Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ti most éppen hogy álltok futósorrendben, mi a depth?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Peppers a Bearsből a Packersbe, Allen a Vikestól a Bearsbe - szerintem kezdhettek félni CM miatt nehogy teljes legyen a passrush-keringő a csoportban 😊davemayer
Mi már letudtuk a részünkről tavaly Jennings-szel. Mert ugye mint tudjuk ő passrush-ban is kiváló csak mi nem éltünk vele... Legyenek vele boldogok.😊Old Green Bay
nincs több Jennings a keretben, szóval a Lions még várhat... 😊
Greg - Vikings
MD - Bears
😀
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Peppers a Bearsből a Packersbe, Allen a Vikestól a Bearsbe - szerintem kezdhettek félni CM miatt nehogy teljes legyen a passrush-keringő a csoportban 😊davemayer
Mi már letudtuk a részünkről tavaly Jennings-szel. Mert ugye mint tudjuk ő passrush-ban is kiváló csak mi nem éltünk vele... Legyenek vele boldogok.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Peppers a Bearsből a Packersbe, Allen a Vikestól a Bearsbe - szerintem kezdhettek félni CM miatt nehogy teljes legyen a passrush-keringő a csoportban 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Olvasnivaló:
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Mike-McCarthy-talks-of-plans-for-Julius-Peppers/3cc0308f-8a88-4712-a193-02b206716ab0LN
Mennyire van ezekben a nyilatkozatokban taktika? Úgy értem ha rákérdeznek például a safety kérdésre és nem azt mondja, hogy Hyde lesz a kezdő, azzal gyakorlatilag elárulja a draft taktikát. Ugyanez Finley esete, vagy a támadósoré...
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasnivaló:
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Mike-McCarthy-talks-of-plans-for-Julius-Peppers/3cc0308f-8a88-4712-a193-02b206716ab0
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rob Demovsky szerint Barclay fog megküzdeni Tretterrel a Center posztért:

Coach Mike McCarthy said Bryan Bulaga will move back to right tackle in 2014, leaving David Bakhtiari at left tackle.
Bulaga was going to be the Packers' left tackle last season before tearing his ACL in August. Rookie Bakhtiari stepped in on Aaron Rodgers' blind side and handled himself adequately. Don Barclay, the right tackle in 2013, could compete with J.C. Tretter for center duties. The Packers' line from left to right: LT Bakhtiari, LG Josh Sitton, C Tretter/Barclay, RG T.J. Lang, and RT Bulaga.
Sanco
adott egy jó névsor, lássuk is őket egyszerre a pályán sokáig. Ami jobban izgat, hogy ki lesz a tight end, illetve milyen húzásaink lesznek a védelemben, és hova.

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Rob Demovsky szerint Barclay fog megküzdeni Tretterrel a Center posztért:

Coach Mike McCarthy said Bryan Bulaga will move back to right tackle in 2014, leaving David Bakhtiari at left tackle.
Bulaga was going to be the Packers' left tackle last season before tearing his ACL in August. Rookie Bakhtiari stepped in on Aaron Rodgers' blind side and handled himself adequately. Don Barclay, the right tackle in 2013, could compete with J.C. Tretter for center duties. The Packers' line from left to right: LT Bakhtiari, LG Josh Sitton, C Tretter/Barclay, RG T.J. Lang, and RT Bulaga.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
3. és 5. körös kompenzációs pick került kiosztásra a csapatnak.

choose life
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
agyfaszt kapok ha pont előttünk kihúzzátok Pryort

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
S húzás szerintem nem lesz, erről beszéltünk már korábban. ILB kellene nagyon, pont azért, amit te is írsz, hogy egy kezdő szintű van csak. jó TE lehet 2. körben is (vagy jön 1-2 évre Daniels, ez még nem dőlt el), később szerintem lesz OL és WR is. de ne feledkezzünk meg White-ról és Dorsey-ról sem.casaubon
CJ Mosley lehetne jó ILB 1. körben, de annyit nem ér (szigorúan nálam 😀 ). Akkor már inkább 2.körbne Chris Borland (aki mellesleg helyi srác! )...vagy Barrow😍, aki semmivel sem rosszabb mint Mosley, és ugyanazon a szinten edződött.
1 körben Pryor lenne nálam a n1 kiszemelt, de letrade után Jimmy Ward is jöhetne, ő az a hard hitter slot CB/SS hibrid, amit Woodson játszott nálunk.MarioAna
Örülök, hogy nem csak én látnám szívesen Wardot 😊 Ellenben Mosley nálam ér 1. kört

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
S húzás szerintem nem lesz, erről beszéltünk már korábban. ILB kellene nagyon, pont azért, amit te is írsz, hogy egy kezdő szintű van csak. jó TE lehet 2. körben is (vagy jön 1-2 évre Daniels, ez még nem dőlt el), később szerintem lesz OL és WR is. de ne feledkezzünk meg White-ról és Dorsey-ról sem.casaubon
CJ Mosley lehetne jó ILB 1. körben, de annyit nem ér (szigorúan nálam 😀 ). Akkor már inkább 2.körbne Chris Borland (aki mellesleg helyi srác! )...vagy Barrow😍, aki semmivel sem rosszabb mint Mosley, és ugyanazon a szinten edződött.
1 körben Pryor lenne nálam a n1 kiszemelt, de letrade után Jimmy Ward is jöhetne, ő az a hard hitter slot CB/SS hibrid, amit Woodson játszott nálunk.MarioAna
én kiegyezem azzal, ha csak a 2. körben jön egy jó linebacker, de örülnék neki, ha idén mi találnánk meg az új Luke Kuechlyt vagy Kiko Alonsót 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
S húzás szerintem nem lesz, erről beszéltünk már korábban. ILB kellene nagyon, pont azért, amit te is írsz, hogy egy kezdő szintű van csak. jó TE lehet 2. körben is (vagy jön 1-2 évre Daniels, ez még nem dőlt el), később szerintem lesz OL és WR is. de ne feledkezzünk meg White-ról és Dorsey-ról sem.casaubon
CJ Mosley lehetne jó ILB 1. körben, de annyit nem ér (szigorúan nálam 😀 ). Akkor már inkább 2.körbne Chris Borland (aki mellesleg helyi srác! )...vagy Barrow😍, aki semmivel sem rosszabb mint Mosley, és ugyanazon a szinten edződött.
1 körben Pryor lenne nálam a n1 kiszemelt, de letrade után Jimmy Ward is jöhetne, ő az a hard hitter slot CB/SS hibrid, amit Woodson játszott nálunk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_north_csevego
Írtam ide egy kis elemzést, lehet jönni vitázni. 😊

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Egy kis cikk Peppers szerződéséről (nekem, laikusnak megfelelt)
 jerseyal.com/GBP/2014/03/21/what-to-make-of-julius-peppers-contract/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Newhouse ment is Bengalsba 'hálistennek.

Gondolom mindenki látta de azért legyen meg itt is Starks fizetése: 3,165 milliót kap két évre + 725,000 signing bonus. Idén 1.369 milliót vesz ki a sapkából, jövőre 1.796 milliót.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Finley elvileg megbukott a fizikai teszten Seattle-ben...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jones szerintem rendesen fel lett húzva Rodgers által. Boykin tökéletes #3. Nem sokat beszéltünk róla, de nagyon komoly szezont nyomott.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengednibalazs799
😀😀😀 Ezen egy napja nevetek.

Más: Így hogy James elment várjátok, hogy esetleg magas helyen (1-2. kör) WR-t húzunk? Asszem pont NFL.com-on mockoltak nekünk elkapót. Szerintem Boykin meg tudja oldani a 3. számú elkapó szerepkörét, de lehet, hogy hosszabb távra kell gondolkodni. Tegyük fel hogy az első körben a BPA egy WR, kihúznátok?GNG
Reméltem, hogy látjátok majd benne az a "CSEPPNYI" iróniát! 😀

WR-t? Húznék, de max! 4. körben...
S, TE, ILB a 3 legnagyobb needünk amit egyre jobban látszik, hogy a drafton kell megoldani. (Kb ebben a sorrendben)
Ha bent lesz Ha ha Clinton-Dix v. Pyror 1.körben ki kell vinni amelyik maradt. Ha nem akkor a legjobb elérhető TE-et. és 2. körben S-t. 3. körre pedig jöhet Hawk mellé valaki. Jones jó 3. számú ILB de valakit a kezdőbe kéne húzni. Aztán onnantól a többi pick lehet BPA köztük várok WR-t is.balazs799
S húzás szerintem nem lesz, erről beszéltünk már korábban. ILB kellene nagyon, pont azért, amit te is írsz, hogy egy kezdő szintű van csak. jó TE lehet 2. körben is (vagy jön 1-2 évre Daniels, ez még nem dőlt el), később szerintem lesz OL és WR is. de ne feledkezzünk meg White-ról és Dorsey-ról sem.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengednibalazs799
😀😀😀 Ezen egy napja nevetek.

Más: Így hogy James elment várjátok, hogy esetleg magas helyen (1-2. kör) WR-t húzunk? Asszem pont NFL.com-on mockoltak nekünk elkapót. Szerintem Boykin meg tudja oldani a 3. számú elkapó szerepkörét, de lehet, hogy hosszabb távra kell gondolkodni. Tegyük fel hogy az első körben a BPA egy WR, kihúznátok?GNG
Reméltem, hogy látjátok majd benne az a "CSEPPNYI" iróniát! 😀

WR-t? Húznék, de max! 4. körben...
S, TE, ILB a 3 legnagyobb needünk amit egyre jobban látszik, hogy a drafton kell megoldani. (Kb ebben a sorrendben)
Ha bent lesz Ha ha Clinton-Dix v. Pyror 1.körben ki kell vinni amelyik maradt. Ha nem akkor a legjobb elérhető TE-et. és 2. körben S-t. 3. körre pedig jöhet Hawk mellé valaki. Jones jó 3. számú ILB de valakit a kezdőbe kéne húzni. Aztán onnantól a többi pick lehet BPA köztük várok WR-t is.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengednibalazs799
😀😀😀 Ezen egy napja nevetek.

Más: Így hogy James elment várjátok, hogy esetleg magas helyen (1-2. kör) WR-t húzunk? Asszem pont NFL.com-on mockoltak nekünk elkapót. Szerintem Boykin meg tudja oldani a 3. számú elkapó szerepkörét, de lehet, hogy hosszabb távra kell gondolkodni. Tegyük fel hogy az első körben a BPA egy WR, kihúznátok?
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újházi legyen bengáli, hajrá!Gergőbácsi
inkább ne, kedvelem őket is 😊casaubon
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengedni


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Újházi legyen bengáli, hajrá!Gergőbácsi
inkább ne, kedvelem őket is 😊
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Raji 500k $ garantált pénzt kap csak. (Y) Így még inkább brutál jó a szerződése.

Letroy Guion 985000 $ kap, 100000 $ garantálttal.

Újházi a Bengalsnál volt látogatóban tegnap.MaG1Xx
Azért mekkora pofáraesés Raji esetében, a 8 mill/évhez képest. Kíváncsi vagyok, most újra nose-ként jól fogja-e tolni. Újházi legyen bengáli, hajrá!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Raji 500k $ garantált pénzt kap csak. (Y) Így még inkább brutál jó a szerződése.

Letroy Guion 985000 $ kap, 100000 $ garantálttal.

Újházi a Bengalsnál volt látogatóban tegnap.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi