NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
úgy néz ki, felkészül: J. Lattimoregamerkr
és Mike Pennel

The coaches are leaning toward activating rookie nose tackle Mike Pennel this week against the New York Jets. "Well he's certainly a big guy," defensive coordinator Dom Capers said Thursday. "I think he'll have a role."

choose life
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
úgy néz ki, felkészül: J. Lattimore

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
De bolond vagyok. Hiszen a Patriots ellen sem adott, mert akkor Matt Flynn játszott. Akkor bocsi, a Jets és a Patriots ellen nem adott még eddig. De november 30-án ellenük is adhat.tibow012
Nagyon várom azt a meccset.

Itt lehet szemezgetni a 189 TD passza statjaiból
 www.pro-football-reference.com/players/R/RodgAa00/touchdowns/passing/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
De bolond vagyok. Hiszen a Patriots ellen sem adott, mert akkor Matt Flynn játszott. Akkor bocsi, a Jets és a Patriots ellen nem adott még eddig. De november 30-án ellenük is adhat.
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Érdekesség, hogy a Jets az egyetlen csapat a ligában, (a Packersen kívül természetesen) aki ellen Aaron Rodgers még nem adott TD passzt. A 2010. október 31-én játszott meccsen 9-0-ra nyertünk idegenben, 3 mezőnygóllal. A Jets legutóbb 2006. december 3-án járt a Lambeau Fielden, és sajnos nyert is 38-10-re. A két csapat eddig 11-szer játszott egymás ellen, ebből 6x Green Bayben. A mérleg sajnos negatív, 3-8. A 2010-es győzelmet megelőzően csak 1994-ben, és 1973-ban nyertünk. Szóval egy kicsit javítani kéne ezen a mérlegen. Remélem meglesz. Go Pack Go!
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Így vagy úgy a Jets ellen mindenképpen nyerni kell, ha akarunk valamit elérni idén. A Jets nem egy ligaelit csapat jelenleg, ha ellenük nem sikerül nyerni otthon, az eléggé rossz lenne. A Detroittól félek picit, mert jók voltak hétfőn. Remélem a 3. héten ellenük mi még jobbak leszünk.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokonKondásTibi
Azt se tartom kizártnak, hogy ha Bulaga ha Serrod lesz a RT Kuhn vagy épp aktuális TE besegít majd blokkolni a játékok zöménél.balazs799
Ez az első meccsen is így volt, hiába.mustaine
De a meccs elején amikor Bulaga meg egészséges volt ez nem volt "muszály". Most sajnos vagy Sherrod gyengeség vagy épp Bulaga állapota miatt mondhatni kötelező beküldeni valakitl, ha csak nemakarjuk AR maradékait a meccs végén gyufásskaljába összesöpörni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokonKondásTibi
Azt se tartom kizártnak, hogy ha Bulaga ha Serrod lesz a RT Kuhn vagy épp aktuális TE besegít majd blokkolni a játékok zöménél.balazs799
Ez az első meccsen is így volt, hiába.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokonKondásTibi
Azt se tartom kizártnak, hogy ha Bulaga ha Serrod lesz a RT Kuhn vagy épp aktuális TE besegít majd blokkolni a játékok zöménél.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokon

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Úgy tűnik Lacy edzésbe áll, ahogy Bulaga és Bostick is. Brad Jones viszont a mai edzést is kihagyta, mi lesz velünk nélküle?Old Green Bay
lehet, hogy javulna valamit a védelem? 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
#Packers injury report:
Bostick: Limited
Bulaga: Limited
Goodson: Full
Brad Jones: DNP
Lacy: Full

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Úgy tűnik Lacy edzésbe áll, ahogy Bulaga és Bostick is. Brad Jones viszont a mai edzést is kihagyta, mi lesz velünk nélküle?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
+1 Bulagara, ha választani kellene. Viszont ma már mindketten edzettek.(Y)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Bulaga edzett, Lacy nem.JayB
furán hangozhat, de ha csak egyiküket lehetne játszatni én jobban örülnék Bulaganak!
Lacy fantasztikus ez egyértelmű, de mögötte ott van még egy nagyon jó Starks, és egy DuJuan "jómelós" Harris is.
Persze nem az a szint lenne, de azért ne legyenek kételyeink, hogy hoznának ők is bőven yardokat a földön.
Viszont a Bulaga - Sharrod közti különbségek kissé markánsabbak, és akkor úgy gondolom, elég szofisztikált voltam.balazs799
egyetértek. Sherrod múlt heti produkciójánál talán még Vujnovich is többet tudna, a tartalékcsapatból.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga edzett, Lacy nem.JayB
furán hangozhat, de ha csak egyiküket lehetne játszatni én jobban örülnék Bulaganak!
Lacy fantasztikus ez egyértelmű, de mögötte ott van még egy nagyon jó Starks, és egy DuJuan "jómelós" Harris is.
Persze nem az a szint lenne, de azért ne legyenek kételyeink, hogy hoznának ők is bőven yardokat a földön.
Viszont a Bulaga - Sharrod közti különbségek kissé markánsabbak, és akkor úgy gondolom, elég szofisztikált voltam.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
lilsquirrel New England Patriots 4
a defense szerintem összekapja magát a Jets ellen, sokan várnak határozottabb játékot
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Bulaga edzett, Lacy nem.
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
@RobDemovsky
Rodgers on whether he should've run on third-and-4 in the 2nd Q instead of throwing to Nelson (went went high): "They would've gotten me."

szerintem is leszedték volna, aztán meg itt idegeskednénk az ő sérülése miatt is... Fölösleges egy játékot kiemelni szerintem. Kulcs-szitukból rettentő rosszul jöttünk ki, és ugye Bulaga kiválása borított mindent, most jön ki Barclay hiánya igazán.
Jets ellen lesz mit kijavítani, aztán szemeinket a LB sor közepére vessük, ennyi balfaszkodás egyszerűen nem fog bele férni ellenük sem!gamerkr
Igen, az ILB elég necces poszt és a kemény Jets D fal ellen sem lesz könnyű, de meg fogják oldani a srácok! Meg kell oldani!

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Lyerla és Raji elvesztése kellemetlen, sajnálom, hogy kiestek.lilsquirrel
A héten pedig Bulagáért és Lacyért izgulhatunk...KondásTibi
Mindenki reménykedik, talán nem olyan súlyos, persze ezt a szerda döntheti el.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@RobDemovsky
Rodgers on whether he should've run on third-and-4 in the 2nd Q instead of throwing to Nelson (went went high): "They would've gotten me."

szerintem is leszedték volna, aztán meg itt idegeskednénk az ő sérülése miatt is... Fölösleges egy játékot kiemelni szerintem. Kulcs-szitukból rettentő rosszul jöttünk ki, és ugye Bulaga kiválása borított mindent, most jön ki Barclay hiánya igazán.
Jets ellen lesz mit kijavítani, aztán szemeinket a LB sor közepére vessük, ennyi balfaszkodás egyszerűen nem fog bele férni ellenük sem!

több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Lyerla és Raji elvesztése kellemetlen, sajnálom, hogy kiestek.lilsquirrel
A héten pedig Bulagáért és Lacyért izgulhatunk...

több mint 10 éve
lilsquirrel New England Patriots 4
Lyerla és Raji elvesztése kellemetlen, sajnálom, hogy kiestek.
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
 www.packers.com/news-and-events/article-locker-room-report/article-1/Packers-defense-isn%E2%80%99t-playing-blame-game/c2df1ff8-d6da-441a-a487-52ff0c4685f3

Érdekes gondolatok a játékosoktól.
"I think he [Sherrod] played well (in Seattle), with the exception of a couple plays. They just happen to be the plays everyone’s talking about.”

Ez az a frázis, amit minden sportszakmában dolgozó emberből ki kéne nevelni, mert nevetséges. Ez kábé olyan mint azt mondani, hogy a válogatottunk jól játszott az északírek ellen leszámítva a két bekapott gólt. Ha már ki akarja menteni a csapattársát akkor mondja azt, hogy innen fejlődni fog, vagy valami...

Egyébként az után, hogy a Vikings és a Detroit is átgázolt az ellenfeleken, nyugodtan mondhatjuk, hogy elég kellemetlen év elébe nézünk. Az a szar, amikor már tűkön ülsz a következő meccs miatt és ránézel a naptárra és még csak kedd van 😕GNG
Jó azért ezen a Ramsen és Giants átgázolni nem volt nagy szám (sorry a szurkolóiktól). Mondjuk nálatok az O-fal a probléma amiben mindketten domináltunk, de azért nem lesz ilyen egyszerű dolga egyik offensenek se ellenetek.
Illetve Lacy és Rodgers se lesz ennyire indiszponált szerintem, főleg nem egy csoport rangadón.
Szerintem kb annyi történt, hogy eddig inkább kicsit kiemelkedtetek a csoportból, most inkább úgy tűnik nagyon közel van minda4 csapat. Bár Cassel miatt mi még mindig lefele kilógunk picit.Toca
Nyilván nem lesz könnyű, de ez egy ilyen csoport! Az erőviszonyokról pedig akkor lesz érdemes beszélni, ha már a csoporton belül is találkoztunk egymással. A támadófal Bulaga kiesésével lett sérülékeny és ha őt látjuk játszani a hétvégén akkor szerintem nincs gond ott sem. Rodgersbe pedig genetikailag kódolva van a minimum 110-es QB rating szóval nem lesz probléma és ezt vasárnap bizonyítani is fogják

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 210 — Vikings fan
 www.packers.com/news-and-events/article-locker-room-report/article-1/Packers-defense-isn%E2%80%99t-playing-blame-game/c2df1ff8-d6da-441a-a487-52ff0c4685f3

Érdekes gondolatok a játékosoktól.
"I think he [Sherrod] played well (in Seattle), with the exception of a couple plays. They just happen to be the plays everyone’s talking about.”

Ez az a frázis, amit minden sportszakmában dolgozó emberből ki kéne nevelni, mert nevetséges. Ez kábé olyan mint azt mondani, hogy a válogatottunk jól játszott az északírek ellen leszámítva a két bekapott gólt. Ha már ki akarja menteni a csapattársát akkor mondja azt, hogy innen fejlődni fog, vagy valami...

Egyébként az után, hogy a Vikings és a Detroit is átgázolt az ellenfeleken, nyugodtan mondhatjuk, hogy elég kellemetlen év elébe nézünk. Az a szar, amikor már tűkön ülsz a következő meccs miatt és ránézel a naptárra és még csak kedd van 😕GNG
Jó azért ezen a Ramsen és Giants átgázolni nem volt nagy szám (sorry a szurkolóiktól). Mondjuk nálatok az O-fal a probléma amiben mindketten domináltunk, de azért nem lesz ilyen egyszerű dolga egyik offensenek se ellenetek.
Illetve Lacy és Rodgers se lesz ennyire indiszponált szerintem, főleg nem egy csoport rangadón.
Szerintem kb annyi történt, hogy eddig inkább kicsit kiemelkedtetek a csoportból, most inkább úgy tűnik nagyon közel van minda4 csapat. Bár Cassel miatt mi még mindig lefele kilógunk picit.