Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
2-3. körtől hátrafelé szerintem tökmindegy hogy valaki 4. körös vagy UDFA. Teljes zsákbamacska, vagy bejön vagy nem.JayB
nem feltétlen.
Janis példának okáért future HOF 😊 majd meglátjátok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
2-3. körtől hátrafelé szerintem tökmindegy hogy valaki 4. körös vagy UDFA. Teljes zsákbamacska, vagy bejön vagy nem.
több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Carl Bradford OLBmetaxa17
(Y)

R5:
C Corey Linsley (Y)
WR Jared Abbrederis (Y)MaG1Xx
neki nagyon örülök, remélem 53-ba kerül!Hall Of Green
Linsley viszont nagyon nem tetszik :/Drip
Miért? Őt nem egyáltalán nem ismeremHall Of Green
mondjuk azért mert túl korán lett draftolva, jöhetett volna később is
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
 twitter.com/AaronRodgers12/status/464969340924620800
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Carl Bradford OLBmetaxa17
(Y)

R5:
C Corey Linsley (Y)
WR Jared Abbrederis (Y)MaG1Xx
neki nagyon örülök, remélem 53-ba kerül!Hall Of Green
Linsley viszont nagyon nem tetszik :/Drip
Miért? Őt nem egyáltalán nem ismerem

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Carl Bradford OLBmetaxa17
(Y)

R5:
C Corey Linsley (Y)
WR Jared Abbrederis (Y)MaG1Xx
neki nagyon örülök, remélem 53-ba kerül!Hall Of Green
Linsley viszont nagyon nem tetszik :/

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Linsley: My childhood team!! Dream come true! So excited to start this journey and work to become a member of the Packers!

És nem csak szöveg, gyerekkorában egyszer Favre-nak öltözött Halloweenkor 😊
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Carl Bradford OLBmetaxa17
(Y)

R5:
C Corey Linsley (Y)
WR Jared Abbrederis (Y)MaG1Xx
neki nagyon örülök, remélem 53-ba kerül!

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Carl Bradford OLBmetaxa17
(Y)

R5:
C Corey Linsley (Y)
WR Jared Abbrederis (Y)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Carl Bradford OLB
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
hahaha, Adamsről micsoda szakszerű elemzést találtam:
Very Good possession receiver that Aaron Rodgers will make into a star receiver. Prediction first year 30-40 rec. 3-5 tds. 2nd year 60-80 rec. 10-15 tds. 3 years pro bowl 80-100 rec. 15-20 tds. 4th year salary package, 5 years $40 million. Then the Vikings will try to take him for more.
😀
szerintem lehetett számítani WR pickre, a hagyományokat tekintve a második körben pláne. kellett, almúlt két szezonban 3 kezdő célpontját vesztette el Rodgers..brk
Szakértő 😀
Az első két kör szerintem remek volt, Thornton szerintem inkább DE lesz, mint NT. A méretei szinte azonosak Worthy méreteivel. Sőt, a keretbe is DE-ként került. Rodgers meg gondolom egy projekt. Kíváncsi vagyok, hogyan blokkol majd, az hiányzott szerintem futásnál.
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hahaha, Adamsről micsoda szakszerű elemzést találtam:
Very Good possession receiver that Aaron Rodgers will make into a star receiver. Prediction first year 30-40 rec. 3-5 tds. 2nd year 60-80 rec. 10-15 tds. 3 years pro bowl 80-100 rec. 15-20 tds. 4th year salary package, 5 years $40 million. Then the Vikings will try to take him for more.
😀
szerintem lehetett számítani WR pickre, a hagyományokat tekintve a második körben pláne. kellett, almúlt két szezonban 3 kezdő célpontját vesztette el Rodgers.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Kicsit reach szaga van a dolognak, de ám legyen. Adams viszont király, elkapókkal egyébként is ritkán lövünk mellé.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Davante Adamsből akármi is lehet, a harmadik körben viszont jó lett volna egy LB-t elhozni. Remélhetőleg TT-ék találtak egy (vagy négy 😀 ) csiszolatlan gyémántot ma estére.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Davante Adams jónak tűnik, James és Finley kiesése után kell egy szolid elkapó. A 3. körös választásokat látva viszont enyhén szólva is meg vagyok lepődve. Mind a két harmadik körösönk 5-6 körre volt jelezve, ami azt jelenti, hogy ha őket néztük ki, akkor a 3/21-et egészen nyugodtan le lehetett volna tradelni. Nem tudom, hogy hogyan jön a BPA választásba, hogy húzunk egy olyat, amitől mindenkinek kerekedik a szeme... Erre van a letrade. Név alapján viszont zseniális 😊 Rodgers passzolhat majd Rodgersnek 😊 Ezt én egy közepes második napnak érzem.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
egy Niklas, Borland, Abbrederis triónak örülnék.LN
hát Abbrederis már nem nagyon jön, behúztuk 2/21 Davante Adamst. Boykinnal mehet a harc a 3. számú elkapó posztért.

Nix meg csúszik mint az állat, ha nem vittük el 2. körben sem akkor ott valami komoly gond van a térdével.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
egy Niklas, Borland, Abbrederis triónak örülnék.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
inkább nem tippelek nevet, de ILB-nek és TE-nek örülnék
több mint 10 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
2.kör.: Austin Seferian-Jenkins, TE
3.kör.: Chris Borland, ILB

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jace Amaro!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
R2: Bitonito OT feltrade 😉

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
a hét tweetje:

josh sitton ‏@jsitton71

I bet Monica Lewinski likes our draft pick

choose life
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ki mit tippel ma estére?

R2: DT Stephon Tuitt
R3: TE C.J. Fiedorowicz / LB Trevor ReillyMaG1Xx
R2: Jeremiah Attaochu, OLB
R3: Borland

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ki mit tippel ma estére?

R2: DT Stephon Tuitt
R3: TE C.J. Fiedorowicz / LB Trevor Reilly

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?Delete
majd Lacy jó útra téríti 😊

Nekem ez a draft sajnos nagyon kimaradt, talán szombaton már tudom élőben követni.