Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
elnézést a szóhasználatért, de én meg azt várom el, hogy értelmes érvek hangozzanak el egy vitában, nem értelmetlen feltételezések
nem mellesleg minden hívás és döntés elemzésénél alapvetően úgy kellene hozzáállni, hogy miért úgy történt?, nem pedig hogy miért nem úgy történt?

r.baggio
Hozza tartozik, hogy LaFleur neki adta a jatek hivas jogat, viszont arrol nem volt szo hogy rugunk. Elvileg ha tudja hogy nem 4 kiserlet van mast hiv.
JéBé
Ez is amúgy én az agyam eldobom. Percek vannak vissza a meccsből, kulcs 3.down, rohadtul kell a TD, erre nincs lekommunikálva, hogy tiéd a 3.down call AR, de úgy csináld, hogy 4.-re rúgunk... Érthetetlen.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Nyert meccset valaha a GB Aarod irányítása alatt úgy , hogy közben 3int-et dobott?? Nem NFC champ meccsre gondolok , sima alapszakasz meccs is megteszi.
Pep71
Megtaláltam pro-football-reference-n, 4 db 3INTes meccse volt, eddig mind vereség.
Fontos_Vidra
Köszi, gondoltam , hogyha nem megy neki a játék , akkor a csapat többi része majd kisegíti 😁
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
elnézést a szóhasználatért, de én meg azt várom el, hogy értelmes érvek hangozzanak el egy vitában, nem értelmetlen feltételezések
nem mellesleg minden hívás és döntés elemzésénél alapvetően úgy kellene hozzáállni, hogy miért úgy történt?, nem pedig hogy miért nem úgy történt?


r.baggio
Hozza tartozik, hogy LaFleur neki adta a jatek hivas jogat, viszont arrol nem volt szo hogy rugunk. Elvileg ha tudja hogy nem 4 kiserlet van mast hiv.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Nyert meccset valaha a GB Aarod irányítása alatt úgy , hogy közben 3int-et dobott?? Nem NFC champ meccsre gondolok , sima alapszakasz meccs is megteszi.
Pep71
Megtaláltam pro-football-reference-n, 4 db 3INTes meccse volt, eddig mind vereség.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Nyert meccset valaha a GB Aarod irányítása alatt úgy , hogy közben 3int-et dobott?? Nem NFC champ meccsre gondolok , sima alapszakasz meccs is megteszi.
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
igen, és a másodperc törtrésze alatt minden idők egyik legjobb irányítójának a fejében nem az fordul meg, hogyan passzoljon TD-t (mindezt úgy, hogy a no. 1. elkapója szakadt el épp az őrzőjétől), hanem hogy felezze meg a távolságot a futásával harmadikra... ezt a döntést kritizálni és kiokoskodni szerintem a foteldrukkerség csimborasszója
r.baggio
Te biztos sokkal nagyobb szakértő vagy mint én, de mondd már meg melyik másodpercben volt elszakadva a WR a védőktől? 2 ember közé dobott egy -hangsúlyozom szerintem - veszélyes passzt. A másik opció ( a futás) sokkal jobb kimenetellel kecsegtetett.
Ez egy fórum vita, lehet másnak más véleménye vagy csak amit Te mondasz, az a szentírás?
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante
elnézést a szóhasználatért, de én meg azt várom el, hogy értelmes érvek hangozzanak el egy vitában, nem értelmetlen feltételezések
nem mellesleg minden hívás és döntés elemzésénél alapvetően úgy kellene hozzáállni, hogy miért úgy történt?, nem pedig hogy miért nem úgy történt?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
igen, és a másodperc törtrésze alatt minden idők egyik legjobb irányítójának a fejében nem az fordul meg, hogyan passzoljon TD-t (mindezt úgy, hogy a no. 1. elkapója szakadt el épp az őrzőjétől), hanem hogy felezze meg a távolságot a futásával harmadikra... ezt a döntést kritizálni és kiokoskodni szerintem a foteldrukkerség csimborasszója
r.baggio
És ettől még nem lehet beszélgetni róla? Miért kell egyből hülyének nézni a másikat?

Ketten vettettük fel, hogy esetleg lehetett volna futni, de nem is biztosra mondtuk, csak opcióra, erre le vagyunk hülyézve. Ezért fórumozzon az ember... Hát köszi mindenesetre!

Music City Miracle
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Kéne már egy nagyobb raktár a sok feleslegesen legyártott NFC-bajnok pólónak, sapkának. Ja és Kinget is zárják be oda.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante
igen, és a másodperc törtrésze alatt minden idők egyik legjobb irányítójának a fejében nem az fordul meg, hogyan passzoljon TD-t (mindezt úgy, hogy a no. 1. elkapója szakadt el épp az őrzőjétől), hanem hogy felezze meg a távolságot a futásával harmadikra... ezt a döntést kritizálni és kiokoskodni szerintem a foteldrukkerség csimborasszója


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
aki azt mondja, hogy Rodgers itt meg tudta volna futni a TD-t, az nem ért a futballhoz


r.baggio
Valószínűleg utólérte volna a mögötte lévő védő, de hogy minimum lefelezte volna a távolságot, az biztos. És könnyebb döntés lett volna egy 4&2...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rodgers valóban nem....Mahomes, Hurts, Watson, Vick, talán....

BTW sajnálom, hogy a fiamnak nem kell igazolást adni 8.-ra......😕

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante
aki azt mondja, hogy Rodgers itt meg tudta volna futni a TD-t, az nem ért a futballhoz



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Különben az is egy megkérdőjelezhető döntés volt, hogy miért nem adták egyszer Dillon kezébe a labdát az utolsó sorozatnál, aki előtte többször magával cipelt több védőt és tuti, hogy közelebb vitt volna titeket a gólvonalhoz.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Csak ugy a gondolattal eljatszva, mire menne ez a Pali egy Saintsben vagy akar egy Coltsban?
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem egyértelmű, hogy a vezetőségnél nincs valami rendben. Igazából McCarthyval is nagyjából ugyan ez volt a helyzet. Nekem ez is volt a legnagyobb bajom vele, tavaly ilyenkor amikor leigazoltuk. Hogy egy valaha volt egyik legjobb QBval, jo tíz év alatt egy SB részvétel.

Nem tudom mire számít a front office, mert ha tényleg arra kerül a sor, hogy Rodgres menni akar, mit tudnak neki mondani amiért maradna? Vagy miben bíznak ennyire, hogy nélküle is egy minden éveb kb. biztos PO csapat maradna ez a gárda?

Én nem ejtenék könnyeket ha mondjuk átkerülne az AFCbe, mert annyiszor beleszart már a levesünkbe alapszakasz/rájátszás meccsen egyaránt.

Csak tényleg furcsa, hogy egy ilyen generációs zsenivel rendelkező csapat, lassan húsz éve, nem probál meg mindent, hogy egy baszó supporting cast-ot tegyen köré. Vagy legalábbis kívülről úgy tűnik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most nem fog meg elmenni, de ez egy nagyon egyertelmu celzas volt arra hogy milyen offseasont var. Ha veletlenul SB-be jutnank sem tennek sok penzt arra hogy hosszabitana.
JéBé
Mondjuk 23ig van szerződése. A resign sztem alapvetően sem kerülne szóba ha minden rendben lenne.

Gut éra egyik első move-ja volt 18ban a hosszabbítás.

A csalódottság biztos benne van és amit írt Pep is, hogy sok helyen mi mindent megkaphatna, de szerintem nem megoldható idén, ezzel a csökkentett cap-el egy trade.
22ben már annál realisabb. Akkor mar ráadásul 2 éve nézhett Mr. Szerelem a csodas Aaront. Ha tippelni kell utcso év jön, talán meg is kapja a supportot, értsd jön WR (főleg drafton mert is FAra nincs pénz), de 22-ben véget ér egy időszak.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Kb. mindent leírtatok már előttem. Ez így rettentően szomorú.
Az irodámban letéptem a falról az eddig ott függő és babonából az eredményekkel ki nem töltött 2020 Packers Schedule-t, bár kit érdekel ez....
Kíváncsi vagyok a változásokra, felkészültem a legrosszabbakra is. Azaz dehogy...
Gergőbácsi
Hat harmadszor hallgatom végig Aaron nyilatkozatat, és egyre jobban felek attól h cserét ker ... azért az volna az igazi gyomros ..de ahogy beszélt és amik tortentek meg nem lepne de remelem csak a frusztráció .
nando89
Brady-minta ott van előtte. Ha nyerni akar, nem csak kaszálni, akkor váltania kell (amibe belepusztulnék) olyan franchise-hoz, ahol kiszolgálják, biztosítják a feltételeket, AMIT MEGÉRDEMELNE.

Ez a vezetőség bizonyította, hogy a saját állásának 10 éves bebiztosítását előbbre valónak tartja, mint azt, hogy Rodgers pályafutása alatt egy win now idényt fusson. Ez csak azért baj, mert reális esély lenne/lett volna a SB-ra.
"Okken borotvájaként" ismert törvényszerűség most is beigazolódott: a nyilvánvaló és egyszerű megoldás a helyes, azaz nem agyafúrt, remek draftok történtek az utóbbi években, amiket csak mi amatőrök nem látunk át, hanem két év alatt a 18 draftcetlink 90%-át egyszerűen felgyújtottuk a Lambeau WC-jében.

Miért maradna Arod?
Elfogadta MLF rendszerét, beállt a sorba, és egy középszerű csapatot vitt el az elődöntőig.
Fog ez változni? Nem hiszem, semmi sem bizonyította éveken át...
Kereshetne ennél többet máshol? Ez nem is kérdés...
Sőt, Gute olyan ellenértéket kaphatna érte, amire 10-20 évben is ritkán van lehetőség. Nem vagyok benne biztos, hogy nem azzal akarná a saját jövőjét megalapozni.

Egy jó szezon méltatlanul elrontott lezárása után mindenki szomorú, de én úgy érzem ha Rodgers tiplizni akarna, az jogos lenne...
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Ha kikapott volt a Tampa a Brady nép dühönghetne, hogy miért kellett a 1. downok 90%-ban futni - joggal.
Így, hogy a GB kapott ki mi pár szar call miatt elégedetlenkedünk és amiatt mert nem volt meg a support AR utolsó éveire - joggal.

Nem lehetne, hogy összehozzuk itt a két népet? Csapatéptésre jöjjön a Bucs vonal és az all in 1-2 évre, a meccselésbe mehet a mi stábunk, mert 1-1 play igen el lett rontva, összességében jó játékok voltak a meccs nagyrészén. Aztán A meccsen ez a 12-es, B meccsen az a 12-es játszik.

Nem gondolom, hogy AR el akarna menni idén. Mindenhogy 30+ milla DM jönne utána, ezt nem lehet benyelni, nincs rá capünk... 😀
Arra azonban van esély, hogy 2021 lesz a last dance.
alatriste
Szerintem azért megfordul a fejében, hogy egy másik csapatban mit meg nem tennének azért , hogy végre legyen egy elit QB-juk. Pl. Brady-Bucs.
Meg az is hogy be lehet jutni úgy is a SB-ba , hogy dobsz 3 int-et , mert a csapat kisegít.
Nézzük milyen rosszul járhatna, ha elmenne egy olyan csapatba, aki próbálna SB-t nyerni vele.
Talán lenne 1-nél több normális célpontja is egyszerre.
Lenne egy top10, akár top 5 védelem mögötte.
A ST nem bohóckodna minden meccsen.
3 playoff veresége van, úgy hogy közben 3+TD-t passzolt , ezzel vezeti a rangsort.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Most nem fog meg elmenni, de ez egy nagyon egyertelmu celzas volt arra hogy milyen offseasont var. Ha veletlenul SB-be jutnank sem tennek sok penzt arra hogy hosszabitana.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha kikapott volt a Tampa a Brady nép dühönghetne, hogy miért kellett a 1. downok 90%-ban futni - joggal.
Így, hogy a GB kapott ki mi pár szar call miatt elégedetlenkedünk és amiatt mert nem volt meg a support AR utolsó éveire - joggal.

Nem lehetne, hogy összehozzuk itt a két népet? Csapatéptésre jöjjön a Bucs vonal és az all in 1-2 évre, a meccselésbe mehet a mi stábunk, mert 1-1 play igen el lett rontva, összességében jó játékok voltak a meccs nagyrészén. Aztán A meccsen ez a 12-es, B meccsen az a 12-es játszik.

Nem gondolom, hogy AR el akarna menni idén. Mindenhogy 30+ milla DM jönne utána, ezt nem lehet benyelni, nincs rá capünk... 😀
Arra azonban van esély, hogy 2021 lesz a last dance.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Már tavaly is Chiefs-Packers döntőt szerettem volna, kár. Nyilván nem örülnétek, de Rodgersnek tényleg le kellene lépnie, ha már az edző marad, mert évről évre várni ugyanazokkal az emberekkel más eredményt, az értelmetlen.
több mint 3 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Egy NFC dontoben, ilyen kevessel a vege elott azt biza megkellett volna futnia Rodgersnek 3rd-nal....Most hirtelen nememlekszem milyen messze volt csak arra hogy egy szep nagy ures terulet volt elotte,ha nem is futja meg de azert a 4th es rovidnel mar mas lett volna a helyzet.. Nem is ertem LaFleaur mire gondolt...
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Kb. mindent leírtatok már előttem. Ez így rettentően szomorú.
Az irodámban letéptem a falról az eddig ott függő és babonából az eredményekkel ki nem töltött 2020 Packers Schedule-t, bár kit érdekel ez....
Kíváncsi vagyok a változásokra, felkészültem a legrosszabbakra is. Azaz dehogy...
Gergőbácsi
Hat harmadszor hallgatom végig Aaron nyilatkozatat, és egyre jobban felek attól h cserét ker ... azért az volna az igazi gyomros ..de ahogy beszélt és amik tortentek meg nem lepne de remelem csak a frusztráció .
nando89
Nevetséges , hogy nem akar a GB front office win now módba váltani, de még normálisan draftolni se.
Brady elment a Bucs-ba és rögtön hoztak neki egy AB-t meg Gronkot, pedig ők előtte is jól álltak elkapó fronton, falat is helyre tették, védelmük alapból jobb volt, bár a gb-nél nem nehéz.
Tegnap 5 sack Rodgers-en, 1 Bradyn.
GB-nél látszódott , hogy Pettine nem tud értelmes d#-t összerakni , mégis hagyták kóklerkedni.
Az ST liga utolsó, nem baj maradjon úgy az is .
Adams-en kívül nincs normális elkapó , nem baj , draftoljunk egy QB-elso körben.
Röhej, hogy egy ilyen kaliberű qb-val 1x sikerült SB-ba jutni , tényleg kíváncsi vagyok ez a keret mire lenne képes AR nélkül , szerintem olyan 4-5 win max.
Egyre valószínűbb, hogy látjuk Rodgers-t más csapatban is játszani majd.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A végén 3. kísérletre talán Rodgers is megpróbálhatta volna megfutni, nekem úgy tűnt, a védők elég messze voltak. De ha csak a 2-3 yardosig jut, akkor is jobb helyzetbe kerültek volna negyedikre. (Közben olvasom, hogy már más is írja ezt.) Persze ettől függetlenül MLF nagyot hibázott, hogy aztán az FG-t választotta.

Nagy csalódottság lehet kint is, ezért ezt érdemes figyelembe venni a nyilatkozatoknál. Azért ebben a csapatban Rodgersszel bőven lehet jövőre is egy SB run, szóval ha mindenki lenyugszik, majd utána lesz érdekes, hogy ki hogyan látja a jövőt.

Music City Miracle