NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jó ideje nem jártam erre de mi az hogy még senki nem szenvedett season ending sérülsét????? Ez a packers topic?JayB
Óvatosan. Volt már Family Night? Majd utána... 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 855
Jó ideje nem jártam erre de mi az hogy még senki nem szenvedett season ending sérülsét????? Ez a packers topic?
több mint 10 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Szerintem ez azon kegytárgyak egyike lehet, amit előre elkészítenek arra az esetre, ha a csapat megnyeri a superbowlt, hogy azonnal árulni lehessen a meccs után. Aztán ha nem jön be, akkor vagy megy jótékonyságra, vagy ha kis számról van szó (egy szőnyegnél lehet, hogy kis széria) akkor eladják, mint különlegesség (amiben éppen az a különleges, hogy fail 😊).peterk2005
Ez szerintem nem is fail, mert nem azt írja, hogy a Packers a bajnok, hanem azt, hogy a bajnokok (NFC, AFC) superbowljában a Packers a Broncos csapatával játszik. A back to back pedig visszautal az előző évi döntőre, ahol szintén érintett volt a Packers.James007
Én is így gondolom, de elsőre nekem is fail-nek tűnt. Egyébként jó nagy, és remek állapotban van. Igaz nem Packers szurkoló vagyok, de kedvelem a csapatot. Nekem Favre volt a kedvenc irányítóm míg játszott. Szóval becses kis ereklye 😊

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Szerintem ez azon kegytárgyak egyike lehet, amit előre elkészítenek arra az esetre, ha a csapat megnyeri a superbowlt, hogy azonnal árulni lehessen a meccs után. Aztán ha nem jön be, akkor vagy megy jótékonyságra, vagy ha kis számról van szó (egy szőnyegnél lehet, hogy kis széria) akkor eladják, mint különlegesség (amiben éppen az a különleges, hogy fail 😊).peterk2005
Ez szerintem nem is fail, mert nem azt írja, hogy a Packers a bajnok, hanem azt, hogy a bajnokok (NFC, AFC) superbowljában a Packers a Broncos csapatával játszik. A back to back pedig visszautal az előző évi döntőre, ahol szintén érintett volt a Packers.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ez azon kegytárgyak egyike lehet, amit előre elkészítenek arra az esetre, ha a csapat megnyeri a superbowlt, hogy azonnal árulni lehessen a meccs után. Aztán ha nem jön be, akkor vagy megy jótékonyságra, vagy ha kis számról van szó (egy szőnyegnél lehet, hogy kis széria) akkor eladják, mint különlegesség (amiben éppen az a különleges, hogy fail 😊).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Sziasztok,
A segítségeteket szeretnék kérni, vagy is a véleményeteket. Tesómék szereztek nekem egy GB-es faliszőnyeget. Ami marha jól néz ki. De sajnos én nem tudom eldönteni, hogy most ez mi is pontosan.



Ugye 1998-ban nem a GB nyerte a SB-t. És én elsőre úgy értelmeztem ezt a szőnyeget, hogy ez a győzelmükre készült. Ugye ez nem újdonság, hogy előre legyártanak relikviákat, majd utólag kiderül, hogy a történelem még sem úgy alakult.
A másik ötletem az, hogy ez csak a SB-re készült, jelezvén, hogy back to back döntőbe jutott a csapat. Ami végülis logikusnak tűnik, és legalább igaz is. 😊 A champions felirat lehet a döntő talán, mert ha arra készült volna, hogy ők a bajnokok, akkor csak Champion lenne odaírva nem?

Szóval szerintetek mi a helyzet?

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 898 — Packers Suicide Squad
A Browns világuralomra tör. 😀
NFL Rookie Symposium volt Clevelandben.MaG1Xx
én tájékozatlan, így már világos. köszönöm

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A Browns világuralomra tör. 😀
NFL Rookie Symposium volt Clevelandben.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 898 — Packers Suicide Squad
Collins, Finley, és most Franklin....mindhárman nyak sérülés ami a karrierbe került? 😕MarioAna
csak hogy ne csak én liba-bőrözzek!
0:29....
gamerkr
😥

kis hangulatjavítónak: az idei draft-class

MaG1Xx
mi az a Browns alkotmány a háttérben? 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Collins, Finley, és most Franklin....mindhárman nyak sérülés ami a karrierbe került? 😕MarioAna
csak hogy ne csak én liba-bőrözzek!
0:29....
gamerkr
😥

kis hangulatjavítónak: az idei draft-class


Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 533 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Collins, Finley, és most Franklin....mindhárman nyak sérülés ami a karrierbe került? 😕MarioAna
csak hogy ne csak én liba-bőrözzek!
0:29....

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Kis technológiai újítás: az edzéseken GPS-ekkel mérik a játékosokat terhelését. Ettől várják, hogy csökkentsék a sérülések számát, ne hajszolják őket agyon.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Áh, mikor már kezdtem bizakodni a szezonban rögtön beüt valami. Mindenesetre jobbulást és sok sikert a továbbiakban neki!

Talán már láthatták előre, ezért is tartottuk meg Starksot?MaG1Xx
Azért ennél nagyobb baj ne üssön be - mármint a csapat szempontjából.
Nagyon sajnálom Franklint, mert amikor lehetőséget kapott, akkor nagyon jól nyomta, rengeteg lehetőség volt benne, de next man up, van két nagyon jó futónk és még ott van Dujuan Harris is.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Áh, mikor már kezdtem bizakodni a szezonban rögtön beüt valami. Mindenesetre jobbulást és sok sikert a továbbiakban neki!

Talán már láthatták előre, ezért is tartottuk meg Starksot?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 898 — Packers Suicide Squad
A fenébe, nagyon sajnálom.... jó lehetett volna itt. Sok erőt, remélem meggyógyul és boldog életet élhet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Collins, Finley, és most Franklin....mindhárman nyak sérülés ami a karrierbe került? 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 533 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bazz, nagyon szomorú vagyok. :/

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Hát sajnos már hivatalos, hogy nem játszhat többé 😕


több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélhetőleg nem lesz ekkora a baj. Tavaly Ahmad Bradshaw-ról terjengett, hogy esetleg nem folytathatja, mert annyira veszélyes módon/helyen/mittudomén sérült meg a nyakán - pedig még a sérülés után befejezte a meccset! -, aztán szerencsére rendbejött, ott is van a rosteren.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Basszus! Az borzasztó lenne, ha abba kellene hagynia.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/06/18/packers-worried-about-status-of-johnathan-franklins-neck/

Reméljük a legjobbakat!

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 592
 blog.packers.com/2014/06/16/behind-the-scenes-packers-take-2014-season-headshots/

Hozzászólás:
'Headshots, without a helmet? I thought the NFL was working to reduce cranial injuries.'😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Leigazoltuk Shaun Lewis az Oklahomai egyetemről, lábon elég gyenge de van benne potenciál. ILB-ként lehet bevethető a Packersnél.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Adamsről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sebtapasz
régen:

most: