NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
remélem a másik oldalon is befújjátok majd

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nagyon jól csinálják Kovács Sanyiék amit csinálnak. sajnos

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Kis off, Bills - Vikings 17-0, ki kellene használni, ha botlanak
AaronRoberts
beérném most azzal is ha FG-n tartanánk őket

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
A bírók kitesznek magukért...
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 797
anyátok picsája...
több mint 6 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Kis off, Bills - Vikings 17-0, ki kellene használni, ha botlanak
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 797
még AP hiányzott..
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
AP, mintha 2009-2011-et írnánk 😀

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nagyon döcögünk, Cobbtól ronda volt az a drop.

több mint 6 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Úgy tűnik, ma futásból fogunk haladni, vagy sehogy..
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
eddig kb semmi nem jön be ma

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 797
már itt is bazze
gamerkr
csak nem találnak vissza 😊
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
már itt is bazze

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Packers vs Redskins Live Stream

IVE LINK : bit.ly/4k-Broncos-vs-Ravens-Live

LIVE LINK : bit.ly/4k-Broncos-vs-Ravens-Live

LIVE LINK : bit.ly/4k-Broncos-vs-Ravens-Live
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bár még eléggé reggel van odaát, ha olvasod Alatriste nyomhatnál egy kis hangulatjelentést DC-ből. Ha tailgate-ezel is, óvatosan a szeszekkel 😀
Gergőbácsi
Reggel 8 van, pakoljuk a puttonyba a kaját. 😀
Lassan indulunk ki, de elv a tailgate is csak 9kor startol.
Fantasyba beraktam minden Packert kezdőbe tuti ami tuti. 😀
alatriste
remélem vittetek esernyőt 😊
GoPackGo!

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 771
Bár még eléggé reggel van odaát, ha olvasod Alatriste nyomhatnál egy kis hangulatjelentést DC-ből. Ha tailgate-ezel is, óvatosan a szeszekkel 😀
Gergőbácsi
Reggel 8 van, pakoljuk a puttonyba a kaját. 😀
Lassan indulunk ki, de elv a tailgate is csak 9kor startol.
Fantasyba beraktam minden Packert kezdőbe tuti ami tuti. 😀
alatriste
Majd jöjjön mindenképp beszámoló , élvezd ki és főleg szurkold ki 😊

Szerkesztette: nando89
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bár még eléggé reggel van odaát, ha olvasod Alatriste nyomhatnál egy kis hangulatjelentést DC-ből. Ha tailgate-ezel is, óvatosan a szeszekkel 😀
Gergőbácsi
Reggel 8 van, pakoljuk a puttonyba a kaját. 😀
Lassan indulunk ki, de elv a tailgate is csak 9kor startol.
Fantasyba beraktam minden Packert kezdőbe tuti ami tuti. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Bár még eléggé reggel van odaát, ha olvasod Alatriste nyomhatnál egy kis hangulatjelentést DC-ből. Ha tailgate-ezel is, óvatosan a szeszekkel 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).
jossbeaumont
Talán azért sikerültek az idei draftok jobban, mert CB-ket draftolt a csapat CB posztra és nem safetyt és korsárlabdást.
Apropó safety, nem értem miért nem hozzunk egy veterán safety FA-t Ha-Ha mellé. Amennyire lement most az áruk, nem kerülne sokba és kicsit bizotsabb lenne a hátország.
SBL
Nem tudok szabadulni a gondolattol, h Gute a hatarido elott meg valami nagy dobasra tartalekol. Nekem Reid is tetszett volna, de epp Earl Thomas van a pletykasoron. Azert nem Mack, de meccseket eldonto jatekos.
jossbeaumont
Earl Thomas leginkább pont abban jó (ill. jobb), mint HaHa, vannak kétségeim afelől h SS-ként tudnának-e játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).
jossbeaumont
Talán azért sikerültek az idei draftok jobban, mert CB-ket draftolt a csapat CB posztra és nem safetyt és korsárlabdást.
Apropó safety, nem értem miért nem hozzunk egy veterán safety FA-t Ha-Ha mellé. Amennyire lement most az áruk, nem kerülne sokba és kicsit bizotsabb lenne a hátország.
SBL
Nem tudok szabadulni a gondolattol, h Gute a hatarido elott meg valami nagy dobasra tartalekol. Nekem Reid is tetszett volna, de epp Earl Thomas van a pletykasoron. Azert nem Mack, de meccseket eldonto jatekos.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).
jossbeaumont
Talán azért sikerültek az idei draftok jobban, mert CB-ket draftolt a csapat CB posztra és nem safetyt és korsárlabdást.
Apropó safety, nem értem miért nem hozzunk egy veterán safety FA-t Ha-Ha mellé. Amennyire lement most az áruk, nem kerülne sokba és kicsit bizotsabb lenne a hátország.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Nem a legfontosabb téma, de van annak valami oka, hogy nem volt felfestve a csapat neve a kapuk mögé a hétvégén?
James007
Két hétvégén. Ted Thompson mint a field painting crew managere odafigyel, hogy gazdaságosan használjuk fel a festéket.
Gergőbácsi
Tesco Ted egy offseason alatt még nem tudta megtanítani a helyben draftolt libákat Packs-zöldet fosni, illetve a fehérrel nyilván megvárjátok a telet, mint az évi egy, biztosan megérkező olcsó szabadügynököt. A sárga gondolom onnan lesz, hogy szívességből Pat McAfee vagy Jim Irsay körbehugyozza télen🤓😝🤑

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem a legfontosabb téma, de van annak valami oka, hogy nem volt felfestve a csapat neve a kapuk mögé a hétvégén?
James007
Két hétvégén. Ted Thompson mint a field painting crew managere odafigyel, hogy gazdaságosan használjuk fel a festéket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Nem a legfontosabb téma, de van annak valami oka, hogy nem volt felfestve a csapat neve a kapuk mögé a hétvégén?
több mint 6 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).