Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
J. Williams hivatalosan agyrazkodas protokollban van, ellatogatott az edzesre (sajat laban).
Kumerow tobb het utan ujra edzett.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Nem semmi, hogy Elliott 35 yardot futott tegnap. Mennyi lesz vasárnap?
Tactful Cactus
Haromszor annyi 😕
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Newhouse az LT a Patriotsban a Bills ellen...
LN
Alig hittem a szememnek. Az eredménykövetőkben hányszor szidtuk, te jó ég.
Nem semmi, hogy Elliott 35 yardot futott tegnap. Mennyi lesz vasárnap?
Tactful Cactus
Három hete ő a kezdő 😀

Jó, az első meccsén eleinte RT volt, egy 12 snap után lett LT
Wyatt
Túl kevés Pats meccset ad a sporttv.
Tactful Cactus
<3

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Newhouse az LT a Patriotsban a Bills ellen...
LN
Alig hittem a szememnek. Az eredménykövetőkben hányszor szidtuk, te jó ég.
Nem semmi, hogy Elliott 35 yardot futott tegnap. Mennyi lesz vasárnap?
Tactful Cactus
Három hete ő a kezdő 😀

Jó, az első meccsén eleinte RT volt, egy 12 snap után lett LT
Wyatt
Túl kevés Pats meccset ad a sporttv.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Newhouse az LT a Patriotsban a Bills ellen...
LN
Alig hittem a szememnek. Az eredménykövetőkben hányszor szidtuk, te jó ég.
Nem semmi, hogy Elliott 35 yardot futott tegnap. Mennyi lesz vasárnap?
Tactful Cactus
Három hete ő a kezdő 😀

Jó, az első meccsén eleinte RT volt, egy 12 snap után lett LT

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Newhouse az LT a Patriotsban a Bills ellen...
LN
Alig hittem a szememnek. Az eredménykövetőkben hányszor szidtuk, te jó ég.
Nem semmi, hogy Elliott 35 yardot futott tegnap. Mennyi lesz vasárnap?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Newhouse az LT a Patriotsban a Bills ellen...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Williams hazatert a korhazbol, es azt tweetelte, h rendben van.
Barmit is jelentsen...
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
nando89
azt nem írták, hogy mennyit kell kihagynia? esetleg season ending?
Amúgy is vékony volt a WR sor...meg is lenne lőve az O#, ez a meccs úgy kellett mint a Packers-nek, mint hóembernek a szolárium 😀
Pep71
Green Bay Packers wide receiver Davante Adams sustained an injury on Thursday night and said he believed it was turf toe. On Friday, NFL Network Insider Ian Rapoport reported, after Adams underwent an MRI, the receiver's toe injury is not believed to be serious. If Adams misses time, it will not be much. Green Bay's next game isn't for another nine days.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Vélemény egy fórumról (vigyázat, optimistának tűnhet, magam is megrettentem):
"This loss isn't the worst thing in the world. Everyone was on the Packer wagon, and it was starting to scare me. I feel like this team always plays better when they have something to prove. Do we need improvements? Sure. Our running game just needs to be more simple. Get Aaron Jones north and south. Don't rely on tosses and cut backs. Too much finesse is being relied on. The passing game will be fine. That redzone disaster won't happen often. Our d was humbled, they will bounce back.

At the end of the day we are 3-1 during a stretch we had no business being 3-1 in under a new coach and system. Breathe people."

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
"Csodás" hír az út kezdetén beindulni látszó, majd elakadó ifjú szezonunk szekerének. Két eset lehet: Adams nélkül rég nem látott mélységben az offense, vagy valami csoda folytán szárnyra kap MVS, G-MO, A-Rod, Graham és még kb. mindenki.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
nando89
azt nem írták, hogy mennyit kell kihagynia? esetleg season ending?
Amúgy is vékony volt a WR sor...meg is lenne lőve az O#, ez a meccs úgy kellett mint a Packers-nek, mint hóembernek a szolárium 😀
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
nando89
AB 😂
JayB
MIért is ne? Veterán minimumért meg lehetne próbálni. Neki is megérné, mert ez az egyetlen csapat ahonnan a tulaj nem tudja kirúgni.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
nando89
Tényleg, már csak ez hiányzott! A tegnapi meccsből nagyon rosszul jöttünk ki. Jamalról és Bullagáról van valami hír?
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
nando89
AB 😂
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 791
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!
dande
Nem rátok vagyok kihegyezve, hanem személyesen schwartzra.. Régi, viharos | egyoldalú | szerelem a miénk.. 😊
James007
Szerintem nem schwartz hibája. Egyszerűen sajnos mindig akad 1-2 ilyen agysebész játékos mint barnett, aki gyökér az sajna mindenhol gyökér.
Én is simán adtam volna neki egy meccs pihit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 175
Elnézést kért 😀😀 Mikbe vagy ? Ez nálam a 4 meccs nem a szterka.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!
dande
Nem rátok vagyok kihegyezve, hanem személyesen schwartzra.. Régi, viharos | egyoldalú | szerelem a miénk.. 😊
James007
Tudom, csak jelezni akartam, hogy eddig nàlunk jó fiú volt 😊 Mondjuk néha elő vehetné a jó öreg JimJ playbookját, hogyan kell okosan blitzelni. Akkor még előrébb tartanánk.
több mint 5 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮
gyeek
Naaaaaaaaaaa.
Egyébként benne van a Lionsban idén mindkét véglet.
A Cowboys szerintem idén top2 az NFCben. A védelem tavaly is rendben volt, Kellen Moore pedig jó útra terelte a támadókat.
Meg amúgy is ott játszik két kiskedvencem LVE és Gallup. 😊
Bazzani
Szerintem a Lionsban már hosszú évek óta benne van mindkét véglet és rendszeresen ki is hozzák magukból. Ez a csapat védjegye.
SBL
Szvsz ha a Lions iden nem,akkor soha(nyilvan kicsit eros a sarkitas,de aki akarja megerti 😀)
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!
dande
Nem rátok vagyok kihegyezve, hanem személyesen schwartzra.. Régi, viharos | egyoldalú | szerelem a miénk.. 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮
gyeek
Naaaaaaaaaaa.
Egyébként benne van a Lionsban idén mindkét véglet.
A Cowboys szerintem idén top2 az NFCben. A védelem tavaly is rendben volt, Kellen Moore pedig jó útra terelte a támadókat.
Meg amúgy is ott játszik két kiskedvencem LVE és Gallup. 😊
Bazzani
Szerintem a Lionsban már hosszú évek óta benne van mindkét véglet és rendszeresen ki is hozzák magukból. Ez a csapat védjegye.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮
gyeek
Naaaaaaaaaaa.
Egyébként benne van a Lionsban idén mindkét véglet.
A Cowboys szerintem idén top2 az NFCben. A védelem tavaly is rendben volt, Kellen Moore pedig jó útra terelte a támadókat.
Meg amúgy is ott játszik két kiskedvencem LVE és Gallup. 😊

több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.

Ugyanakkor a spec team töketlensége már évek óta irigylésre méltó. Crosby is lapja be az apja kaszát. A két parádés kickje is kellett ahhoz, hogy a Philly egy negyeddel korábban megérkezzen a meccsbe.