Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
 oi59.tinypic.com/68woyp.jpg
Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?Delete
Ha Ha Clinton-Dix @haha_cd6

Lol you guys crazy...that's a piece of tissue. I was in the lobby restaurant at the hotel having lunch.deyell


Mondjuk az hogy a neki címzett tweetből kiindulva jóban van Lil Wayne-el nem sok jót sejtet 😀
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Mindenki örül?
Remélem sikerült egy újabb Pro Bowler-t elcsípni. Sajnos nem tudtam követni élőben, meglepődtem hogy eddig csúszott. Lehet belőle valami.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
 oi59.tinypic.com/68woyp.jpg
Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?Delete
Ha Ha Clinton-Dix @haha_cd6

Lol you guys crazy...that's a piece of tissue. I was in the lobby restaurant at the hotel having lunch.

choose life
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)

Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?


több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Jó pick, igazán kíváncsi vagyok, mit kotyvaszt össze a fehér mágus. TE, ILB, C, .....?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez egy csodálatos pick. Nem akartam felkelni, de máár csak forgolódtam az ágyban. Mondom minden mindegy felkelek. Erre mi az első amit látok mikor fellépek az nfl.com-ra. "Green Bay Packers on the clock" Azonnal jött az adrenalin rush! Gyorsan megnézem ki van még elérhető. Mosley, Pryor, Shazier, Ebron kimentek, de HaHa még bent van. Ha lehet még jobban elkezdtem izgulni, mert ha nem húzzuk be akkor forradalom. Gyakorlatilag nem volt olyan mock a földön ahol ne jóval előttünk ment volna ki. Pryorban lehetett reménykedni talán. Az utolsó hetekben kezdték megkérdőjelezni csak, és ez nekünk jól jött. Most a facebook státuszom boldog 😊GNG
Mondjuk én már régebben is mondtam, hogy Pryor jobb prospect HaHa-nál de maximálisan elégedett vagyok én is a pickkel, kb helyén vittük ki

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Awesome pick. Collins óta safetyért könyörögtem a drafton, épp itt volt az ideje.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha-Ha (Y) 😕)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Üdvözlet a ligában!

 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000348320/Clinton-Dix-It-s-a-dream-come-true
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ez egy csodálatos pick. Nem akartam felkelni, de máár csak forgolódtam az ágyban. Mondom minden mindegy felkelek. Erre mi az első amit látok mikor fellépek az nfl.com-ra. "Green Bay Packers on the clock" Azonnal jött az adrenalin rush! Gyorsan megnézem ki van még elérhető. Mosley, Pryor, Shazier, Ebron kimentek, de HaHa még bent van. Ha lehet még jobban elkezdtem izgulni, mert ha nem húzzuk be akkor forradalom. Gyakorlatilag nem volt olyan mock a földön ahol ne jóval előttünk ment volna ki. Pryorban lehetett reménykedni talán. Az utolsó hetekben kezdték megkérdőjelezni csak, és ez nekünk jól jött. Most a facebook státuszom boldog 😊
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Clinton-Dix lett belőle. Szerintem találkozott a need az értékkel, jó picknek tartom.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Shazier nem lenne rossz tényleg, főleg hogy Kaepernick barátunkat valakinek utol is kéne érnie, de futás ellen gyenge pont lehet. Bár ha felszed magára pár fontot könnyebb dolga lenne, csak kérdés, hogy mennyit kopna úgy a sebessége. Én inkább Mosley felé hajlanék.

Ha az első 2 pick meg offense, akkor vagy nagyon BPA, vagy valamit kitaláltak már Capersék amiről mi nem tudunk 😀

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
Annak, hogy ha nem kapok szívrohamot, amikor Teddy első két pickje offense lesz. 😊Gergőbácsi
Teddy az első két pickje után valószínűleg kispados lesz 😀
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
egy ilyennel teljesen kiegyeznék:

1. Mosley / Shazier
2. Ward (Brooks)
3. Fiedorowicz
3. komp. Exum / Swanson / Marcus Martin
4. Abbrederis
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
Egy ilyen szörnyű Eurovíziós borzalom után tulajdonképpen bárkinek.. 😊
De viccet félretéve, én a védjük meg Áront című játék híve vagyok, ezért az elérhető lehető legjobb O fal embert húznám, és ez lehet akár a te center terved is. Vagy egy brutál Te-t, bár tudom, hogy ez nem a legnagyobb need. Aztán utána a védelmet foltoznám vagy 4 körön keresztül.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
Annak, hogy ha nem kapok szívrohamot, amikor Teddy első két pickje offense lesz. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Nagyszerű videó az egyik kedvencemről:

 www.youtube.com/watch?v=_TfS4YdSHxA

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
A menetrend:

Week 1 ...at Seattle (Sept. 4, 7:30 p.m.)

Old Green Bay
McCarthy motiváló ellenfelet kért az első hétre, hát megkapta. Nagyon jó meccs lesz már elképesztően várom. A védelem szerencsére nem elborzasztó támadóegység ellen fog kezdeni, nem lehetetlen feladat a megállításuk. A támadósor számára pedig az ilyen védelmek elleni teljesítésnek kell lennie a szintnek.

Az éve többi része szerintem ideális. Egy keményebb hónapot egy lazább követ félidőben pihenővel. Szerintem egy egész évben egészséges Rodgers-szel egy 12-4 reális eredmény lehet. 6-2-vel lehetne menni BYE week-re, amiben egy-egy vereség lesz szerintem a SEA-NO párostól vagy a CHI-MIA-CAR hármastól.

BYE után szerintem a NE/PHI nagyon sanszos, hogy zakó lesz (lehet mindkettő), de szerintem a DET/CAR páros ellen is bukunk majd egy W-t, de ezzel együtt bemasírozhatunk idén is a playoffba, a futball meg igazából akkor kezdődik.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
A menetrend:

Week 1 ...at Seattle (Sept. 4, 7:30 p.m.)

Week 2 ... vs. New York Jets (Sept. 14, 3:25 p.m.)

Week 3 ... at Detroit (Sept. 21, noon)

Week 4 ... at Chicago (Sept. 28, noon)

Week 5 ... vs. Minnesota (Oct. 2, 7:25 p.m.)

Week 6 ... at Miami (Oct. 12, noon)

Week 7 ... vs. Carolina (Oct. 19, noon)

Week 8 ... at New Orleans (Oct. 26, 7: 30 p.m.)

Week 9 ... BYE

Week 10 ... vs. Chicago (Nov. 9, 7:30 p.m.)

Week 11 ... vs. Philadelphia (Nov. 16, noon)

Week 12 ... at Minnesota (Nov. 23, noon)

Week 13 ... vs. New England (Nov. 30, 3:25 p.m.)

Week 14 ... vs. Atlanta (Dec. 8, 7:30 p.m.)

Week 15 ... at Buffalo (Dec. 14, noon)

Week 16 ... at Tampa Bay (Dec. 21, noon)

Week 17 ... vs. Detroit (Dec. 28, noon)

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Velünk indul a szezon és remélem mi fejezzük be legutoljára, 2015 februárjában.
Az első 5 hétben bekaptunk 3 csoportrangadót😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Kijött az új bowl.hu-s mock draft.
1. kör: Pryor (S) 😊 ennek baromira örülnék!!!
2. kör:Troy Niklas (TE) itt van némi ellenérzésem bár végülis Quarless van egyenlőre csak megbízható TE) akár jól is kisülhet
3. kör: Weston Richburg (C) elvileg ugye need, de MM nyilatkozataiból kiszűrhető, hogy ő bízik Tretterben, ha ez tényleg így van akkor is kellene csere C, de nyilván akkor nem a 3. körben húznánk ide. Érdekes dolog lesz még ez...balazs799
Ezt a Troy Niklast néztem ebben az évben, és december környékén a haveroknak fel is vetettem, hogy neki nagyon tudnék örülni...szóval ha esetleg őt húzzuk, nem leszek szomorú, nekem nagyon ígéretesnek tűnt a srác!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azt hiszem elérkeztünk a véghez. Ettől hangos az internet és gyakorlatilag mindenki ezen röhög. Megérkezett a Green Bay Packers társkeresője. Csak egy kattintás és megtalálod a sajtot a szívedhez. 😀😀😀😀

 greenbaypackerslovers.com/

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ezt a packers.com hozzászólások között olvastam. Vicces szurkolói szurka-piszka 😊 Nagyon jók az ilyenek még akkor is ha a Packers van a célkeresztben, hátha még akkor ha nem 😊

On the first day of school a Twin Cities first grade teacher explains to her class that she's a Vikings fan. She asks her students to raise their hands if they, too, are Vikings fans. Wanting to impress their teacher, everyone in the class raises their hand except one little girl.

The teacher looks at the girl with surprise, 'Janie, why didn't you raise your hand?' Because I'm not a Vikings fan,' she replied. The teacher, now mildly irritated, asked, 'Well, if you are not a Vikings fan, then who are you a fan of?' 'I am a Packers fan, and proud of it,' Janie replied.

The teacher couldn't believe her ears and decided to address this heresy. 'Janie please tell us why you are a Packers fan?' "Because my mom's a Packers fan, and my dad's Packers fan, so I'm a Packers fan too!" "Well," said the teacher in a obviously annoyed tone, 'that's no reason for you to be a Packers fan. You don't have to be just like your parents all of the time. What if your mom were a moron and your dad were a moron, would that make you a moron, too?'

"No," Janie smiled, "That would make me a Vikings fan."
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most nézem, hogy Flynn már a Giantsnél edz, ha tényleg nem tudjuk/akarjuk visszaszerezni, remélem TT gondoskodik utánpótlásról, a hideg kiráz ha arra gondolok, hogy egy újabb Rodgers sérülés esetén megint Seneca és Tolzien szintű emberektől függ az egész csapat...Kampman
Tolzien 3. számúnak vészhelyzet esetére több mint elég, Flynn-t meg majd megint túlfizetik. Idén elég jó a potens QB felhozatal drafton, onnan is megoldhatják (hátsóbb körökben)MarioAna
Flynn marad, megegyeztünk vele