NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Örülök, hogy eljutott a főcsoport döntőbe a csapat. De innen nincs tovább, ez a Seahawks sokkal jobb csapat. AR sérülése pedig a Cowboys ellen is hátráltató tényező volt. Egyszerűen rossz volt nézni, ahogy folyamatosan csak egy lábra támaszkodik és vonszolja magát. Félek, hogy ebből Cutler effektus lesz, anno a Bears drukkerek ezt átélték ellenünk az NFC döntőben. Hiszen akkor Cutler is "megsérült" és nem volt vezére a csapatának.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem nagyon ovastam új infot, van valami lényegi update AR sérüléséről?

És btw felszállok a vonatotokra


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Katan telepesei 😊
 www.wsj.com/articles/the-packers-of-catan-green-bays-board-game-obsession-1421346102baggio
Fizetett hírdetés a játék forgalmazójától?😊
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Katan telepesei 😊
 www.wsj.com/articles/the-packers-of-catan-green-bays-board-game-obsession-1421346102


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen Watt-é az MVP, Rodgers-é a Lombardi!😊mozsár
pontosan! 😕)MaG1Xx
AmenLN
Akkor ezt meg is beszéltük! 😊
Kicsit vissza földre. Vnap ismét csak nem leszek itt, nagy valószínűséggel 2 NFL-t néző barátom közül az egyikkel fogom nézni a meccset valahol. Mit ad isten, na ná hogy Hawksos 😀.
Ha nem is sikerül döntőbe jutni, ahogy azt írták is benne vagyunk a 4 legjobb csapat között, nálunk az nfl legjobb QB-ja, úgy, hogy az esetleges versenytársainál jóval-jóval idősebb (kiv Wilson - Luck 2-ős de nekik még kell 1-2 év sztem, hogy ilyen vitába keveredjenek AR-el). Egy egészséges Rodgersel nincs olyan csapat akit ne tudnák megverni, sajnos ezzel a sérüléssel underdog-ok vagyunk azért, de én büszke vagyok idén. Tavaly a PO volt a maximum egy olyan szezon után. Idén a minimum szerintem az volt, hogy legyen "hosszú" idő után PO győzelem is, megvolt. A CenturyLink Fielden nyerni nem könnyű, de nem lehetetlen! Legyen bárhogy is, jó GB drukkernek lenni.

u.i.: Egy Nelson TD azért remélem összejön, miután a Dallas elleni meccs előtt megjött a mez, abba néztem a meccset, és sikerült Nelsonnak az utobbi 2 év leggyengébb meccsét összehoznia. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Legyen Watt-é az MVP, Rodgers-é a Lombardi!😊mozsár
pontosan! 😕)MaG1Xx
Amen
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Legyen Watt-é az MVP, Rodgers-é a Lombardi!😊mozsár
pontosan! 😕)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Az PFWAnél Aaron Rodgerst lett a szezon legértékesebb játékosának.
Érdekes, ez azért sejtet valamit az NFL MVP címet illetően is.

Valahogy úgy vagyok azzal, ha ARod kapja az MVP-t majd, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.
Örülnék ha megkapná, és nem mondom, hogy nem érdemelné meg, de kérem, NINCS MÉG EGY ILYEN MINT WATT.
Ennél többet egy védő nem tud tenni... ha engem kérdeztek, én Wattnak adnám Green Bay-esként is, de örülni fogok Aaronnak is persze. 😊

| Vagy meghúzzák a váratlant: Cutler! | balazs799
Én is Wattnak adnám.bebop
Hihetetlen egyetértés van kibontakozóban!😊
Szerintem is Watt egy kicsit jobban megérdemli. Ahogy írták előttem, "ennél többet egy védő nem tud tenni".
Legyen Watt-é az MVP, Rodgers-é a Lombardi!😊
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Az PFWAnél Aaron Rodgerst lett a szezon legértékesebb játékosának.
Érdekes, ez azért sejtet valamit az NFL MVP címet illetően is.

Valahogy úgy vagyok azzal, ha ARod kapja az MVP-t majd, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.
Örülnék ha megkapná, és nem mondom, hogy nem érdemelné meg, de kérem, NINCS MÉG EGY ILYEN MINT WATT.
Ennél többet egy védő nem tud tenni... ha engem kérdeztek, én Wattnak adnám Green Bay-esként is, de örülni fogok Aaronnak is persze. 😊

| Vagy meghúzzák a váratlant: Cutler! | balazs799
Én is Wattnak adnám.

GB
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Az PFWAnél Aaron Rodgerst lett a szezon legértékesebb játékosának.
Érdekes, ez azért sejtet valamit az NFL MVP címet illetően is.

Valahogy úgy vagyok azzal, ha ARod kapja az MVP-t majd, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.
Örülnék ha megkapná, és nem mondom, hogy nem érdemelné meg, de kérem, NINCS MÉG EGY ILYEN MINT WATT.
Ennél többet egy védő nem tud tenni... ha engem kérdeztek, én Wattnak adnám Green Bay-esként is, de örülni fogok Aaronnak is persze. 😊

| Vagy meghúzzák a váratlant: Cutler! | balazs799
Minden attól függ hogy az MVP-t a legértékesebb játékosnak kell-e adni vagy a legjobb teljesítményt nyújtónak. Előbbbi Rodgers, utóbbi Watt. De szerintem, mivel a nevében is benne van a lényeg ezt a díjat Rodgersnek kell kapnia.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az PFWAnél Aaron Rodgerst lett a szezon legértékesebb játékosának.
Érdekes, ez azért sejtet valamit az NFL MVP címet illetően is.

Valahogy úgy vagyok azzal, ha ARod kapja az MVP-t majd, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.
Örülnék ha megkapná, és nem mondom, hogy nem érdemelné meg, de kérem, NINCS MÉG EGY ILYEN MINT WATT.
Ennél többet egy védő nem tud tenni... ha engem kérdeztek, én Wattnak adnám Green Bay-esként is, de örülni fogok Aaronnak is persze. 😊

| Vagy meghúzzák a váratlant: Cutler! |


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
10 fok körül lesz és akár eshet is az eső. Érdekes hogy helyi idő szerint délben játszunk. Én jobban szeretem a vilanyfényes meccseket de majd Arizonában 😊JayB
Ezért nem is értem, hogy miért az NFC döntő van hamarabb. AFC döntő meg később, az meg a keleti part, na mindegy. 😀Vrijbloed
Szerintrm vetesforgo van. Tavaly mintha az Afc lett volna elsőként.undisputedly
Jaja, így rémlik nekem is. De nekem akkor is logikusabb lenne a 2 helyszín miatt az AFC, NFC sorrend. Ez legyen a legnagyobb gondom. 😀Vrijbloed
Nekünk logikusabb. Az amerikai TV társaságoknak más a logikája. A CBS nem örülne neki, ha ismét az ő meccse menne a délutáni (gyengébb) idősávban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
10 fok körül lesz és akár eshet is az eső. Érdekes hogy helyi idő szerint délben játszunk. Én jobban szeretem a vilanyfényes meccseket de majd Arizonában 😊JayB
Ezért nem is értem, hogy miért az NFC döntő van hamarabb. AFC döntő meg később, az meg a keleti part, na mindegy. 😀Vrijbloed
Szerintrm vetesforgo van. Tavaly mintha az Afc lett volna elsőként.undisputedly
Jaja, így rémlik nekem is. De nekem akkor is logikusabb lenne a 2 helyszín miatt az AFC, NFC sorrend. Ez legyen a legnagyobb gondom. 😀
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
10 fok körül lesz és akár eshet is az eső. Érdekes hogy helyi idő szerint délben játszunk. Én jobban szeretem a vilanyfényes meccseket de majd Arizonában 😊JayB
Ezért nem is értem, hogy miért az NFC döntő van hamarabb. AFC döntő meg később, az meg a keleti part, na mindegy. 😀Vrijbloed
Szerintrm vetesforgo van. Tavaly mintha az Afc lett volna elsőként.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
10 fok körül lesz és akár eshet is az eső. Érdekes hogy helyi idő szerint délben játszunk. Én jobban szeretem a vilanyfényes meccseket de majd Arizonában 😊JayB
Ezért nem is értem, hogy miért az NFC döntő van hamarabb. AFC döntő meg később, az meg a keleti part, na mindegy. 😀
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Matt Bowen (egykori NFL-safety) rajzolgatott, hogy mégis hogy verhetnétek meg a LoB-ot:  bleacherreport.com/articles/2328344-how-can-hobbled-aaron-rodgers-attack-legion-of-boomempty taxi
A blueprint eddig is ismert volt. Már sokan felrajzolták a gyengeségeket, csak kevesen vannak akik ki tudják használni. Ez nem egy megfejthetetlen rendszer. Sőt, egy nagyon egyszerű rendszer. Azt kapod amit látsz.

A-Rod megállításáért sem kell jóshoz menni. Passrush és összetörni a zsebet, figyelni,hogy ne tudjon menekülni. Elkapókat szorosan fogny, LAcy-t az első vonal előtt megfogni, mert a LB zónában már beleül a futásba. Ez is ismert, csak kevesen tudják végrehajtani.undisputedly
Pont ezelőtt olvastam egy elemzést az nfl.com-on is erről.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/shtmpk5txiabctdu5jtc
Aaron Rodgers, Packers have path to playoff revenge in Seattle
Yes, the Packers were stomped by the Seahawks in Week 1 -- but don't think they're doomed to repeat history on Championship Sunday. Bucky Brooks lays out the path to revenge for Aaron Rodgers and Co.


A 2 tackle közötti futás oké. Távoltartani a labdát Shermantól pedig megvolt az első héten, kb, elszotyizgattak Boykinnal, labda nem ment arra, lásd az eredményt
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Matt Bowen (egykori NFL-safety) rajzolgatott, hogy mégis hogy verhetnétek meg a LoB-ot:  bleacherreport.com/articles/2328344-how-can-hobbled-aaron-rodgers-attack-legion-of-boomempty taxi
A blueprint eddig is ismert volt. Már sokan felrajzolták a gyengeségeket, csak kevesen vannak akik ki tudják használni. Ez nem egy megfejthetetlen rendszer. Sőt, egy nagyon egyszerű rendszer. Azt kapod amit látsz.

A-Rod megállításáért sem kell jóshoz menni. Passrush és összetörni a zsebet, figyelni,hogy ne tudjon menekülni. Elkapókat szorosan fogny, LAcy-t az első vonal előtt megfogni, mert a LB zónában már beleül a futásba. Ez is ismert, csak kevesen tudják végrehajtani.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Matt Bowen (egykori NFL-safety) rajzolgatott, hogy mégis hogy verhetnétek meg a LoB-ot:  bleacherreport.com/articles/2328344-how-can-hobbled-aaron-rodgers-attack-legion-of-boom


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
A rosszabb idő inkább a Seahawks-nak kedvezhet, hiszen akkor még fontosabbá válik a futójáték meg a nagyon fizikális védelmüknek is jobban feküdhet.

Viszont egy kevés pontos nagy D# csata lehet mégis nekünk kedvezhet (fura ezt egy alapvetően támadásközpontú csapatra mondani), de akkor ismétlődhetne a 2010 NFC döntő forgatókönyve.

Mondjuk akkor nagyobb esélyt láttam, hogy megverjük a Bears-t, mint most a Seahawks-t.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
nem hiszem, hogy az időjárás annyira befolyásolná majd a Seattle űrjátékát.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 893
10 fok körül lesz és akár eshet is az eső. Érdekes hogy helyi idő szerint délben játszunk. Én jobban szeretem a vilanyfényes meccseket de majd Arizonában 😊JayB
itthon este lesz, sőt talán még hó is, az nem elég hangulatos? 😛
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
10 fok körül lesz és akár eshet is az eső. Érdekes hogy helyi idő szerint délben játszunk. Én jobban szeretem a vilanyfényes meccseket de majd Arizonában 😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Lacynek asztmás rohama volt meccs közben, azért pihentették. Remélem nem fog ez előjönni vasárnap is.zolten
Emlékszem tavaly is volt neki egy hazai meccsen. Akkor azt nyilatkozta, hogy nagy hidegben jön elő.
Seattle-ben általában langyosabb idő van mint Green Bay-ben volt a múlt vasárnap. Az biztos, hogy nagy szükség lesz Lacy-re. Ha most vasárnap Rodgers csak sántikálva tud menni, Lacy pedig a partvonal mentén kapkod levegő után akkor el is felejthetjük az egészet.😕
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Lacynek asztmás rohama volt meccs közben, azért pihentették. Remélem nem fog ez előjönni vasárnap is.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Végre! Megoldódott a New York Bozo rejtélye!😊
Kicsit nehéz érteni, amit Rodgers mond, ezért idemásolom az interjú szövegének fontos részét.

"Our guys don't know what that means, either. I don't know if you caught what (left tackle) David (Bakhtiari) said after I said that. Nobody knew what that meant. It obviously didn't mean anything."