NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Miért is? Quarless, Bostick, Rodgers?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Marad még egyáltalán egészséges TE nálatok? 😊
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
lesz ma valami focimeccs a Kosok ellen. 😊 támadófalnak fel lesz adva a lecke, különösen Tretterre leszek kíváncsi, ennél jobb front 4 ellen nehezen lehetne gyakorolni. követőben legyünk minél többen! 😊

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hülyének nézni nem akartalak, sajnálom, ha úgy jött leWyatt
Túl van tárgyalva. 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg.GNG
És úgy gondolod, hogy az idei majdnem 750k-s, és a következő éves nem egészen 930k-s kereset „felszabadulása” ezt szolgálni is tudja? Wyatt
Nem mondod, hogy 750k nem 8M-10M?! GNG
Felőlem flegmázhatsz amennyit akarsz,Wyatt
"His salary cap number was $1,076,783 this season, but now it will be $327,855. The Packers will carry the same $327,855 next year.

And while taking on the cap hit next year, the Packers actually will be gaining $748,928 of cap room this year because his base salary comes off the books. If Worthy passes his physical in New England, Green Bay will be $12,714,316 under the cap."
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-jerel-worthy-traded-to-new-england-patriots-b99328951z1-271020101.html

Én ebből indultam ki. 750k extra hely a sapka alatt, ez durván 6%-kal több. Lehet, hogy hülyeség, de TT a nyilatkozataiban mindig arról beszél, hogy milyen fázisban mit kell csinálni. Rosszul fogalmaztam. Worthy-t azért cserélte el, mert nem teljesítette a hozzá fűzött reményeket. Emellett nem zárom ki, hogy a mikor és hogyan kérdésben a 750k extra a sapka alatt is közrejátszott. Ezért is írtam, hogy szerintem erőforrás felszabadítás volt. De, ha szerinted nem akkor azt is el tudom fogadni.
A stílusról meg annyit, hogy a hülyének néző kezdés után úgy gondoltam, hogy ez a színvonal.GNG
Az oké, hogy több mint egy milla lett volna, ha marad, így meg csak 327k, de a helyére is kell egy ember, szal ebből a nem egészen 750k nyereségből legkevesebb 420k lejön (valakinek kell mennie a helyére az 53-ba, és a legolcsóbb UDFA is elvisz ennyit), szal ez nettóban alig lesz 330k (vagy annyi sem, ha nem UDFA jön persze). Az meg azért annyira nem sok, hogy annyiért megérjen kivágni egy 2. körös embert, ha csak nem waive lenne mindenképpen, mert akkor legalább kaptok érte valamit. Én szimplán az erőforrás felszabadítással nem értettem egyet, le is írtam párszor, hogy miért. Hülyének nézni nem akartalak, sajnálom, ha úgy jött le

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Mindenesetre az biztos, hogy az erőnléti edző(k) továbbra is nullával egyenlő munkát végeznek. 3(?) season-ending sérülés már?!MaG1Xx
az ilyen szalagszakadasoknak nincs koze az eronlethez, ezek szerencsetlen balesetek
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg.GNG
És úgy gondolod, hogy az idei majdnem 750k-s, és a következő éves nem egészen 930k-s kereset „felszabadulása” ezt szolgálni is tudja? Wyatt
Nem mondod, hogy 750k nem 8M-10M?! GNG
Felőlem flegmázhatsz amennyit akarsz,Wyatt
"His salary cap number was $1,076,783 this season, but now it will be $327,855. The Packers will carry the same $327,855 next year.

And while taking on the cap hit next year, the Packers actually will be gaining $748,928 of cap room this year because his base salary comes off the books. If Worthy passes his physical in New England, Green Bay will be $12,714,316 under the cap."
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-jerel-worthy-traded-to-new-england-patriots-b99328951z1-271020101.html

Én ebből indultam ki. 750k extra hely a sapka alatt, ez durván 6%-kal több. Lehet, hogy hülyeség, de TT a nyilatkozataiban mindig arról beszél, hogy milyen fázisban mit kell csinálni. Rosszul fogalmaztam. Worthy-t azért cserélte el, mert nem teljesítette a hozzá fűzött reményeket. Emellett nem zárom ki, hogy a mikor és hogyan kérdésben a 750k extra a sapka alatt is közrejátszott. Ezért is írtam, hogy szerintem erőforrás felszabadítás volt. De, ha szerinted nem akkor azt is el tudom fogadni.
A stílusról meg annyit, hogy a hülyének néző kezdés után úgy gondoltam, hogy ez a színvonal.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mindenesetre az biztos, hogy az erőnléti edző(k) továbbra is nullával egyenlő munkát végeznek. 3(?) season-ending sérülés már?!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ACL és PCL az 'erős' szalag a térdben, általában ezeket kell rekonstruálni súlyos szakadás esetén. A kérdés itt a foka. Az első fok a részleges szakadás, a második is részleges, de lazább a térd, mint az elsőnél. A 3. a teljes szakadás, amikor a térd instabillá válik. És a negyedik amikor PCL elszakadt teljesen és más szalag is általában ACL és emiatt 4-es. Lyerla esetében viszont az oldalszalag sérült, ami formájából adódóan hajlamos részlegesen szakadni. Nem feltétlenül 4-es kategória tehát. Ha jól sejtem és akkor sérült meg, amit ide is linkeltem.  twitter.com/blitzgrambo/status/495745534335148032/photo/1
Akkor símán benne van, hogy amikor átugrotta a védőt a képen is láthatóan beakadt a lábfeje a védőjátékos vállába. Ez a csavaró hatás, ami megrongálta az MCL-ét(belső oldalszalag). Ez nem olyan súlyos. Majd a földet érésnél a térdére esett ez tipikus PCL sérülés. Tehát a két szalag sérülés "külön" történt. És nem a PCL elszakadásából következőleg szakította el az oldalszalagot is. tehát nem 4-es kategória. Ha így van akkor van rá esély, hogy a PCL is csak részlegesen szakadt és ebben az esetben műtéti beavatkozás se feltétlen szükséges. És elképzelhető 6-8 hetes felépülése. Ha nem így van akkor 6-8 hónap.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg. Cobb is méretes szerződést akar majd szezon végén és nagyon remélem, hogy érdemelni is fog egyet. Ahhoz viszont pótolható embereket sajnos ki kell rakni. Egy 7. körös pick csak hab a tortán. Kegyetlen dolog ez a foci...GNG
És úgy gondolod, hogy az idei majdnem 750k-s, és a következő éves nem egészen 930k-s kereset „felszabadulása” ezt szolgálni is tudja? Wyatt
Nem mondod, hogy 750k nem 8M-10M?! Sok kicsi sokra megy. Egyébként nem kell hozni senkit, mert már itt van, például Thornton személyében, vagy valaki más. Van most kiből válogatni. De végülis mindegy is, hogy egy rotációs embert miért raknak ki, remélem a Pats-nél megtalálja a helyét.

Lyerla meg szomorú hír 😕GNG
Felőlem flegmázhatsz amennyit akarsz, de erőforrás felszabadítására 330k (ez a max, ha UDFA van helyette, és nem mondjuk egy egy-két év rutinnal rendelkező emberke) konkrétan lófasz. Abból kivághattok 20 embert, hogy legyen is valami haszna. Pláne nem 2. körös embereket fogsz kivágni újoncszerződés alól, UDFA kedvéért. Szal nincs itt szó erőforrás felszabadításáról, max veszteségminimalizálásról. Ha már úgysem játszik nálunk, valamit kapjunk még érte.




 www.nfl.com/news/story/0ap3000000377903/article/packers-colt-lyerla-reportedly-has-torn-mcl-pcl

Ezzel ugrott is NFL karrierje?MaG1Xx
ACL-je nem sérült, jó lenne tudni mennyire súlyos én olvastam egy 3 hetet az előbb. Az túl optimistának tűnik, de a 2 hónap reálisabb. Nme hinném, hogy career ending, de a Packers most beárazza nekünk azzal, hogy mit csinálnak vele.D11
nem tudom, de az a 2 hónap is optimistának hangzik... elvileg mind a 2 elszakadt neki nem ? Alapból egy PCL szakadás kb 6 hónap rehabilitációt vesz igénybe, de javítson ki aki jobban ért a dologhoz.Drip
PCL-ről nem tudok sajna pontosat, de az tuti, hogy 6-9 hónapot szoktak mondani az ACL-re. Az elülső keresztszalag-szakadás (ACL) a legszarabb ilyen szempontból, ehhez kellemes tud lenni ha jön egy belső oldalszalag-szakadás (MCL), vagy külső (LCL), de a hátulsó keresztszalag elszakadása (PCL) sem valószínű, hogy klasszisokkal jobb lenne, mint az elülső. Még az ízületi felszínek közötti porcok (meniscus) is be tudnak babrálni.

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg. Cobb is méretes szerződést akar majd szezon végén és nagyon remélem, hogy érdemelni is fog egyet. Ahhoz viszont pótolható embereket sajnos ki kell rakni. Egy 7. körös pick csak hab a tortán. Kegyetlen dolog ez a foci...GNG
És úgy gondolod, hogy az idei majdnem 750k-s, és a következő éves nem egészen 930k-s kereset „felszabadulása” ezt szolgálni is tudja? Wyatt
Nem mondod, hogy 750k nem 8M-10M?! Sok kicsi sokra megy. Egyébként nem kell hozni senkit, mert már itt van, például Thornton személyében, vagy valaki más. Van most kiből válogatni. De végülis mindegy is, hogy egy rotációs embert miért raknak ki, remélem a Pats-nél megtalálja a helyét.

Lyerla meg szomorú hír 😕
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
itt kérdés a súlyossági fok, amit nem lehet tudni. Lyerla: "It was pretty much what I was expecting," Lyerla said Tuesday. "I can't say a whole lot. I don't imagine being back for the end of training camp." illetve packersnews.com :'He won't need surgery and has graduated to walking with one crutch instead of two, but he likely will be out for at least a few more weeks with only two weeks of camp remaining.'

Ezek azt suggalják inkább számomra, hogy nem annyira súlyos. Illetve, arról lehet olvasni, hogy a preseasonje ugrott szóval sztem nem out egy évre.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem az MCL szakadás is több hónap. Szvsz idén már nem fog játszani.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000377903/article/packers-colt-lyerla-reportedly-has-torn-mcl-pcl

Ezzel ugrott is NFL karrierje?MaG1Xx
ACL-je nem sérült, jó lenne tudni mennyire súlyos én olvastam egy 3 hetet az előbb. Az túl optimistának tűnik, de a 2 hónap reálisabb. Nme hinném, hogy career ending, de a Packers most beárazza nekünk azzal, hogy mit csinálnak vele.D11
nem tudom, de az a 2 hónap is optimistának hangzik... elvileg mind a 2 elszakadt neki nem ? Alapból egy PCL szakadás kb 6 hónap rehabilitációt vesz igénybe, de javítson ki aki jobban ért a dologhoz.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000377903/article/packers-colt-lyerla-reportedly-has-torn-mcl-pcl

Ezzel ugrott is NFL karrierje?MaG1Xx
ACL-je nem sérült, jó lenne tudni mennyire súlyos én olvastam egy 3 hetet az előbb. Az túl optimistának tűnik, de a 2 hónap reálisabb. Nme hinném, hogy career ending, de a Packers most beárazza nekünk azzal, hogy mit csinálnak vele.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hfvfk6hlyn0d2uqcaoh7
Packers' Colt Lyerla reportedly has torn MCL, PCL
Packers tight end Colt Lyerla reportedly has a torn MCL and PCL in his right knee. Will the talented rookie spend his first season on injured reserve?


Ezzel ugrott is NFL karrierje?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lyerlának a térdében az MCL és a PCL is elszakadt állítólag.
Ez így 1,5 héttel a sérülés után derült ki?Stez
Ohh a faszom... Forrás?
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Lyerlának a térdében az MCL és a PCL is elszakadt állítólag.
Ez így 1,5 héttel a sérülés után derült ki?

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg. Cobb is méretes szerződést akar majd szezon végén és nagyon remélem, hogy érdemelni is fog egyet. Ahhoz viszont pótolható embereket sajnos ki kell rakni. Egy 7. körös pick csak hab a tortán. Kegyetlen dolog ez a foci...GNG
nem, ahogy Wyatt írta ez minimális felszabadítással jár, és még lesz utána dead money is. Worthy egyszerűen misfit 3-4-be + a sérülései, ezért a trade. a védőfal meg megvan nélküle is: Daniels, Raji, Jones - Boyd, Thornton, Pennel (Guion sztem cut lesz)

choose life
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg. Cobb is méretes szerződést akar majd szezon végén és nagyon remélem, hogy érdemelni is fog egyet. Ahhoz viszont pótolható embereket sajnos ki kell rakni. Egy 7. körös pick csak hab a tortán. Kegyetlen dolog ez a foci...GNG
És úgy gondolod, hogy az idei majdnem 750k-s, és a következő éves nem egészen 930k-s kereset „felszabadulása” ezt szolgálni is tudja?  www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/jerel-worthy/
Mondjuk, ha tesztek helyére egy UDFA-t, akkor nyerhettek akár 330k-t is, jövőre meg 435k-t, de ez szerintem azért messze nem az a kategória, mintha, elküldtök egy 2 milla környékén kereső peremembert
Sokkal valószínűbb, hogy úgysem láttatok már benne annyit, hogy megtartsátok, vagy valamelyik fiatal (egyéb keretben lévő) tudja ugyanazt, vagy többet, mint ő. Ha úgyis kivágtátok volna, akkor kaphattok valamit (ez mondjuk még nem fix, de azért egy 7. kör, mint hab, azért picit erős 😀), mi meg kapunk gyakorlatilag ellenérték nélkül egy korábbi 2. köröst, aki, ha felépül, nagy fogás lehet. Szerintem ez egy kb mindenkinek jó, bár a helyetekben egy 5-6. kört legalább bepróbáltam volna, igaz, lehet, hogy ez volt az egyetlen ajánlat, és nem tudtatok válogatni. Reméljük kaptok egy 7. kört, és jó lesz 😊

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Szerintem itt az erőforrás felszabadítás volt a lényeg. Cobb is méretes szerződést akar majd szezon végén és nagyon remélem, hogy érdemelni is fog egyet. Ahhoz viszont pótolható embereket sajnos ki kell rakni. Egy 7. körös pick csak hab a tortán. Kegyetlen dolog ez a foci...
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Megvolt az első hamstring. Szerencsére nem súlyos és Nelson játszani fog szombaton. Úgy néz ki Aaron is beszáll.

Most ért véget Worthy Packers-szes pályafutása:
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-jerel-worthy-traded-to-new-england-patriots-b99328951z1-271020101.htmlOld Green Bay
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊LN
Pont annyira..:-/
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 034 — Patriots fan
Milyen srác ez a Worthy? Kórház bérletes vagy lehet rá számitani?ParadSEC
A 2012-es idényben jó statjai voltak. Rookie-ként elég stabilan teljesített. Sajnos a szezon végén a Vikings ellen térdsérülést szenvedett. A visszatérése után is voltak sérülései (hamstring, agyrázkódás9ó) Az elmúlt évben csak 2 meccsen szerepelt. Kár érte, mert elég jól kezdett nálunk. Remélem nálatok átmegy az orvosin és jobban kiteljesedik (csak ne november 30-án).Old Green Bay
Köszi az infot, remélem nálunk bevállik és fölleg maradjon egészséges

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Megvolt az első hamstring. Szerencsére nem súlyos és Nelson játszani fog szombaton. Úgy néz ki Aaron is beszáll.

Most ért véget Worthy Packers-szes pályafutása:
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-jerel-worthy-traded-to-new-england-patriots-b99328951z1-271020101.htmlOld Green Bay
Kérdés mennyire "late round"... remélem nem 7. 😊
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 617
Milyen srác ez a Worthy? Kórház bérletes vagy lehet rá számitani?ParadSEC
A 2012-es idényben jó statjai voltak. Rookie-ként elég stabilan teljesített. Sajnos a szezon végén a Vikings ellen térdsérülést szenvedett. A visszatérése után is voltak sérülései (hamstring, agyrázkódás9ó) Az elmúlt évben csak 2 meccsen szerepelt. Kár érte, mert elég jól kezdett nálunk. Remélem nálatok átmegy az orvosin és jobban kiteljesedik (csak ne november 30-án).

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!