NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
McCarthynak most a legkisebb gondja a Seahawks elleni vereség lehet..
 pittsburgh.cbslocal.com/2015/01/21/brother-of-green-bay-packers-coach-mike-mccarthy-passes-away/
Nyugodjék békében
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.mozsár
Raji maradasa szerintem attol fugg, hogy mashol kell-e. Egy ev kihagyas serules miatt, elotte eleg gyenge jatek... Benne van, hogy megint megkinaljak egy egyeves szerzodessel, kicsit kevesebbert, mint tavaly.

Akit szerintem feltetlenul meg kell tartani: Cobb, Bulaga, Kuhn, House, Guion, Barclay es esetleg Tolzien es Bush. Ha Raji is marad, akkor drafton johet egy ILB es egy CB, ha nem, akkor DT is kell. a tobbi poszt tkp megoldott.casaubon
Cobb, Bulaga, Kuhn, Guion, House, Bush, Tolzien, Lattimore maradjon, Raji csak olcsón. Első 3 kör CB, ILB, DT (nem ebben a sorrendben) utána BPA. Ha megyünk free agencyre, akkor Peppers kaliberű, rögtön javulást hozó embert (bár olcsóért nem biztos, hogy lesz). Offense-nél össze kéne rakni a red-zone-t, kéne egy nagy célpont akire lehetne játszani.
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 203
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.mozsár
Raji maradasa szerintem attol fugg, hogy mashol kell-e. Egy ev kihagyas serules miatt, elotte eleg gyenge jatek... Benne van, hogy megint megkinaljak egy egyeves szerzodessel, kicsit kevesebbert, mint tavaly.

Akit szerintem feltetlenul meg kell tartani: Cobb, Bulaga, Kuhn, House, Guion, Barclay es esetleg Tolzien es Bush. Ha Raji is marad, akkor drafton johet egy ILB es egy CB, ha nem, akkor DT is kell. a tobbi poszt tkp megoldott.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, LattimoreGergőbácsi
A megtartandók listája nálam is nagyjából így néz ki. Igaz az utolsók között már vannak kérdőjelesek. Tolzient nem sokat láttuk az idén. Remélem fejlődött ahhoz képest, amit tavaly nyújtott és akkor érdemes megtartani egy méltányos összegért! Ugyanez igaz, szvsz, Richardson-ra és Banjo-ra.
Raji-t nagyon sajnálnám ha elveszítenénk. Érdemes lenne megtartani, már csak a futások ellen és, hogy tudnánk igazi NT-es felállást is játszani és ezzel még jobban lehetne keverni a kártyát védekezésben.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.Attilahawks
Csak abban bízom, hogy McCarthy - ahogy azt többször tette - meglátja és kijavítja (kijavíttatja) a hibákat, akár a játék, akár az edzői munka vonatkozásában. És akkor még bizakodhatunk, hogy a kulcsjátékosokat sikerül megtartani és jó keretet kialakítani, mivel hogy ennyire (AR év végi sérülését leszámítva) egészségesek tuti nem leszünk.

Akiket én megtartanék: Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Guion (elfogadta már a felkínált szerződést?), House, Tolzien, Barclay, Richardson, Banjo
Akiket nem: Williams, B.J. Raji, Flynn, Boykin, Harris, Lattimore

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.Gergőbácsi
Ez lehet, hogy nem ártana a csapatnak. Legalább 7-8 olyan hiba volt a Packers részéről, amiből ha csak egy elmarad.......
És a Seahawks nem tette meg azt a szívességet, hogy feladta volna. A hibákért büntetett keményen.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Én azért a következő szezonban néhány helyzetben lejátszanám. Mármint az egész csapatnak ÉS az edzői stábnak is (én sem bírom megnézni még). Talán koncentrációjavítónak jó szolgálatot tesz majd akkor is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tegnap nézeggem a csatornákat a tv-n, alul kis kép a képben mutatja amire rámész. Sporttv-nél felvillant fél tized másodpercre a kis képben ez rémálom. Azonnal tovább nyomtam de ennyi is elég volt hogy letaglózzon. Hogy tudtátok ezt másodszorra? 😀JayB
én se vettem rá magam. Ez nagyobb kép az utolsó int-ről meg.. áá inkább hagyjuk.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Tegnap nézeggem a csatornákat a tv-n, alul kis kép a képben mutatja amire rámész. Sporttv-nél felvillant fél tized másodpercre a kis képben ez rémálom. Azonnal tovább nyomtam de ennyi is elég volt hogy letaglózzon. Hogy tudtátok ezt másodszorra? 😀
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
...ahogyan a Bowl.hu fórumait olvasgattuk... Kegyeleti okokból a Packers-drukkerektől inkább nem idézünk semmit.NOL.hu
xD

Nekem nem volt lelki erőm még 1x megnézni a meccset, nagyon valószínű hogy nem is lesz mostanában.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Oldgreenbay

Ricsiek szokás szerint most is pontatlanak voltak. Amikor említettek E.T. Nyilatkozatata arról,hogy nem.veszi be a sérülést,azt pontatlanul tovabnitottak. E. T. Azt mondtq,hogy Rodgers a sérülése ellenére is tökéletesen dobott az endzoneból a Dallas ellen,nem pedig azt,hogy szinlel szerinte.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Tegnap sikerült megnéznem a magyar közvetítést is teljes egészében, pedig azt hittem nem lesz hozzá lelkierőm. Sajnos most is leolvadtunk. Én nem éreztem annyira az elfogultságot a közvetítésben, amikor a Seattle volt hátrányban persze hogy egy szorosabb meccset szerettek volna Ricsiék. Egy valami viszont bántott, az hogy Rodgers lábát teljesen rendben lévőnek találták és a taktika részének tekintették a sérülés körüli mizériát. Úgy tűnik még nem látták elégszer amikor kimozog a zsebből. Van különbség. Az utolsó futott 1st down-ja meg egyenesen mulumbai sebességű volt. Ettől eltekintve vállalható volt a semlegességük. Ha nyerünk senki sem akadt volna fenn ezen.
Érdemes elolvasni Vic K. gondolatait a meccsről a hivatalos oldalon.
Nyilván nagyon fáj most, de emlékezzetek a 2010-es Arizona elleni meccs végére. Mondjuk akkor még nem voltam a fórumon de gondolom az se volt egy szép pillanat az eredménykövetőben a Packers-tábornak. Azzal együtt, hogy azt a meccset szerintem mindenki szívesebben idézi vissza mint ezt. Aztán milyen jó kis évünk lett!
A lényeg, hogy egy klasszikust idézzek:
"EEEÖÖÖ az élet az megy tovább, ÖÖ tovább is kell, hogy menjen ÖÖÖÖ."

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306

Kár ezért 😕 szépen vissza lehetett volna még vinni.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
#Packers re-signed:
Tay Glover-Wright
Jean Fanor
Adrian Hubbard
Joe Madsen
Rajion Neal
Joe Thomas
Jeremy Vujnovich
Josh Walker
Myles White

Haladunk 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Ricsi nem elfogult, csak semleges szurkolóként közvetít és itt jön képbe az amit Márk írt. Engem speciel nem zavar de elismerem ha valakinek a robotként közvetítő amcsik jönnek be annak ez zavaró lehet.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Szerintem valahol itt van az igazság: "csak az van, hogy szurkolóként érzékenyebb a fülünk a kritikának tűnő megszólalásokra".
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 893
Talán nem tartozik szorosan ide, de nekem még soha nem tűnt fel, hogy egy kommentátor látványosan szurkolna valamelyik csapatnak, pláne nem vasárnap, mégis annyian mondják, lehet bennem van a hiba 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Nem elsosorban veled volt a baj, bar az a "sajnos" megjegyzes nem kellett volna. Ricsi viszont, a "jo" magyar kommentatori hagyomanyokat kovetve, minden meccsen szurkol valamelyik csapatnak.casaubon
Nem gondolhatod komolyan, hogy FR nekünk szurkolt volna. Sherman kifejezetten irritálja, néhány hete hosszan szapulta Lynchet amiatt, ahogy az újságíróknak (nem) válaszol, és egyébként is csak nagy ritkán, kénytelen-kelletlen ismeri el, hogy azért nem olyan nagyon rossz a csapatunk. Vagy csak az van, hogy szurkolóként érzékenyebb a fülünk a kritikának tűnő megszólalásokra, nehezebben viseljünk a sajátunktól kétségkívül elmaradó hőfokú lelkesedést. Azt gondolom, hogy alapvetően a Chiefs mellett elsősorban a sportág hazai népszerűségéért szorít, aminek a drámai fordulatok nyilvánvalóan jobbat tesznek, mint a sima győzelmek, félidőben lefutott meccsek.tejbegrrr!!!
Mondjuk vicces, mikor az amúgy is elfogult szurkoló kéri számon az elfogultságot a kommentátoron 😊 Az izgalmas, változatos meccsért való szurkolást sokan összekeverik az egyik oldal felé való húzással. A Patriots-Ravens pl. sokkal durvább volt, mikor a gyakorló játékvezetőt oktatta ki a szabályokról, na pontosan az a magyar kommentátorokra jellemző "megmondóemberkedés" a megszokott bírózással ötvözve.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Nem elsosorban veled volt a baj, bar az a "sajnos" megjegyzes nem kellett volna. Ricsi viszont, a "jo" magyar kommentatori hagyomanyokat kovetve, minden meccsen szurkol valamelyik csapatnak.casaubon
Nem gondolhatod komolyan, hogy FR nekünk szurkolt volna. Sherman kifejezetten irritálja, néhány hete hosszan szapulta Lynchet amiatt, ahogy az újságíróknak (nem) válaszol, és egyébként is csak nagy ritkán, kénytelen-kelletlen ismeri el, hogy azért nem olyan nagyon rossz a csapatunk. Vagy csak az van, hogy szurkolóként érzékenyebb a fülünk a kritikának tűnő megszólalásokra, nehezebben viseljünk a sajátunktól kétségkívül elmaradó hőfokú lelkesedést. Azt gondolom, hogy alapvetően a Chiefs mellett elsősorban a sportág hazai népszerűségéért szorít, aminek a drámai fordulatok nyilvánvalóan jobbat tesznek, mint a sima győzelmek, félidőben lefutott meccsek.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 203
Hát srácok, picit off és hosszú is lesz, bocsi! 😀
A minap egyik ismerősöm mondta, hogy a tegnap esti eléggé elfogultra sikerült, amivel közületek szép számú Packers fant felhúztunk. Bevallom őszintén, fogalmam sincs hogyan mehetett ennyire félre a kommunikáció, megkérdeztem független drukkereket is direkt, ők nem érezték így.
Igazából akivel innen találkoztam már személyesen, vagy váltottunk már néhány szót, közülük mindenki pontosan tudja, hogy alapvetően roppantul felbosszant a részrehajlás, a kicsinyeskedés, és nálam aztán nincsen favorit és legutáltabb csapat, mert próbálom munkának felfogni - minőségben több kevesebb sikerrel. Nem véletlenül nem beszélek a kedvenc csapatomról, kerülöm az ezzel kapcsolatos zrikát,mert szerintem nem odavaló.
A tegnapi meccsen nekem édes mindegy volt, hogy ki nyer, sőt! Talán a Packersnek jobban örültem volna a Pats miatt. De ez mind eltörpül amellett, hogy én ott abban a szobában mindig a hátrányban levő csapat esélyeit latolgattam és fogom is latolgatni, mert egyszerűen nagy meccseket akarok. Amiatt éri meg. Szerettem volna, hogy fordítson a Seahawks, mint ahogy szerettem volna utána a hosszabbítást is. Megértem, hogy ti ezt így élitek meg, de ez nem ellenetek szól, hanem az emlékezetes, nagy meccsek mellett. Ha túlzásba vittem, szimplán elbasztam, elnézést, de a személyeskedésnek vajmi köze van ehhez. Ezért van az, hogy Pats meccset is kaphatok Pats drukkerként. Egyébként én is biztosan érzékenyebben kezeltem volna, ha úgy tűnt volna onnan a dobozból, hogy a másik csapatnak szurkol a két arc, pedig csak a nagy meccset élvezték. És higgyétek el, Ricsi üvölt mindig és üvölteni is fog, mert a maga módján a mindene ez a sport.
Csal el akartam mondani, figyelni fogok rá a későbbiekben - amennyire lehet - mert pont olyan dolog merült fel, amit mindig kerülni akartam 😊maximilien
Nem elsosorban veled volt a baj, bar az a "sajnos" megjegyzes nem kellett volna. Ricsi viszont, a "jo" magyar kommentatori hagyomanyokat kovetve, minden meccsen szurkol valamelyik csapatnak. Meg ez sem lenne feltetlenul baj, hiszen minden meccsen minden nezo szurkol valamilyen szinten valakinek, kulonben nem nezi meg, csak ez meglatszik a kozvetitesen. Pl. visszanezeseknel, vagy biroi dontesek megitelesenel mindig ugy latja, hogy az altala eppen szimpatikusabb csapat karara tevednek - vagy ha elmarad egy zaszlo, akkor az termeszetesen nem hiba, ha a szamara szimpatikusabb csapat javara tortenik a tevedes. Es persze ket ugyanolyan szituaciot ket kulonbozo modon itel meg, ha mas csapatrol van szo. Tehat nem az orditassal van baj, az egy kozvetitesi stilus, hanem az elfogultsaggal. Mellesleg en ket Seahawks-drukkerrel neztem a meccset, szerintuk is elfogult volt.

Az, hogy a Packerst nem szereti, mar korabban is kiderult, valamelyik meccsen pl. arrol beszelt hosszasan, hogy Rodgers csak azert ilyen jo, mert annyira megvedi a fal (ami egy uj elmeny lehet neki, hiszen egy korabbi evben sem volt igy), meg hogy ilyen jo elkapoi vannak (lattuk, hogy a korabbi jo elkapoi mire mentek mas csapatban, o csinal sztart mindenkibol). Es a peldakat meg hosszan lehetne sorolni.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
Azért is kár, mert ennél egészségesebb Green Bay Packers nagyon régen nem volt szezon végén és megkockáztatom nagyon sokáig nem is lesz. Emelett az utóbbi időben elsiklottunk de Rajin kívül gyakorlatilag nem esett ki senki.JayB
Jay ez a bandwagonozás nem nekem való, de te bármikor feel free felugrani 😀

több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, így utólag is gratulálok a csapatotoknak! Még akkor is, ha most kikaptatok. Annyira meggyőzően fogtatok meg minket, hogy nem sok esélyt adtam magunknak. Igazából még most is nehéz elhinni az erdeményt. Nagyon elkeserítő lehet és mivel nekünk is volt pár hasonló érzésben részünk, így át tudom érezni a dolgot. A GB mindíg életveszélyes ellenfél és ez nem is nagyon fog változni a közeljöveben sem. Szimpi játékosok és lelkes közönség. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Csal el akartam mondani, figyelni fogok rá a későbbiekben - amennyire lehet - mert pont olyan dolog merült fel, amit mindig kerülni akartam 😊maximilien
Általános Doktor
Nem figyeltél, a hátrányban lévőnek, tehát a Seahox ellen nektek, mindig :pHelmut Zimmer
Tyhú, ez elsült 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Csal el akartam mondani, figyelni fogok rá a későbbiekben - amennyire lehet - mert pont olyan dolog merült fel, amit mindig kerülni akartam 😊maximilien
Általános Doktor
Nem figyeltél, a hátrányban lévőnek, tehát a Seahox ellen nektek, mindig :p
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Csal el akartam mondani, figyelni fogok rá a későbbiekben - amennyire lehet - mert pont olyan dolog merült fel, amit mindig kerülni akartam 😊maximilien

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'