NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 544 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Abbrederis, Barclay, Neal, Raji, Thomas, Tiller IR-re kerültek. 75-ös a roster.Old Green Bay
Ő egyébként nem a Mike Neal, hanem a futó, Rajion.

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 617
Abbrederis, Barclay, Neal, Raji, Thomas, Tiller IR-re kerültek. 75-ös a roster.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Ha meg tudnánk lepni a Seahawks-t és legyőznénk őket a saját hangos közönségük előtt, az nagy lökést adhat az egész csapatnak! A szezon első felében, sok csoportmeccs lesz, ezeket hozni kell, míg a kulcsemberek egészségesek. Ha a bye week-ig max 2 vereség csúszik be, az nagyon jó lenne.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 617
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de engem már az sem érdekel, ha a portás játszik a Chiefs ellen és kikapunk vagy 45 ponttal, de egy pre-season meccs miatt ne sérüljön már meg több kezdő játékos.GNG
Hát az tutira veszem, hogy A. Rodgers nem játszik. Kérdés, hogy Linsleyt és Guiont kipróbálják-e "élesben"? Én az utolsó SB-nk óta nem vártam még ennyire meccset, mint a Seattle ellenit. Nagyon nagy game lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de engem már az sem érdekel, ha a portás játszik a Chiefs ellen és kikapunk vagy 45 ponttal, de egy pre-season meccs miatt ne sérüljön már meg több kezdő játékos.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
5-6 hetet mondanak Tretterre.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Az mondjuk érdekelt volna, hogy ha Barclay egészséges, ő ment volna centerbe? Vagy Lang center Barclay meg LG? Na mindegy, ezt már sosem tudjuk meg valószínűleg

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Apa kezdődik... nem hiszem el!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Raji után még egy jó hír, megsérült Tretter térde: JC Tretter has knee injury & will miss multiple weeks. Tretter injured in first few plays Friday.

Linsley lesz a centerünk tehát egy ideig. Annyi pozitívum van a dologban, hogy nem 1 héttel Seattle előtt történt.Hall Of Green
pff... ez kész. volt már rá példa, hogy ennyi sérült legyen preseasonban?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 904 — Packers Suicide Squad
Azt hiszem, nem kell aláírást változtatnom, hogy az a .........

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Raji után még egy jó hír, megsérült Tretter térde: C Tretter has knee injury & will miss multiple weeks. Tretter injured in first few plays Friday.

Linsley lesz a centerünk tehát egy ideig.Hall Of Green
a baj csőstül jön, ... de hogy minden év elején ???gamerkr
nagyon gáz tényleg, de a sérüléseket sajnos nem lehet elkerülni. Egyébként az offense amíg A-Rod a QB mindig rendben lesz, szerintem a védelmet jobban megviselné ha kidőlne még 1-2 kezdő, bár tény, hogy elég mélynek tűnik a defense, tesztelt játékosokkal van tele épp ezért, mert sok sérülés volt tavaly is.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 544 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Raji után még egy jó hír, megsérült Tretter térde: C Tretter has knee injury & will miss multiple weeks. Tretter injured in first few plays Friday.

Linsley lesz a centerünk tehát egy ideig.Hall Of Green
a baj csőstül jön, ... de hogy minden év elején ???

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Raji után még egy jó hír, megsérült Tretter térde: JC Tretter has knee injury & will miss multiple weeks. Tretter injured in first few plays Friday.

Linsley lesz a centerünk tehát egy ideig. Annyi pozitívum van a dologban, hogy nem 1 héttel Seattle előtt történt.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ők az első áldozatok:

S Charles Clay, CB Antonio Dennard, WR Chris Harper, LB Korey Jones, FB Ina Liaina, QB Chase Rettig, WR Gerrard Sheppard.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
" Losing Raji is undoubtedly a blow, especially against the run when Green Bay lines up in a three-man front. But the Packers play so much sub-defense—in the nickel and dime packages—that losing a nose tackle isn't a deathblow. Jones and Daniels will still see much of the action as base ends and interior rushers. "bleacherreport
én is így látom, hogy több lesz a "nem base" felállás.
Pennel eddig preseasonben nagyot alakított a 3-4. számú védelmek ellen, de kezdők ellen?

Én úgy gondolom, hogy Josh Boyd lesz a kezdő NT (Raji mögött ő volt a DC-n), aztán majd rotálják őket.
Pickettet írják még, hogy esetleg visszahozhatják, de akkor már inkább a fiatalok.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnos akkor lehet hogy utoljára láttuk Rajit Packers-mezben játszani...Gergőbácsi
Most Raji egy éves szerződést kapott. Ilyenkor mi a helyzet? Mármint ha egy rendes szezon snap-et nem játszik, akkor sem lehet például cut-olni vagy hasonló?GNG
Szvsz ez a szerződéstől függ, van-e benne ilyen kitétel.vandeminek
Ha egyáltalán érdemes.. Ha jól rémlik, 500.000 a garantált pénze. Azt nem tudom, a maradék 3.1 milliót (300k roster bónusz tuti kiesik neki, ha IR) milyen feltételekkel kapja meg. Ha a sérülés alatt nem, akkor nem kéne kivágni, csak IR, mivel ha nem is maradna nálunk, jövőre a kompenzációs pickeknél figyelembe vennék. Feltéve persze, ha a tavaly teljesítménye után valahol szó nélkül kapna jó szerződést.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sajnos akkor lehet hogy utoljára láttuk Rajit Packers-mezben játszani...Gergőbácsi
Most Raji egy éves szerződést kapott. Ilyenkor mi a helyzet? Mármint ha egy rendes szezon snap-et nem játszik, akkor sem lehet például cut-olni vagy hasonló?GNG
Szvsz ez a szerződéstől függ, van-e benne ilyen kitétel.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sajnos akkor lehet hogy utoljára láttuk Rajit Packers-mezben játszani...Gergőbácsi
Most Raji egy éves szerződést kapott. Ilyenkor mi a helyzet? Mármint ha egy rendes szezon snap-et nem játszik, akkor sem lehet például cut-olni vagy hasonló?
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 904 — Packers Suicide Squad
Sajnos akkor lehet hogy utoljára láttuk Rajit Packers-mezben játszani...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Hihetetlen...JayB
Azt hiszem ezzel átállunk valami teljesen hibrid D szisztémára. Nincs a keretben ilyen NT másik.LN
Mike Pennel FTW.

choose life
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Természetesen NFC North-t akartam írni de köszönöm, hogy kijavítottál. Ha Raji valóban kidölt akkor folytatódik a Packers átok. Bár SB óta nem nyújt maradandót de a váratlan megoldásai hiányozni fognak. Illetve kell a tömeg DL-be.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Hihetetlen...JayB
Azt hiszem ezzel átállunk valami teljesen hibrid D szisztémára. Nincs a keretben ilyen NT másik.LN
Gondolom Boyd és Robinson most majd új étrendet kap és mennek ők NT-be. Esetleg Daniels.
Mindenesetre nagy érvágás, főleg most, hogy BJ végre megint visszakerült az eredeti posztjára. Sajnálom nagyon.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hihetetlen...JayB
Azt hiszem ezzel átállunk valami teljesen hibrid D szisztémára. Nincs a keretben ilyen NT másik.LN
és azt hiszem nem is lesz, hiába hozzuk vissza Pickett-et mondjuk...gamerkr
Majd kukáztok valami tohonyát középre.
Én nem voltam elájulva túlságosan Raji teljesítményétől.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 544 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hihetetlen...JayB
Azt hiszem ezzel átállunk valami teljesen hibrid D szisztémára. Nincs a keretben ilyen NT másik.LN
és azt hiszem nem is lesz, hiába hozzuk vissza Pickett-et mondjuk...

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hihetetlen...JayB
Azt hiszem ezzel átállunk valami teljesen hibrid D szisztémára. Nincs a keretben ilyen NT másik.