NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
maximilien 214 — #5
Hát srácok, picit off és hosszú is lesz, bocsi! 😀
A minap egyik ismerősöm mondta, hogy a tegnap esti eléggé elfogultra sikerült, amivel közületek szép számú Packers fant felhúztunk. Bevallom őszintén, fogalmam sincs hogyan mehetett ennyire félre a kommunikáció, megkérdeztem független drukkereket is direkt, ők nem érezték így.
Igazából akivel innen találkoztam már személyesen, vagy váltottunk már néhány szót, közülük mindenki pontosan tudja, hogy alapvetően roppantul felbosszant a részrehajlás, a kicsinyeskedés, és nálam aztán nincsen favorit és legutáltabb csapat, mert próbálom munkának felfogni - minőségben több kevesebb sikerrel. Nem véletlenül nem beszélek a kedvenc csapatomról, kerülöm az ezzel kapcsolatos zrikát,mert szerintem nem odavaló.
A tegnapi meccsen nekem édes mindegy volt, hogy ki nyer, sőt! Talán a Packersnek jobban örültem volna a Pats miatt. De ez mind eltörpül amellett, hogy én ott abban a szobában mindig a hátrányban levő csapat esélyeit latolgattam és fogom is latolgatni, mert egyszerűen nagy meccseket akarok. Amiatt éri meg. Szerettem volna, hogy fordítson a Seahawks, mint ahogy szerettem volna utána a hosszabbítást is. Megértem, hogy ti ezt így élitek meg, de ez nem ellenetek szól, hanem az emlékezetes, nagy meccsek mellett. Ha túlzásba vittem, szimplán elbasztam, elnézést, de a személyeskedésnek vajmi köze van ehhez. Ezért van az, hogy Pats meccset is kaphatok Pats drukkerként. Egyébként én is biztosan érzékenyebben kezeltem volna, ha úgy tűnt volna onnan a dobozból, hogy a másik csapatnak szurkol a két arc, pedig csak a nagy meccset élvezték. És higgyétek el, Ricsi üvölt mindig és üvölteni is fog, mert a maga módján a mindene ez a sport.
Csal el akartam mondani, figyelni fogok rá a későbbiekben - amennyire lehet - mert pont olyan dolog merült fel, amit mindig kerülni akartam 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért is kár, mert ennél egészségesebb Green Bay Packers nagyon régen nem volt szezon végén és megkockáztatom nagyon sokáig nem is lesz. Emelett az utóbbi időben elsiklottunk de Rajin kívül gyakorlatilag nem esett ki senki.JayB
Pár héttel ezelőtt írtam egy kis alapszakasz értékelőt, amiben időhiány miatt csak a O fért bele. Terveim szerint a héten megírom a D- részlegét is, ott én is ki akartam emelni ezt. Nagyon szerencsések voltunk, idén nem tele volt a kórház a város szélén, hanem bezárt | (volna, ha Rodgers is egészséges maradt volna) | .
Bár 2010 után lehet, hogy nekünk az ad lökést, ha már mindenki a sérültlistán van.
Nagy sansz volt ez is 😕


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Azért is kár, mert ennél egészségesebb Green Bay Packers nagyon régen nem volt szezon végén és megkockáztatom nagyon sokáig nem is lesz. Emelett az utóbbi időben elsiklottunk de Rajin kívül gyakorlatilag nem esett ki senki.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Tegnap/ma meccs után azt írtam, hogy pár hétig nem vagyok kíváncsi a csapatra de persze nem bírtam ki. Azt hittem majd ma délután-este már könnyebb lesz. Hát tévedtem. Ahogy nézegetem az interjúkat, olvasgatom az elemzéseket még talán nyomorultabbul érzem magam mint éjszaka. Az biztos, hogy ők sem értik mi történt az utolsó 5 percben (OT nem is számolom, ott már KOn voltunk). Csóri Bosticot sajnálom azért. Peppers meg nem is tudott interjút adni, nem tudom marad-e még benne tűz a folytatáshoz?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Még egy kis lábjegyzet a tegnapi és a mai napról. A meccs után annyira dühös és csalódott voltam, hogy egész este nem aludtam. Tudom nem normális, de ez van. Hiába na, ez így sokkal fajdalmasabb, mivel nagyon közel volt a SB. Ma nem mentem fel sem a Packers, sem az NFL oldalra, csak a fórumot olvasgattam. Az legalább megnyugatott egy kicsit, hogy nem vagyok egyedül, aki ilyen lelkiállapotban van. Most úgy érzem a SB-t sem fogom megnézni. (persze úgy is meg fogom).
A szezon közepén az első beírásomban írtam, hogy nem csak a csapat, de az itteni GB fanok miatt is örülök, hogy annak idején a Packers lett a csapatom. A tegnapi meccs után érezhetően mindenki nagyon el volt keseredve. De nem volt komoly anyázás, ami azért néhány csapatnál előfordult, ha nem úgy sikerült valami, ahogy drukkerek elképzelték. Azután az idő előrehaladtával a kesergést fokozatosan felváltották a "szép volt fiúk", "jövőre majd sikerül" és ezekhez hasnonló kommentek. Nagyon szimpatikus ez a hozzáállás. Remélem ez megmarad itt ezután is!

Csak ne lenne olyan hosszú ez a szünet a következő szezonig!!!!!!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
De mint mindig most is hiába adja a magyar csatorna, és lenne fenn torrentoldalon is magyarul, a gépemre lementeve, "archivumba" az eredeti kommentárral kerül.balazs799
Ez nem Ricsi specifikus. Ilyen a magyar sportkommentálás stílusa. Ez igaz az összes magyar kommentátorra és az összes sportra. Gundeltől, Faragón át ifjabb és idősebb Knézyig (csak hogy régi "nagyot" is említsek), bringától amerikai focin át vizilabdáig. Ilyen volt, amikor gyerek voltam és ilyen most is. Többek között ez is része annak, hogy azonnal szerelmes lettem az amerikai fociba, mikor először láttam ESPN-en. A magyar kommentálás sarokkövei: a bírózás, a megmondóemberkedés, a mérkőzés témájától eltérő témák kivesézése és a részrehajlás. Ezek nélkül ma Magyarországon nincs sportközvetítés. Néha ezt fűszerezi a tájékozatlanság, ami általában a túlhajszolás miatt van.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Cobb nyilatkozott és szeretne maradni. Ez tök jó hír. Biztos meglesz az a közös nevező, így nem kell izgulni, hogy ő lesz a következő | Jennings és Jones | .
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hogy érzitek idény végére a tamadofal passprotection liga viszonylatban milyen szinten volt? És milyen szinten volt ehhez képest tegnap? Fajoan nem.generaltunk nyomast,és csak próbálok matekozni,hogy mire lehetünk jók a döntőben.undisputedly
Nem vagyok nagy szakértő, de ilyen jó falat, mint ami a szezon második felére összeállt, rég nem láttam GB-ben. Nagyon komoly D-line-k ellen is simán megvédték Áront.James007
A realitás terepén maradva is szerintem bőven top 10-es fal állt most össze. Ez kiegészülve egy egészséges Aaron jó mozgásával a zsebből ki és azon kívül is összességében még jobb.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most már talán tudok reálian visszatekinteni a meccsre és a szezonra, bár egész nap úgy kóvályogtam, mint Kokó, anno Chacon ellen...

Lehet itt Bosticolni, meg Burnettezni, de ez a meccs a Red Zone Offense-n ment el. Már a Pats ellen is látható volt, hogy mennyire nem megy az utolsó néhány méter. Egy olyan csapatnak, ahol van egy átlagnál jobban lesajnált, de nem elit védelem, ott annyi pontot kell csinálni, amennyit csak lehet. És ehhez fontos, hogy az RZ-n belül kíméletlenek legyünk.
Amúgy szerintem világcsúcsot állítottunk fel, hogy ilyen rövid idő alatt még senki nem nyelt be trükkös játékot, 2 pontos kísérletet és onside kicket..:-/

Egész szezonban inkább óvatos pesszimista voltam. Mire végre elhittem, hogy tényleg van esélyünk a Lombardira, pont addigra omlottunk össze. Lehet, hogy a pályán is ez volt a baj..

Crosby előtt le a kalappal. Végleg feledtette velem a közelmúltat. Nem csak a tegnapi meccsel, hanem az egész szezonnal.

Ricsuék meg.... pfff... Bár szerintem ez nem csapatspecifikus, sajna..James007
Mint 4 éve az összeset ezt a meccset is újra fogom nézni hét közben valamikor. Persze kell még 2-3 nap, hogy azt tudjam mondani, anyagi kár nélkül le tudok ülni és végignézni.
De mint mindig most is hiába adja a magyar csatorna, és lenne fenn torrentoldalon is magyarul, a gépemre lementeve, "archivumba" az eredeti kommentárral kerül.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Hogy érzitek idény végére a tamadofal passprotection liga viszonylatban milyen szinten volt? És milyen szinten volt ehhez képest tegnap? Fajoan nem.generaltunk nyomast,és csak próbálok matekozni,hogy mire lehetünk jók a döntőben.undisputedly
Nem vagyok nagy szakértő, de ilyen jó falat, mint ami a szezon második felére összeállt, rég nem láttam GB-ben. Nagyon komoly D-line-k ellen is simán megvédték Áront.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Most már talán tudok reálian visszatekinteni a meccsre és a szezonra, bár egész nap úgy kóvályogtam, mint Kokó, anno Chacon ellen...

Lehet itt Bosticolni, meg Burnettezni, de ez a meccs a Red Zone Offense-n ment el. Már a Pats ellen is látható volt, hogy mennyire nem megy az utolsó néhány méter. Egy olyan csapatnak, ahol van egy átlagnál jobban lesajnált, de nem elit védelem, ott annyi pontot kell csinálni, amennyit csak lehet. És ehhez fontos, hogy az RZ-n belül kíméletlenek legyünk.
Amúgy szerintem világcsúcsot állítottunk fel, hogy ilyen rövid idő alatt még senki nem nyelt be trükkös játékot, 2 pontos kísérletet és onside kicket..:-/

Egész szezonban inkább óvatos pesszimista voltam. Mire végre elhittem, hogy tényleg van esélyünk a Lombardira, pont addigra omlottunk össze. Lehet, hogy a pályán is ez volt a baj..

Crosby előtt le a kalappal. Végleg feledtette velem a közelmúltat. Nem csak a tegnapi meccsel, hanem az egész szezonnal.

Ricsuék meg.... pfff... Bár szerintem ez nem csapatspecifikus, sajna..
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@RobDemovsky
Morgan Burnett said he got the "no mas" signal from Julius Peppers, which means to go down, on his INT.

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nehogy meglássam ott valakinek a nevét😊

 www.ipetitions.com/petition/fire-mike-mccarthyOld Green Bay
Ez milyen szánalmas már?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. nutfile
Állítólag a nyáron a liga legjobban fizetett QB-jává akarja tenni a Seattle.empty taxi
én Luckról hallottam ezt.
amúgy meglepne, ha évi kb. 12-14 milláná többet kapna. persze a QB-kat általában túlfizetik. (emlékeim szerint A.Smith 8 milla, Orton 5 milla, stb.).nutfile
én kb biztos vagyok benne h nem átlagban lesz legfizetettebb QB, hanem összesen
pl nem 4-5 éves hanem 7-8 éves szerződést ír alá, így annak az összértéke lesz az eddigi legnagyobb
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratulálok Nektek! Nagyon jó a csapat és Rodgers a Liga legjobb QB-ja.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. nutfile
Állítólag a nyáron a liga legjobban fizetett QB-jává akarja tenni a Seattle.empty taxi
én Luckról hallottam ezt.
amúgy meglepne, ha évi kb. 12-14 milláná többet kapna. persze a QB-kat általában túlfizetik. (emlékeim szerint A.Smith 8 milla, Orton 5 milla, stb.).
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
én azt sem látom, hogy jövőre jobb lenne a D.
.Pep71
1. ként üdv köztünk mint új sajtfej drukker itt a fórumon! 😊

Nyilván messze még minden, de egyébként minden adott ahhoz, hogy javuljon a D. A bye week után a futás elleni D-nk is egészen összeállt. A rájátszásban nem tudtunk tartani egy Murray-Lynch 2-őst. Könyörgöm az egész NFL nem tudta tartani ezt a 2 futót. Írta valaki, hogy a drafton BPA-taktikával lehet menni, kicsit finomítanék a dolgon, de majdnem. Tramon-t nem szabad visszaigazolni, és akkor úgy állunk majd, hogy kell 1 ILB és egy CB. Ha ez a 2 poszt megvan akkor mehet nálam a BPA. (nyilván itt FA is játszhat még).
Az OL-hez hozzányúlni nagyon nem kell, remek 5ös állt most össze, ami mögé végre biztosan állhat fel AR. Bulagat vissza kell igazolni, és jöhet 3. 4. körben OL fal tag rotációra, úgy is a kezdők is onnan vannak, csak jól ki kell nézni 😊.
A DL-be is lehet hozni 1. 2. körben valakit, ha épp egy nagyon jó játékost találunk, de alapvetően egy JÓ ILB sorral nem rossz a DL-ünk. Ha elérnénk egy romboló, tackle gyár ILB-t 1. körben akkor az nagyban javítaná a DL megítélését is.
Daniels-Guion(szvsz ő fog maradni a 2 NT-ből)-Datone J.-és az idén sajnos sérülés miatt kimaradő Thornton is ott lesz még a csereemberek mellett.

Ami borzasztóan nagy előnyünk idén, hogy olyan igazi nagy needje nincs a csapatnak, és FA távozássokkal se lesz. ILB-CB-(DL).
Az O úgy ahogy van jó, megvan a QB-RB-OL-WR sor, csak bővíteni kell rajtuk, de egyikre se kell első köröket áldozni, még TE-sorunk sem rossz, R. Rodgers egyre több játékot kapott a szezon előrehaladtával, és ritkán csalódtunk benne, nem lenné meglepve ha jövőre ő lenne a kezdő és nem Andrew.
Majd az összes fontos draft picket áldozhatjuk a Defense-re ami alapból se rossz, én ennek tükrében várom a csapatrész javulását.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
érdekes volt ez a szezon, bár keveset láttam belőle, de azért a legtöbben szerintem ismernek itt engem, hogy fiatal korom ellenére én vagyok itt a fórumon a Packers fanok közül az egyik legrégebb óta, bár ritkábban írok mostanában, de az tuti, hogy a legrosszabb élmény a tegnapi meccs volt... jövőre viszont megbaszunk mindenkit, a lányokat kétszer, és meglesz a bajnokság 😀
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
 lombardiave.com/2015/01/19/green-bay-packers-morning-turn-vince-lombardi/

“I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.”
A jó öreg Vince. Mehet is az aláírásba.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hogy érzitek idény végére a tamadofal passprotection liga viszonylatban milyen szinten volt? És milyen szinten volt ehhez képest tegnap? Fajoan nem.generaltunk nyomast,és csak próbálok matekozni,hogy mire lehetünk jók a döntőben.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Tegnap gyönyörűen szemléltettük mi a különbség a megpróbálni nyerni és a megpróbálni nem kikapni között. Szerintem ha a google-ba beírtuk volna, hogy "suck" reggel 6-ig biztos a packers.com-ra ugrik

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Különben meg Rodgers hibája az egész, mi a francnak mondott írást a pénzfeldobásnál? Egy elit irányítóhoz a kiemelkedő coin toss awareness is hozzátartozikKampman
lásd Tarvaris Jackson
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Különben meg Rodgers hibája az egész, mi a francnak mondott írást a pénzfeldobásnál? Egy elit irányítóhoz a kiemelkedő coin toss awareness is hozzátartozikKampman
Egyébként meg szerintem Romo hibája. 😊
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 893
Különben meg Rodgers hibája az egész, mi a francnak mondott írást a pénzfeldobásnál? Egy elit irányítóhoz a kiemelkedő coin toss awareness is hozzátartozik
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nehogy meglássam ott valakinek a nevét😊

 www.ipetitions.com/petition/fire-mike-mccarthy

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!