Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha még 1 körön át elérhetőek lesznek... Legközelebb a kompenzációs pickekkel lehet húzni.
LN
már csak 8 pick és még mindhárom bent van..
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha még 1 körön át elérhetőek lesznek... Legközelebb a kompenzációs pickekkel lehet húzni.
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha ebből 3ból beesik valaki akkor teljesen elégedett leszek , minden posztra hoztunk embert ahova gondoltam. Egyedül ezzel a Kyler gyerekkel szemben vannak kétségeim , de itt meg bízom TT-ben 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Posztok alapján nekem is tetszik eddig a draft, de azért legalább egy ILB-t hozzanak, mert ha CMIII-nak továbbra is rendszeresen kell néha kívül néha belül játszania, az nem csak az ő tehetségének az elpocsékolása, de a játékunkat is kiismerhetővé teszi.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Barrington hatalmas arc volt Fackrell bejelentésekor 😀

 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000000658210/Packers-pick-Kyler-Fackrell-No-88
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Spriggs a szokásos szép nagy darab fehér gyerek a falba. Amúgy egy jó kis SPARQ pick:
 3sigmaathlete.com/rankings/ol/

Tetszik!
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
+1. Azért arra majd kíváncsi leszek, hogy Spriggs megért-e három picket? TT ugye nem szokta csak úgy szórni a pickjeit, szóval valamit biztos látnak a srácban. De eddig tényleg nem lehet okunk panaszra.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
DT, OT, LB, nekem eddig ez kifejezetten tetszik.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azt írják róla, hogy futás ellen a legjobb védőfalember volt a drafton. Most akkor jöhet 2. körre a feltrade és Myles Jack vagy Ragland. Bár TT-t ismerve long snapper lesz belőle...
robert.miskolc
lehet, de az is pro bowler lesz


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Azt írják róla, hogy futás ellen a legjobb védőfalember volt a drafton. Most akkor jöhet 2. körre a feltrade és Myles Jack vagy Ragland. Bár TT-t ismerve long snapper lesz belőle...
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Úgy látom nem volt mindenki elégedett a pick-kel

 s32.postimg.org/e6b0qdu6t/clark.jpg

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pac-12 játékos kell és DL need van, innentől elég evidens volt Clark. 😊 Nem tudom, vele base defense-ben alapvetően DE-ként vagy NT-ként számolnak-e, de a snapjei többségében úgyis nickel DT-t fog játszani, ott pedig klasszis játékos lesz szerintem.
vassadi
Butlert jobban csíptem, de B+ választás. Nickel - Dime felállásoknál Danielssel együtt lesznek két DL.
Base-be szvsz NT lesz, Guion/D. Jones meg a másik DE. De majd a hamburgerevő versenyen lemathcelhetik Guionnal.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pac-12 játékos kell és DL need van, innentől elég evidens volt Clark. 😊 Nem tudom, vele base defense-ben alapvetően DE-ként vagy NT-ként számolnak-e, de a snapjei többségében úgyis nickel DT-t fog játszani, ott pedig klasszis játékos lesz szerintem.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mai Bleacher mock, ki is egyeznék vele (körönként):
Ragland LB
Chris Jones DL
Fackrell OLB
Toner OT, Lasco RB, Higbee TE,
Dahl OG
Mitch Matthews WR
Morgan Burns CB
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Várjuk az LB poszt és a támadófal megerősítését, aztán nehogy húzzunk egy CB-t az első körökben...
Egyébként utoljára 2011-ben jött támadófalember első körben. Kifejezetten szórakoztató volt a játéka, már ha valaki ellenünk szurkolt.

 www.gannett-cdn.com/-mm-/da47b0a61061050639a2edaed2dcbf14600fdd22/c=560-0-5153-3442&r=x404&c=534x401/local/-/media/PackersNews/2014/09/09/2sherrod.jpg

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Raglandnek nagyobb a füstje mint a lángja,inkább a DL-be húznék
bár annyi haszna lenne,hogy Clay mehetne eredeti posztjára 😊

több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Végső első körös tippem.
Reggie Ragland LB Alabama, ha ő nem elérhető és van partner (TT tud találni) akkor letrade és az első pickünkkel pedig BPA DL, ami csak remélni tudom, hogy Butler lesz.
(RR tippem és nem véleményem.)

Akinek még tudnék örülni:
Billings, Dodd, (Lawson), Lee. Ill, ha csúszna egy jó OT prospect akkor BPA alapon ő. (Offensbe ha húzunk csak OT legyen). WRnek, Hunter Henrynek remélem a közelébe sem megyünk.
alatriste
H őszinte legyek én is Ragland-ot várom hozzánk elsőre de nem leszek meglepődve ha T T húz egy váratlant ...😊
Futás ellen azt gondolom azonnal tudna nekünk segíteni , viszont Coveregben sokat kell fejlődni sztm.
Várok még egy embert a D falba de amilyen mély ezen a poszton a class lehet csak 3.-4. körben fog érkezni valaki .
Egy OT-t mindenképp húzni kéne szerintem is .
Wr és Te valóban nem szükséges !

Szerkesztette: nando89
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végső első körös tippem.
Reggie Ragland LB Alabama, ha ő nem elérhető és van partner (TT tud találni) akkor letrade és az első pickünkkel pedig BPA DL, ami csak remélni tudom, hogy Butler lesz.
(RR tippem és nem véleményem.)

Akinek még tudnék örülni:
Billings, Dodd, (Lawson), Lee. Ill, ha csúszna egy jó OT prospect akkor BPA alapon ő. (Offensbe ha húzunk csak OT legyen). WRnek, Hunter Henrynek remélem a közelébe sem megyünk.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
eniac Green Bay Packers 5


Barrington horgászott 😊
gamerkr
Az egyik kedvenc youtube csatornámon egy ismerős jött szembe.
 www.youtube.com/watch?v=uDBQBqlWNbI
több mint 8 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 604
Én a legjobban annak örülnék, ha az első körös pickünket elcserélnénk, annyira nagy needünk nincs, hogy mindenképp kelljen húzni valakit, ha csak nem csúszik valamilyen nagyobb név sokáig, én elkezdeném masszívan árulni a picket, aztán akkor húzhatunk 3456 játékost a 2-3-4 körökben akiknek a fele úgyis sztár lesz 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Mi van itt mberek!
Most olvastam, hogy újabb FA-t igazoltunk. A Broncosból elküldött Lerentee McCray-t igazolta TT. Idén ez már a második. Elkapta az öreget a gépszíj.😊
Azt hittem fel fog robbanni a topic és félórába telik majd elolvasni a sok bejegyzést. Erre, idejövök és egy nyúlfarknyi bejegyzés sincs. 😊

Ui.: Azért a cápa brutális!
SBL
Hát valljuk be, amikor azt szerettük volna, hogy végre legyenek FA-igazolások, szerintem a legtöbben olyan játékos(ok)ra gondoltunk, akinek az érkezése után nem kell ráguglizni a nevére 😀
Kampman
A szegény gyerek Karácsonya már csak ilyen.😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Mi van itt mberek!
Most olvastam, hogy újabb FA-t igazoltunk. A Broncosból elküldött Lerentee McCray-t igazolta TT. Idén ez már a második. Elkapta az öreget a gépszíj.😊
Azt hittem fel fog robbanni a topic és félórába telik majd elolvasni a sok bejegyzést. Erre, idejövök és egy nyúlfarknyi bejegyzés sincs. 😊

Ui.: Azért a cápa brutális!
SBL
Hát valljuk be, amikor azt szerettük volna, hogy végre legyenek FA-igazolások, szerintem a legtöbben olyan játékos(ok)ra gondoltunk, akinek az érkezése után nem kell ráguglizni a nevére 😀