NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 857
Hihetetlen...
több mint 10 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Tudnátok egy gyors összegzést adni, hogy Raji (esetleges?) kiesése mennyire súlyos a csapat szempontjából? Tudom utóbbi időben nem volt annyira látványos a játéka, de aktív tagja volt a DL rotációnak. Kik az alternatívák a posztra, akiknek pótolniuk kell?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Raji egész szezonra kidőlt.

több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
tudom, hogy preseason van de vajon lesz reális esélyünk ismét főcsoport döntőt játszani? sajnos az utóbbi években a sérülések mindig beleszóltak a dolgok alakulásába és persze a 49ers. Ha ezt a kettőt elkerüljük akkor érhet a meglepetés erre a szezonra. NFC-t jó lenne simábban hozni mint a tavalyi szezonban, szerintem ez reális cél. A hogyan tovább a kérdés... kíváncsian várom mi lesz ebből. Jó lenne már egy normális védelmet és egy jó OL-t látni. De majd kiderül .... én nagyon bízok a csapatban. Go Packers!FrozNTundRa
Bocs hogy belekötök, de tavaly nem hoztuk az NFC-t. Csak az NFC North-ot, azaz a csoportunkat, aztán kikaptunk a wildcardon a 49erstől otthon. Főcsoport döntőt legutóbb a 2010-es szezonban játszottunk, Chicagoban, a Soldier Fielden, ahol győztünk, és bejutottunk a dallasi Super Bowlba. Biztos te is emlékszel rá, csak kevered. Ha idén eljutnánk az NFC döntőig, én elégedett lennék. A reális cél ez lehet. Szerintem ha nem is nagyon simán, de idén is meglesz a csoportgyőzelem, aztán meglátjuk ki jön szembe. A 49ers továbbra is mumus lehet, de jó lenne már végre legyőzni őket. De már rögtön az 1. meccsen meglátjuk mire lehet képes a csapat. A címvédő Seattle ellen idegenben ha nyerni tudnánk az nagy fegyvertény lesz. Tavaly is nyertünk az aktuális bajnok otthonában (Baltimore). Jónak is tűnt az egész, csak jött Rodgers sérülése, és borult minden. Idén ha végig egészséges lesz, szerintem meglesz az NFC döntő.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Na ez már komoly érvágás. 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Raji még az első negyedben kézsérülést szenvedett, nem is tért vissza.
Old Green Bay
Jobb karjában bicepsz szakadás. A mértékétől függően játszhat is (Suggs így tolta 2012-ben), de ki is hagyhatja a szezont (Glen Dorsey)....pár meccset biztos ki fog így hagyni 😕.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
tudom, hogy preseason van de vajon lesz reális esélyünk ismét főcsoport döntőt játszani? sajnos az utóbbi években a sérülések mindig beleszóltak a dolgok alakulásába és persze a 49ers. Ha ezt a kettőt elkerüljük akkor érhet a meglepetés erre a szezonra. NFC-t jó lenne simábban hozni mint a tavalyi szezonban, szerintem ez reális cél. A hogyan tovább a kérdés... kíváncsian várom mi lesz ebből. Jó lenne már egy normális védelmet és egy jó OL-t látni. De majd kiderül .... én nagyon bízok a csapatban. Go Packers!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 617
Érdekes volt az éjszakai meccs. Az első drive a szokásos no huddle, Lacy vitte az összes játékot egy príma R. Rodgers elkapás kivételével. Kétpontos is sikerült. Az első védekezés viszont egy 40 yardos M.Jones-Drew futással végződött. Mondjuk ha Crosby normálisan rúgja a kezdőt akkor talán nem a 40-esről jönnek.
Következőkben feljavultak a védelmek, Rodgers TE játékokat hívott, voltak elejtett labdák is, de a legszembetűnőbb, hogy amíg Lacy bemegy 3 ember közé és eggyel a hátán kijön és még fut 2-3 yardot, addig Starksot simán levitték. Volt egy-két rövid 3 kísérlet amit viszont szépen megoldott. Mint tudjuk ő nem az sokat agyaló fajta, megy előre ameddig bír.
Jó volt újra látni James Jonest, pár szép elkapása volt meg egy meg nem adott TD-je (érdemes megnézni).
Amit kiemelnék az Peppers védőmunkája. A regular seasonban is így hozza magát akkor az utóbbi évek legjobb FA húzása lehet (mondjuk ez nem nehéz).
Egyébként az Oakland első sora elég jó volt secondaryben, Rodgers nem is nagyon tudott passzolni szabad embernek. Inkább jöttek D. Harris fasza futásai. Az biztos, hogy az FB poszt nagyon mély.
A TD-inket rengeteg vitatható zászló előzte meg. Elég bosszantó lehetett a Raidersnek. Nekünk Shieldsre dobtak, meg jó pár false startunk volt. (Harris is néhányszor, ezzel együtt nagy napja volt)
Flynn nekem most nem volt valami meggyőző, Tolzient meg nem láttam már. Azért az a Gillett elkapás nagyon szép volt.
Raji még az első negyedben kézsérülést szenvedett, nem is tért vissza.
Összefoglalva: Rodgers elfogadható védelmet kapott, futó játék fasza, futásokat az egy kivételével szépen fogtuk. Secondary viszont sokszor engedett levédekezhető játékokat. LB sor is okés. Szóval jó lesz ez. Ne legyenek sérülések és legyen már szeptember 4.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 twitter.com/AaronRodgersGod/status/502997443827736577/photo/1
"Ócó mez"

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 617
hiába, no 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11386641/study-says-green-bay-packers-nfl-best-fanscasaubon
Alex Kerkman · Internship at Radio Mankato
"I'm from Wisconsin, and a part owner of the team. Still not exactly sure how this is considered news. Its like announcing the sky is blue."

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
hiába, no 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11386641/study-says-green-bay-packers-nfl-best-fans
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
apropó Collins:

@nickdapick36 I'm officially announced my retirement from the #NFL. I also would like to thank my family, friends, and the Packer Nation for the love and support. gamerkr
Hát igen, a Woodson-Al Harris-Nick Collins-Atari Bigby secondary volt és lesz is a kedvencem. Sokat köszönhetünk neki... sajnálom, hogy így ért véget a karrierje de legalább a megérdemelt gyűrűje megvan!MarioAna
és a jó öreg Bush barátunkat miért hagyod ki? 😮 😛

rossz belegondolni, hogy milyen játékos lehetne most belőle, ha nem sérül meg.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
apropó Collins:

@nickdapick36 I'm officially announced my retirement from the #NFL. I also would like to thank my family, friends, and the Packer Nation for the love and support. gamerkr
Hát igen, a Woodson-Al Harris-Nick Collins-Atari Bigby secondary volt és lesz is a kedvencem. Sokat köszönhetünk neki... sajnálom, hogy így ért véget a karrierje de legalább a megérdemelt gyűrűje megvan!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 544 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hello! Nem találok róla információt, ezért felteszem itt a kérdést. Bár szerintem volt róla sok szó, de nem olvasok vissza 10-20 oldalakat. Szóval: Mi a helyzet Finley-vel? Mert még mindig azt írják, hogy free agent. Akkor már hivatalos, hogy elengedik? Vagy még várnak a szerződéssel? Vagy mi lesz? Mert nélküle elég nagy gyengülés mutatkozna. Vagy nem? Mit tudtok? Köszi!tibow012
elengedik. ha játékra alkalmas lenne játszana/más csapat elvitte volna. de szegény nem az, illetve lehet, hogy igen, de senki nem mert kockáztatni nyilvánvaló okokból.
az, hogy gyengülés e, jó kérdés. szerintem a ligaelit elkapósorunk és A-Rod képes kompenzálni az erős TE játék hiányát, viszont meglátjuk majd Rodgers mit tud. személy szerint nagyon sajnálom Finleyt, bármennyire hisztisnek is tartottam, de az ő kiválása azért annyira nem viseli meg a csapatot, mint mondjuk Collins anno..brk
apropó Collins:

@nickdapick36 I'm officially announced my retirement from the #NFL. I also would like to thank my family, friends, and the Packer Nation for the love and support.

több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Hello! Nem találok róla információt, ezért felteszem itt a kérdést. Bár szerintem volt róla sok szó, de nem olvasok vissza 10-20 oldalakat. Szóval: Mi a helyzet Finley-vel? Mert még mindig azt írják, hogy free agent. Akkor már hivatalos, hogy elengedik? Vagy még várnak a szerződéssel? Vagy mi lesz? Mert nélküle elég nagy gyengülés mutatkozna. Vagy nem? Mit tudtok? Köszi!tibow012
elengedik. ha játékra alkalmas lenne játszana/más csapat elvitte volna. de szegény nem az, illetve lehet, hogy igen, de senki nem mert kockáztatni nyilvánvaló okokból.
az, hogy gyengülés e, jó kérdés. szerintem a ligaelit elkapósorunk és A-Rod képes kompenzálni az erős TE játék hiányát, viszont meglátjuk majd Rodgers mit tud. személy szerint nagyon sajnálom Finleyt, bármennyire hisztisnek is tartottam, de az ő kiválása azért annyira nem viseli meg a csapatot, mint mondjuk Collins anno..brk
Köszi! Hát, én nem örülök neki, mert sokat jelentettek az ő elkapásai. Igaz, hogy a 2010-es menetelés idején sérült volt, és nélküle is ment. Remélem Quarlessnek jól fog menni idén. Érdekes lesz a következő meccs, hiszen Charles Woodson visszatér a Lambeau-ra, már ismét a Raiders tagjaként. Mint ahogy James Jones is oda távozott, nem tudom hogy fog-e játszani. Meglátjuk.
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Hello! Nem találok róla információt, ezért felteszem itt a kérdést. Bár szerintem volt róla sok szó, de nem olvasok vissza 10-20 oldalakat. Szóval: Mi a helyzet Finley-vel? Mert még mindig azt írják, hogy free agent. Akkor már hivatalos, hogy elengedik? Vagy még várnak a szerződéssel? Vagy mi lesz? Mert nélküle elég nagy gyengülés mutatkozna. Vagy nem? Mit tudtok? Köszi!tibow012
elengedik. ha játékra alkalmas lenne játszana/más csapat elvitte volna. de szegény nem az, illetve lehet, hogy igen, de senki nem mert kockáztatni nyilvánvaló okokból.
az, hogy gyengülés e, jó kérdés. szerintem a ligaelit elkapósorunk és A-Rod képes kompenzálni az erős TE játék hiányát, viszont meglátjuk majd Rodgers mit tud. személy szerint nagyon sajnálom Finleyt, bármennyire hisztisnek is tartottam, de az ő kiválása azért annyira nem viseli meg a csapatot, mint mondjuk Collins anno.
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Hello! Nem találok róla információt, ezért felteszem itt a kérdést. Bár szerintem volt róla sok szó, de nem olvasok vissza 10-20 oldalakat. Szóval: Mi a helyzet Finley-vel? Mert még mindig azt írják, hogy free agent. Akkor már hivatalos, hogy elengedik? Vagy még várnak a szerződéssel? Vagy mi lesz? Mert nélküle elég nagy gyengülés mutatkozna. Vagy nem? Mit tudtok? Köszi!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 617
clinton-dixszel mi a helyzet?sapka
Elég aktívan használták a pre-season meccseken. Eddig elég jól beillik. Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy már év elejétől fontos szerepet kapjon.GNG
=kezdő lesz?sapka
Hétvégén volt egy sack-je, edzésen meg két labdaszerzése, szóval jól halad. De a Seattle ellen szerintem még nem lesz kezdő. Burnett és Hyde helye még biztosabb kezdőként. Persze DC megkavarhatja a dolgokat.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
clinton-dixszel mi a helyzet?sapka
Elég aktívan használták a pre-season meccseken. Eddig elég jól beillik. Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy már év elejétől fontos szerepet kapjon.GNG
=kezdő lesz?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
clinton-dixszel mi a helyzet?sapka
Elég aktívan használták a pre-season meccseken. Eddig elég jól beillik. Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy már év elejétől fontos szerepet kapjon.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
és valóban, így kicsit necces a TE poszt:
Bostick to miss "a couple weeks"
Ez elég nagy lehetősés Rodgers előtt.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
clinton-dixszel mi a helyzet?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Miért is? Quarless, Bostick, Rodgers?MaG1Xx
Gondolom, mert Bostick megsérült a meccsen.Sanco
ő elvileg day-to-day.gamerkr
Igen, de ezt akkor még nem lehetett tudni, amikor Süsü feltette a kérdést.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 544 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Miért is? Quarless, Bostick, Rodgers?MaG1Xx
Gondolom, mert Bostick megsérült a meccsen.Sanco
ő elvileg day-to-day.

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Miért is? Quarless, Bostick, Rodgers?MaG1Xx
Gondolom, mert Bostick megsérült a meccsen.