NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
newll Green Bay Packers 13
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/amvtha1qps6vegwmontz
Packers part ways with assistant coach Winston Moss
Two days after parting ways with head coach Mike McCarthy, the Packers have decided to let one of his longtime assistants go as well. Winston Moss is out in Green Bay.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JMDnek amúgy mit kéne még csinálnia, hogy végre ne merüljön föl a neve mint HC?
Black_Adder
Szarul végeznie a munkáját
Maradjon csak szépen a popsiján nálunk^^

több mint 5 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Esetleg Jim Harbaugh? Én örülnék neki..
több mint 5 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Magam megköszönöm MM munkáját a Packersnél.. Az utóbbi évek kivételével sokat tett a csapatér.
Igazán szelektálhatunk majd a lehetséges utódok között.. Green Bay- be mindenki szívesen jönne..

több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
JMDnek amúgy mit kéne még csinálnia, hogy végre ne merüljön föl a neve mint HC?
Black_Adder
Kamerák előtt megverni egy nőt.
Vagy kettőt.
SBL
Washingtonba még jó lehetne.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
JMDnek amúgy mit kéne még csinálnia, hogy végre ne merüljön föl a neve mint HC?
Black_Adder
a) még egyszer draftolni TIm Tebow-t
b) ezt már le sem írom

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem McCarthy-t kellett volna kirúgni, hanem ARod-ot eltradenlni, mondjuk BB-re! 😊
steelwolf
Minek nekik Bortles 😊

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem McCarthy-t kellett volna kirúgni, hanem ARod-ot eltradenlni, mondjuk BB-re! 😊
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
JMDnek amúgy mit kéne még csinálnia, hogy végre ne merüljön föl a neve mint HC?
Black_Adder
Kamerák előtt megverni egy nőt.
Vagy kettőt.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
JMDnek amúgy mit kéne még csinálnia, hogy végre ne merüljön föl a neve mint HC?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
 pbs.twimg.com/media/DsSvrm0UcAAUHki.jpg

Minden világos így.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
FIXED

Egy ideális világban JMD valamilyen úton-módon megörökli BB HC posztját (és összehozna egy tragikomikus összeomlást), aki pedig azzal a lendülettel jön is hozzánk (kémnek).
Gergőbácsi
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Egy ideális világban JMD valamilyen úton-módon megörökli BB HC posztját, aki pedig azzal a lendülettel jön is hozzánk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Pont azért mondta, mert kb a legnagyobb lehetőség, potenciál ott van. A Browns már nem drogosok, hulladékok, kukázottak gyülekezete, mint pár éve. Több pro bowl szintű tehetség van ott, mint a legtöbb csapatban, Mayfield pedig HoF kaliber. Csak egy jó edző kell oda. Arians meg az.
Chargers LT
Persze igaz, amúgy örülök hogy a Browns kimászni látszik az örök lúzer kategóriából. Megérdemelnének már egy jó edzőt és egy frencsájz QB-t.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
McC nagyon sokat tett ezért a csapatért. Pont.

De ez a kapcsolat elfáradt, Mike pedig belefásult a feladatba. Tényleg éveken át meg tudott újulni, de az utóbbi 2-3 évben már csak a szenvedés ment (amikor még jöttek a győzelmek, akkor is).
Aztán megromlott a viszonya Aaronnal, és egy kiemelkedő QB-re épülő csapatban ez így nem működhet. Elvesztette a szurkolókat, és az öltözőt: tegnapi meccsen a játékosok testbeszéde, viselkedése elképesztő volt.

Gute elkezdte már építeni a saját csapatát, és nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy ehhez McC-nak már nem volt sok köze, és nem is tudta beépíteni a tavalyi igazolásokat. Az lehetetlen, h Graham, akinek rossz éve volt a SEA-nél tizen TD-vel, labdát sem kap, nem hívunk rá játékot 8 meccsen át, M. Lewis, aki vitathatatlanul jó és többdimenziós játékos - Kendicks cseréje lesz, minimális snappel stb.
És pl. HaHa eltradeléséről, Whitehead kivágásáról sem volt hajlandó McC nyilatkozni - sztem már nem nagyon kérdezték, mit szól ezekhez.

A Browns-nál örömtüzeket gyújtottak, és jó helye is lesz ott Mike-nak, én szurkolok neki és a csapatnak is.

Mi meg remélem nyerünk egy támadózsenit. Ahogy itt mar gyakorlatilag megírtátok: nem tudom ki utasítana vissza egy egy olyan HC állást, ahol támadó oldalon van TOP 10-es RB, WR, TE (talán) , átlag feletti O-fal, TOP 10-es D-line, és ILB, jövőre CB-sor(remélem). Persze vannak lukak (S, OLB stb.), sőt, de Pettine idén a semmivel is elboldogult, és jövőre min 9 draft cetli áll rendelkezésre (2 db. 1. körrel) és gazdag cap space lesz, és Rodgers a QB.

És még egy szempont. GB-ben nem 1 évre szoktak edzőt választani. A rendszer tartósra van szabályozva (ld. Mike utóbbi évei, TT utóbbi évei).

JMD-nek a személyisége miatt nem örülnék, hiába remek OC.
Izgalmas időszak vár ránk.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem melyültem még el minden névben, de elsőre Carmichaelnek örülnék a legjobban.
JMD felé nagyon vegyesek az érzelmeim.
Bienemy még aki jobban hangzik, a Reid iskola amúgy is szimpi.

Az egyetemről jövő edzőket sajnos egyáltalán nem ismerem, szóval őket megítélni se nagyon tudom.

Azért ez a HC poszt iszonyúan vonzó lehet.
Tudja mindenki, hogy ha nem kúrja el nagyon AR egymaga képes bevinni a csapatot a POba. (MM nagyon elkúrta már itt a végén)
Emellett a D feljövőben, az Oban a fal átlag feletti, no1 WR van, futó van. Rodgers meg egy zseni.
Pár veterán elküldésével a legjobb FAk közül tudunk majd válogatni,
ja és van 2 első körös pick is. Az erősítsre.
Nem nagyon tudom az utóbbi években volt-e a ligaban hasonlóan vonzó kiadó HC poszt.

Úgy gondolom, hogy kényelmes helyzetben vagyunk abból a szempontból, hogy nagy esélyünk van meg szerezni azt a HCt aki a frontO akar.
Ebben a csapatban simán benne van akár már jövőre a SB.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
Persze MM-nek mennie kellett, de nem így. Azért rengeteget lehúzott nállatok, csak nyertetek vele egy SB-t és tavalyig szinte bérelt helyetek volt a PO-ban. Idén már úgy is tök mindegy nektek, legalábbis ha innen negnyernétek a csoportot tökön szúrnám magam az tuti...Azért annyit megérdemelt volna hogy a szezon végét megvárjátok és nem a meccs után penderítitrk ki...JMD-nek én is örülnék, legalább olyan jó lenne mint Patricia...
Tomcsik
Valóban nem most kellett volna kirúgni. A tavalyi szezon után kellett volna közös megegyezéssel szerződést bontani, vagy ha nem megy bele akkor elküldeni. Akkorra teljesen nyílvánvalóvá vált, hogy hozzáadott értéke a csapathoz a nullához konvergál.
A támadóguru Arod nélkül terített betlire volt csak képes és fiatal QB-k felépítőjeként tetszelgő MM három éven át építgetett fiatal QB-je közelében sem volt az NFL szintnek.
Tény, hogy sokat adott a franchisenak és az itteni pályafutása elején sokat tett ahhoz, hogy a liga egyik legfélelmetesebb offense legyen itt hosszú éveken keresztül. Mostanra viszont elfáradt, nem tudott megújulni, elment mellette a liga, ... (mindenki válasszon kedve szerint)

JMD-vel kapcsolatban nekem is csak az jut eszembe, hogy hány példa kell még, hogy belássák a csapatok, hogy ha hoznak valakit Pats stábból, attól még nem lesz a csapat állandó SB contender.

Szerkesztette: SBL
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 875
Melyik offense felfogasu edzo ne akarna Aaroddal kollaboralni? Eleg jo alkupozicionk van a tobbi csapattal szemben, JMD-nek orulnek nagyon.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
http://www.sportingnews.com/us/nfl/news/green-bay-packers-head-coaching-candidates-mike-mccarthy/7jnw6otomhzy1iok2jvrxupad

ebből a listából én Carmichaelnek örülnék nagyon, de név alapján Kubiak lehet esélyes.

Merjünk nagyot álmodni és hozzuk ide LES MILES-T! 😀 😀
MarioAna
A végén meg majd visszahozzátok a nyugdíjból Arianst 😊
Bár azt nyilatkozta, hogy (biztos csak valami mazochisztikus megfontolásból) csak a Browns HC posztja kedvéért térne vissza.
csongi
Pont azért mondta, mert kb a legnagyobb lehetőség, potenciál ott van. A Browns már nem drogosok, hulladékok, kukázottak gyülekezete, mint pár éve. Több pro bowl szintű tehetség van ott, mint a legtöbb csapatban, Mayfield pedig HoF kaliber. Csak egy jó edző kell oda. Arians meg az.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 106
Persze MM-nek mennie kellett, de nem így. Azért rengeteget lehúzott nállatok, csak nyertetek vele egy SB-t és tavalyig szinte bérelt helyetek volt a PO-ban. Idén már úgy is tök mindegy nektek, legalábbis ha innen negnyernétek a csoportot tökön szúrnám magam az tuti...Azért annyit megérdemelt volna hogy a szezon végét megvárjátok és nem a meccs után penderítitrk ki...JMD-nek én is örülnék, legalább olyan jó lenne mint Patricia...
Tomcsik
Egy Rodgers-sal nem a Playoff a cél.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
4 Dolgot remélek a szezon hátra lévő részére:
- McCarthy kivágását
- Adams, Bakhtiari, Clark, Martinez, (Alexander) pro bowl-ba szavazását
- top 10 picket
- a macikat oda-vissza!
alatriste
frissítve
alatriste
Pedig már elkezdtem neked csinálni róla az aláírást 😀

| Így marad LVE. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
http://www.sportingnews.com/us/nfl/news/green-bay-packers-head-coaching-candidates-mike-mccarthy/7jnw6otomhzy1iok2jvrxupad

ebből a listából én Carmichaelnek örülnék nagyon, de név alapján Kubiak lehet esélyes.

Merjünk nagyot álmodni és hozzuk ide LES MILES-T! 😀 😀
MarioAna
A végén meg majd visszahozzátok a nyugdíjból Arianst 😊
Bár azt nyilatkozta, hogy (biztos csak valami mazochisztikus megfontolásból) csak a Browns HC posztja kedvéért térne vissza.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Persze MM-nek mennie kellett, de nem így. Azért rengeteget lehúzott nállatok, csak nyertetek vele egy SB-t és tavalyig szinte bérelt helyetek volt a PO-ban. Idén már úgy is tök mindegy nektek, legalábbis ha innen negnyernétek a csoportot tökön szúrnám magam az tuti...Azért annyit megérdemelt volna hogy a szezon végét megvárjátok és nem a meccs után penderítitrk ki...JMD-nek én is örülnék, legalább olyan jó lenne mint Patricia...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.sportingnews.com/us/nfl/news/green-bay-packers-head-coaching-candidates-mike-mccarthy/7jnw6otomhzy1iok2jvrxupad

ebből a listából én Carmichaelnek örülnék nagyon, de név alapján Kubiak lehet esélyes.

Merjünk nagyot álmodni és hozzuk ide LES MILES-T! 😀 😀
MarioAna
En JMD-t mondanam. Nem is gondolom rossz otletnek, Rodgers egy agyu, belole ki kellene hozni a maximumot. Erre talan McDaniels a megfelelo ember. Csak irja ala gyorsan a szerzodest.

több mint 5 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Régen írtam ide utoljára és a csapatot is csak fél szemmel követtem idén de ez olyan hír amire vagy két éve várok már. Tényleg hamarabb jött a Jézuska. Csak abban bízok, hogy maradt még ARben 2-3 jó év és sikerül olyan edzőket idehozni akikkel újra PO-ba (SB-ba) kerülhetünk.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi