NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GameDay!
Ma is nyerünk!


több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Ez jutott eszembe:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Egyébként meg a múlt héten megvertünk egy volt wisconsini középiskolás qb által vezetett csapatot, most itt a lehetőség, hogy folytassuk a sort a Badgers volt irányítójával.. 😊
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
A LoB ellen csak 100% precizitás lehet eredményes mind a WR-ek, mind Áron részéről. Ha úgy dob, ahogy a múlt héten az első félidőben, amikor szinte egy dobásba sem tudott normálisan beleállni, akkor esélyünk sem lesz passzal haladni. Ha viszont úgy, ahogy a másodikban, akkor Sherman is gyakran fogja rázni a fejét. És ekkor már csak Lynch és Wilson futásait kellene kontrollálni. Nem is olyan bonyolult ez... 😀

Én bízom a csapatban. Remélem mindenki maximálisan odateszi magát és akkor majd meglátjuk, hogy ez mire is lesz elég egy qrva jó Seattle ellen, idegenben. Nem is kívánhatna az ember izgalmasabb vasárnapot! 😊
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ok, akkor én azt mondom, hogy csalódnék, ha nem jutnánk a SB-ba. Már az első fordulót követően, az itt megjelenő hullaházi hangulatban is azt mondtam, hogy az eredménytől függetlenül nem lettünk nagyon elverve, az eredmény túlzó volt. Rengeteg buta hiba (főként büntetések) + Sherrod kellett ahhoz a vereséghez. Ha minden jól megy, akkor most sem Sherrod (ez szinte biztos 😛 ), sem B.Jones nem fog minket boldogítani. Nyilván egy egészséges Rodgers-szel "könnyebb" lenne, de én azt mondom, hogy így is meg kéne lennie. Sherman ignorálását akkor sem értettük, de most, hogy a fal elég jól összeállt, remélhetőleg megvédik Rodgerst és lesz ideje mindig kiválasztani a legjobb opciót, akármelyik DB is van a közelében, Lacy és Starks pedig szépen őrlik majd a védők erejét és nem engedik nagyon mélyen védekezni a Seattle-t. McCarthy-ban nagyon bízok.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Szerintem ha valamitől, akkor attól nem kell félnetek, hogy feltartott kézzel álltok ki. Mi lehet motiválóbb annál, mint a bajnokot a saját otthonában legyőzve bemasírozni a Superbowlba?Sebii
csak úgy gondolkoznak, ahogy Linsley az első meccse előtt 😊 idézem az idevágó részletet egy korábban linkelt cikkből:

Linsley had been the starting center for a total of 10 days. Earlier that week, Seahawks linebacker Bruce Irvin told reporters he’d be praying for the Packers’ rookie. He wasn’t the only one.

On the field the next day, Linsley remembers, he looked out at the open-ended north side of CenturyLink Field, a sight he’d seen only while playing Madden. “Ariana Grande was singing, and there were fireworks and all this crazy shit,” Linsley says. “The crowd was going nuts. And it’s like, Damn, man, there’s no going back. I’m either about to embarrass everybody I know, or I’m about to have a pretty good game.”

Before the Packers left the locker room, Aaron Rodgers gave a short speech. At some point, he told them, every player has his “I belong” moment in the NFL. He singled out Linsley, Davante Adams, and Richard Rodgers — the rookies on the Green Bay offense. “He told us,” Linsley says, “that tonight, we would have ours.” Linsley’s came on the third play of the game.

As Linsley tells the story, Bakhtiari cuts him off.

“Wait,” Bakhtiari says, “it took you a couple plays into an actual football game?”

“Bro, I had no idea what was going to happen!” Linsley says. “Bruce Irvin’s praying for me. Kam Chancellor’s got that visor, looks pretty cool. I’m like, ‘These guys are going to torch me.’”

Prepping his emotional doomsday bunker is part of Linsley’s routine. His voice is quiet, soft even. It sounds nothing like he plays. “I’m not a confident person,” he says. “That’s just me. I just have that personality, where my mind-set constantly is ‘worst-case scenario.’ Whenever I’ve been confident about a situation, it leads me to be overconfident. It relaxes me. I feel like, if I go out there and think, I’m going to get killed, my nervous system says, Wake up. Or you’re going to get killed.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Szerintem ha valamitől, akkor attól nem kell félnetek, hogy feltartott kézzel álltok ki. Mi lehet motiválóbb annál, mint a bajnokot a saját otthonában legyőzve bemasírozni a Superbowlba?
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Én aztán inkább pesszimista vagyok általában, és figyelve a két csapat helyezéseit, mutatóit nincs túl sok ok az elbizakodottságra, de az esélyünk simán megvan a győzelemre. A statok mondjuk lófüttyöt nem fognak számítani a 60 perc alatt. Oké és teljesen jogos, hogy sokan már eleve temetik a csapatot, ez még jó is lehet.
Mi van akkor, ha a lesajnált run D-nk egy egészen jó napot fog ki és nem megy majd a Hox-nak a futás? Mi van akkor, ha a LoB nem tud majd minket levédekezni, sem futásban, sem passzban? Ja, tudom, álom. De azért elég jó álom, ami akár meg is valósulhat.
Bízom a csapatban, remélem fűti őket a bizonyítási vágy és kőkeményen lépnek oda a placcra. Mindenkitől nagy teljesítmény kell. Idáig is ajándék ez a szezon, legyünk egy kicsit mohók még, kb. két hétig.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Mi ez az ernyedt hangulat, basszus? Ne legyetek már ennyire pesszimisták! Ok, hogy a SEA esélyesebb (szerintem max. 55-45% oda) de ha jó napot fogunk ki akkor verni tudjuk őket.

Szerintem is talán kicsit pesszimistábbak a hozzászólások mint a realitás. Igaz nem mi vagyunk az esélyesek, de azért nem vagyunk teljesen esélytelenek sem. Nálam 60-40 a Hawks-nak. De az a 40% ott van a mi oldalunkon.MaG1Xx
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
The Hail Mary AvanGers!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Mi ez az ernyedt hangulat, basszus? Ne legyetek már ennyire pesszimisták! Ok, hogy a SEA esélyesebb (szerintem max. 55-45% oda) de ha jó napot fogunk ki akkor verni tudjuk őket.

JayB, hétfőn szegényebb leszel egy közepes összeggel!😛MaG1Xx
Úgylegyen 😊
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Ez nem pesszimizmus, csupán csak realitás. Hazai környezetben játszik a Seahawks, ahol még egy egészséges Aaronnal is nehéz lenne partiban maradni. Illetve az alapszakaszban nyújtott idegenbeli szereplés sem valami biztató előjel. Tudom ez a PO és talán történnek csodák, de mindenképp esélyesebb a hazai csapat. Persze mint GB szurkoló, drukkolok a csapatomnak. Szóval legyen egy szoros meccs és győzzön a jobb csapat.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mi ez az ernyedt hangulat, basszus? Ne legyetek már ennyire pesszimisták! Ok, hogy a SEA esélyesebb (szerintem max. 55-45% oda) de ha jó napot fogunk ki akkor verni tudjuk őket.

JayB, hétfőn szegényebb leszel egy közepes összeggel!😛

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Nem értelek titeket, szerintem simán van 50% esélyünk a továbbjutásra. Az első héten nagy verést kaptunk, de ez egy teljesen más meccs lesz. Itt a kulcs szerintem a seattle O megállítása lesz, amelyre képes lesz a védelmünk. És megkérnérnék mindenkit, hogy ne temesse előre a csapatot, főleg az eredménykövetőbe nem kellenek olyan hozzászólások, mint a Dallas ellenin már az első félidőben. Legyünk igazi drukkerek és üvöltsük, hogy GO PACK GO!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem is lett rossz: SEA-GB beharangozó


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AMúgy tényleg érthetetlen,hogy miért tartjátok magatokat ekkora underdognak. A-Rod még fél lábbal is jobb a liga irányítóinak 90%-ánál. Ezt mondjuk még leírni is félelmetes,de így van. A Dallas eleni vereség fájó,mert ott esélyünk nem volt nyerni, csak a Dallas hibái tartottak minket életben. Simán bucira vertek minket. Ezért örültem,hogy nem ők jönnek, mert most egy gyenge DT párossal azt az O falat nehéz lenne megfogni. BtW olvastam,hogy valami Quad nevezetű védelemmel kezdtetek az első héten ellenünk, amit szétszedtünk, minden dráűjvban konzisztensen. Esélye nem volt kb. Viszont ezt már elhagytátok és Capers mindent megvariált a védelemben, szóval benne van a meccsben az x faktor rendesen.undisputedly
Nagy underdogok nem vagyunk, épp csak egy sérült lábnyival. A LoB ellen az NFC-ből 10 meccből talán mi tudnánk a legtöbbször a legtöbb yardot haladni a levegőben egy egészséges ARoddal. Nélküle is top3.
A meccs egyik nagy kérdése nálam Lacy és az OL fal futás ellni blokkolása, ha jól tudunk haladni, esetleg jönnek majd Starks-nak is a yardok nem gondolom, hogy ne lenne a végletekig szoros meccs. A másik oldalon pedig talán nem kell túlerőltetni a blitzelést Capersnek. Cáfoljatok meg, de szerintem Wilson jól veszi fel a blitzet, kimozog 1 pillanat alatt bárhova. CMIII-at be kell küldeni majd egész meccsen a darálóba ILB-be Barringtonal, és Lynch-et megfogni nem lehet, de legalább limitáljuk le amennyire ez lehetséges. Ami nyomást tud generálni a DL annyival kell beérni, és inkább meglepetés szerű CB-Safety blitzeket hívni alkalomattán.

Az esélyek szerintem hasonlóak mint múlt héten a GB-Dallas meccsen, 2 jó csapat, bármi meg eshet de azért mi voltunk az esélyesebbek pláne itthon.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Örülök, hogy eljutott a főcsoport döntőbe a csapat. De innen nincs tovább, ez a Seahawks sokkal jobb csapat. AR sérülése pedig a Cowboys ellen is hátráltató tényező volt. Egyszerűen rossz volt nézni, ahogy folyamatosan csak egy lábra támaszkodik és vonszolja magát. Félek, hogy ebből Cutler effektus lesz, anno a Bears drukkerek ezt átélték ellenünk az NFC döntőben. Hiszen akkor Cutler is "megsérült" és nem volt vezére a csapatának.FrozNTundRa
Alapjáraton nem írsz sztm butaságokat , de utálom ezt a hozzáállást , sokan mikor szezon elején voltunk a gyenge kezdés után még a rájátszást is neccesnek gondolták , ( nincs kedvem vissza keresni h kik ) aztán még kiemelés is lett belőle .
Vertük sérült Aroddal a Cowboys -t ők pl nyertek a hawksnál ( mielőtt hawks drukkerek elkezdenék , tudom h sok volt akkor a sérültjük ) nem vagyunk esélyesek , de teljesen esélytelenek se, bízni kell a csapatban , a boys elleni második félidőben egész jól mozgott Aarod . Futás ellen kicsit feltudja magát szívni a védelem akkor sztm lesz némi esélyünk a passz játéka azért nem annyira kiemelkedő a halászsasoknak .

Abban az esetben meg ha bejön amit vársz akkor is egy nagyon jó szezonon vagyunk túl ,csoport győzelem , remek támadó játék , idén egész pofássá váló O fal , rájátszás győzelem , oda vissza vertük a macikat otthon ráadásul bucira , elkaptuk a New Englandat is . Szóval én nagyon elégedett leszek..

Cobb-ot megkel tartani (meg is fogjuk ) , a védelembe kell 2-3 ember , főleg egy ILb , és akkor azt gondolom h bizakodóak lehetünk mert simán Sb esélyes csapatunk lesz még egy darabig 😊COBBold
AMúgy tényleg érthetetlen,hogy miért tartjátok magatokat ekkora underdognak. A-Rod még fél lábbal is jobb a liga irányítóinak 90%-ánál. Ezt mondjuk még leírni is félelmetes,de így van. A Dallas eleni vereség fájó,mert ott esélyünk nem volt nyerni, csak a Dallas hibái tartottak minket életben. Simán bucira vertek minket. Ezért örültem,hogy nem ők jönnek, mert most egy gyenge DT párossal azt az O falat nehéz lenne megfogni. BtW olvastam,hogy valami Quad nevezetű védelemmel kezdtetek az első héten ellenünk, amit szétszedtünk, minden dráűjvban konzisztensen. Esélye nem volt kb. Viszont ezt már elhagytátok és Capers mindent megvariált a védelemben, szóval benne van a meccsben az x faktor rendesen.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Örülök, hogy eljutott a főcsoport döntőbe a csapat. De innen nincs tovább, ez a Seahawks sokkal jobb csapat. AR sérülése pedig a Cowboys ellen is hátráltató tényező volt. Egyszerűen rossz volt nézni, ahogy folyamatosan csak egy lábra támaszkodik és vonszolja magát. Félek, hogy ebből Cutler effektus lesz, anno a Bears drukkerek ezt átélték ellenünk az NFC döntőben. Hiszen akkor Cutler is "megsérült" és nem volt vezére a csapatának.FrozNTundRa
Alapjáraton nem írsz sztm butaságokat , de utálom ezt a hozzáállást , sokan mikor szezon elején voltunk a gyenge kezdés után még a rájátszást is neccesnek gondolták , ( nincs kedvem vissza keresni h kik ) aztán még kiemelés is lett belőle .
Vertük sérült Aroddal a Cowboys -t ők pl nyertek a hawksnál ( mielőtt hawks drukkerek elkezdenék , tudom h sok volt akkor a sérültjük ) nem vagyunk esélyesek , de teljesen esélytelenek se, bízni kell a csapatban , a boys elleni második félidőben egész jól mozgott Aarod . Futás ellen kicsit feltudja magát szívni a védelem akkor sztm lesz némi esélyünk a passz játéka azért nem annyira kiemelkedő a halászsasoknak .

Abban az esetben meg ha bejön amit vársz akkor is egy nagyon jó szezonon vagyunk túl ,csoport győzelem , remek támadó játék , idén egész pofássá váló O fal , rájátszás győzelem , oda vissza vertük a macikat otthon ráadásul bucira , elkaptuk a New Englandat is . Szóval én nagyon elégedett leszek..

Cobb-ot megkel tartani (meg is fogjuk ) , a védelembe kell 2-3 ember , főleg egy ILb , és akkor azt gondolom h bizakodóak lehetünk mert simán Sb esélyes csapatunk lesz még egy darabig 😊
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem nagyon ovastam új infot, van valami lényegi update AR sérüléséről?

És btw felszállok a vonatotokra
diverdoc
Mi ez a hterkedés a Hawks bandwagon fanok iránt doki? Nem teljesen mindegy, hogy valaki 2 napja, 2 hete vagy 2 éve drukkol egy csapatnak? Ha örömét leli benne, miért ne tenné. Ne tegyünk már úgy, mintha kiváltság lenne egy csapat drukkerének lenni. Ahogyan nálatok a Montana-Young előtti időkben volt lópikula afanbase az akkorihoz viszonyítva, nálunk egy kis piacú csapatnál most van a frencsájz eddigi aranykora, természetes,hogy jönnek új szurkolók. Rengeteg 9ers fan Montana sikerei miatt lett drukker, rengeteg greenbay fan pedig A-Rod miatt. Hiába "ül fel" valaki csak most a bandwagonra, lehet,hogy életreszóló Hawks vagy akár GB fan lesz. Ők sem érnek kevesebbet.undisputedly
Semmi haterkedes. Az emberek többsége a hoksznak drukkol (most) en a magam részéről a GBnek. Aki megmarad, megmarad. En pl biztos, hogy febr 2-tol ninersnek, tehát bandwagoner vagyok. Erről szólt a poszt, hogy (most) nekik drukkolok. Ennyi.
Holnap Go GB


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Örülök, hogy eljutott a főcsoport döntőbe a csapat. De innen nincs tovább, ez a Seahawks sokkal jobb csapat. AR sérülése pedig a Cowboys ellen is hátráltató tényező volt. Egyszerűen rossz volt nézni, ahogy folyamatosan csak egy lábra támaszkodik és vonszolja magát. Félek, hogy ebből Cutler effektus lesz, anno a Bears drukkerek ezt átélték ellenünk az NFC döntőben. Hiszen akkor Cutler is "megsérült" és nem volt vezére a csapatának.FrozNTundRa
Apró különbség - és ezt már akkor is kiemelték - hogy pl. mikor abban az évben Rodgersnek agyrázkódása volt és nem játszhatott, mindig ott volt Flynn mellett a padon és magyarázott neki, Cutler meg miután lement, csak ült egyedül és kifejezéstelen arccal meredt maga elé. Rodgers a padról is inkább volt vezér, mint Cutler.

Na meg azt se felejtsük el, hogy milyen csereirányítónk van nekünk és milyen volt akkor a Bearsnek. Persze nem vagyok naiv, Flynntől valami egészen földöntúli kéne, hogy pont a Seahawks ellen képes legyen átvenni a csapatot és győzni.Kampman
R-E-L-A-X. Ha úgy alakul, Flynn ügynöknek a kisujjában van az egész Seahawks (meg persze a Raiders is). 😉
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Nem nagyon ovastam új infot, van valami lényegi update AR sérüléséről?

És btw felszállok a vonatotokra
diverdoc
A meccs utáni nap kicsit roszabb volt mint a meccs előtti napon. Pénteken limitáltan edzett. Ez minden amit tudni lehet.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem nagyon ovastam új infot, van valami lényegi update AR sérüléséről?

És btw felszállok a vonatotokra
diverdoc
Mi ez a hterkedés a Hawks bandwagon fanok iránt doki? Nem teljesen mindegy, hogy valaki 2 napja, 2 hete vagy 2 éve drukkol egy csapatnak? Ha örömét leli benne, miért ne tenné. Ne tegyünk már úgy, mintha kiváltság lenne egy csapat drukkerének lenni. Ahogyan nálatok a Montana-Young előtti időkben volt lópikula afanbase az akkorihoz viszonyítva, nálunk egy kis piacú csapatnál most van a frencsájz eddigi aranykora, természetes,hogy jönnek új szurkolók. Rengeteg 9ers fan Montana sikerei miatt lett drukker, rengeteg greenbay fan pedig A-Rod miatt. Hiába "ül fel" valaki csak most a bandwagonra, lehet,hogy életreszóló Hawks vagy akár GB fan lesz. Ők sem érnek kevesebbet.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 893
Örülök, hogy eljutott a főcsoport döntőbe a csapat. De innen nincs tovább, ez a Seahawks sokkal jobb csapat. AR sérülése pedig a Cowboys ellen is hátráltató tényező volt. Egyszerűen rossz volt nézni, ahogy folyamatosan csak egy lábra támaszkodik és vonszolja magát. Félek, hogy ebből Cutler effektus lesz, anno a Bears drukkerek ezt átélték ellenünk az NFC döntőben. Hiszen akkor Cutler is "megsérült" és nem volt vezére a csapatának.FrozNTundRa
Apró különbség - és ezt már akkor is kiemelték - hogy pl. mikor abban az évben Rodgersnek agyrázkódása volt és nem játszhatott, mindig ott volt Flynn mellett a padon és magyarázott neki, Cutler meg miután lement, csak ült egyedül és kifejezéstelen arccal meredt maga elé. Rodgers a padról is inkább volt vezér, mint Cutler.

Na meg azt se felejtsük el, hogy milyen csereirányítónk van nekünk és milyen volt akkor a Bearsnek. Persze nem vagyok naiv, Flynntől valami egészen földöntúli kéne, hogy pont a Seahawks ellen képes legyen átvenni a csapatot és győzni.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most érkezett el annak az ideje hogy egy közepes összeggel rakjak a Seahawksra. Ha valami folytán véletlen nyernénk kicsit sem fog zavarni, ha meg bekövetkezik az amire számítok legalább jön egy kis vigaszdíj. Legutóbb mikor ilyet csináltam buktam a pénzt de nyertünk egy gyűrűt ^ ^JayB
“You of little faith,why did you doubt?”( Mt 14:31)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Most érkezett el annak az ideje hogy egy közepes összeggel rakjak a Seahawksra. Ha valami folytán véletlen nyernénk kicsit sem fog zavarni, ha meg bekövetkezik az amire számítok legalább jön egy kis vigaszdíj. Legutóbb mikor ilyet csináltam buktam a pénzt de nyertünk egy gyűrűt ^ ^