NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
Már jó ideje csak egy "kivételes edző" tudta megfékezni AR-t és az egész csapatot hogy sikeresebbek, eredményesebbek legyenek.
Kár hogy ezzel az edzővel nem ellenfélként kellett évente 1-szer vagy max 2-szer megküzdeni, hanem naponta...

Innentől határ a csillagos ég!
FunHun
Sajnos ez a keret nem alkalmas űrutazásra, de az is igaz, hogy egy modernebb playbookkal és hozzáállással nem a mezőny végén kellene kullognia.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Jobb lesz nektek nélküle. Egy nyitottabb felfogású edzővel sokkal többet ki lehet hozni ebből a keretből. Drukkolok nektek hogy újra PO-esélyes csapat legyetek!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
MM sokat tett a csapatért, új rendszer, SB, aztán meg sokat tett a csapat ellen, de nem minden az ő hibája. Meglátjuk jövőre.
Köszi a jó éveket. A rosszakból meg tanuljunk. Mindenesetre a nyilatkozatai sem fognak hiányozni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 833 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jobb később mint soha! A végén így bukjuk a top10-es picket 😊 😀
alatriste
szívesen 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 Dolgot remélek a szezon hátra lévő részére:
- McCarthy kivágását
- Adams, Bakhtiari, Clark, Martinez, (Alexander) pro bowl-ba szavazását
- top 10 picket
- a macikat oda-vissza!
alatriste
frissítve


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 436
Már jó ideje csak egy "kivételes edző" tudta megfékezni AR-t és az egész csapatot hogy sikeresebbek, eredményesebbek legyenek.
Kár hogy ezzel az edzővel nem ellenfélként kellett évente 1-szer vagy max 2-szer megküzdeni, hanem naponta...

Innentől határ a csillagos ég!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindegy, hogy kit neveznek ki erre a 4 meccsre még. Philbin múltja a csapattal nagyobb. Ha sok nem is javul az idei szezonra a lényeg, hogy végleg le fog zajlani a már régóta várt nagytakarítás. Én egyébként Philbin helyében se lennék nyugodt. Ha O felfogású HC jön majd simán lehet, hogy ő is távozni fog. Nálam egyedül Pettine helye biztos. Remélem nem gondolkozunk raja mint HC, de a def koordinátori posztjában idén nekem nyújtott annyit, hogy maradjon is.

Olyan érzés fogott el a hír hallatán, mint mikor PO jut az ember csapata. Nekem ez az idei év legszebb pillanata.

Remélem erre az évre igaz lesz, hogy néha egyet hátra kell lépj, hogy utána kettőt tudj előre.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Hasonlóan pozitív hír, Hundley elküldése óta nem igazán volt a csapat háza táján.
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Es most komolyan Joe Philbin?
casaubon
ideiglenes hc

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Karácsonyi ajándék megérkezett 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jobb később mint soha! A végén így bukjuk a top10-es picket 😊 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
Es most komolyan Joe Philbin?
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Yeeeeh!!! Végre valami! (Bár tobb, mint egy evet késett a dolog)
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
MM kuka

Szerkesztette: hegedusggergo

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
nando89
Szerintem ez a taktika. Ha már a Saints teljesen elcseszi a másik elsőkörös picket.
SBL
Én bízom benne, hogy nem ez a taktika! Profi játékosok nem mehetnek ki úgy pályára, hogy nem a győzelem a cél! Hiszem, hogy a keret jelentős része önerőből ekkora fos!
twitch(4thline)
Én sem hiszem. Ez egy szarkasztikus hsz lett volna, de úgy látom nem sikerült úgy megírnom, hogy átmenjen. A frusztráltságom számlájára írom.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
'Wayne Larrivee and Larry McCarren (Packers radio), just now: "This is enough to make you sick."'

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
nando89
Szerintem ez a taktika. Ha már a Saints teljesen elcseszi a másik elsőkörös picket.
SBL
Én bízom benne, hogy nem ez a taktika! Profi játékosok nem mehetnek ki úgy pályára, hogy nem a győzelem a cél! Hiszem, hogy a keret jelentős része önerőből ekkora fos!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
remélem valami bug van a playoff machine-ban mert 8-7-1-gyel van olyan opció, hogy bent vagyunk
ha nincs esély minek várni MM kirúgásával
ha van esély akkor meg minél előbb rúgjuk ki

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 776
Maradék 4 meccs
Atlanta -Jetts -Lions mindett bukni kéne akkor akár még top 5 is lehet.
Bearst megverhetnénk csak úgy 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 Dolgot remélek a szezon hátra lévő részére:
- McCarthy kivágását
- Adams, Bakhtiari, Clark, Martinez, (Alexander) pro bowl-ba szavazását
- top 10 picket
- a macikat oda-vissza!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
Kicsit késik majd MM sajtótájékoztatója, mert a playoff masinát még végigpörgeti.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 557 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kínszenvedés volt, végre vége a számolgatásoknak, mehetünk a top10 pick-re!

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Ugyan a 100 evbol en meg csak a Favre-era ota szurkolok a GB-nek, de ilyen lelketlen es erthetetlen jatekot nem lattam. Nem, hogy hazai palyan, de sehol.
Az, h MM holnap, v januarban repul, azon mulik, h szabad-e a kiszemelt utod.
Es nagytakaritasnak kell jonni, es csapatepitesnek.
Jovo ev sem lesz moka, sztem.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
nando89
Amíg itt van MM még csak le se kell ültetni


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
nando89
Szerintem ez a taktika. Ha már a Saints teljesen elcseszi a másik elsőkörös picket.