Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Most nézem, hogy Flynn már a Giantsnél edz, ha tényleg nem tudjuk/akarjuk visszaszerezni, remélem TT gondoskodik utánpótlásról, a hideg kiráz ha arra gondolok, hogy egy újabb Rodgers sérülés esetén megint Seneca és Tolzien szintű emberektől függ az egész csapat...Kampman
Tolzien 3. számúnak vészhelyzet esetére több mint elég, Flynn-t meg majd megint túlfizetik. Idén elég jó a potens QB felhozatal drafton, onnan is megoldhatják (hátsóbb körökben)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most nézem, hogy Flynn már a Giantsnél edz, ha tényleg nem tudjuk/akarjuk visszaszerezni, remélem TT gondoskodik utánpótlásról, a hideg kiráz ha arra gondolok, hogy egy újabb Rodgers sérülés esetén megint Seneca és Tolzien szintű emberektől függ az egész csapat...Kampman
Ezesetben jobban járnánk ha Nelson dobná a labdát kapná el, blokkolna magának és szerzne TD-t.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
Most nézem, hogy Flynn már a Giantsnél edz, ha tényleg nem tudjuk/akarjuk visszaszerezni, remélem TT gondoskodik utánpótlásról, a hideg kiráz ha arra gondolok, hogy egy újabb Rodgers sérülés esetén megint Seneca és Tolzien szintű emberektől függ az egész csapat...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Peppers az 56-os mezben fog játszani (OLB szám)...világi 34DE lenne belőle, erre majd Perry helyett őt erőltetjük OLB poszton pass rush címszó alatt? 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, ismeritek-e:  first-pick.com/
Könnyű reg., el lehet vele szórakozni, trade-ek stb., kihozhatja belőled a Ted Thompson-féle jéghideg, számító vadállatot.
Nem tudom, milyen boardot használ. Nem is értek a drafthoz, de elég jó szórakozás.

Összejött egy ilyen:
Your score is: 5125 (GRADE: A-)

Your Picks:
Round 2 Pick 21: Terrence Brooks, FS, Florida State (A)
Round 2 Pick 30 (N.E.): Ego Ferguson, DT, LSU (A-)
Round 2 Pick 32 (SEA): Jordan Matthews, WR, Vanderbilt (A)
Round 3 Pick 1 (HOU): Troy Niklas, TE, Notre Dame (A)
Round 3 Pick 21: Travis Swanson, C, Arkansas (B)
Round 3 Pick 34 (COMP): Christian Kirksey, OLB, Iowa (A)
Round 4 Pick 1 (HOU): Louchiez Purifoy, CB, Florida (A)
Round 4 Pick 21: Ahmad Dixon, SS, Baylor (B)
Round 4 Pick 32 (SEA): Brandon Coleman, WR, Rutgers (C)
Round 5 Pick 36 (COMP): Aaron Murray, QB, Georgia (A)

Your Future Picks:
2015 Round 1 Pick
2016 Round 1 Pick

Meg egy ilyen:

Your score is: 5290 (GRADE: A-)

Your Picks:
Round 2 Pick 10 (TENN): Louis Nix, DT, Notre Dame (A)
Round 2 Pick 17 (NYJ): Terrence Brooks, FS, Florida State (A-)
Round 2 Pick 21: Austin Seferian-Jenkins, TE, Washington (A)
Round 3 Pick 21: Yawin Smallwood, ILB, Connecticut (B+)
Round 3 Pick 34 (COMP): Bryan Stork, C, Florida State (C+)
Round 4 Pick 21: Antone Exum, CB, Virginia Tech (A-)
Round 5 Pick 21: Aaron Murray, QB, Georgia (A)
Round 5 Pick 36 (COMP): Brandon Coleman, WR, Rutgers (A)
Round 6 Pick 21: Cody Latimer, WR, Indiana (A)
Round 7 Pick 21: Aaron Colvin, CB, Oklahoma (B-)

Your Future Picks:
2015 Round 1 Pick
2016 Round 1 Pick

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Latimerért mindenképp jár a (Y)
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
a mock draft game-ben Dripet helyettesítettem, és az alábbi játékosokat választottam a Packersnek.deyell
Jó draft gratulálok! Nagyon sokan mondják Shaziert nekünk. Majd meglátjuk. Workout freak, főleg a szőrtelen fejjel néz ki egy UFO-nak. Én egy safety-nek jobban örülnék, de majd meglátjuk. Összesen ezzel a névsorral elégedett lennék. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy TT fog húzni valami váratlant.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
a mock draft game-ben Dripet helyettesítettem, és az alábbi játékosokat választottam a Packersnek.

1/21 Ryan Shazier, LB (Ohio State) - két prospect jött itt szóba, Mosley és Shazier, utóbbit jobbnak tartom, így rá esett a választás. néhányan megkérdőjelezik, hogy illik-e 3-4-be, véleményem szerint igen, WLB-t játszott a Buckeyesben, épp úgy, mint anno Hawk, akinek sikerült az átállás. Shazier atletikusabb (4,36-os 40 yard), tight endeket le tud védekezni, illetve spy-ként jól lehet használni az atletikus QB-k ellen. agresszív a pályán, vezér az öltözőben.

2/21 Demarcus Lawrence, DE/OLB (Boise State) - produktív egyetemi játékos (tavaly 10,5 sack, 20,5 TFL), annak ellenére, hogy a szakértők szerint nem megfelelően használták a Broncosnál. ideális 3-4-es OLB-nek, every down playa, jó pass rush és futás elleni védekezés mellett a combine-on megmutatta, hogy coverage-ben is használható.

3/21 Ed Reynolds, FS (Stanford) - ösztönös, playmaker safety, aki jól szerel. másodévesen jobb szezonja volt, ekkor 6 interceptiont szerzett (ebből 3 picksix). érdekesség: középiskolában RB volt, mint Nick Collins. intelligens játékos, olvassa az irányítók szándékát.

3/34 (komp) Cody Latimer, WR (Indiana) - magas, erős, atletikus WR, aki Pro Dayén remek számokat produkált: 6-2 / 215 lbs mellett a 40 yardot 4,39 és 4,43 között futotta + 39 inch vertical. a combine-on csak fekvenyomásban vett részt (ebben első volt az elkapók között), mert lábtörése volt, ezért mostanában kezd figyelmet kapni. tavaly 1,096 yard és 9 TD a Hoosiersben. erős kezei vannak, ritka tőle a drop, jól blokkol. a route-okat futhatná jobban, ezen a téren kell javulnia. James Jones távozása után elkel egy WR a középső körökben.

4/21 Caraun Reid, DL (Princeton) - a tavalyi Tretter pick után egy újabb prospect az Ivy League-ből. Senior Bowlon hívta fel magára a figyelmet, ahol remek teljesítményt nyújtott. pass rush az erőssége, ideális, mint 3-4-es DE.

5/21 Walt Aikens, CB (Liberty) - még egy védő, aki a Senior Bowlon lett ismert, jó felépítésű atletikus CB, aki illik a Capers által használt zone coverage-be. futás ellen hasznos.

5/36 (komp) Jake Murphy, TE (Utah) - egy under the radar játékos, jó kezei vannak és jól futja a route-okat, tavaly 8 meccsen 417 yardot és 5 TD-t hozott össze. hasonlítható Dennis Pittához, mint prospect. blokkolás nem az erőssége. Lyerla és Leonard volt az alternatíva, két balhés játékos, akikhez hasonlókat nem szokott húzni TT, így én sem.

6/21 Ryan Carrethers, NT (Arkansas State) - egy 150 kilós nose tackle, aki meglepően jól szerel, volt, hogy 16 tackle-t szerzett egy meccsen. pass rush-ban nem túl használatos, de a futás ellen tud kellemetlenséget okozni az ellenfélnek. jó karakterét dicsérték az edzői.

7/21 Gabe Ikard, C (Oklahoma) - végül egy centert választottam, aki illik a ZBS-be. nem erős, de viszonylag atletikus, mobilis.

choose life
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ma este lesz a mock draft game ahol a packerst kepviselnem... Csak saknos eleg kerdeses lett a reszvetelem ezert aki szeretne kisegiteni \ helyettesiteni az nezzen be vagy az nfl draft 2014 topikba vagy termeszetesen a mock draft game topikba tovabbi infoert

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Most már csak Flynn olcsó szerződtetése és ha egészséges, Jolly visszahozatala kéne. Ez esetben azt mondanám, idáig kiváló offseason.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.greenbaypressgazette.com/article/20140402/PKR0101/140402031/Packers-remain-only-team-without-UFA-signing

Örülök Kuhn szerződésének. Kedvelem.Old Green Bay
kis híján népzerübb mint Rodgers, forradalom lett volna ha nem marad. 1M-ért pedig teljesen megérte.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
 www.greenbaypressgazette.com/article/20140402/PKR0101/140402031/Packers-remain-only-team-without-UFA-signing

Örülök Kuhn szerződésének. Kedvelem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MM és azt hiszem TT is nyilatkozta, hogy a védelem legfontosabb feladata az impact playek generálása, sackek, intercetiopök, fumbleök kierőszakolása. Ennek megfelelően az első körben olyan játékost keresnek aki beleillik ebbe a szerepbe. Ha Clinton-Dix vagy Pryort kihúzzák előttünk akkor szerintem nem fognak safety-t húzni, hanem azt a védőt viszik, akitől a fent említett playek legnagyobb valséggel várhatóak. Shazier-t emlegetik még, aki igazi workout freak és szőrtelen fejével egy UFO-nak néz ki. Ő inkább szélső linebacker. Az ő draftolásával kvázi beismernék, hogy Perry bust, szóval nem hiszem, hogy őt húznák, de kitudja. Én nagyon remélem, hogyha nem is egy év újoncát, de legalább egy stabil kezdőt sikerült végre húzni az első körben 3 év után. Ez alatt nem csak a képességeket értem, hanem hogy sikerül is végigjátszania az első szezont.GNG
Ha Peppers OLB lesz Perry helyén, akkor akár OLB húzás nélkül is elmondhatod, hogy nem nagyon vált be.
Gyanítom, hogy CM cseréje lesz, míg Neal pedig Peppersé.

Niklassal teljesen elégedett lennék, ahogy olvastam, jól blokkol, elkapásban sem ügyetlen, azzal a magassággal szerintem igen jó kis célpont lenne.
C szerintem nem lesz, főleg nem az első körökben. Ha Tretter lesz a kezdő, akkor Lang (vagy Barclay), lehet a csere, Lang helyett meg Barclay lehet RG. Meglátjuk.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"#Packers have re-signed FB John Kuhn, per his agent." (Schefter, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shazier-t emlegetik még, aki igazi workout freak és szőrtelen fejével egy UFO-nak néz ki. Ő inkább szélső linebacker. Az ő draftolásával kvázi beismernék, hogy Perry bust, szóval nem hiszem, hogy őt húznák, de kitudja. GNG
Shazier a mi rendszerünkben tudna ILB-t játszani, szóval jöhet.
2. kör:Troy Niklas (TE) itt van némi ellenérzésem bár végülis Quarless van egyenlőre csak megbízható TE) akár jól is kisülhetbalazs799
Niklas baromi jó TE lesz amiatt ne aggódj 😊

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
MM és azt hiszem TT is nyilatkozta, hogy a védelem legfontosabb feladata az impact playek generálása, sackek, intercetiopök, fumbleök kierőszakolása. Ennek megfelelően az első körben olyan játékost keresnek aki beleillik ebbe a szerepbe. Ha Clinton-Dix vagy Pryort kihúzzák előttünk akkor szerintem nem fognak safety-t húzni, hanem azt a védőt viszik, akitől a fent említett playek legnagyobb valséggel várhatóak. Shazier-t emlegetik még, aki igazi workout freak és szőrtelen fejével egy UFO-nak néz ki. Ő inkább szélső linebacker. Az ő draftolásával kvázi beismernék, hogy Perry bust, szóval nem hiszem, hogy őt húznák, de kitudja. Én nagyon remélem, hogyha nem is egy év újoncát, de legalább egy stabil kezdőt sikerült végre húzni az első körben 3 év után. Ez alatt nem csak a képességeket értem, hanem hogy sikerül is végigjátszania az első szezont.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kijött az új bowl.hu-s mock draft.
1. kör: Pryor (S) 😊 ennek baromira örülnék!!!
2. kör:Troy Niklas (TE) itt van némi ellenérzésem bár végülis Quarless van egyenlőre csak megbízható TE) akár jól is kisülhet
3. kör: Weston Richburg (C) elvileg ugye need, de MM nyilatkozataiból kiszűrhető, hogy ő bízik Tretterben, ha ez tényleg így van akkor is kellene csere C, de nyilván akkor nem a 3. körben húznánk ide. Érdekes dolog lesz még ez...


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 859
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)Toto21
semmivel sem jobb mint egy átlagos, jól elkapó TE. Persze egy missmatch a védelemnél, de manapság minden 6'4" fölötti gyorsabb TE-re ezt rá lehet húzni. Plusz amikor egészséges volt, akkor is a pénzért rinyált emlékeim szerint, és a liga legjobb QB-jét ekézte twitteren.
Csíptem én is persze, de azért messze van ő a legjobb TE titulustól, szinte koppra egyeznek mindenben a Bengals Gresham-jával.MarioAna
Köszi az infot, nekem valahogy 3 TE van akit midnen snapnél figyelni kell, mert döntö faktor lehet ( Gronk, Jimmy és Finley). Mondjuk lehet a QB miatt is van, mert Brady, Brees és Rodgers képes öket megtalálni égy kegyetlenül kihasználni. Természetesen elismerem Gonzalez, Gates párost is, de nekem szerintem már nem annyira robbanékonyak, mint voltak.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)Toto21
semmivel sem jobb mint egy átlagos, jól elkapó TE. Persze egy missmatch a védelemnél, de manapság minden 6'4" fölötti gyorsabb TE-re ezt rá lehet húzni. Plusz amikor egészséges volt, akkor is a pénzért rinyált emlékeim szerint, és a liga legjobb QB-jét ekézte twitteren.
Csíptem én is persze, de azért messze van ő a legjobb TE titulustól, szinte koppra egyeznek mindenben a Bengals Gresham-jával.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)Toto21
nem ment át a fizikain Seattleben
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 859
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
CJ Wilson követte Jones-t Oaklandbe.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szinte a teljes szezont kihagyta, úgy nehéz is lenne. Amit láttunk tőle az bíztató volt.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... Franklin akkor még mindig nem került előrébb...._.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Ti most éppen hogy álltok futósorrendben, mi a depth?Collapo
Lacy, Starks, Franklin és Harris.