NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Az elejét láttam de az siralmas volt. Reggel nézve az eredményt kicsit meglepődtem, hogy végül is nyertünk. NFL.com-on néztem egy gyors Highlightsot. Mi volt ez a meg nem adott Jets TD?
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos attól hogy feljavultunk valamelyest, az ILB és NT még mindig hiányposzt.LN
Ez egyértelmű. Az nagyon pozitív, hogy a védelem meg a támadósor is össze tudta magát kapni az első negyed után de a problémák azért továbbra is megvannak. Azért az mostmár látszik két meccs után, ha két-három alapember rossz napot fog ki akkor könnyen meggyűlik majd a bajunk, bárki is az ellenfél. Jó lenne a második félideji formát állandósítani.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
A sokat szidott védelmünk 3 pontot engedett a 2. félidőben. Ezt se gondoltam volna éjfél előtt. Neal, Daniels, Williams, House is jól tolták.
Ami nagyon tetszett, hogy Rodgers 21-3-nál se idegeskedett (nem úgy mint mi😊 ).
Nelsonra meg nincsenek szavak. Szóval beindult a szezon.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Meccs (sérüléseket leszámítva) aligha kezdődhetne rosszabbul. Gyorsan ott is hagytam a meccskövetőt, mert tudtam, hogyha a többiek mérges üzeneteit olvasom, az engem is csak még jobban felmérgel..GNG
Szintén zenész. 5 perc alatt elköszöntem.. 😊

Amúgy Áron igazi vezér volt, főleg az a 10 yardos futása tetszett, amikor belement a darálóba a first downért harmadikra.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Gratula, győzött a kicsit jobb és kicsit kevésbé balfasz csapat. Egy tipp: ha bármi gáz van meccs közben a csapattal, nézzétek vissza, miket írtatok ma a meccs első 20 percében, aztán a végeredményre. Jó hajnalt!toam
Azért annyi szóljon a mentségünkre, hogy az első 20 percben a múltheti balf@szkodást folytatta a csapat, nem annyira hirtelen elkeseredés volt az. 😊MaG1Xx
Sajnos attól hogy feljavultunk valamelyest, az ILB és NT még mindig hiányposzt.LN
Ha az első negyedet nem nézzük, akkor Hawk szerintem jól nyomta.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Meccs (sérüléseket leszámítva) aligha kezdődhetne rosszabbul. Gyorsan ott is hagytam a meccskövetőt, mert tudtam, hogyha a többiek mérges üzeneteit olvasom, az engem is csak még jobban felmérgel. Azonban összekaptuk magunkat és most a bírói döntésekkel is szerencsénk volt. Én úgy gondolom, hogy habár egyértelműen bírói hiba volt a Jets kispad joggal okolhatja ezért magát, mert egy hangzavar közepén egy edzőruhás fickó TIMEOUT-ot üvöltve rohan a periférián, akkor száz emberből 99 jelzi az időkérést a bíró helyében. Egyébként közel sem lett volna garantált a Jets sikeres, akkor sem ha megkapják a TD-t. Btw lehet nem TD, mert úgy láttam Tramonék észrevették, hogy TO-tot jelzett a bíró, így már nem úgy védekeztek. Ez már a mi lett volna ha kategória.

Ami minket illet. Seattleben maradt a csapat, ez egyértelmű volt. Az első negyedet leszámítva úgy játszottunk, ahogy az egy Jets szintű ellenfél ellen elvárható. A most következő 3 csoport rangadó eldöntheti, hogy hol is állunk a csoportban.

Néztem tegnap a "cicaharcot". Habár a Detroit egy darabig tartotta magát és kihagyott 3 pontosok miatt volt kisebb bajban. Azonban a végére lenyomta őket a Carolina D, ami brutális. Október 19-ig nagyon össze kell kapnia magát a falnak, mert a Carolina tökéletesen alkalmas arra, hogy pont annyira elverjenek, mint a Seahawks. Brutális meccs lesz az is.

Jövőhéten a Lions ellen nagyon nehéz megmondani mi lesz. Stafford véleményem szerint nyomás alatt gyenge volt, ha viszont volt ideje a zsebben, akkor a mi secondaryknél sokkal jobbat is szét tudna szedni az elkapóival. Szerencsére Daniels bombaformában van (nem is akarom a számra venni, hogy mi szokott ilyenkor történni), de emellett egy NT (ahogy Ln is mondta) teljesítmény is nagyon kell. Szerintem a recept adott ahhoz, hogy hogy kell az oroszlánokat idomítani, csak végre kell hajtani.

Chicago: közhely, de ebben a rivalizálásban teljesen lényegtelen, hogy épp milyen formában van a két csapat. Hatalmas derbi lesz. Mindkét franchise tudja szerintem, hogy ez az év legfontosabb mérkőzése 😊

Minnesota: Mennyire lenne bunkó, ha azt mondanám, remélem jól elverjük a seggüket? Viccet félretéve, szerintem Peterson egy jó időre kiírta magát a csapatból. Ha egy felnőtt embernek adott pofon elég volt egy határozatlan idejű eltiltáshoz, akkor egészen döbbenetes lenne, ha egy gyerek módszeres fizikai bántalmazása erre a célre készített fegyverrel az megúszható egy laza egy-két meccses eltiltással. Peterson nélkül szerintem verhető a Minnesota.

Én elvárhatónak érzem a 3-0-t, de egy 2-1-gyel se lennék teljesen elkeseredve. (kivéve ha az az egy vereség pont a Bears ellen van)

A kicsit keserédes ebben a két meccsben, hogy pont azt tudtuk meg, ami már két-három éve igaz, hogy középcsapatokat viszonylag biztosan tudunk verni Rodgers-szel, azonban a nagy csapatok ellen kijön a D és a OL hiányossága. Ami ezen a nyáron sem javult meg.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gratula, győzött a kicsit jobb és kicsit kevésbé balfasz csapat. Egy tipp: ha bármi gáz van meccs közben a csapattal, nézzétek vissza, miket írtatok ma a meccs első 20 percében, aztán a végeredményre. Jó hajnalt!toam
Azért annyi szóljon a mentségünkre, hogy az első 20 percben a múltheti balf@szkodást folytatta a csapat, nem annyira hirtelen elkeseredés volt az. 😊MaG1Xx
Sajnos attól hogy feljavultunk valamelyest, az ILB és NT még mindig hiányposzt.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gratula, győzött a kicsit jobb és kicsit kevésbé balfasz csapat. Egy tipp: ha bármi gáz van meccs közben a csapattal, nézzétek vissza, miket írtatok ma a meccs első 20 percében, aztán a végeredményre. Jó hajnalt!toam
Azért annyi szóljon a mentségünkre, hogy az első 20 percben a múltheti balf@szkodást folytatta a csapat, nem annyira hirtelen elkeseredés volt az. 😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Medve anyám. Lehet, hogy a Jets playcalling béna, de hogy a táncos lányaitok ott vannak a szeren, az biztos. 😀 Úgy balról indulva, középen át a jobbszélig mind 10-est érdemel 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 953
Gratulálok Srácok! Fantasztikus meccs volt, végig izgultam, igaz kár azért az érvénytelen TD-ért, de abszolút megérdemelt a siker, így tovább! 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Gratula, győzött a kicsit jobb és kicsit kevésbé balfasz csapat. Egy tipp: ha bármi gáz van meccs közben a csapattal, nézzétek vissza, miket írtatok ma a meccs első 20 percében, aztán a végeredményre. Jó hajnalt!
több mint 10 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Jó hírek érkeznek, kikapott a Minnesota, és a Detroit is. Le kell nyomni a Jets-et, nincs mese. Ahogy láttam, sok hazai csapat fehér mezben volt. Mi ez, valami új trend? Remélem mi nem fehérben leszünk. Hogy nézne ki, hogy a vendégcsapat van zöldben?
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Full #Packers inactives:
Scott Tolzien
Demetri Goodson
Carl Bradford
Brad Jones
Bryan Bulaga
Jeff Janis
Jayrone Elliott

Viszont van Bostick és Pennel is.gamerkr
De nincs Bradford. Nagyon megnézném futás ellen.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Eddig ez a forduló nekünk kedvez, illene kihasználni..
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ez aggasztó, hogy nincs Bulaga. Ez még aggasztóbb: Derek Sherrod to start at RT. Viszont én bízok a W-ben, remélem nyoma sem lesz a múlt heti ernyedtségnek. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Full #Packers inactives:
Scott Tolzien
Demetri Goodson
Carl Bradford
Brad Jones
Bryan Bulaga
Jeff Janis
Jayrone Elliott

Viszont van Bostick és Pennel is.

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hazai pályán mindenképp nyerni kéne. Sajnos Én biztos nem fogom látni az egész meccset mert holnap korán kelek.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos úgy néz ki, hogy negyed 12 előtt nem nagyon érek haza a melóból, de amikor végre hazaérkezem jövök majd fel hátha tudtok majd mondani 1-2 valóban jó minőségű online streamot. Ajánlom a srácoknak, hogy mire becsatlakozom az eredmény láttán mosolyra kerekedjen az arcom. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én azért Carl Bradfordot is megnézném élesben. Brad Jonestól és társaitól nem lehet sokkal rosszabb.MarioAna
Nekem tetszett az utolsó PS meccsen. Jól és erősen ütközött, szerintem simán lehetne belőle ILB (lásd Jones).
Pennel is ki tudja szerintem szorítani Guion-t a kezdőből, nem lenne nagy ördöngősség.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
én azért Carl Bradfordot is megnézném élesben. Brad Jonestól és társaitól nem lehet sokkal rosszabb.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szűk 6 óra és kezdünk.
Kell a W hazai pályán, nehogymár a csoportriválisok azt higgyék, hogy idén lehet esélyük!

GO PACK GO!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
úgy néz ki, felkészül: J. Lattimoregamerkr
Lattimorenak itt a lehetőség az előrelépésre! Brad Jones elég halovány volt szóval lehet jól is jön ez a csere

több mint 10 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Szezonnyitó kudarca után jó lenne végre valaminek örülni is. Itt nem csupán "csak" győzelemre gondolok. Hanem igazi dominanciára a pályán. Amire aztán joggal mondhatjuk na ezt így is lehet csinálni. Persze Én azért nem számítok könnyű meccsre. De van honnan fejlődni ez nem kétség.
off: Korábbi években csak szuperlatívuszokban emlegetett Peterson remélem megkapja a büntetését. Mostanában egyre több a balhé az NFL játékosai körül. Sajnos korábban is voltak hasonló esetek de ez nagyon nem jó irány. Ha valóban rábizonyítható, hogy bűnös egy játékos azt örökre tiltani kell még a pálya környékéről is.FrozNTundRa
Szerintem lesz okunk az örömre! Ha esetleg Bulaga nem játszik akkor azért remélem Sherrodnak csak nagyon rossz napja volt a nyitómeccsen. Én azért nem temetem még a srácot.

több mint 10 éve
nutfile Green Bay Packers 13
az érdekes az, h nem tagad semmit, szerinte nem csinált semmi rosszat, őt is keményen nevelték...
...hát szvsz ezt keményen be fogja sz.pn.
(ha nem lenne a Rice balhé, akkor lehet h megúszná, de Így semmi esély rá)
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Szezonnyitó kudarca után jó lenne végre valaminek örülni is. Itt nem csupán "csak" győzelemre gondolok. Hanem igazi dominanciára a pályán. Amire aztán joggal mondhatjuk na ezt így is lehet csinálni. Persze Én azért nem számítok könnyű meccsre. De van honnan fejlődni ez nem kétség.
off: Korábbi években csak szuperlatívuszokban emlegetett Peterson remélem megkapja a büntetését. Mostanában egyre több a balhé az NFL játékosai körül. Sajnos korábban is voltak hasonló esetek de ez nagyon nem jó irány. Ha valóban rábizonyítható, hogy bűnös egy játékos azt örökre tiltani kell még a pálya környékéről is.