Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Finley-vel is mi lesz? Orvosa szerint rendben van, a csapat szerint nem. Érdekes ez így, még a végén a Patriotsban köt ki.Old Green Bay
Szuper nagy meglepetés lenne, ha visszatérne. Ahogy nézegettem sehol nem számolnak vele.

E szerint a bulvár szerint a gerincét helyrerakó orvos engedné játszani és állítólag látogatáson volt valahol. GNG
Patriots volt a "rejtélyes csapat", ahol járt, ennél többet nem tudni. mindenesetre a Seahawks-nál közölték, hogy nekik nem kell, ami szintén utalás lehet arra, hogy, bármit is mond az orvosa, nincs ő teljesen rendben. szerintem ezt az évet kihagyja.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Finley-vel is mi lesz? Orvosa szerint rendben van, a csapat szerint nem. Érdekes ez így, még a végén a Patriotsban köt ki.Old Green Bay
Szuper nagy meglepetés lenne, ha visszatérne. Ahogy nézegettem sehol nem számolnak vele.GNG
Kár lenne érte, akárcsak Collinsért volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Finley-vel is mi lesz? Orvosa szerint rendben van, a csapat szerint nem. Érdekes ez így, még a végén a Patriotsban köt ki.Old Green Bay
Szuper nagy meglepetés lenne, ha visszatérne. Ahogy nézegettem sehol nem számolnak vele.

E szerint a bulvár szerint a gerincét helyrerakó orvos engedné játszani és állítólag látogatáson volt valahol.  bleacherreport.com/articles/2080358-time-for-the-new-york-giants-to-reach-out-to-jermichael-finley

Szerintem nem lesz egy olyan csapat, aki megkockáztatná, hogy náluk kerüljön tolókocsiba. Collins se érdekli a kutyát se, pedig elvileg ő is tiszta. Ne ugyanaz a kettő, de szerintem szemlélteti a csapatok a csapatok attitűdjét a komoly sérült játékosok irányába.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Finley-vel is mi lesz? Orvosa szerint rendben van, a csapat szerint nem. Érdekes ez így, még a végén a Patriotsban köt ki.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).Sanco
Miért, egy top5 WR nem elit? 😊 No offense, de ha Gordon attól, hogy hülye, még nagyon jó WR. | Ahogy Blackmon is. |
Nálam az tavalyi top5: Megatron, Dez Bryant, Green, Gordon és Marshall fér be.
Gordon a pályán egy állat, normális QB nélkül csinálta azt amit Fitz évekig. Simán elit a pályán nyújtott teljesítménye alapján, ilyen értékelésnél meg az számít.MarioAna
Egy top5 az top5 az adott évben, egy elit pedig mindig elit. Bevallom nem sok Browns meccset láttam tavaly, de amikor fel kellett vennem Campbell-t fantasyban, akkor "rá voltam kényszerítve". Ha jól emlékszem a Jets elleni meccsükön ment felé vagy 10-12 passz, amiből sikerült csinálnia kb. 3 elkapást, aztán az utolsó negyedben még egy párat hozzátett, de így is bőven 50% alatt maradt. Nem az a tipikus elit labdamágnes, mint a fent említettek. Az, hogy tömik labdával és ha elkapja utána szépen termeli a yardokat az nem teszi őt elit játékossá szerintem.Sanco
Többek között az a különbség Nelson és Gordon között, hogy Nelsonnak valami Aaron Rodgers dobál, Gordonnak pedig Weeden, Campbell vagy Hoyer. Kíváncsi lennék, ha Rodgers passzolna Gordonnak és Weeden, Campbell vagy Hoyer Nelsonnak, hogy látnád a helyzetet.

Edit: Jogos, az előző szezonban Rodgers sérült volt.mustaine
Hát igen a szezon felében Wallace, Tolzien, Flynn veretes trió dobált Nelsonnak és így sikerült összehoznia 85 elkapást 126 passzból, míg Gordonnak ez a mutatója 87/159, ami jelentős különbség és azt sem lehet mondani, hogy az említett trió nem gyengébb, mint a Hoyer Campbell duó. Vagy tán Flynn is elit, mert volt két jó meccse? És ne érts félre én nem Nelson elitsége mellett kampányolok, mert nem az (de nagyon ott van az elitek nyomában), csak egyszerűen érthetetlen, hogy hogyan lehet valakit elitnek nevezni és példaként felhozni ennyi droppal és mindössze két NFL-ben eltöltött év után.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).Sanco
Miért, egy top5 WR nem elit? 😊 No offense, de ha Gordon attól, hogy hülye, még nagyon jó WR. | Ahogy Blackmon is. |
Nálam az tavalyi top5: Megatron, Dez Bryant, Green, Gordon és Marshall fér be.
Gordon a pályán egy állat, normális QB nélkül csinálta azt amit Fitz évekig. Simán elit a pályán nyújtott teljesítménye alapján, ilyen értékelésnél meg az számít.MarioAna
Egy top5 az top5 az adott évben, egy elit pedig mindig elit. Bevallom nem sok Browns meccset láttam tavaly, de amikor fel kellett vennem Campbell-t fantasyban, akkor "rá voltam kényszerítve". Ha jól emlékszem a Jets elleni meccsükön ment felé vagy 10-12 passz, amiből sikerült csinálnia kb. 3 elkapást, aztán az utolsó negyedben még egy párat hozzátett, de így is bőven 50% alatt maradt. Nem az a tipikus elit labdamágnes, mint a fent említettek. Az, hogy tömik labdával és ha elkapja utána szépen termeli a yardokat az nem teszi őt elit játékossá szerintem.Sanco
Többek között az a különbség Nelson és Gordon között, hogy Nelsonnak valami Aaron Rodgers dobál, Gordonnak pedig Weeden, Campbell vagy Hoyer. Kíváncsi lennék, ha Rodgers passzolna Gordonnak és Weeden, Campbell vagy Hoyer Nelsonnak, hogy látnád a helyzetet.

Edit: Jogos, az előző szezonban Rodgers sérült volt.

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).Sanco
Miért, egy top5 WR nem elit? 😊 No offense, de ha Gordon attól, hogy hülye, még nagyon jó WR. | Ahogy Blackmon is. |
Nálam az tavalyi top5: Megatron, Dez Bryant, Green, Gordon és Marshall fér be.
Gordon a pályán egy állat, normális QB nélkül csinálta azt amit Fitz évekig. Simán elit a pályán nyújtott teljesítménye alapján, ilyen értékelésnél meg az számít.MarioAna
Egy top5 az top5 az adott évben, egy elit pedig mindig elit. Bevallom nem sok Browns meccset láttam tavaly, de amikor fel kellett vennem Campbell-t fantasyban, akkor "rá voltam kényszerítve". Ha jól emlékszem a Jets elleni meccsükön ment felé vagy 10-12 passz, amiből sikerült csinálnia kb. 3 elkapást, aztán az utolsó negyedben még egy párat hozzátett, de így is bőven 50% alatt maradt. Nem az a tipikus elit labdamágnes, mint a fent említettek. Az, hogy tömik labdával és ha elkapja utána szépen termeli a yardokat az nem teszi őt elit játékossá szerintem.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.MaG1Xx
Nelson biztosan nem elit. Ha összehasonlítod a valóban elit WR-ekkel (Megatron, Josh Gordon, AJ Green), láthatod a különbséget.mustaine
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).Sanco
Helyette lehet Brandon Marshall 😀Tomcsik
Például. Vagy Fitz... vagy Jordy 😛
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).Sanco
Miért, egy top5 WR nem elit? 😊 No offense, de ha Gordon attól, hogy hülye, még nagyon jó WR. | Ahogy Blackmon is. |
Nálam az tavalyi top5: Megatron, Dez Bryant, Green, Gordon és Marshall fér be.
Gordon a pályán egy állat, normális QB nélkül csinálta azt amit Fitz évekig. Simán elit a pályán nyújtott teljesítménye alapján, ilyen értékelésnél meg az számít.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
ProFootballFocus idei csapatértékelése

Szerintem alulértékelték Bakhtiarit, aki bőven megüti a középszintet, 1 évében rögtön blind side tackle, és szerintem nem hozott rossz szezont. Raji-nak ez az utolsó éve volt csak középszer de azért ő nálom egy közép vagy jó játékos. HAWK érthetetlen... a védelem vezére volt (jó vannak hiányosságai (futás ellen) de CMIII hiányában egyértelműen a csapat vezére volt, minimum közép szer, de akár good starter is lehetne...
Mr. Shutdown értékelése viszont baromira tetszik 😊
Cobb pedig szerintem csak a tavalyi hosszú sérülése miatt nem lett HQ. Boykin pedig ha ott folytatja ahol abbahagyta GS-ter minimum lesz belőle.

Persze egy ilyen táblázat a világon semmit se mond el, csak érdekesség képen belinkeltem. 😊balazs799
Néztem a Bearsnél is ilyen táblázatot...Hát inkább hagyjuk. Jared Alen szerintük avarage starter. Az O falunkban még csak good starter sem volt ami azért érdeke Matt Forte asssem el volt intéz e egy good starterrel...Szovalnlehet nézegetni ilyeneket, csak épp értelme nincs....

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.MaG1Xx
Nelson biztosan nem elit. Ha összehasonlítod a valóban elit WR-ekkel (Megatron, Josh Gordon, AJ Green), láthatod a különbséget.mustaine
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).Sanco
Helyette lehet Brandon Marshall 😀

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.MaG1Xx
Nelson biztosan nem elit. Ha összehasonlítod a valóban elit WR-ekkel (Megatron, Josh Gordon, AJ Green), láthatod a különbséget.mustaine
Azért egy Josh Gordon ne legyen már elit. o_o Esetleg 3-4 év múlva (ha még a ligában lesz).
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.MaG1Xx
Nelson biztosan nem elit. Ha összehasonlítod a valóban elit WR-ekkel (Megatron, Josh Gordon, AJ Green), láthatod a különbséget.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A. Rodgers ledobott öt kilót és elkezdett jógázni az offseason alatt. 😊

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.MaG1Xx
Sitton az 1-2 holding büntit leszámítva szerintem egyértelműen a legjobb faltagunk. Ligaszinten a legjobb G között van szerintem is. Most hogy elig vagy HQ az már nüansznyi különbség. Nelson is csak azért nem Elit, mert Rodgers rajta kívül mindig 2-3-4 játékosnak tudja dobálni a tojás labdát. Nekem az egyik személyes kedvencem, imádom Nelson-t. De mint írtam is ezek a táblázatok azért elég semmitmondóak.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ProFootballFocus idei csapatértékelése

Szerintem alulértékelték Bakhtiarit, aki bőven megüti a középszintet, 1 évében rögtön blind side tackle, és szerintem nem hozott rossz szezont. Raji-nak ez az utolsó éve volt csak középszer de azért ő nálom egy közép vagy jó játékos. HAWK érthetetlen... a védelem vezére volt (jó vannak hiányosságai (futás ellen) de CMIII hiányában egyértelműen a csapat vezére volt, minimum közép szer, de akár good starter is lehetne...
Mr. Shutdown értékelése viszont baromira tetszik 😊
Cobb pedig szerintem csak a tavalyi hosszú sérülése miatt nem lett HQ. Boykin pedig ha ott folytatja ahol abbahagyta GS-ter minimum lesz belőle.

Persze egy ilyen táblázat a világon semmit se mond el, csak érdekesség képen belinkeltem. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
OTA: Bulaga RT, Bakthiari LT, Tretter C. Hyde az első csapattal dolgozott safety poszton Burnett mellett.Hall Of Green
ez esetben Haywardnak kell fakítania ugye 😊 várom az ő visszatérését is!

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
OTA: Bulaga RT, Bakthiari LT, Tretter C. Hyde az első csapattal dolgozott safety poszton Burnett mellett.

több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Agent Blake Baratz tells PFT Live that Dr. Maroon has given Jermichael Finley full medical clearance.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
mai edzésről:

"Even though practice is over, TE Colt Lyerla is still on the field catching passes and running routes."

choose life
több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Finley holnap találkozik a csapattal egy teszt miatt.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lyerla dologgal nem annyira vagyok képben, azt tudom hogy kólázot és nem a cukros fajtából. Ez csak azért olyan nagy botrány mert megbukott, egészen biztos hogy lesz kivel megbeszélnie az élményeit, akár GB-ben is. Szóval ezért ne törjünk pálcát felette, ha csak emiatt lett UDFA akkor hatalmas steal.JayB
Sandy Hookos twitter bejegyzése sztem nagyobbat nyomott a latba. Ez nem egy csík kategória. Egy sulis mészárlásról azt állítani, hogy megrendezett összeesküvés... Eredeti tweetet meg kéne keresni, de valami ilyesmi rémlik.D11
csak negatív véleményeket olvastam vele kapcsolatban és elég sokat. Elképesztően rossz embernek tartották még a csapattársai is, akiben semennyire sem lehetett megbízni. Kiskora óta nagyon sok rossz emberrel lógott együtt.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
@LongLiveLyerla
If you have a half hour you should watch this and enlighten yourself. youtu.be/VrngdgUixYg
9:07 AM - 21 Mar 2013
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lyerla dologgal nem annyira vagyok képben, azt tudom hogy kólázot és nem a cukros fajtából. Ez csak azért olyan nagy botrány mert megbukott, egészen biztos hogy lesz kivel megbeszélnie az élményeit, akár GB-ben is. Szóval ezért ne törjünk pálcát felette, ha csak emiatt lett UDFA akkor hatalmas steal.JayB
Sandy Hookos twitter bejegyzése sztem nagyobbat nyomott a latba. Ez nem egy csík kategória. Egy sulis mészárlásról azt állítani, hogy megrendezett összeesküvés... Eredeti tweetet meg kéne keresni, de valami ilyesmi rémlik.