NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Hozzátéve, hogy Höri csak azért gyárt PRt, mert a nép kéri. A sorrend megegyezik a győzelem-vereség mutatókkal, illetve ahol egyezés van, ott valami alapján besorolja és ennyi. Hozzáteszi a poénokat, amit többen inkább várnak, mint a sorrendet, és kész. Jó is ez így. A PR általában egy vitagenerátor a semmiről, mert valami legyen hétközben, más értelme nincs (amennyiben ez értelmes funkció). Höriggins hiszi legkevésbé, hogy ez valamiféle releváns sorrend.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Skacok a power ranking hetente változik. Most dobott az ázsiónkon, hogy egy elit contender csapatot vertünk meg saját otthonában. Az oké, hogy Kaep 3 intet dobott, de nem tudom láttad-e akármelyiket is mind a 3 bravúros védőmegoldás volt nem csak úgy odadobta a védőnek...Nem csináltunk semmit...Az O nehezen pörgött látszott Jeffrey és Marshall mozgásán is hogy sérültek. A 49ers igy teletömte a boxot hogy Fortenak esélye se legyen. Elszámolták maguk, mert a sztár elkapóink sérülten is mutattak be bravúrokat. Valamint a védelem nagyon sokmindent csinált. Már már a rég nem látottvigazi kőkemény D idézték. 3 int rgy fumbli 4 sack 5 QB hités asszem 6 TFL...Mindezt úgy, hogy Ratliff, Tillman és Conte is kiestek...Szóval szerintem ez igenis nagy fegyvertény volt méghs az offense 3 negyeden át kínlódott is...

több mint 10 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Hát köbö ennyi értelme van egy Power Rankingnak 😀. Nem gondolom hogy 100% a division title, de az azért merész hogy csak a North 3. legjobbja vagyunk.
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
A bowl.hu power ranking 15. helyén a csapat... Hát én mást nem is kommentálnék mint azt, hogy az a Bears van előttünk aki nem nagy játékkal nyerte meg a 49ers elleni meccset hanem Kaepernick 3x adta nekik oda a labdát szinte a saját térfele felénél ahonnan nem egy nagy történet győzni. Mindemellett 3 negyeden keresztül 0 azaz nulla volt amit a medvék játszottak. A másik meg a Lions. Aki látta a Panthers elleni meccset csak az láthatta, hogy az a "rettegett" támadósor hogyan csinál szintén egy hatalmas nulla teljesítményt és 7 pontot. Szóval ennyit a 15. helyről és ennyit 2 csapatról akik előttünk állnak

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Úgy érzem a gyengébb első félidőhöz az is hozzájárult, hogy Rodgers nem vett észre üres elkapókat vagy ha látta őket, akkor nem dobta feltétlenül oda a labdát:  insidehandoff.com/2014/09/17/aaron-rodgers-is-also-to-blame-for-the-packers-slow-start-against-the-jets/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The key injury that ended outside linebacker Andy Mulumba's day was labeled "significant" by coach Mike McCarthy on Monday. He may be done for the season.
MaG1Xx
szerencsétlen. Csóri injury-prone játékosok, vannak bőven azért nálunk is. Mike Neal mondjuk eddig fasza (gyorsan kopp-kopp). Hyde is megsérült ugye, Ha-ha sokat volt fenn.

A House-Hayward snap számra is kíváncsi lennék!gamerkr
Dawon House 30 snap.
Hayward játszott egyáltalán?James007
packers.com-on valamelyik cikkben írták, hogy valószínű megelőzte Haywardot a CB rangsorbanGergőbácsi
 packersclub.hu/2014/09/ok-voltak-a-palyan-a-jets-ellen/

Snap számok a Jets ellen
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
The key injury that ended outside linebacker Andy Mulumba's day was labeled "significant" by coach Mike McCarthy on Monday. He may be done for the season.
MaG1Xx
szerencsétlen. Csóri injury-prone játékosok, vannak bőven azért nálunk is. Mike Neal mondjuk eddig fasza (gyorsan kopp-kopp). Hyde is megsérült ugye, Ha-ha sokat volt fenn.

A House-Hayward snap számra is kíváncsi lennék!gamerkr
Dawon House 30 snap.
Hayward játszott egyáltalán?James007
packers.com-on valamelyik cikkben írták, hogy valószínű megelőzte Haywardot a CB rangsorban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
The key injury that ended outside linebacker Andy Mulumba's day was labeled "significant" by coach Mike McCarthy on Monday. He may be done for the season.
MaG1Xx
szerencsétlen. Csóri injury-prone játékosok, vannak bőven azért nálunk is. Mike Neal mondjuk eddig fasza (gyorsan kopp-kopp). Hyde is megsérült ugye, Ha-ha sokat volt fenn.

A House-Hayward snap számra is kíváncsi lennék!gamerkr
Dawon House 30 snap.
Hayward játszott egyáltalán?
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
The key injury that ended outside linebacker Andy Mulumba's day was labeled "significant" by coach Mike McCarthy on Monday. He may be done for the season.
MaG1Xx
szerencsétlen. Csóri injury-prone játékosok, vannak bőven azért nálunk is. Mike Neal mondjuk eddig fasza (gyorsan kopp-kopp). Hyde is megsérült ugye, Ha-ha sokat volt fenn.

A House-Hayward snap számra is kíváncsi lennék!gamerkr
Hyde sérülése talán nem komoly, elmondása szerint játszik vasárnap!

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
The key injury that ended outside linebacker Andy Mulumba's day was labeled "significant" by coach Mike McCarthy on Monday. He may be done for the season.
MaG1Xx
szerencsétlen. Csóri injury-prone játékosok, vannak bőven azért nálunk is. Mike Neal mondjuk eddig fasza (gyorsan kopp-kopp). Hyde is megsérült ugye, Ha-ha sokat volt fenn.

A House-Hayward snap számra is kíváncsi lennék!

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
The key injury that ended outside linebacker Andy Mulumba's day was labeled "significant" by coach Mike McCarthy on Monday. He may be done for the season.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Akkor saját magukkal szúrtak ki és végre ebből most mi jöttünk ki jobban.FrozNTundRa
Yep, bár elvileg pályán kívülről játékos, vagy koordinátor nem kérhet időt, a bíró nem mérlegelhetett, és mivel a snap előtt jött a sípszó, nem lehetett már mit tenni.
Reméljük a jövő héten a Bearsnek máris okoznak 😊KondásTibi
Köszvisz, 3 hétre tiszteletbeli NFC North tagok lettünk, kíváncsi leszek a végéretoam
Ne legyen tobb vereseg es mindenki elegedett lesz, mi is, ti is 😊
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Akkor saját magukkal szúrtak ki és végre ebből most mi jöttünk ki jobban.FrozNTundRa
Yep, bár elvileg pályán kívülről játékos, vagy koordinátor nem kérhet időt, a bíró nem mérlegelhetett, és mivel a snap előtt jött a sípszó, nem lehetett már mit tenni.
Reméljük a jövő héten a Bearsnek máris okoznak 😊KondásTibi
Köszvisz, 3 hétre tiszteletbeli NFC North tagok lettünk, kíváncsi leszek a végére
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Akkor saját magukkal szúrtak ki és végre ebből most mi jöttünk ki jobban. Ennek ellenére sok helyen kell még javulni a csapatnak. Illetve a Jets-nek is jár az elismerés mert ez a csapat nem rossz. Szóval okozhatnak még bárkinek meglepetéstFrozNTundRa
Reméljük a jövő héten a Bearsnek máris okoznak 😊

több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?FrozNTundRa
A Jets időt kért, sokadik ismétlésen ki lehetett szúrni, és a sípszót is hallani.gamerkr
Igen, elég egyértelmű volt az időkérés Mornhinweg részéről és Richardson is ott ordítotatta a sporinak.Beki
hú mindenesetre én azért egy jót szentségeltem amikor lehúzta Kerley....gamerkr
Én is, de furcsálltam, hogy Tramon azonnal mutatta, hogy nem elkapás. Nem is értettem, hogy mégis mire gondolt, miért nem az.. 😊James007
A végén még visszanyeri a SB-os idényben mutatott formáját. Ideje! De való igaz hogy tavaly a szezon végén és most idén is igen jól játszik. Pedig akik már régebb óta itt vannak, azok tudják, hogy nemvoltam teljes mértékben kibékülve a mutatott játék / pénz arannyal.balazs799
Igen Williams idén azt hozza ami várható tőle! De kell is taposni neki, mert lejár a szerződése és nem egy fiatal játékos...

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?FrozNTundRa
A Jets időt kért, sokadik ismétlésen ki lehetett szúrni, és a sípszót is hallani.gamerkr
Igen, elég egyértelmű volt az időkérés Mornhinweg részéről és Richardson is ott ordítotatta a sporinak.Beki
hú mindenesetre én azért egy jót szentségeltem amikor lehúzta Kerley....gamerkr
Én is, de furcsálltam, hogy Tramon azonnal mutatta, hogy nem elkapás. Nem is értettem, hogy mégis mire gondolt, miért nem az.. 😊James007
A végén még visszanyeri a SB-os idényben mutatott formáját. Ideje! De való igaz hogy tavaly a szezon végén és most idén is igen jól játszik. Pedig akik már régebb óta itt vannak, azok tudják, hogy nemvoltam teljes mértékben kibékülve a mutatott játék / pénz arannyal.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?FrozNTundRa
A Jets időt kért, sokadik ismétlésen ki lehetett szúrni, és a sípszót is hallani.gamerkr
Igen, elég egyértelmű volt az időkérés Mornhinweg részéről és Richardson is ott ordítotatta a sporinak.Beki
hú mindenesetre én azért egy jót szentségeltem amikor lehúzta Kerley....gamerkr
Én is, de furcsálltam, hogy Tramon azonnal mutatta, hogy nem elkapás. Nem is értettem, hogy mégis mire gondolt, miért nem az.. 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?FrozNTundRa
A Jets időt kért, sokadik ismétlésen ki lehetett szúrni, és a sípszót is hallani.gamerkr
Igen, elég egyértelmű volt az időkérés Mornhinweg részéről és Richardson is ott ordítotatta a sporinak.Beki
hú mindenesetre én azért egy jót szentségeltem amikor lehúzta Kerley....

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Akkor saját magukkal szúrtak ki és végre ebből most mi jöttünk ki jobban. Ennek ellenére sok helyen kell még javulni a csapatnak. Illetve a Jets-nek is jár az elismerés mert ez a csapat nem rossz. Szóval okozhatnak még bárkinek meglepetést
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?FrozNTundRa
A Jets időt kért, sokadik ismétlésen ki lehetett szúrni, és a sípszót is hallani.gamerkr
Igen, elég egyértelmű volt az időkérés Mornhinweg részéről és Richardson is ott ordítotatta a sporinak.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?FrozNTundRa
A Jets időt kért, sokadik ismétlésen ki lehetett szúrni, és a sípszót is hallani.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Nagyon jó meccs élmény volt, de hosszabb távú terveinkkel kapcsolatban nem lettem optimistább 😊
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Igen érdekes s csoportunk meg yudjuk verni a legnagyobbakat és a legkisebbek is tudnak borsot törni sz orrunk alá... ( bár lehet, hogy a Bills nem is olyan kicsi bedarálták a Dolphinst is... )

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Én meg azt nem gondoltam, hogy a 49ers otthonában behúzzátok. De hát a foci már csak tojás. Igen az NFC North már csak ilyen 😊
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hát nem hittem volna, hogy visszahozzátok...Mindenki 1-1 a csoportban... Kőkemény szezon lesz...