NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 776
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
Remélem MM már Pittsburgh felé repül, vagy honnan is szalajtották.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 875
A vegen oszinten orultem a kimaradt field goalnak..
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fire all
| except Pettine |


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
Nem is tudom mikor szerzett utoljára labdát a védelem,
alatriste
Nem volt az olyan regen: Seahawks elleni meccs elso jateka, fumble.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Otthon egy 1/1 aspiráns csapatot legalább 10-el kellene verni. Jó volna, ha az idei nem túl szép szezon ellenére a Lambeau továbbra is egy félt hely volna.
Havazik, a telt ház nem lehet kérdés.
Nyomást kell helyezni Rosenre és akkor nem kellene, hogy gond legyen. Rosen pocsék nyomás alatt, pedig kb 40%ban van rajta nyomás.
1-4 a TD-INT mutatója és 33%-os a passzainak sikerességi rátája.

Szóval Fackrell, Matthews, Clark nagy este kell!
Továbbá remélem Pettine összeállított egy csinos kis blitz csomagot, és megy majd bőven blitz.

Nem is tudom mikor szerzett utoljára labdát a védelem, remélem ma hoznak legalább kettőt, és akkor egy nyugodt esténk lehet.

PO-tól függetlenül szeretném megnézni ezt a meccset. Ha nyerünk sem gondolnám, hogy el kell kezdeni túlzottan reménykedni. Viszont, ha kikapunk akkor december 3.-a kell, hogy legyen az idei black monday MM számára.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Havazik!
hegedusggergo
Itt a Becsi uton tiszta az eg, sehol semmi ho.

több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Havazik!

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
Daniels nekem nagy kedvencem, sajnalom h nem latjuk iden tobbet, de iden Pettine rendszereben a szerepe sokkal kisebb, es ugy latom potolhatobb. Legalabbis ugy tunik tuleljuk Wilkerson es Daniels kieseset is.
jossbeaumont
Nem feltetlenul kisebb, en inkabb masnak mondanam. O vegzi el a “piszkos munkat”, emiatt a statjai rosszabbak, ugyanakkor neki is nagyon komoly szerepe van a sok sackben, es futas ellen is a jobbak koze tartozik. Kivancsi vagyok, Adams es Lancester mennyire tudja potolni.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Ami nekem igazi meglepi, az Vitale FB aktivalasa az 53-ba. Szoval volt, hogy 3 FB volt korabban a keretben. Aztan (nekem varatlanul) kivagtuk a Kuhnt megfeleloen potlo faltoroRipkowskit, es a 3. eve velunk levo Joe Kerridge nem kapott helyett, es sok ev utan FB nelkuli szezonunk volt eddig. Most a Browns gyakorlobol kivagott 2 hete igazolt Vitale bekerult az 53ba.
Davis nem volt, nem lesz es szerintem tobbet nem latjuk a csapatnal. Perry szokasos nyuglodese utan kerult IR-re. Valahol azt olvastam, h utobbi 21 meccset jatszotta(v nem) 27 millioert, az esetek tobbsegeben serulten. Marad CM3, Gilbert es FCKrell. Nem valami vidam...
Daniels nekem nagy kedvencem, sajnalom h nem latjuk iden tobbet, de iden Pettine rendszereben a szerepe sokkal kisebb, es ugy latom potolhatobb. Legalabbis ugy tunik tuleljuk Wilkerson es Daniels kieseset is.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
BJ Raji sztori:
 www.youtube.com/watch?v=XKXtwhJXuP8

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezzel együtt Daniels IR 😕


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Jake a fedelzeten! 😀
Nyilvan nem nagy szereppel egyelore, de megis...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 www.si.com/nfl/2018/11/29/green-bay-packers-problems-aaron-rodgers-mike-mccarthy-ted-thompson

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ezek után kezdjen Kizer, és mindenki szálljon magába kicsit a csapatnál.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szar az edzo, szar a keret. Erett mar ez. Zsinorban ket evben lemaradni a playoffrol nem ferhet bele. En sokaig kialltam McCarthy mellett mert volt o jo edzo de elfaradt, legalabbis itt Green Bayben biztosan. #blackmonday
JayB
Reméljük eljön pár év múlva az az idő is, mikor nem hogy playoff, de pozitív mérleg se lesz évekig. Nem tudom, de 3szor egymás után beletrafálni egy korszakos irányítóba példátlan nagy mák és tudás lenne.

Viccet félretéve, bár ugye mi ebbe a vicc, a GM már cserélve lett, azaz fent is úgy gondolták, hogy ez a keret szar. Most 1 év alatt csodát nyilván annyira nem lehet tenni, de nem véletlen volt megkínálva Fuller tőlünk, nem hiába volt Mack szóba. Én speciel nem varrnék mindent McCarthy nyakába.
tüsi91
MM csak annyiban ludas, hogy nem hozza ki a keretből, ami benne van. Mondjuk nem idén, hanem 2011-2016 között.
Amikor AR egészséges volt, akkor is is voltak olyan meccsek, amik rajta (MM) mentek el, hülye hívások tömkelegével. Gyakorlatilag évek óta az van, hogy ha vezet a csapat félidőben, jön jön a biztonsági játék, majd a kapkodás.
Mintha soccerben 1-0 után húznád az időt, majd ha egyenlít az ellen, jön a pánik.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szar az edzo, szar a keret. Erett mar ez. Zsinorban ket evben lemaradni a playoffrol nem ferhet bele. En sokaig kialltam McCarthy mellett mert volt o jo edzo de elfaradt, legalabbis itt Green Bayben biztosan. #blackmonday
JayB
Reméljük eljön pár év múlva az az idő is, mikor nem hogy playoff, de pozitív mérleg se lesz évekig. Nem tudom, de 3szor egymás után beletrafálni egy korszakos irányítóba példátlan nagy mák és tudás lenne.

Viccet félretéve, bár ugye mi ebbe a vicc, a GM már cserélve lett, azaz fent is úgy gondolták, hogy ez a keret szar. Most 1 év alatt csodát nyilván annyira nem lehet tenni, de nem véletlen volt megkínálva Fuller tőlünk, nem hiába volt Mack szóba. Én speciel nem varrnék mindent McCarthy nyakába.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gutekunst egy kicsit hamar kezdte a saját magáévá tenni a keretet.
Ha megnézitek, WR és TE pozíciókban jövőre csak Adams és Kendricks akit nem Ő draftolt (FA-kat leszámítva).
A sec-ben szinte mindenki az újonc szerződése alatt játszik vagy FA. A 2 fal és Crosby, akikkel sok dolga nem volt. Jövőre a siettetőkre, elkapókra és safetyre kell vadásznia elsősorban, meg persze a támadófalemberekre.

Azt hiszem a koncepciót értem, csak túl gyors. A klasszis játékosok kivételével lecseréli a keretet olcsó, tehetségesnek gondolt játékosokra. Mondjuk ez meg évek múlva lesz drága.
HHCD sokat kért, a cserével kapott érte valamit, ha jövőre elengedi és igazol a piacon, semmilyen pick nincs. Ezt is értem, még ha nem is tetszik.
MM cseréje is érdekes lesz, de illeni fog a dologba. Az új HC/OC igényei szerint lehet WRt hozni még.
Nagyon remélem Pettine marad, a védelem néha már mutat valamit, de edge kell bele, egy jó és egy jobb 😊


Daniels kritikájára: nem hiszem, hogy azért lenne gyengébb mert megkapta a pénzt, más rendszer van, nem teljesen illik bele, nem érzi szerintem. A feladatkör is kicsit más, mint Capersnél.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 875
Szar az edzo, szar a keret. Erett mar ez. Zsinorban ket evben lemaradni a playoffrol nem ferhet bele. En sokaig kialltam McCarthy mellett mert volt o jo edzo de elfaradt, legalabbis itt Green Bayben biztosan. #blackmonday
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Évek óta imádkozom magic mike kivágásért... De végignézve a mai újabb szenvedést elgondolkodtatott hogy mennyire le lett építve ez a csapat...

Rodgers elkapó gárdája, Driver, Jennings, Nelson, Jones, Cobb, Finley.... Mostanra maradt Adams és ennyi.... Cobb még van de minek.... TE poszt Finley óta egyszer volt elfogadható (sztem) Cookal, de hát jobban jártunk ugye a nagy martelussal meg most Grahammel...

A védelem, legfőképpen a secondary valami borzalom... Így utólag visszagondolva Peprah egy extra klasszis volt... Mellette volt Collins, Woodson, Tramon még fiatalon... és a maiak? Alexanderen kívül használhatatlan kb mind...

Minden csapatrész szisztematikusan le lett építve.
Kivéve a RB posztot, 2006 óta szurkolok a Packersnek, de ilyen jó futót mint Jones, még nem láttam.

De egy szó mint száz, ez a csapat úgy szar ahogy van...
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
twitch(4thline)
Még egy Mike-ot nem bírnék elviselni!
 waitingfornext-a.akamaihd.net/wp-content/uploads/2014/10/Screen-Shot-2014-10-06-at-8.46.34-PM-compressor.jpg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 557 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
twitch(4thline)
Marvin Lewis? 😊
PO meglenne

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 106
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
twitch(4thline)
Hue Jackson? Jeff Fisher?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
egy lézerpasszal fejbe ba*za McCarthyt az oldalvonal mellett.
alatriste
Ez a minimum MM folyamatos roughing the passer megmozdulásai miatt.
Halkan azért megjegyzem nem a 2011-es AR-t látjuk mostanában.
Tactful Cactus
A 2011-es AR-hez normális fal, nem csak egy elkapó és felépített támadószisztéma(mint Rams, Saints stb csapatoknél) kéne, nem csak az, hogy várják tőle a csodát...20TD 1 INT..101 es Rating..még mindig, hány csapat szeretne ilyen sz.r formában lévő irányítót, pl. képzeld a Bears-t ARod-al idén..
Pep71
Ez mind igaz, csak azt mondom, hogy mostanában többször hoz rossz döntést, dobja meg - az ő szintjéhez mérten - rosszul a labdát. Hogy ebben mennyi a pocsék hívások miatti kényszerűség az megint egy másik kérdés. Ha nem lennék GB-drukker szívesen megnézném egy másik rendszerben. De persze addig jó nekünk amíg itt van. HOF karakter csapat nélkül.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!