.
nagylaza
Párszor megnézném még akkor a helyedben


r.baggio
Láttam, hogy már betetted korábban + olvastam, amiket írtál hozzá. Most hallgattam meg a podcastet az FK-n (Triple Coverage). Katona Daniék sem értenek semmit a futballhoz? Szerintük is futni kellett volna ugyanis. És határozottan ez a véleményük. Ha TD-ig nem is, a két-három yardosig eljuthatott volna, akkor pedig MLF valószínűleg máshogy áll a 4. kísérlethez. (Amit, persze, így is meg kellett volna próbálni.)
Mindegy, ez már utólagos - eldönthetetlen - vita. Te egészen máshogyan látod. Tudomásul vettem.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
"Packers All Pro center Corey Linsley, a pending free agent, said his agent hasn't had any talks with the Packers. "That's not to say something couldn't happen but up this point, it's been complimentary but nothing of substance." Sounds like he's prepared to hit the open market."(ESPN)
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Összeszedtem az erőmet, és megnéztem az összefoglalót. Gyengébb idegzetű Packers-drukkereknek semmiképpen sem ajánlom. Ezt a meccset egész egyszerűen meg kellett volna nyerni.
Visszapörgethetem százszor, akár ezerszer is, nekem mindig az jön le, hogy ARodnak a végén, annál a bizonyos harmadik kísérletnél futnia kellett volna.
nagylaza
Párszor megnézném még akkor a helyedben



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Összeszedtem az erőmet, és megnéztem az összefoglalót. Gyengébb idegzetű Packers-drukkereknek semmiképpen sem ajánlom. Ezt a meccset egész egyszerűen meg kellett volna nyerni.
Visszapörgethetem százszor, akár ezerszer is, nekem mindig az jön le, hogy ARodnak a végén, annál a bizonyos harmadik kísérletnél futnia kellett volna.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Lehet egyedül vagyok, de én értem Lafleur gondolkodását, hogy miért nem ment rá negyedikre. Amikor néztem a meccset, én is azt éreztem, hogy ha megcsinálják a negyediket, akkor odaadják a labdát Bradynek, hogy csináljon két perc alatt egy Field goalt, aki ilyen helyzetekben ficánkol a legjobban, ő a legnagyobb clutch. Lafleur inkább azzal számolhatott, hogy az előny tudatában a Tampa ultrakonzervatív játékokat fog hívni, amit ők megállítanak, és akkor a második legnagyobb clutch irányító, Rodgers megnyerheti nekik a meccset. A GB és Lafleur peche viszont az volt, hogy a Tampa nem volt annyira konzervatív a végén és be mert vállalni több passzjátékot is.

De ha megcsinálják a negyediket, a kétpontost és aztán még a lehető legjobb játékait hívó Tampát is kivédekezik akkor még mindig ott vagyunk, hogy csak döntetlen a meccs, valahogy meg kéne még nyerni is. Szóval nem volt könnyű helyzetben a green bay ígyse-úgyse.
Seda26
A Tampának lényegében egy first down kellett így. Ha az megvan, onnantól maximum ilyen 10-20 s maradhatott volna Rodgersnek, egy jókora punt után saját kb 20-30-asról, időkérés nélkül alkosson valamit..

Ellenben ha megvan a TD és a kettes, touchbackről 35-40 yard kellett volna Bradyéknek, hogy rúgjanak egy normálisat. És nekik is figyelni kellett volna az órára, hogy lepörgessék, mert 3 and outtal sok maradt volna a Packersnek. Akiknek az időkéréseket se kellett volna elégetni. Ha meg nem sikerül, a 10 yardosról jön a Tampa. Ha levédekezik amit feltételezett LaFleur, akkor a punt jó eséllyel a félpálya környékén pottyan, onnan lehetett volna jönni megint.

Nálam ez ilyen irányítóval minden szempontból védhetetlen döntés volt az, hogy nem mentek rá.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
akkor még mindig ott vagyunk, hogy csak döntetlen a meccs, valahogy meg kéne még nyerni is
Seda26
A döntetlen és a hosszabbítás összehasonlíthatatlanul jobb opció a vereségnél. Nyilván volt valamilyen logika a FG választása mögött, de téves elképzelésen alapult. Ha MLF nem az oldalvonal mellett áll, hanem sört kortyolgatva tévében nézi a meccset, akkor valószínűleg ő is máshogyan gondolja. Arra pedig végképp nincs magyarázat, hogy átengedi a játékhívást ARodnak, majd kiderül, hogy mégse, bocsesz, a negyedik az enyém.
több mint 3 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lehet egyedül vagyok, de én értem Lafleur gondolkodását, hogy miért nem ment rá negyedikre. Amikor néztem a meccset, én is azt éreztem, hogy ha megcsinálják a negyediket, akkor odaadják a labdát Bradynek, hogy csináljon két perc alatt egy Field goalt, aki ilyen helyzetekben ficánkol a legjobban, ő a legnagyobb clutch. Lafleur inkább azzal számolhatott, hogy az előny tudatában a Tampa ultrakonzervatív játékokat fog hívni, amit ők megállítanak, és akkor a második legnagyobb clutch irányító, Rodgers megnyerheti nekik a meccset. A GB és Lafleur peche viszont az volt, hogy a Tampa nem volt annyira konzervatív a végén és be mert vállalni több passzjátékot is.

De ha megcsinálják a negyediket, a kétpontost és aztán még a lehető legjobb játékait hívó Tampát is kivédekezik akkor még mindig ott vagyunk, hogy csak döntetlen a meccs, valahogy meg kéne még nyerni is. Szóval nem volt könnyű helyzetben a green bay ígyse-úgyse.
Seda26
Nekem a kisebbik gondom az, hogy nem mentek neki 4-re,azt már sokkal kevésbé tudom értelmezni, hogy utána nem vállaltunk be egy onsideot, hanem beszari módon még az esélyt sem adta meg arra, hogy egyből vissza is szerezzük a labdát. A két döntés külön-külön is nehezen védhető, egyszerre meg teljesen katasztrófa
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Végigolvasva az elmúlt nap termését, még egy lehetséges forgatókönyvet említenék meg.
Simán előfordulhat (sőt, én jó ötletnek tartanám), hogy mielőtt esetlegesen cserét kérne, A-Rod bekopog a menedzsmenthez. Valahogy így:
- Hello Gute, régóta nem beszéltünk. Igen, megvagyok, aludtam a történtekre párat. Azért kereslek, mert szeretnék tisztázni valamit. Tavaly ugye beverekedtük magunkat az NFC döntőbe, ahol a jól kipi..áztak minket, s igen, én sem voltam a topon. Nyilvánvaló volt, hogy erősítenünk kell jópár poszton. Ezek után lehoztátok az ismert módon a draftot. Nyeltem egy nagyot, beálltam a sorba, lenyomtam egy MVP szezont, ismét bejutottunk a konf. döntőbe, azt hiszem, nem kell ecsetelnem, hogy kaptunk ki. Én ennél többet nemigen tudok beletenni a közösbe, úgy tűnik, erősítés nélkül nem tudunk SB-be jutni. Mielőtt nekiállunk egy újabb évnek, szeretném tudni, tervezitek-e, hogy normálisan megerősítsétek a csapatot az offseasonban. Ha igen, akkor még egyszer nekidurálom magam a gyűrűért. Ha nem, akkor viszont szeretném, ha elcserélnétek...

Ez így tiszta sor lenne, nem árulna senki zsákbamacskát. Ha igen a válasz, akkor reménykedhetünk, ha nem, akkor meg legalább tisztán látunk.
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 165
Lehet egyedül vagyok, de én értem Lafleur gondolkodását, hogy miért nem ment rá negyedikre. Amikor néztem a meccset, én is azt éreztem, hogy ha megcsinálják a negyediket, akkor odaadják a labdát Bradynek, hogy csináljon két perc alatt egy Field goalt, aki ilyen helyzetekben ficánkol a legjobban, ő a legnagyobb clutch. Lafleur inkább azzal számolhatott, hogy az előny tudatában a Tampa ultrakonzervatív játékokat fog hívni, amit ők megállítanak, és akkor a második legnagyobb clutch irányító, Rodgers megnyerheti nekik a meccset. A GB és Lafleur peche viszont az volt, hogy a Tampa nem volt annyira konzervatív a végén és be mert vállalni több passzjátékot is.

De ha megcsinálják a negyediket, a kétpontost és aztán még a lehető legjobb játékait hívó Tampát is kivédekezik akkor még mindig ott vagyunk, hogy csak döntetlen a meccs, valahogy meg kéne még nyerni is. Szóval nem volt könnyű helyzetben a green bay ígyse-úgyse.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sorozatban második éve teljesít túl a csapat, mert azért a szakértők kb. 8-9 győzelmet vártak 2019-ben és 2020-ban is. Úgyhogy ezen az alapon lehetne pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, de egy a tehetségéhez meg a teljesítményéhez képest a playoffban méltatlanul sikertelen, ráadásul most már egyre idősödő QB-val a fedélzeten ez nem így működik. Minden év must win év, és egyre inkább az.

Közben persze azt is érzékelhetőnek tartom, hogy a front office (és MLF is?) nem szeretné, hogy Rodgers olyan szinten a csapat fejére nőjön, mint pl. Big Ben a Steelersnél (vagy akár Favre korábban nálunk, állítólag), ha ez a feltételezés helyes, akkor valószínűleg ennek köszönhető a draft, az igazolások, a kinevezések. Valamint abban is látok igazságot, amit nemrég említett itt valaki, hogy egy kicsit már a Rodgers utáni Packers építése is folyik. A 2010-es bajnokcsapat kulcsjátékosai is nagyrészt még Favre alatt lettek draftolva/igazolva.

Mindegy, amíg ebbe a védelembe nem érkezik egy-két nagy név, főleg a secondarybe, addig nem vagyunk contenderek. Aaron Jonest pedig nem lesz szabad annyiért megtartani, mint amennyit kérni fog. Növelni kell az elkapósor mélységét is. Jó lenne azt elérni, mint 2010-ben, hogy egy Driver kb. 3. számú WR volt.

Ezt a hármat jó lenne megoldani az offseason-ben.
Kampman
2010, Donald Driver


(csak hogy valami széppel induljon a hét 😊 )
Azért ikonikus, hogy ez került be a Top25 játékaink közé amit az NFL állított össze, és nem mondjuk a a Giants elleni hosszú TD 2007-ből

több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Amennyiben Love-t a "jövő építés" céljából draftoltuk (és akkor a 2. 3.kört figyelmen kívül hagyjuk), akkor szerintem nagyobb a baj mintha csak trollkodásból tettük volna.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Sorozatban második éve teljesít túl a csapat, mert azért a szakértők kb. 8-9 győzelmet vártak 2019-ben és 2020-ban is. Úgyhogy ezen az alapon lehetne pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, de egy a tehetségéhez meg a teljesítményéhez képest a playoffban méltatlanul sikertelen, ráadásul most már egyre idősödő QB-val a fedélzeten ez nem így működik. Minden év must win év, és egyre inkább az.

Közben persze azt is érzékelhetőnek tartom, hogy a front office (és MLF is?) nem szeretné, hogy Rodgers olyan szinten a csapat fejére nőjön, mint pl. Big Ben a Steelersnél (vagy akár Favre korábban nálunk, állítólag), ha ez a feltételezés helyes, akkor valószínűleg ennek köszönhető a draft, az igazolások, a kinevezések. Valamint abban is látok igazságot, amit nemrég említett itt valaki, hogy egy kicsit már a Rodgers utáni Packers építése is folyik. A 2010-es bajnokcsapat kulcsjátékosai is nagyrészt még Favre alatt lettek draftolva/igazolva.

Mindegy, amíg ebbe a védelembe nem érkezik egy-két nagy név, főleg a secondarybe, addig nem vagyunk contenderek. Aaron Jonest pedig nem lesz szabad annyiért megtartani, mint amennyit kérni fog. Növelni kell az elkapósor mélységét is. Jó lenne azt elérni, mint 2010-ben, hogy egy Driver kb. 3. számú WR volt.

Ezt a hármat jó lenne megoldani az offseason-ben.

Szerkesztette: Kampman