NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 876
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )Drip
pedig álomhely:
 packersclub.hu/tudastar/technika-hatter/wisconsin-allam/

😊James007
Zsenialis írás! Mondjuk kíváncsi vagyok az 53 fős rosterből ki lenne hajlandó végigolvasni 😀JayB
magyarul biztos nem sokan 😛
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 860
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )Drip
pedig álomhely:
 packersclub.hu/tudastar/technika-hatter/wisconsin-allam/

😊James007
Zsenialis írás! Mondjuk kíváncsi vagyok az 53 fős rosterből ki lenne hajlandó végigolvasni 😀
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Én jártam Green Bayben, meccsen, és bizton mondhatom, hogy álomhely. Igaz, hogy télen elég hideg van, de nyáron meg nagy a meleg. Én 1000x inkább ott laknék, mint akármelyik nagyvárosban. Persze elsősorban a Packers miatt. Green Bay-nek, pont ez a varázsa, hogy kisváros a többi csapat városához képest, főleg a legnagyobb rivális Chicagohoz képest. Meg a gazdag történelem, a legkisebb városnak van a legeredményesebb csapata. Ez egyedülálló. Green Bay Packers a legrégibb csapat, amelyik alapítása óta költözés nélkül, változatlan néven szerepel. Csak a Giants mondhatja ezt el magáról az ős NFL tagjai közül, de ők is néhány évvel később alakultak. Nem is beszélve, arról, hogy nincs tulajdonos, hanem részvénytársaság.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )Drip
pedig álomhely:
 packersclub.hu/tudastar/technika-hatter/wisconsin-allam/

😊
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Hej de sokat kellett várni az első sérült listára. Csak ne legyen több.
Ami meglepő, hogy sehol egy hamstring😊 Maradjon is így.

NAME POSITION INJURY MON.
Bostick, Brandon TE Fibula DNP
Goodson, Demetri CB Concussion DNP
Jones, Brad LB Quadricep LP
Tretter, JC C/G Knee Out

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
82-ből ez 5 embert jelent, lehet az egyik Greg Jennings volt 😊
Egyébként, ahogy az egyik kommentelő írta: "hideg van és kevés a strip club"GNG
igen 😊 de Woodsonnak sem tetszett a hely, aztán ugye mi lett belőle!

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 987 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
82-ből ez 5 embert jelent, lehet az egyik Greg Jennings volt 😊
Egyébként, ahogy az egyik kommentelő írta: "hideg van és kevés a strip club"
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 860
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8
több mint 10 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
2

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Szerintem Hyde, de erre ne tegyél azért nagy pénzt 😊
több mint 10 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Lehet tudni, hogy Clinton-Dix vagy Hyde lesz a kezdő?

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem voltam egy hétig gépközelben, most látom a rostert.
Thornton milyen sérülést szenvedett? 5 fős DL akkor is soványnak néz ki, ha Neal és Peppers is lehet elvben DE. Ahogy elnézem Carl Bradford ILB-ként van felírva Mag1Xx által linkelt képen. Játszott is ott meccseken? Az utolsó kettőt még nem láttam.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
engem az O-line jobban aggaszt. D-ben a linebackerek kozul Neal es Peppers is tud jatszani, de ha az O-ban lesz meg egy serules, plane ha valamelyik guard, akkor bajban vagyunk.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 860
A D-line kissé aggasztó azért, de majd meglássuk.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagy meglepetések nincsenek az 53-as keretben, talán annyi, hogy Demetri Goodson megcsinálta. Nyilván látnak benne valamit. Én abban reménykedek, hgy hátha Pennel vagy Elliott undrafted gold lesz és igazi sztárokra bukkantunk 😊 A keret most is ígéretes. Nagyon-nagyon várom már a csütörtök éjszakát!!

Ui.: Worthy nem került be a NE keretébe, így be kell látnom, hogy korábban rosszul láttam, valóban számunkra semmi jó nem jött ki a Worthy cseréből, mert amúgy is cut lett volna és inkább leírt veszteség volt.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Őket különösen sajnálom: Gillett, Rolle, White
Ha jól számolom még 8 embertől kell elköszönni. Egyébként itt követhető:
 live.jsonline.com/Event/Live_blog_Packers_roster_cutdown_day

Elliottnak én megelőlegeztem a rostert, remélem marad.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
WR Kevin Dorsey

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Full List of Players Released

RB Michael Hill
OL John Fullington
CB Ryan White
G Jordan McCray
RB LaDarius Perkins
RB Michael Hill
LB Jake Doughty
WR Alex Gillett
S Tanner Miller
CB Jumal Rolle
S Chris Banjo
WR Myles White
DL Carlos Gray


Likely to go on Injured Reserve

LB Nate Palmer
OL Aaron Adams
LB Adrian Hubbard

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
by Tom Silverstein 7:50 PM

"S: Burnett, Hyde, Clinton-Dix, Richardson

CBs: Williams, Shields, Hayward, House, Bush, Goodson

LBs: Matthews, Peppers, Hawk, Jones, Neal, Perry, Elliott, Lattimore, Barrington, Mulumba, Bradford

DL: Jones, Boyd, Daniels, Guion, Pennel, Robinson, Thornton

OL: Bakhtiari, Sitton, Tretter, Linsley, Lang, Bulaga, Sherrod, Vujnovich, Gerhart

TEs - Bostick, Rodgers, Taylor, Stoneburner, Quarless, Perillo

WRs: Nelson, Cobb, Boykin, Adams, Janis, Dorsey

RBs: Lacy, Starks, Harris, Kuhn

QBs: Rodgers, Flynn Tolzien"

+ Crosbyék.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Mike Pennel rosteren lesz. nem meglepő, az előszezonban látottak alapjándeyell
Meg Elliott is, mondjuk ez is borítékolható volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Mike Pennel rosteren lesz. nem meglepő, az előszezonban látottak alapján

choose life
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 860
Amig Rodger van ott, addig minden évben SB esélyesek vagyunk. Nem a legesélyesebbek, de esélyesek. GNG remekül felvázolta a helyzetet, a védelmen múlik majd minden.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Hajnalban mindkét backup QB jól muzsikált. Tolzien tényleg sokat fejlődött. Szerintetek 3 QB-t elbír a roster?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!