Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Muir 312 font
Neal 294 font
Raji 337 font
😀LN
Le is írtad, hogy majd 340, én mégis 323-nak vettem Rajit. :rolleyes:Sanco
Biztos volt annyi is valamikor 😊


Az nfl.com szerint az érdeklődés valós Lawson iránt. Más kérdés, hogy ott mennyire friss az infó.
JSonline szerint viszont Anthony Hargrove is a képben van.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Muir 312 font
Neal 294 font
Raji 337 font
😀LN
Le is írtad, hogy majd 340, én mégis 323-nak vettem Rajit. :rolleyes:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos, hogy volt?Sanco
Hát mostmár nem tudom. :/
Úgy emlékeztem, hogy őt hoztuk Suh helyére egy meccsre.
(Oakland ellen volt)

Na megvan kivel kevertem bocsi (Jovan Haye).
Ráadásul nem is az Oakland ellen volt. 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Asszem Muir nálunk is volt Suh eltiltása alatt. Nem egy világmegváltó játékos.Bazzani
Biztos, hogy volt?Sanco
nfl.com szerint csak 4 meccse volt a Coltsban, semmi több.


Muir 312 font
Neal 294 font
Raji 337 font
😀
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Most ezek a dolgok alapján tényleg nem tűnik rózsásnak a caphelyzet, de nem hiszem, hogy a FO random igazolgat, és rosszul managelgetik a spacet..Szobi22
Azt biztos jól menedzselik. Lehet, hogy már tudják mi lesz Cilton és Driver sorsa.

Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Asszem Muir nálunk is volt Suh eltiltása alatt. Nem egy világmegváltó játékos.Bazzani
Biztos, hogy volt?
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szerinte/d Muir lesz a megoldás Jenkins helyett?LN
Szerintem Raji mögé jön, elsősorban NT, de ahogy BJ-t is láttuk DE pozícióban, nyilván őt is fogjuk. Persze ahhoz meg kell érnie a rostert. 😊 Muir érkezésével viszont Green újraigazolására nem sok esély van.

Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Nem tudom ti hogy álltok cap space-el, én örülök, hogy mi ennyiért nem szerződtettük le...StormST
Sajnálom, hogy közel sem ajánlottatok ennyit! 😕
Amúgy szarul állunk. ~7 millióval kezdtük a FA-t és ebben már benne volt a Dallas és a Washington jóvoltából kapott plusz is. Azóta új szerződést kapott Bush 1,75/év, jött a két csikó, szóval nagyjából a hetedik körös pickünk még beleférhet. 😊Sanco
312 font a srác, Raji majd 340 😊 inkább DE lesz szerintem, NT meg Pickett ha marad.
Mondjuk Neal-nél majd 20 fonttal több.LN
Tehát közelebb van Rajihoz, mint Nealhez. 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Szerinte/d Muir lesz a megoldás Jenkins helyett?LN
Szerintem Raji mögé jön, elsősorban NT, de ahogy BJ-t is láttuk DE pozícióban, nyilván őt is fogjuk. Persze ahhoz meg kell érnie a rostert. 😊 Muir érkezésével viszont Green újraigazolására nem sok esély van.

Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Nem tudom ti hogy álltok cap space-el, én örülök, hogy mi ennyiért nem szerződtettük le...StormST
Sajnálom, hogy közel sem ajánlottatok ennyit! 😕
Amúgy szarul állunk. ~7 millióval kezdtük a FA-t és ebben már benne volt a Dallas és a Washington jóvoltából kapott plusz is. Azóta új szerződést kapott Bush 1,75/év, jött a két csikó, szóval nagyjából a hetedik körös pickünk még beleférhet. 😊Sanco
Nem tudom, hogy mennyit ajánlottunk, de mivel Bunkley-nak nem adtunk éves szinten ennél kevesebbet, pedig need posztra tartottuk volna meg, akkor az én tippen szerint 2-2,5 misit és PM két szép szemét ajánlottuk neki, ami kevés lett ezek szerint... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most ezek a dolgok alapján tényleg nem tűnik rózsásnak a caphelyzet, de nem hiszem, hogy a FO random igazolgat, és rosszul managelgetik a spacet..


Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Asszem Muir nálunk is volt Suh eltiltása alatt. Nem egy világmegváltó játékos.Bazzani
mondjuk itt tök más poszton kell majd játszania, szóval meglássuk 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Szerinte/d Muir lesz a megoldás Jenkins helyett?LN
Szerintem Raji mögé jön, elsősorban NT, de ahogy BJ-t is láttuk DE pozícióban, nyilván őt is fogjuk. Persze ahhoz meg kell érnie a rostert. 😊 Muir érkezésével viszont Green újraigazolására nem sok esély van.

Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Nem tudom ti hogy álltok cap space-el, én örülök, hogy mi ennyiért nem szerződtettük le...StormST
Sajnálom, hogy közel sem ajánlottatok ennyit! 😕
Amúgy szarul állunk. ~7 millióval kezdtük a FA-t és ebben már benne volt a Dallas és a Washington jóvoltából kapott plusz is. Azóta új szerződést kapott Bush 1,75/év, jött a két csikó, szóval nagyjából a hetedik körös pickünk még beleférhet. 😊Sanco
312 font a srác, Raji majd 340 😊 inkább DE lesz szerintem, NT meg Pickett ha marad.
Mondjuk Neal-nél majd 20 fonttal több.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Szerinte/d Muir lesz a megoldás Jenkins helyett?LN
Szerintem Raji mögé jön, elsősorban NT, de ahogy BJ-t is láttuk DE pozícióban, nyilván őt is fogjuk. Persze ahhoz meg kell érnie a rostert. 😊 Muir érkezésével viszont Green újraigazolására nem sok esély van.

Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Nem tudom ti hogy álltok cap space-el, én örülök, hogy mi ennyiért nem szerződtettük le...StormST
Sajnálom, hogy közel sem ajánlottatok ennyit! 😕
Amúgy szarul állunk. ~7 millióval kezdtük a FA-t és ebben már benne volt a Dallas és a Washington jóvoltából kapott plusz is. Azóta új szerződést kapott Bush 1,75/év, jött a két csikó, szóval nagyjából a hetedik körös pickünk még beleférhet. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Nem tudom ti hogy álltok cap space-el, én örülök, hogy mi ennyiért nem szerződtettük le...StormST
ha idénre 4, akkor maradt a sapka alatt kb. 5 amennyire emlékszem, illetve minusz Bush idei pénze
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Szerinte/d Muir lesz a megoldás Jenkins helyett?LN
Asszem Muir nálunk is volt Suh eltiltása alatt. Nem egy világmegváltó játékos.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Nem tudom ti hogy álltok cap space-el, én örülök, hogy mi ennyiért nem szerződtettük le...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊Sanco
Szerinte/d Muir lesz a megoldás Jenkins helyett?
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packers signed DT Daniel Muir
TT csak elkezdi visszahozni az embereit. 😊
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jeff Saturday aláírt a Packershöz, legalább itt is lesz valami falszerűség 😀Dexxter Tailor
Fasza. 😕
Wells azért lett elengedve, mert undersized, öreg és nem lesz túlfizetve. Ehhez képest, jött egy sokkal öregebb, ugyanakkora, viszont könnyebb játékos, akivel még össze is kell csiszolódni. Ja és ráígértünk a Denverre... F-Sanco
boldog az a csapat ahol az offenseben Saturday miatt kel legjobban izgulni.Höri
Oké! Az O terén el vagyunk kényeztetve. 😀
Viszont a 3,5-4 millióját nyugodtan bele lehetett volna fektetni mondjuk Wimbley szerződtetésébe.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jeff Saturday aláírt a Packershöz, legalább itt is lesz valami falszerűség 😀Dexxter Tailor
Fasza. 😕
Wells azért lett elengedve, mert undersized, öreg és nem lesz túlfizetve. Ehhez képest, jött egy sokkal öregebb, ugyanakkora, viszont könnyebb játékos, akivel még össze is kell csiszolódni. Ja és ráígértünk a Denverre... F-Sanco
boldog az a csapat ahol az offenseben Saturday miatt kel legjobban izgulni.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Jeff Saturday aláírt a Packershöz, legalább itt is lesz valami falszerűség 😀Dexxter Tailor
Isten hozta. Nem ismerem jól, de azért biztos tud "valamit" a no huddle offenseről. Közben a háttérben gőzerővel folyik EDS és Genus centermesterré képzése. No de mi lesz itt, ha nem lesz Saturday starter? 😊
Még mindig tart az optimizmusom.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jeff Saturday aláírt a Packershöz, legalább itt is lesz valami falszerűség 😀Dexxter Tailor
Fasza. 😕
Wells azért lett elengedve, mert undersized, öreg és nem lesz túlfizetve. Ehhez képest, jött egy sokkal öregebb, ugyanakkora, viszont könnyebb játékos, akivel még össze is kell csiszolódni. Ja és ráígértünk a Denverre... F-
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jeff Saturday aláírt a Packershöz, legalább itt is lesz valami falszerűség 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
maximum 2 hét, és eldől Collins sorsa. Nagyon szurkolok neki!

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
érdeklődünk DE Dave Tollefson iránt.gamerkr
Ha a szokásos, akkor elolvassuk, hova ment... :oLN
Speciel ha ezt olvasnánk azt nem bánnám. 😛
Btw 2006-ban TT draftolta. 2 híján ő lett Mr. Irrelevant. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
érdeklődünk DE Dave Tollefson iránt.gamerkr
Ha a szokásos, akkor elolvassuk, hova ment... :o
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
érdeklődünk DE Dave Tollefson iránt.

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Legalább egy szimpatikus csapathoz ment. Bush egyre feljebb... ki tudja, egyszer talán jó DB lesz belőle 😊

Nem tudom miért, de jó érzésem van a csapat jövőjét illetően...Gergőbácsi
Én sem tudom, miért!? :o 😛Sanco
Hát ez az, nincs rá logikusnak tűnő magyarázat, csak érzem. 😊 Megérzés talán... Akárhogy is, bízom TT szemében. Amúgy sem pislog sokat, biztos jó az a szem.Gergőbácsi
Én nem vagyok annyira bizakodó. Eddig a FA is kuka és kicsit félek a drafttól is.