Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ez a meccs szinvonalaban meltatlan volt az "elodontohoz".
Arians balf.sz, MLF megint nem jol keszult, es gyavan elengedte a meccset a a FG-al.
Brady ma a sajat gondosan cizellalt GOAT legendajat rombolta (ezt a 3 INT-et majd a NE menekült Tampa forumban kell kimosdatni a bandwagonosoknak megint), Rodgers nem bizonyitotta, hogy OLYAT tud ennyire eles helyzetben hozzatenni. A vedelmunk idén sem lett, a megnyert/ elvedztett meccsek végén villogas nem érdem. Pettine eddig is alkalmatlan volt, es remelem elviszi magaval Kinget is.
Szomoru este... ez nem fajt kevedbé, mint a 49, Kaep, vagy a Giants.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Mindazok mellett, amit eddig leirtatok: minel fontosabb egy meccs, annal jobban kellene jatszani. Sajnos ez mar hosszu evek ota rendszeresen nem sikerul.
casaubon
És ebben Rodgers vastagon benne van, ma is a 14 7 nél túlerőltette Adamset, Lazard kurva üresen volt kb goal lineon, a végén kb meg is futhatta volna a td t...
Rubens
Pontosan örök és all time kedvencem marad már Rodgers amíg élek , de ebbe ma ő is beletette magáét .
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
Nagyrészt egyet értek.

Ez a 2011-es Giants elleni hazai L-re meg a Seattle elleni idegenbeli PO meccsünkre hajazott (szintén L, ugye).
Beszopott nagy játék a félidő előtt, impotens offense - Turnover hegyek....
A két pontos persze hiányzott a végén - bravúr elkapás kellett volna Suh belekapása miatt.
A negyedik down-os hívást még mindig nem értem. Akkor utána miért nem onside?
Harmadiknál A-rod közelebb csalhatta volna magát. Nem értem.

Ellennél kiesett a két kezdő safety, hát megmondom őszintén nem látszott.

Oké, egyetértek hogy csukódik az ablak, de pölö a Bucs-ban játszott ez a Shaquil Barrett nevű srác, és Demovsky írta, hogy nem kis impact volt a mai játéka...
Még mindig hiszem hogy ST/DEF erősítéssel igen is nyitva tartható az az ablak.
Persze a cap helyzettel nem lesz egyszerű.
gamerkr
Igen persze én is ezt szeretném , de van annak realitása h 3x egymás után nfc döntöt nyomunk ? Lehet peszimista vagyok de én nem látom , tavalyi nem fájt ennyira jobb volt az Sf megérdemelte , de ma annyi faszságot csináltunk amihez kell egy ofseason h feldolgozzam.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nevetséges gameplan, érthetetlen döntések, szemmel látható hiány posztok, sok egyéni hiba. Arra elég, hogy elkaristoljunk addig a csoportban, míg a többiek gyengélkednek, illetve hozzuk a kötelezőt az alapszakaszban. Majd, ha MVP Rodgerset váltja Love....Ennél könnyebben hozható meccset nehezen tudtam volna elképzelni.
twitch(4thline)
Nekem a faszom tele amúgy ezzel a Rodgers MVP témával meg Goat meg a fasz tudja még mi... Igazából az van, hogy ezt a meccset megint az offense bukta el, ugyanúgy mint Seattleben... Ettől függetlenül bosticknak meg kingnek a kurvaanyját, de akkor is csak az O kúrta el... Persze lehet Pettinezni is, de egy konf döntőben azon kívül hogy szerez a védelem 3 labdát, és van egy úgymond Mvp irányítód, nem tudom mi a faszt kellene még csinálniuk... hogy nyerjen a csapat...
Rubens
Az Offense és az edzői stáb! Semmivel nem voltunk előrébb, mint tavaly.(keret sem) Csak gyengébb volt az ellenfél. És úgy tűnik a vesztes meccsek elemzése, felkészülés sem az erősségünk. Mindezt úgy, h ARod kb rekord évet hozott, csak azért említettem az MVP QB-t. Azzal mit tud csinálni, hogy Adamsen kívül a többi wr-nek a 100%-os labdák 50%-osak? Hol vagyunk mi attól, hogy egy gyenge, 3 int-es irányítójátékot elviseljen a csapat többi része?
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Mindazok mellett, amit eddig leirtatok: minel fontosabb egy meccs, annal jobban kellene jatszani. Sajnos ez mar hosszu evek ota rendszeresen nem sikerul.
casaubon
És ebben Rodgers vastagon benne van, ma is a 14 7 nél túlerőltette Adamset, Lazard kurva üresen volt kb goal lineon, a végén kb meg is futhatta volna a td t...
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Mindazok mellett, amit eddig leirtatok: minel fontosabb egy meccs, annal jobban kellene jatszani. Sajnos ez mar hosszu evek ota rendszeresen nem sikerul.
casaubon
Ez sajnos igy van: sajat tudasunk 60%at hoztuk
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 226
Mindazok mellett, amit eddig leirtatok: minel fontosabb egy meccs, annal jobban kellene jatszani. Sajnos ez mar hosszu evek ota rendszeresen nem sikerul.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Pettine-nek szerintem harangoztak, de, ha az O hozza, amit tud, nincs miről beszélni.
amaru
Én meg nem engedném el, idióta king helyére, akárcsak egy liga átlag cb kell, illetve szintén átlag ILB és ezzel a védelemmel nem lenne olyan nagy gond...
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
Nagyrészt egyet értek.

Ez a 2011-es Giants elleni hazai L-re meg a Seattle elleni idegenbeli PO meccsünkre hajazott (szintén L, ugye).
Beszopott nagy játék a félidő előtt, impotens offense - Turnover hegyek....
A két pontos persze hiányzott a végén - bravúr elkapás kellett volna Suh belekapása miatt.
A negyedik down-os hívást még mindig nem értem. Akkor utána miért nem onside?
Harmadiknál A-rod közelebb csalhatta volna magát. Nem értem.

Ellennél kiesett a két kezdő safety, hát megmondom őszintén nem látszott.

Oké, egyetértek hogy csukódik az ablak, de pölö a Bucs-ban játszott ez a Shaquil Barrett nevű srác, és Demovsky írta, hogy nem kis impact volt a mai játéka...
Még mindig hiszem hogy ST/DEF erősítéssel igen is nyitva tartható az az ablak.
Persze a cap helyzettel nem lesz egyszerű.

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Hát sŕácok én innentől telón vagyok. Átboxoltam a laptopunkat. De durván. Ja és az offense-n ment el.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Pettine-nek szerintem harangoztak, de, ha az O hozza, amit tud, nincs miről beszélni.
amaru
És akkor még AJ... Állandóan kardoskodtam mellette, hogy milyen jó lenne megtartani. Nos: nem a mai teljesítményét vettem alapul. MVS legalább felnőtt a feladathoz (tőle vártam a legkevésbé).
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
Igen, bezárult, de csak erre a szezonra.
nagylaza
Ezt én nem így látom , de szurkolok h neked legyen igazad .
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Azt azert ne felejtsuk el hogy a 3 Brady int jol nez ki de gyakorlatilag barmelyik lehetett volna egy punt is. A mi hibaink vegzetesek voltak.
JéBé
Ez igaz , de azért több volt bennük mint 2 3&aut..
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Pettine-nek szerintem harangoztak, de, ha az O hozza, amit tud, nincs miről beszélni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
Igen, bezárult, de csak erre a szezonra.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
Azt azert ne felejtsuk el hogy a 3 Brady int jol nez ki de gyakorlatilag barmelyik lehetett volna egy punt is. A mi hibaink vegzetesek voltak.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nevetséges gameplan, érthetetlen döntések, szemmel látható hiány posztok, sok egyéni hiba. Arra elég, hogy elkaristoljunk addig a csoportban, míg a többiek gyengélkednek, illetve hozzuk a kötelezőt az alapszakaszban. Majd, ha MVP Rodgerset váltja Love....Ennél könnyebben hozható meccset nehezen tudtam volna elképzelni.
twitch(4thline)
Nekem a faszom tele amúgy ezzel a Rodgers MVP témával meg Goat meg a fasz tudja még mi... Igazából az van, hogy ezt a meccset megint az offense bukta el, ugyanúgy mint Seattleben... Ettől függetlenül bosticknak meg kingnek a kurvaanyját, de akkor is csak az O kúrta el... Persze lehet Pettinezni is, de egy konf döntőben azon kívül hogy szerez a védelem 3 labdát, és van egy úgymond Mvp irányítód, nem tudom mi a faszt kellene még csinálniuk... hogy nyerjen a csapat...
Rubens
Tru story 28-23 nal kétszer kaptunk esélyt mert éppen Brady és arians nem
Tudta milyen rendezvenyen van . , mondom az isten hírével menjen King vagy Pettine a faszba de ezt aki ma csak rájuk írja , az ... minimum nézze vissza 3*.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Egyebkent ami meg a fejembe nem fer de nemis ertek hozza, hogy az o fal hogyan tud ennyire besulni, ugyanazok a jatekosok. Ez joval rosszabb igy mint tavaly azt kell mondjam.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
LaFleur most fel evig fogja kapni, de ettol fuggetlenul nem szabad elmenni amellett hogy itt most egy jo csapat esett ki. Talan eloszor estink ki ugy (esetleg a Warner fele Arizona ugrik meg be) amikor ugy erzem a jobb csapat voltunk. Nem szabad super bowl ablak bezarasarol beszelni, Rodgers egy ev alatt nem fog elfaradni. Segiteni kell neki.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Nevetséges gameplan, érthetetlen döntések, szemmel látható hiány posztok, sok egyéni hiba. Arra elég, hogy elkaristoljunk addig a csoportban, míg a többiek gyengélkednek, illetve hozzuk a kötelezőt az alapszakaszban. Majd, ha MVP Rodgerset váltja Love....Ennél könnyebben hozható meccset nehezen tudtam volna elképzelni.
twitch(4thline)
Nekem a faszom tele amúgy ezzel a Rodgers MVP témával meg Goat meg a fasz tudja még mi... Igazából az van, hogy ezt a meccset megint az offense bukta el, ugyanúgy mint Seattleben... Ettől függetlenül bosticknak meg kingnek a kurvaanyját, de akkor is csak az O kúrta el... Persze lehet Pettinezni is, de egy konf döntőben azon kívül hogy szerez a védelem 3 labdát, és van egy úgymond Mvp irányítód, nem tudom mi a faszt kellene még csinálniuk... hogy nyerjen a csapat...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Néhány dolog, amin elment. A sorrend tetszőleges:
King. Első félidő vége + a második eleje. O-fal. FG. Elcseszett 2 pontos. (És, sajna, időnként ARodnak is voltak rossz választásai.)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
ha valahogy belerúgják a capbe linsley-t azért rettentően sok fa nem jár le, aj ugye még és jamaal will -> bírom őket de futó pótolható

A gond inkább, hogy még egy ilyen domináns szezon, hazai konf döntő nem fog összejönni szerintem. Kelleni fog 2-3. számú WR is, RB is ugye miközben látszik, hogy a védelemben se CB2 se ILB nincs.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Azt mondjátok meg nekem, ha már a FG-t berúgatták, akkor kinek a fejébe égett bele, hogy nem engedi az onside kicket.

Mert vagy nekimegyek negyediknek a TD-ért és all in, ha nem sikerül, akkor beszorítom őket a 10 yardon belülre.

Ha meg FG-t választom, akkor meg bepróbálom az onside-ot
Willie Parker
Onnantól kezdve, hogy besül az egyetlen tervünk. Értelmes meglátásunk nem szokott lenni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Azt mondjátok meg nekem, ha már a FG-t berúgatták, akkor kinek a fejébe égett bele, hogy nem engedi az onside kicket.

Mert vagy nekimegyek negyediknek a TD-ért és all in, ha nem sikerül, akkor beszorítom őket a 10 yardon belülre.

Ha meg FG-t választom, akkor meg bepróbálom az onside-ot
Willie Parker
Amúgy én is erre számítottam.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .