NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Szoros volt és nyert a jobb csapat. Gratula a Seahawks-nak! Ha már mi nem lehetünk ott az SB-n. Győzzön az NFC-s csapat.
több mint 9 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 289
Nagyon nagy kár az elszalasztott lehetőségért, az ilyeneket ki kellene használnia egy jó csapatnak. A RZ hátékonysága a caspatnak már meccsek óta nem valami fényes, ezért azon, hogy a SEA D ellen nem ment, nem is lepődtem meg, de amit a 2. félidőben az O csinált, az siralmas. Ha csak 1 first down-t meg tudtak volna csinálni a kellő időben, akkor simán meglett volna a meccs. Ehelyett csak futottak, mikor a csapatban van a liga legjobb QB-ja. D nagyon odatette magát, kellett hozzá nyílván a SEA is, de rájuk egy szavunk nem lehet. Viszont szerintem lehetetlen, hogy jövőre is ilyen jó TO mutatója legyen a csapatnak és én azt sem látom, hogy jövőre jobb lenne a D.
Óriási sanszot halasztott el a csapat, a szezon végére nagyon összeállt a D, O is rendben volt,ezért nagy kár, mert, ki tudja mikor lesz a csapat ilyen közel újra a SB-hoz.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. nutfile
Állítólag a nyáron a liga legjobban fizetett QB-jává akarja tenni a Seattle.empty taxi
Akkor viszont nem marad pénz ennyi jó játékos megtartására....mozsár
Végül is ez lényege a ligának. De azért Seattle tud hátsó körös játékosokból sztárt csinálni. Ha ezt megtartják úgy maradhat a jó teljesítmény. Nyilván gyengülhetnek, de nem sokkal.moncsy91
Azért fognak. Pl. ha Lynch elmegy azért már rögtön más lesz a helyzet. Jól draftoltak hátulról de ez nem jelenti azt, hogy mindig így lesz. Azért amikor a védelemből majd engedni kell 1-2 embert akkor lesznek ott gondok.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. nutfile
Állítólag a nyáron a liga legjobban fizetett QB-jává akarja tenni a Seattle.empty taxi
Akkor viszont nem marad pénz ennyi jó játékos megtartására....mozsár
Végül is ez lényege a ligának. De azért Seattle tud hátsó körös játékosokból sztárt csinálni. Ha ezt megtartják úgy maradhat a jó teljesítmény. Nyilván gyengülhetnek, de nem sokkal.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. nutfile
Állítólag a nyáron a liga legjobban fizetett QB-jává akarja tenni a Seattle.empty taxi
Akkor viszont nem marad pénz ennyi jó játékos megtartására....
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. nutfile
Állítólag a nyáron a liga legjobban fizetett QB-jává akarja tenni a Seattle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Nem tudok magamhoz térni , borzalmasan fáj ez a vereség és főleg annak mikéntje..
Ettől szép a sport , tudom , de ez borzalmasan fáj ...már sejtem mit érezhettek tavaly mondjuk a rájátszás végén a mackó fanok amikor 4&8 ra csináltuk azt nagy játékot, de ez még annál is borzalmasabb..

Kifogásokat se lehet hozni mert lehet h csak 30-40%-os volt Aarod, de ezt így is hozni kellett volna..

Van bőven idő rá h ezek a dolgok begyógyuljanak , de a legjobb orvosság az lenne ha 3 hét múlva kezdődne az új szezon , de így h legközelebb 5 hónap múlva láthatom csak újra a kedvenceim ez még rosszabb ..

Mindentől függetlenül remek volt idén sajtfejnek lenni ! Gratt a csapatnak és jövőre újra neki futunk , reményeim szerint egy meg erősített védelemmel és Cobbal !

Go Pack
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sokan mondtátok, hogy ez a lehető legrosszabb vereség. Szerintem nem. Egy sima zakó azért lett volna rosszabb, mert akkor az azt jelenti, hogy van egy tátongó lyuk a csapatban. Amit az offseasonben be kell tömni, drafttal vagy free agancy-vel, ami vagy bejön, vagy nem.
A offseason-ben össze kell tartani a csapatot. Az legyen a legégetőbb kérdés, hogy ki a punter. A drafton szerencsére gyakorlatilag BPA stratégiát lehet folytatni. Mindenhova egyformán kell egy jó rotációs ember. Én továbbra is nagy mennyiségű húsnak örülnék a legjobban a labda mindkét oldalán.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mázli, hogy van 25m gapünk, és túl sok nagyágyúnak nem jár le a szerződése. Így belefér Peppers. A bye week után pedig úgy összeállt ez a védelem, hogy kár lenne megbolygatni. Tudom este 3 TD-t nyeltek kb 6 perc játékidő alatt, de mint mondottam is volt addigra az O-nak már rég le kellett volna zárni a meccset ennyi lehetőségből.
Igazi leader volt idén is Julius, egészségesen jövőre is hasonlóra számíthatunk tőle szerintem, és Perry-nek is nagyon jót tett, hogy nincs akkor nyomás rajta, ahogy azt mozsár is írta.
Nem sok kell ahhoz, hogy egy ligaelit O-mellé legyen egy erős D-nk is. Szerintem jó kilátásaink vannak. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Peppers nagyon jó lenne ha maradna, hatalmas szívvel játszott egész szezonban. Más kérdés, hogy idén is tudná-e még hozni azt a szintet amit eddig?
MaG1Xx
Jó éve volt: 7 sack 2 INT (mindkettő picksix), 6 FF
sérülés nélkül!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Peppers nagyon jó lenne ha maradna, hatalmas szívvel játszott egész szezonban. Más kérdés, hogy idén is tudná-e még hozni azt a szintet amit eddig?

Amit még nagyon meg kell oldani a holtidényben az a punter kérdés: Masthay vállalhatatlan volt egész szezonban, valakit a helyére hozni kell.
Crosbyra egy szavunk nem lehet a POban, ha tegnap továbbmegyünk akkor azt nagyon megköszönhettük volna neki. Nála megint csak az a kérdés, hogy mire lesz a köv. szezonban?MaG1Xx
Így van! Peppers maradjon ha egy mód van rá. Igaz a 12 milla egy kicsit sok, de sikerülhet vele újra kötni a szerződést. Ha cutolva lesz nem hiszem, hogy ennyiért könynen talál magának csapatot. Ráadásul ha SB-t akar akkor kevés helyen lenne erre jobb esély mint itt.
Jót tett a D-nek, hogy itt volt. Talán már nem olyan gyors mint régen és nem is bírja a terhelést úgy, de hatalmas rutinja van és a többi játékos sokat tanul tőle. Perry-vel rotálva biztosítva lenne, hogy mindig friss legyen, amikor fent van és közben Perry is sokat tanulna tőle.

Masthay cut. Már tavalyi szezonban is nagyon kevés volt. Jöhetne Meskó és akkor miénk lenne a legnagyobb magyar fan tábor.😊mozsár
miért így nem az ? jól van, csak viccelek. Mondjuk az tuti, hogy az idei PO miatt jönnek majd újabb szurkerek 😉

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Peppers nagyon jó lenne ha maradna, hatalmas szívvel játszott egész szezonban. Más kérdés, hogy idén is tudná-e még hozni azt a szintet amit eddig?

Amit még nagyon meg kell oldani a holtidényben az a punter kérdés: Masthay vállalhatatlan volt egész szezonban, valakit a helyére hozni kell.
Crosbyra egy szavunk nem lehet a POban, ha tegnap továbbmegyünk akkor azt nagyon megköszönhettük volna neki. Nála megint csak az a kérdés, hogy mire lesz a köv. szezonban?MaG1Xx
Így van! Peppers maradjon ha egy mód van rá. Igaz a 12 milla egy kicsit sok, de sikerülhet vele újra kötni a szerződést. Ha cutolva lesz nem hiszem, hogy ennyiért könynen talál magának csapatot. Ráadásul ha SB-t akar akkor kevés helyen lenne erre jobb esély mint itt.
Jót tett a D-nek, hogy itt volt. Talán már nem olyan gyors mint régen és nem is bírja a terhelést úgy, de hatalmas rutinja van és a többi játékos sokat tanul tőle. Perry-vel rotálva biztosítva lenne, hogy mindig friss legyen, amikor fent van és közben Perry is sokat tanulna tőle.

Masthay cut. Már tavalyi szezonban is nagyon kevés volt. Jöhetne Meskó és akkor miénk lenne a legnagyobb magyar fan tábor.😊
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Peppers nagyon jó lenne ha maradna, hatalmas szívvel játszott egész szezonban. Más kérdés, hogy idén is tudná-e még hozni azt a szintet amit eddig?

Amit még nagyon meg kell oldani a holtidényben az a punter kérdés: Masthay vállalhatatlan volt egész szezonban, valakit a helyére hozni kell.
Crosbyra egy szavunk nem lehet a POban, ha tegnap továbbmegyünk akkor azt nagyon megköszönhettük volna neki. Nála megint csak az a kérdés, hogy mire lesz a köv. szezonban?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Peppers tényleg maradhatna, mert jövőre vele jó lehet a PR és koncentrálni lehetne más bajos pozíciókra. Ha marad, van idő megnézni Perry tudja-e állandósítani év végi jó teljesítményét, ha elmegy, akkor kellene egy magas DE/OLB draft, úgy hogy ILB, D-line, CB posztokat inkább kéne turbózni.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nagyon szeretném ha Pepperst megtartanánk. Nem is tudott nyilatkozni tegnap. Komolyan őt sajnáltam a legjobban.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Csak a NT kérdéshez kis kiegészítés: Raji 4 millás szerződést kapott, aminek a nagy része garantált volt, Guion-t pedig néhány hete kínálták meg egy hosszútávú szerződéssel.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha van egy komoly gyengesége, akkor ez az. Lassan 10 év alatt volt már lábtörés, kulcscsonttörés, többszöri agyrázkódás, most meg ez a vádli...Kampman
Pontosan, és ez kicsit aggasztó is, sajnos az idő előre haladtával egyre inkább számítani lehet ugye a sérülésekre. Persze temetni még nem kell azért.😊

Ami viszont baromira zavart. 5 perccel a vége előtt 12 pont előnynél nálunk a labda, mindháromszor Lacy fut, ebből az első kettő mínusz yardos úgy hogy esélye se volt, annyira olvasták hogy mit fogunk csinálni, harmadikra összejön plusz kettő, puntolhattunk is. Én értem, hogy Rodgers nem volt teljesen 100 százalékos, de annál a 3 & out-nál olyan szinten fantáziátlanok és (talán kicsit gyávák is?) voltunk, hogy fájt nézni.Kampman
Sokmindenre lehet fogni a vereséget de én úgy érzem, hogy itt mondtunk (MM) totálisan csődőt, itt buktuk el ezt a meccset. Fel nem tudom fogni hogy gondolta komolyan MM azt a playcallt?!
Meg a másik vesszőparipám ugye Starks érthetetlen hanyagolása. Lacy: 21att/73yard, Starks 5att/44yard Komolyan senkinek nem tűnik fel, hogy kinek megy jobban a játék éppen?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
óriási +1!!!!!

én meg már elkezdtem játszadozni a gondolattal, hogy másodjára láthatom szeretett csapatom a nagy döntőben.. Most még nagyon rossz, de azért begyógyulnak a sebek... IDŐVEL.

Nagyon jó kis csapat forrott ki azért a végére, így Rodgers sérülése tényleg a legrosszabbkor jött. Szegény a meccsutáni interjúban azt mondta , hogy "oké" volt az a vádli, de azért láttuk hogy ez nem teljesen igaz.

Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak majd a szerződések, jó néhány FA-nk lett ugyanis, de valahogy erre most még nem tudok gondolni.gamerkr
Bocsánat, hogy belemegyek, nem akartam ilyen hamar elkezdeni az OFF témákat, de valamivel kicsit el kell terelnem a figyelmem, mert egész reggel nem tudok másra gondolni, mint hogy hogy nem vagyunk SB-ba.
Akit még ez nem érdekel, semmi gond, szerintem beszélni fogunk bőven még ezekről. Csak leírom a tényeket. 😊
Alapvetően nem vagyunk rossz helyzetben, nem jár le sok kulcsjátékos szerződése.
2015-re 147-8m körülre becslik a salary capot. Ha nincs cut, a jelenleg szerződéssel rendelkező játékosok bérköltsége 2015-re 122m szóval van nagyjából 25m gap.
FA-k:
Cobb, Bulaga, Bush, Kuhn, Williams, Guion, B.J. Raji, Flynn, House, Lattimore, Tolzien, Barclay, Boykin, Richarson, Harris, Banjo

Ebből kulcs kérdés megtartani a Cobb - Bulaga 2őst. Évek óta nem volt ilyen jó OL falunk, és hiba lenne elengedni a liga egyik legjobb slot elkapóját. (szvsz nem is lesz gond a szerződésükkel, 25misibe beleférnek)
2. prospect: eldönteni, hogy Guion vagy Raji. Kétlem hogy mind a 2-en maradhatnának, de nem is hiszem, hogy órási pénzek lennének majd terítéken, Raji idénre is csak 1m-ot kapott ugye a sérülése előtt, csak el kell dönteni, hogy ki maradjon. Év közben voltak olyan hírek, hogy nagyon elégedet a vezetőség Latroy-a (én is), szerintem rosszul nem járunk bármelyik is marad (bár én imádom B.J.-t 😊 ).
Backup QB eldöntése. Érdekes, nálam több esélye lenne Tolzien-nek új szerződésre, de nem tartom kizártnak a draftról való pótlást sem. Flynn-nek kéne a legtöbbet adni és őszintén nem éri meg megtartani.
Kuhn, Bush minimumért, John remek blockolásban, protectionban és félig trükkös játékokat is szoktunk rá hívni, emelett közönségkedven 😊, Bush, hát nem CB teljesítménye miatt, de No.:1 ST játékos volt idén, nálam megérdemel egy új szerződést, és maradjon ST leader.
Én még biztos visszaigazolnám: House, Barclay? (ezt nem tudom, idén ismét sérült lett, de elvileg ő a 3. számú tackle.,
Akik ha olcsón maradnak jó, ha nem hát akkor nem: Lattimore, Richardson. Lattimore sajnos nálam a csapat 2. számú ILB-je, Barrington után (gyerekek az a srác honnan jött fel az se semmi egyébként), de úgy hogy se B. Jones-nek 4.7M se A.J.nek 5.1 nem jár le szerződése, mindenki nem maradhatna. Bár nálam B. Jones cut, dead money utána csak 1M és úgy már is maradna hely Lattimorenak, és megnézni, hogy a Barrington-(draft,FA) és a Hawk-Lattimore-Bradford csapat hogy muzsikálna.
A legégetőbb poszt, még egy évet nem akarom, hogy CMIII ILB-be játszon kényszerből, túl nagy érték ahhoz.
Akiknek pedig köszönném szépen: Tramon, Flynn, (Guion-BJ egyike), Boykin, Harris, Bajno.

És egy nagyon de nagyon nehéz kérdés még: Peppers jövőre 12M-öt keres 35 évesen. Dead money utána 5M. Tudom ez egy üzlet, és csak utána sport (sajnos), nálam maradna. Valahogy ki kell kalkulálni, de annyira látszott rajta is tegnap, hogy olyan közel volt már a SB-hoz és az a mély csalódottság, jövőre biztos, hogy kora ellenére ugyan így küzdeni ahogy idén, és egy helyrerakott ILB sorral tényleg egész éven át Matthewsal a másik oldalon ez egy liga elit PR alap. Perry év végi remekléséről nem is beszélve.

1 szó mint száz, 2 kezdő játékosunk szerződése jár csupán le, és van 25Millión. Sok csapatnál alig akad 1-2 milliós gap. Jó helyzetben vagyunk, meg tudunk tartani mindenkit, akit csak kell, sőt! 25Móba akár még 1 jobb nevű FA is kijöhet (Thompson-on múlik).
Jövőre csak erősebbek leszünk, és ezt veheti mindenki fenyegetésnek! 😀

Sajnálom, hogy belementem, és azt is, hogy hosszú lett, de jól esett kicsit másra összpontosítani, hogy el tudjunk indulni a felejtés útján. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 893
Óriási meccs volt, most ti maradtatok alul de kiváló csapatotok van!
Ami egy kicsit aggasztó hogy ha jól emlékszem ez már a 3. év zsinórban ami Rogers kisebb - nagyobb sérülésein megy el...
ilyen kvalitású irányító ritkán akad , és sajnos így nem tudja kifutni azt a karriert ami igazán benne van...´😕yooker
Ha van egy komoly gyengesége, akkor ez az. Lassan 10 év alatt volt már lábtörés, kulcscsonttörés, többszöri agyrázkódás, most meg ez a vádli...
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Óriási meccs volt, most ti maradtatok alul de kiváló csapatotok van!
Ami egy kicsit aggasztó hogy ha jól emlékszem ez már a 3. év zsinórban ami Rogers kisebb - nagyobb sérülésein megy el...
ilyen kvalitású irányító ritkán akad , és sajnos így nem tudja kifutni azt a karriert ami igazán benne van...´😕
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egy ilyen meccs utan nincs mit mondani. Rá kell nyitni egy üvegre és együtt leguritani. Amekkora érzelmi és fizikai hullámvasút volt ez a meccs a Hawks fanoknak, meg nagyobb nektek. Ilyenkor nem vigasz,de legalább úgy "estetek el", hogy arról meg évekkel később is beszélni fognak.

Sok mimdenrol lehetne mondani,hogy döntő faktor volt,vagy lehetett volna, de én most csak annyit írok,hogy a hosszabbítás szabályai nem engednek fair játékot. Az nem lenne szabad,hogy egy penzfeldobason dolhessen el a meccs,úgy,hogy a másik támadói nem lephetnek palyqra.

Ezeken viszont már nem tudunk változtatni,szóval csak annyit írok,hogy Borzasztoan jól felkeszultetek a meccsre,és idegenben sem maradtatok szegyenben,sőt olyan teljesítmény volt ami után biztosan nem csökken a fanjaitok szama.undisputedly
Ezt nem is értettem, hát pont nem az lett volna a szabályváltoztatás lényege, hogy mindkét fél legalább 1x támadhasson.....????? Ezt úgy kellett volna, hogyha az először támadó csapat TD-t szerez a másik még jöhessen, és ha csak FG-jutnak mondjuk, azzal legyen vége..... ezt eléggé elrontották......dande
NCAA rules

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ami viszont baromira zavart. 5 perccel a vége előtt 12 pont előnynél nálunk a labda, mindháromszor Lacy fut, ebből az első kettő mínusz yardos úgy hogy esélye se volt, annyira olvasták hogy mit fogunk csinálni, harmadikra összejön plusz kettő, puntolhattunk is. Én értem, hogy Rodgers nem volt teljesen 100 százalékos, de annál a 3 & out-nál olyan szinten fantáziátlanok és (talán kicsit gyávák is?) voltunk, hogy fájt nézni.

De persze az egész meccs tele volt olyan jelenetekkel, amikből ha jól jövünk ki, megvan.Kampman
Azt hiszem MM erre elismerte, hogy hiba volt a döntően futásokra épülő 4 min offense-t hívni. Ahogy valaki írta, mintha a 2 int elvette volna a kedvet (merszet) a passzjátéktól. Egyetértek abban is, hogy sok-sok kulcsmomentum volt, amiből ha jól jövünk ki, SB-ról beszélünk most. Érdekes lenne egy elemzés, hogy ennek esetleg van-e valami pszichikai oka is (aztán lehet hogy nincs, csak a döntő pillanatokban mindenki egyszerre tolta a betlit.)
Drámai méretű leolvadás volt, viszonylagos dominálás mellett, egy esélyesebb csapat ellen. A sebek fájni fognak, de azért elkezdenek begyógyulni. A kérdés, hogy egy ekkora pofon milyen irányba viszi a csapatot. Bízom benne, hogy jófelé és nem indulunk el a lejtőn.
Egy valami nem változik: Go Pack! Köszönöm a szezont, kiváló volt, azt hiszem többet adott, mint amire reálisan számítani lehetett az idény végén történtek fényében.Gergőbácsi
óriási +1!!!!!

én meg már elkezdtem játszadozni a gondolattal, hogy másodjára láthatom szeretett csapatom a nagy döntőben.. Most még nagyon rossz, de azért begyógyulnak a sebek... IDŐVEL.

Nagyon jó kis csapat forrott ki azért a végére, így Rodgers sérülése tényleg a legrosszabbkor jött. Szegény a meccsutáni interjúban azt mondta , hogy "oké" volt az a vádli, de azért láttuk hogy ez nem teljesen igaz.

Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak majd a szerződések, jó néhány FA-nk lett ugyanis, de valahogy erre most még nem tudok gondolni.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 271 — Cowboys fan
Ezt nem is értettem, hát pont nem az lett volna a szabályváltoztatás lényege, hogy mindkét fél legalább 1x támadhasson.....????? Ezt úgy kellett volna, hogyha az először támadó csapat TD-t szerez a másik még jöhessen, és ha csak FG-jutnak mondjuk, azzal legyen vége..... ezt eléggé elrontották......dande
A lényeg, hogy korábban megvolt a pénzfeldobás a hosszabbítás elején, majd elég volt a field goal is. Többnyire "csak" field goal volt, mert ha lejutott az először támadó mondjuk a 30 yardig, onnan már lehetett kísérletezni simán.
Most már nem elég a field goal, mert ez esetben támadhat a másik csapat is.
Ellenben a TD véget vet a mérkőzésnek.Attilahawks
Tudom a szabályt, de azt jeleztem, hogy csak fél megoldást végeztek szvsz így. Ez persze ne vegye el a ti örömötöket.

Amúgy rengeteg mindenen múlt, hogy másképp legyen ez van sajnos.....dande
ha FG-ig viszed a támadást, akkor az kvázi döntetlen, ha TD-ig, akkor megvered a védőket. ha TD után lenne lehetőség a visszatámadásra, az sem lenne fair, mert akkor a másodszor támadó csapat meg nekimehetne a 4th down-oknak, amik helyett normál esetben punt vagy FG-kísérlet jönne.

az onside kick elrontása az persze benne van, de a kétpontos akciónál annyira volt pechük, mint nekünk Dez nem-elkapásánál. ezután viszont két darab 35 yardos passzjátékot benézett a GB egy olyan csapat ellen, akinek nincsenek top receiverei.
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
arra leszek még kíváncsi, hogy ha Wilsonnak lejár a rookie szerződése, akkor rmennyire lesz mohó. (szvsz nem, de azért a pár száznál mégiscsak több a pár milla)
most aprópénzt kap, ezért lehetett köré építeni egy brutális csapatot.
kíváncsi vagyok mi lesz a jövőben Wilson és Lynch sorsa.

SB-ben valszeg SEA-nak drukkolok, mégiscsak NFC-s győztes legyen!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 227 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Látom páran már jöttek előttem is, hát én is beugrok gratulálni. Tudom sovány vigasz ez ilyenkor, de parádés csapatotok van, és óriási balszerencse hogy kijött Rogersnek ez a sérülése. De majd jövőre! Rettenetesen erős ez a GB franchise, és én biztos vagyok benne hogy rövid időn belül ismét ünnepelhettek SB győzelmet, és én akkor nektek fogok szurkolni, mert a GB az a csapat akinek őszintén tudok szorítani és nem vagyok szerelmes belé. :cool:

Azt meg külön köszi, és nagyon szimpatikus volt, hogy az eredménykövetőben, ti mindannyian tudtatok kulturáltan, butthurt és a másik fikázása nélkül agymenni.

Sok sikert a jövőben, remélem jövőre ugyanitt tali!