Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Greene IR, egész sokáig bírtuk kórház nélkül
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
jossbeaumont
Smith Bro's, Savage, Amos, Jaire, Clark, Martinez , elég tetszetősen alakul a D#!!
Élmény nézni őket, van energia az látszik, így tovább!! 😀
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
 www.twincities.com/2019/09/15/packers-withstand-aaron-rodgers-fourth-down-gaffe/

Na ezért volt ideges Rodgers a félidő vége előtt a negyediknél... sokba is kerülhetett volna.
JayB
Meg ehez kapcsolodva azert nagyon vakon kell lenni egy HC-nak ahoz hogy ne tudja lereagalni egy idokeressel azt hogy nem ment a fel a field goal team es a komplett O felallt egy jatekhoz. Legyen az a felallas barmennyire is gyors ezt azert nem veszem be, LaFleur csak nem akart belekotni Rodgers velt dontesebe, legalabbis erre mas magyarazat nincs. 🤷‍♂️
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
 www.twincities.com/2019/09/15/packers-withstand-aaron-rodgers-fourth-down-gaffe/

Na ezért volt ideges Rodgers a félidő vége előtt a negyediknél... sokba is kerülhetett volna.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Első negyedben nem ismertem rá a támadókra..😀 aztán a követekező 3-ban igen 😀
D# 1-2-t szerelést eltekintve megint pöpec volt, le a kalappal.
Viszont egy WR2, meg normális TE elférne még bőven.
Lényeg a 2W, Go Pack Go!
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Huhhh, azt hittem, sosem lesz vege...
Megint a D hozta a meccset, bar a vegen felmenni alig tudtak a palyara. Attol tartok, ezt mindenki nem uszta meg kozuluk epp borrel (Green, Z Smith biztosan nem).
De 4 labdaszerzes, es a 3.downok 2/3-at kivedekeztek, 16 ponton tartottak (szinte 3 negyeden at nullaztak)ezt a Vikes-t, le a kalappal...
Most mar kerunk szepen vmi nem ennyire brutalisan eros ellenfelet!
😉
jossbeaumont
Nézted a sorsolást? 😀 Broncos... a védelem legalább ilyen kemény lesz.
LaFleur szimpatikusan nyilatkozott 1-on-1-ban McCarrennek. KB: "Megvan ugyan a 2-0, csoporton belül, de hosszú még a szezon, napról napra keszülünk".
Alexandert kérdezték a TD-ről, azt mondta ahogy visszanézett, pont a napba, azért vétett, de ez van 😊
LN
Hát jelenlegi állapotukban nem tudom mennyire állítunk titeket megoldhatatlan feladatok elé. De remélem élvezetesebb meccs lesz, mint a tegnapi (bár az utolsó negyed durva volt).

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Huhhh, azt hittem, sosem lesz vege...
Megint a D hozta a meccset, bar a vegen felmenni alig tudtak a palyara. Attol tartok, ezt mindenki nem uszta meg kozuluk epp borrel (Green, Z Smith biztosan nem).
De 4 labdaszerzes, es a 3.downok 2/3-at kivedekeztek, 16 ponton tartottak (szinte 3 negyeden at nullaztak)ezt a Vikes-t, le a kalappal...
Most mar kerunk szepen vmi nem ennyire brutalisan eros ellenfelet!
😉
jossbeaumont
Nézted a sorsolást? 😀 Broncos... a védelem legalább ilyen kemény lesz.
LaFleur szimpatikusan nyilatkozott 1-on-1-ban McCarrennek. KB: "Megvan ugyan a 2-0, csoporton belül, de hosszú még a szezon, napról napra keszülünk".
Alexandert kérdezték a TD-ről, azt mondta ahogy visszanézett, pont a napba, azért vétett, de ez van 😊
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Huhhh, azt hittem, sosem lesz vege...
Megint a D hozta a meccset, bar a vegen felmenni alig tudtak a palyara. Attol tartok, ezt mindenki nem uszta meg kozuluk epp borrel (Green, Z Smith biztosan nem).
De 4 labdaszerzes, es a 3.downok 2/3-at kivedekeztek, 16 ponton tartottak (szinte 3 negyeden at nullaztak)ezt a Vikes-t, le a kalappal...
Most mar kerunk szepen vmi nem ennyire brutalisan eros ellenfelet!
😉

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Reméljük Smith sérülése nem komoly.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ami megnyugtató az O-val kapcsolatban, hogy működik a futás.
| A passz is jó lesz, ebben biztos vagyok. |

2 meccsen (ráadásul csoportmeccsen) csak 19 pontot csináltak ellenünk. Ezt azért még ízlelgetnem kell.

Szerkesztette: James007
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
A vedelemben tenyleg lehet bizni, az O meg csak osszeall majd, nagyon virultam az elejen, mar lattam magunkat top contederkent aztan vissza a foldre... 2-0 a lenyeg, meg siman beerhetunk contendernek, nem egy szar egysegtol kell csodat varni, en bizakodo vagyok!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 791
Hát az elején azt hittem h káprázik a szemem ...3 gyönyorű drive ...aztán nagy semmi , mint a bears ellen . Javulni kell tovább mert ebben az O-ban több van.

A d-nek , megint nagy gratt , 2 nagy játékot benéztek ugyan ,meg a végére el is faradtak , de a kulcs labdaszerzést megcsinálták , folyamatosan oda értek Kirkhöz.

Nem az igazi még , de legyünk pozitívak két bitang erős védelemmel rendelkező csoport riválist nyomtunk le eddig...ugy h az O nagyon nem kapta el még a fonalat , ez azért bizakodásra adhat okot 😊
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Lényeg a W és a 2-0! Mondhatnánk, h az offesensen is látszik a fejlődés. Múltkor egy driveot, most már egy negyedet voltak a pályán! Köszönjük meg a védelemnek, akiket sikerült majdnem kivéreztetni azzal, h a támadók nem tudtak megújulni a meccsen belül.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Inaktívok:

10 WR Darrius Shepherd
22 RB Dexter Williams
29 CB Ka'dar Hollman
42 LB Oren Burks
61 G Cole Madison
62 G Lucas Patrick
96 DL Kingsley Keke
LN
A két magyar válogatott nélkül is remélem, hogy nyerünk ma.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inaktívok:

10 WR Darrius Shepherd
22 RB Dexter Williams
29 CB Ka'dar Hollman
42 LB Oren Burks
61 G Cole Madison
62 G Lucas Patrick
96 DL Kingsley Keke
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
A Bul-Bak kettős limitaltan edzett csak. Ami kb annyit jelent, hogy simán játszanak majd de nem 100%osak. Az ellen a Vikings ellen ahol a amúgy is szokott gond lenni Rodgers megvédésével.
Láttuk, hogy a fal belseje erősen sebezhető, ha valamelyik top tackle is kiesne meccs közben ARt simán újra kerékbe törhetik.

A másik oldalon ha a Vikings megint a földön akar nyerni kelleni fog valaki Blake mellé középre. (Bár lényegesen több passt várok tőlük, mint a múlt héten).
A DL jó lesz futás ellen kétlem, hogy le tudná őket dominálnk a Vikings OL, de ha nem lesz ember aki ott áll mögöttük, hogy levigye a labdást még komoly gondban is lehetünk.
alatriste
Ugy olvastam, Bulaga veteran rest-en volt, ha igaz, rendben van.
Bakh fantasztikusan "tartos" volt az eddigi eveiben, de azert o sem fiatalodik, sajnos.
Ez a paros az Ofal ket alapkove.
A fal kozepe mult heten nem volt azert az igazi (azert nem minden D olyan, mint a Bears), en Turnertol tobbet vartam, es kicsit erthetobb lett, miert probalgattak annyit Taylort a nyaron.
Ezt a falat 5 even at probaltak a passprot-ra epiteni, a "futasnehez"
tamadojatek az elso meccsen nem igazan latszott... Azert remelem a Vikingeket sikerul kicsit beultetni a Lambeau hintaba 😀
jossbeaumont
"Lambeau hinta..." Ez jó! 😀 Ezt adom! Jó kis meccs lesz ez emberek, jó szurkolást hozzá, lássuk ki élesebb a második héten! A lényeg úgyis majd decemberben dől el.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
A Bul-Bak kettős limitaltan edzett csak. Ami kb annyit jelent, hogy simán játszanak majd de nem 100%osak. Az ellen a Vikings ellen ahol a amúgy is szokott gond lenni Rodgers megvédésével.
Láttuk, hogy a fal belseje erősen sebezhető, ha valamelyik top tackle is kiesne meccs közben ARt simán újra kerékbe törhetik.

A másik oldalon ha a Vikings megint a földön akar nyerni kelleni fog valaki Blake mellé középre. (Bár lényegesen több passt várok tőlük, mint a múlt héten).
A DL jó lesz futás ellen kétlem, hogy le tudná őket dominálnk a Vikings OL, de ha nem lesz ember aki ott áll mögöttük, hogy levigye a labdást még komoly gondban is lehetünk.
alatriste
Ugy olvastam, Bulaga veteran rest-en volt, ha igaz, rendben van.
Bakh fantasztikusan "tartos" volt az eddigi eveiben, de azert o sem fiatalodik, sajnos.
Ez a paros az Ofal ket alapkove.
A fal kozepe mult heten nem volt azert az igazi (azert nem minden D olyan, mint a Bears), en Turnertol tobbet vartam, es kicsit erthetobb lett, miert probalgattak annyit Taylort a nyaron.
Ezt a falat 5 even at probaltak a passprot-ra epiteni, a "futasnehez"
tamadojatek az elso meccsen nem igazan latszott... Azert remelem a Vikingeket sikerul kicsit beultetni a Lambeau hintaba 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Bul-Bak kettős limitaltan edzett csak. Ami kb annyit jelent, hogy simán játszanak majd de nem 100%osak. Az ellen a Vikings ellen ahol a amúgy is szokott gond lenni Rodgers megvédésével.
Láttuk, hogy a fal belseje erősen sebezhető, ha valamelyik top tackle is kiesne meccs közben ARt simán újra kerékbe törhetik.

A másik oldalon ha a Vikings megint a földön akar nyerni kelleni fog valaki Blake mellé középre. (Bár lényegesen több passt várok tőlük, mint a múlt héten).
A DL jó lesz futás ellen kétlem, hogy le tudná őket dominálnk a Vikings OL, de ha nem lesz ember aki ott áll mögöttük, hogy levigye a labdást még komoly gondban is lehetünk.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.
gamerkr
Ameddig néztem, kifejezetten jó volt!
twitch(4thline)
Mindig megrémülök az avatarod láttán... 😊
James007
Nem tudom lecserélni.😁 Mondjuk én telefonról nem látom szerencsére.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nézem a New Orleanst, nézem Tysom Hillt és csak csóválom a fejem. Hogy a francba engedtük ezt el.

Viszont Aaron Nagler-től lopva: "Mike McCarthy azt nem tudta kitalálni, hogy egy Mercedes Lewis-t hogyan használjon, valaki tényleg azt gondolja, hogy Tysom Hill-lel jutott volna bármirei?!?" 😊

Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.
gamerkr
Ameddig néztem, kifejezetten jó volt!
twitch(4thline)
Mindig megrémülök az avatarod láttán... 😊
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.
gamerkr
Ameddig néztem, kifejezetten jó volt!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Gratulálok! Sajnos (megint) mi húztuk a rövidebbet, ráadásul hazai pályán. A védelmek méltóak voltak egy 100. szezon nyitómeccsére, a támadók (legalábbis a mieink) nem.

Bár kissé keserű volt, azért nem bánom, hogy a mi két csapatunk játszotta a meccset, mintha a két AFC primadonna lépett volna pályára.......😀
csi77
Ja, még a végén élvezhető meccs lett volna, és a bajnoké lett volna a tisztelet, hogy a szezonnyitót játszhatja. Én is jobban örültem ennek a 3 órás szenvedésnek 😛
Wyatt
Annyira biztos voltam, hogy te fogsz elsőként reagálni. 😊
Értem, hogy zavar, de talán két ilyen múltú csapat esetében az is érthető, hogy ők képviselik leginkább az elmúlt 99 szezont. Ha elsőbálózó lenne a Pats, jobban megértenélek, de a 6. gyűrű után ha egyszer kimarad, talán nem tragédia......
csi77
Ezért írtad, ezt vártad, most hagyjalak cserben? 😕

Amúgy nem, de amilyen az adjon isten... :d
Wyatt
Nem, erről már egyszer értekeztünk pár hónapja. Egy kis kekeckedésért meg nehogy megbántódj, ti vagytok a regnáló bajnokok....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png