Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Lyerla dologgal nem annyira vagyok képben, azt tudom hogy kólázot és nem a cukros fajtából. Ez csak azért olyan nagy botrány mert megbukott, egészen biztos hogy lesz kivel megbeszélnie az élményeit, akár GB-ben is. Szóval ezért ne törjünk pálcát felette, ha csak emiatt lett UDFA akkor hatalmas steal.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Szerződést kapott Lyerla.
Tehetsége alapján szerintem a legjobb TE a rosteren, szorítok neki, hogy ne legyen hülye 😀

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Aláírtak:

#45, Jake Doughty, LB, 6-0, 234, Utah State, Draper, Utah
#47, Jayrone Elliott, LB, 6-3, 255, Toledo, Cleveland, Ohio
#74, Carlos Gray, DE, 6-2, 313, North Carolina State, Pinson, Ala.
#49, Adrian Hubbard, LB, 6-6, 257, Alabama, Norcross, Ga.
#62, Jordan McCray, G, 6-3, 322, Central Florida, Miami, Fla.
#34, Rajion Neal, RB, 5-11, 220, Tennessee, Tyrone, Ga.
#64, Mike Pennel, DT, 6-4, 332, Colorado State-Pueblo, Aurora, Colo.
#80, Justin Perillo, TE, 6-3, 250, Maine, Wilmington, Del.
#36, LaDarius Perkins, RB, 5-7, 195, Mississippi State, Greenville, Miss.
#7, Chase Rettig, QB, 6-2, 215, Boston College, San Clemente, Calif.
#48, Joe Thomas, LB, 6-1, 227, South Carolina, StateBlackville, S.C.
#43, Ryan White, CB, 5-10, 197, Auburn, Tallahassee, Fla.

Szerintem jól kukáztunk, van néhány ígéretes LB köztük. Legalább lesz egy kis verseny. A tavalyi UDFA 1 LB nagyon árva volt.Old Green Bay
Hubbard valóban jó fogás, bár azt a 3-4 kört sose érte volna meg amire beárazták egyesek. A maradék 3 LB közül egyértelműen Joe Thomasnak van a legtöbb esélye rostert fogni. ILB cserének bőven jó 😊 Rettig sorsa is érdekel, PS meglehet. Neal személyes kedvenc, szép, hogy szurkolok neki, Perkins személyében jó kis vetélytársat kapott, bár a kissé már elhasznált, alacsony ex-Bulldog játékosnak nem sok esélyt adok. White elég hamar távozni fog úgy ahogy Gray is.
... és azóta jöttek még páran

A draft class legnagyobb fogása pedig nyílvánvalóan Abbrederis. Nem kell, hogy rögtön játsszon, de ahogy ismerjük magunkat, sérülés esetén ha kell azonnal bevethető. Nem kell parázni 😊

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon szurkolok Lyerlának jó helyre kerülneD11
Az addig ok, csak kérdés, hogy hozzáállásán változtat-e?MaG1Xx
Sztem nem lesz vele baj. Indokolni nem tudom csak megérzés.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagyon szurkolok Lyerlának jó helyre kerülneD11
Az addig ok, csak kérdés, hogy hozzáállásán változtat-e?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon szurkolok Lyerlának jó helyre kerülne
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.jsonline.com/blogs/sports/259416431.html

Felpakolnak rá pár font izmot és jó lesz
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Here's the #Packers rookie orientation roster. pic.twitter.com/pvKWRnXPi9
Colt Lyerla TE is ott van.Beki

choose life
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Here's the #Packers rookie orientation roster. pic.twitter.com/pvKWRnXPi9
Colt Lyerla TE is ott van.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Dameshek podcastjében AJ Hawk volt a vendég. Szuper jó arcnak tűnik. Értelmes, jó gondolatai vannak, vicces. Szerintem lenne jövője a sportközvetítésben. Kábé 30 perc körül hívják fel.

 www.nfl.com/podcast/dameshek-podcast/1400020856000/detail
több mint 10 éve
nutfile Green Bay Packers 13
1. Clinton-Dix mintha nem örült volna, hogy kiválasztotta a Pack. A játékosok között többen vannak, akik nem rajonganak a Packers-ért, mert messze van, álmos kisváros, hideg van. Egy New York, Philly, Miami, California biztos kényelmesebb, vonzóbb. A győzelem és a közösség azért át tudja hidalni ezek a hátrányokat, szóval nem lesz ezzel gond szerintem. Csak egyszer kell belépnie a Lambeau Fieldre.
GNG
nem hiszem h lesznek ilyen jellegű gondok. valahol olvastam és láttam, hogy kb. 2 héttel a draft előtt egy olyan képet postolt az instagramra, amelyiken Packers polóban pózol.
megpróbálom megkeresni.nutfile
 www.jsonline.com/blogs/sports/258662841.html
több mint 10 éve
nutfile Green Bay Packers 13
1. Clinton-Dix mintha nem örült volna, hogy kiválasztotta a Pack. A játékosok között többen vannak, akik nem rajonganak a Packers-ért, mert messze van, álmos kisváros, hideg van. Egy New York, Philly, Miami, California biztos kényelmesebb, vonzóbb. A győzelem és a közösség azért át tudja hidalni ezek a hátrányokat, szóval nem lesz ezzel gond szerintem. Csak egyszer kell belépnie a Lambeau Fieldre.
GNG
nem hiszem h lesznek ilyen jellegű gondok. valahol olvastam és láttam, hogy kb. 2 héttel a draft előtt egy olyan képet postolt az instagramra, amelyiken Packers polóban pózol.
megpróbálom megkeresni.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Itt egy cikk a várható depht chartról:  www.acmepackingcompany.com/2014/5/14/5716118/packers-post-draft-depth-chart-projection
Soha rosszabb offseasont, mint a mostani. Persze a puding próbája majd szeptemberben lesz de egyelőre elég biztatóan alakulnak a dolgok. Legnagyobb kérdőjel szerintem továbbra is Peppers.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Doughty 😀 jó figura, drukkolok neki

Hubbard meg jól megtermett fickó


Aláírtak:

#45, Jake Doughty, LB, 6-0, 234, Utah State, Draper, Utah
#47, Jayrone Elliott, LB, 6-3, 255, Toledo, Cleveland, Ohio
#74, Carlos Gray, DE, 6-2, 313, North Carolina State, Pinson, Ala.
#49, Adrian Hubbard, LB, 6-6, 257, Alabama, Norcross, Ga.
#62, Jordan McCray, G, 6-3, 322, Central Florida, Miami, Fla.
#34, Rajion Neal, RB, 5-11, 220, Tennessee, Tyrone, Ga.
#64, Mike Pennel, DT, 6-4, 332, Colorado State-Pueblo, Aurora, Colo.
#80, Justin Perillo, TE, 6-3, 250, Maine, Wilmington, Del.
#36, LaDarius Perkins, RB, 5-7, 195, Mississippi State, Greenville, Miss.
#7, Chase Rettig, QB, 6-2, 215, Boston College, San Clemente, Calif.
#48, Joe Thomas, LB, 6-1, 227, South Carolina, StateBlackville, S.C.
#43, Ryan White, CB, 5-10, 197, Auburn, Tallahassee, Fla.

Szerintem jól kukáztunk, van néhány ígéretes LB köztük. Legalább lesz egy kis verseny. A tavalyi UDFA 1 LB nagyon árva volt.

Jayrone Elliott - több keretszűkítést is túlélhet
 www.youtube.com/watch?v=7al9F3d1TtI

Jake Doughty - kommunikációs szakemberként még jól jöhet
 www.youtube.com/watch?v=7g3aV0B-U2MOld Green Bay

GB
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Aláírtak:

#45, Jake Doughty, LB, 6-0, 234, Utah State, Draper, Utah
#47, Jayrone Elliott, LB, 6-3, 255, Toledo, Cleveland, Ohio
#74, Carlos Gray, DE, 6-2, 313, North Carolina State, Pinson, Ala.
#49, Adrian Hubbard, LB, 6-6, 257, Alabama, Norcross, Ga.
#62, Jordan McCray, G, 6-3, 322, Central Florida, Miami, Fla.
#34, Rajion Neal, RB, 5-11, 220, Tennessee, Tyrone, Ga.
#64, Mike Pennel, DT, 6-4, 332, Colorado State-Pueblo, Aurora, Colo.
#80, Justin Perillo, TE, 6-3, 250, Maine, Wilmington, Del.
#36, LaDarius Perkins, RB, 5-7, 195, Mississippi State, Greenville, Miss.
#7, Chase Rettig, QB, 6-2, 215, Boston College, San Clemente, Calif.
#48, Joe Thomas, LB, 6-1, 227, South Carolina, StateBlackville, S.C.
#43, Ryan White, CB, 5-10, 197, Auburn, Tallahassee, Fla.

Szerintem jól kukáztunk, van néhány ígéretes LB köztük. Legalább lesz egy kis verseny. A tavalyi UDFA 1 LB nagyon árva volt.

Jayrone Elliott - több keretszűkítést is túlélhet
 www.youtube.com/watch?v=7al9F3d1TtI

Jake Doughty - kommunikációs szakemberként még jól jöhet
 www.youtube.com/watch?v=7g3aV0B-U2M

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Az UDFA-k közül Adrian Hubbard-nak (OLB, Alabama) örülök a legjobban. Az NFL.com-on 3-4 körbe várták.S.Ricsi
még neki hátra van egy orvosi vizsgálat a szerződésig úgy tudom.metaxa17
Igen, én is azt olvastam, hogy a szívével volt valami.

több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Az UDFA-k közül Adrian Hubbard-nak (OLB, Alabama) örülök a legjobban. Az NFL.com-on 3-4 körbe várták.S.Ricsi
még neki hátra van egy orvosi vizsgálat a szerződésig úgy tudom.
több mint 10 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Az UDFA-k közül Adrian Hubbard-nak (OLB, Alabama) örülök a legjobban. Az NFL.com-on 3-4 körbe várták.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy CBS elemzés. Ennek alapján jogos az A grade. Legyen is így


It is tougher to find players who will stick on a roster as talented as the Packers' but GM Ted Thompson may have pulled it off with yet another very solid crop. Ha Ha Clinton-Dix certainly made sense as the rangy centerfielder to help Green Bay's lack of ideal speed and fluidity in the deep patrol. The Packers also added high motor front seven defenders in defensive tackle Khyri Thornton and Carl Bradford. The addition of wideout Davante Adams and tight end Richard Rodgers give the Packers potential replacements for James Jones and Jermichael Finley and Thompson didn't stop there, adding arguably the draft's best route-runner in Jared Abbrederis in the fifth and developmental prospect Jeff Janis in the seventh to protect against another injury-shortened season from either Jordy Nelson or Randall Cobb. The Packers added athleticism, physicality and intensity each day of the draft, making it one of the NFL's clear winners in this year's draft.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes megközelítés, tetszik. (Y) Néhány éve én is csináltam valami hasonlót, onnan rémlik még, hogy az említett Terrence Murphy a szezon elején egy sajnálatos nyaksérülést szenvedett (milyen a sors, ő is épp a Carolina ellen), ami után abba kellett hagynia a focit. Szóval ezt nem nevezném mellényúlásnak, ergo TT még makulátlan a második körös WR-ek tekintetében. 😊
Sanco
Tudom, hogy TT nem tehet róla, hogy szerencsétlen Murphy, vagy épp Sherrod, Tretter, vagy bárki más el se igazán tudja kezdeni a karrierjét. Sajnos ez a vezető döntéshozói pozíciók átka, hogy olykor olyanokért is felelni kell, amiről nem igazán tehetnek. De ezért keresnek egy rakás pénzt és élik minden szurkoló álmát. Én most arra koncentráltam, hogy tudott-e hozni olyat, aki érdemben hozzá tudott járulni a csapat teljesítményéhez, vagy nem. Sajnos erre akkor is nem a válasz ha erről épp ő nem tehet. Ráadásul ugye ha ezeket nem számolnám akkor alábecsülném annak az esélyét is, hogy ebben a draft-classban lesz valaki olyan, aki idő előtt kiszáll a további küzdelmekből 😕GNG
Ez tiszta sor. Mindössze a mellényúlás szó nem helyénvaló szerintem az ő esetében. Egy Harrelnél, - aki akkora vörös zászlóval érkezett, amekkorát csak a nagyobb felvonulásokon lehetett azelőtt látni - vagy Carroll-nál, Lee-nél rendben van.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Érdekes megközelítés, tetszik. (Y) Néhány éve én is csináltam valami hasonlót, onnan rémlik még, hogy az említett Terrence Murphy a szezon elején egy sajnálatos nyaksérülést szenvedett (milyen a sors, ő is épp a Carolina ellen), ami után abba kellett hagynia a focit. Szóval ezt nem nevezném mellényúlásnak, ergo TT még makulátlan a második körös WR-ek tekintetében. 😊
Sanco
Tudom, hogy TT nem tehet róla, hogy szerencsétlen Murphy, vagy épp Sherrod, Tretter, vagy bárki más el se igazán tudja kezdeni a karrierjét. Sajnos ez a vezető döntéshozói pozíciók átka, hogy olykor olyanokért is felelni kell, amiről nem igazán tehetnek. De ezért keresnek egy rakás pénzt és élik minden szurkoló álmát. Én most arra koncentráltam, hogy tudott-e hozni olyat, aki érdemben hozzá tudott járulni a csapat teljesítményéhez, vagy nem. Sajnos erre akkor is nem a válasz ha erről épp ő nem tehet. Ráadásul ugye ha ezeket nem számolnám akkor alábecsülném annak az esélyét is, hogy ebben a draft-classban lesz valaki olyan, aki idő előtt kiszáll a további küzdelmekből 😕
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes megközelítés, tetszik. (Y) Néhány éve én is csináltam valami hasonlót, onnan rémlik még, hogy az említett Terrence Murphy a szezon elején egy sajnálatos nyaksérülést szenvedett (milyen a sors, ő is épp a Carolina ellen), ami után abba kellett hagynia a focit. Szóval ezt nem nevezném mellényúlásnak, ergo TT még makulátlan a második körös WR-ek tekintetében. 😊

2. kör: WR
TT-re egészen nyugodtan lehet mondani, hogy legendásan választ második körben WR-t. 4-szer választott második körben elkapót és ebből 3 egészen kiemelkedő eleme (volt) a csapatnak (Nelson-Cobb-Jenkins), Terrence Murphy-vel viszont mellényúlt. Adams-től a történelem alapján is elvárható, hogy legalább stabil kezdőjévé váljon a csapatnak.

GNG
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
1. Clinton-Dix mintha nem örült volna, hogy kiválasztotta a Pack. A játékosok között többen vannak, akik nem rajonganak a Packers-ért, mert messze van, álmos kisváros, hideg van. Egy New York, Philly, Miami, California biztos kényelmesebb, vonzóbb. A győzelem és a közösség azért át tudja hidalni ezek a hátrányokat, szóval nem lesz ezzel gond szerintem. Csak egyszer kell belépnie a Lambeau Fieldre.GNG
ezen ne aggódj, Woodson nem akart felszállni a repülőre gyakorlatilag, aztán na.
megkapja a szerződését, meg nyerünk egy SB-t és rögtön szeret itt lenni 😊 elég intelligensnek tűnik interjúk alapján, jó lesz ő itt.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
A következőkben egy hosszabb írásban értékelném a 2014-es Packers Draftot. Először a névsor, amit lesz időnk a nyár folyamán ízlelgetni.
1/21 Ha-Ha Clinton-Dix FS Alabama
2/21 Davante Adams WR Fresno St.
3/21 Khyri Thornton DT Southern Miss
3/34 Richard Rodgers TE Cal
4/21 Carl Bradford OLB Arizona State
5/21 Corey Linsley C Ohio St.
5/36 Jarod Abbrederis WR Wisonsin
6/21 Demetri Goodson CB Baylor
7/21 Jeff Janis WR Saginaw Valley State
Ha a választott embereket és pozíciókat nézzük, akkor annak ellenére, amit TT mindig hangoztat, hogy BPA-t kell draftolni, nem needre, csak need pozícióra történt húzás. Nagy tűzijáték nélkül zajlott draftunk, egy tradeben sem vettünk részt és egyik játékosunk se örvend különösen nagy sajtóérdeklődésnek. Manziel, Clowney, „Michael Sam” élvezik a média reflektorfényét. A draftunkat összességében a kritikusok és a szurkolók is jónak értékelik. A két legnagyobb kifogás:

1. Clinton-Dix mintha nem örült volna, hogy kiválasztotta a Pack. A játékosok között többen vannak, akik nem rajonganak a Packers-ért, mert messze van, álmos kisváros, hideg van. Egy New York, Philly, Miami, California biztos kényelmesebb, vonzóbb. A győzelem és a közösség azért át tudja hidalni ezek a hátrányokat, szóval nem lesz ezzel gond szerintem. Csak egyszer kell belépnie a Lambeau Fieldre.

2. 3. körös reachek. Tulajdonképpen nem Thorntonnal és Rodgers-szel van a baj, hanem hogy ők sokkal később is elérhetők lettek volna. Ez az, amit már sose tudunk meg…
Én most az alapján próbálok meg kiindulni, hogy mire számíthatunk Teddy Thompson draft múltja alapján. Szerencsére 2005 óta már igen komoly adatbázis összegyűlt én ebből indulva elemzem ki a választásokat. Nem magukra a személyekre, hanem a pozíciókra és körökre koncentrálva.

1. kör: FS
Ilyen magasan TT még nem választott játékost a secondary-be. Második körben viszont már háromszor is. Nick Collins zseniális játékos és stabil kezdő lett, amíg egy korai sérülés véget nem vetett a karrierjének. Casey Hayward egy hasznos rotációs játékos eddig, aki előtt szép jövő állhat. Patrick Lee viszont nem sokat tett hozzá a Packers történelméhez. TT 9 első körös választásából 5-en stabil kezdők lettek. 2-en egyelőre még a rotációt érősítik. Kettő komoly bust van, Derek Sherod és Jastin Harrell. Ez alapján azért elég biztosan lehet állítani, hogy Clinton-Dix inkább lesz egy kiváló tagja a keretnek, de nem lehet azt mondani, hogy ki van zárva, hogy lufinak bizonyuljon.

2. kör: WR
TT-re egészen nyugodtan lehet mondani, hogy legendásan választ második körben WR-t. 4-szer választott második körben elkapót és ebből 3 egészen kiemelkedő eleme (volt) a csapatnak (Nelson-Cobb-Jenkins), Terrence Murphy-vel viszont mellényúlt. Adams-től a történelem alapján is elvárható, hogy legalább stabil kezdőjévé váljon a csapatnak.

3. kör: DL, TE
Azt könnyen állíthatjuk, hogy TT nem a 3. körös választásairól híres. Míg az első körben 9-szer választott 2005 óta, a harmadikban csak 7-szer. A három itt kihúzott legitim kezdőre (Finley-Burnett-Spitz) jutott 3 bust is, James Jones meg egy jó kis harmadik számú WR-é nőtte ki magát. Ez alapján talán azt várhatnánk, hogy az egyikük megcsinálja, a másik viszont igen hamar kihullik majd. A 3 körben védő falembert TT még nem húzott, de a 2. és
4. körből kiindulva 4/3 rotációs játékossá nőtte ki magát, nem zárható ki, hogy Thornton egy jó beugró ember lehet, esetleg 1 évig Raji helyén játszhat, amíg nem érkezik oda legitim kezdő. Rodgers mellett az szól, hogy Finley is harmadik körös TE húzás volt az szépen bejött, tehát az sem lenne meglepetés, ha Rodgers kinőné magát és évekre meghatározó TE lenne. Eddig két Rodgers-t draftolt TT, Aaront nem kell bemutatni, Cory Rodgers neve viszont ismeretlen maradt. 2006-os 4. körös WR húzás volt. A személyes jegyeket is figyelembe véve, nem lennék meglepődve ha Thornton beépülne a csapatba és esetleg Rodgers már az offseason végén tréning csapatba kerülne.

4. kör: LB
TT negyedik köre rendszerint erős. 12/9 játékos kezdő vagy rotációs ember lett. 10/7 linebacker legalább rotációra bevált, de vagy nagyon az elején vagy nagyon a végén szeret TT linebackert hozni. Bradford úttörő 4. körös választás tekintetében. Reméljük, hogy folytatja a jó hagyományokat és a sor közepére belépve stabil kezdővé válni.

5. kör: C, WR
Nagy kihívás áll a srácok előtt, ugyanis TT 5. körből kezdő kaliberű embert még nem hozott. 14/6 az aki egyáltalán rotációba beverekedte magát. Linsley mellett szól, hogy offenzív falembert 60%-os hatékonysággal draftol TT, azaz 17/10 rendszeresen kapott hosszútávon játéklehetőséget, Tretter pedig csak azért rontja ezt a statisztikát, mert az egész első évét a kispadon töltötte. Pont vele kell majd Linsley-nek megküzdeni a Center pozícióért. Előnye, hogy ő már egyetemen is center volt, viszont Tretter talán tehetségesebb. Ezt a nyár majd eldönti. TT a 3. kör után épkézláb WR-t még nem hozott, pedig próbálkozott 6-szor is. Hátha majd a helyi fiú beverekedi magát a rotációba és átveheti Kuhntól a kabalafigura szerepet.

6. kör: CB
A 6. kör sikeresebbnek mondható, mint az 5. Innen két legitim kezdő is érkezett (mondjuk az egyik Mason Crosby, rúgót meg nem illik hamarabb választani). Emellett egy rakás rotációs LB, DL. Nem mondom, hogy Goodson-nak nincs esélye, de nem érdemes többet várni, mint hogy 4. számú corner legyen és talán 2 év múlva előrébb lépjen.

7. kör: WR
Ahogy említettem TT szeret a végén no-name főiskoláról langaléta elkapót elhozni. Eddig még nem jött be, de talán most.

A történelmi tapasztalatokat figyelembe véve és ez alapján értékelve TT képességeit és mellérakva a játékosok egyéni értékelését én a választásaitól a következőket várom:

1. Clinton-Dix: stabil és maghatározó kezdője lesz a csapatnak
2. Adams: Nelson utódja/társa lehet jövőre vagy az után. Nem utolsó sorban arra az esetre, hogyha Cobb irreális árat kérne mikor hosszabbításra kerül a sor.
3. Thornton: Képes legyen egy stabil cserejátékossá, sérülés esetén ideiglenes beugróvá válni.
3. Rodgers: leigazolásának szerintem az egyetlen következménye az lesz, hogy el fog fogyni egy csomó A. Rodgers-es mez, mert újat kell venni mindenkinek.
4. Bradford: Nem tartom kizártnak, hogy akár azonnal beépüljön a csapatba, de legalábbis csereként gyakran találkozzunk a nevével már szeptembertől.
5. Linsley: Inkább egy biztosítás Tretter teljesítményére, nem várok tőle semmi extrát.
5. Abbrederis: én bízom abban, hogy látjuk majd a pályán…
6. Goodman: Kaparóssorsjegy
7. Janis: az 53-as keretben sem számítok a nevére.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
UDFA

Joe Thomas LB SC State
Chase Rettig QB Boston College
Rajion Neal RB Tennessee
Ryan White CB Auburn
Jake Daughty LB Utah State
John Fullington OG Washington State
Carlos Gray DL NC State
Justin Perillo TE Maine
Demetruce McNeal DB Auburn
Tanner Miller S Iowa
Bronson Irwin OL Oklahoma
Jayrone Elliot DE Toledo
Jordan Stanton LB James Madison (Tryout)
Jamal Ellis OL Newbury (Tryout)