Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Lee egy évre a RaiderséLN
Legalább egy szimpatikus csapathoz ment. Bush egyre feljebb... ki tudja, egyszer talán jó DB lesz belőle 😊

Nem tudom miért, de jó érzésem van a csapat jövőjét illetően...Gergőbácsi
Én sem tudom, miért!? :o 😛Sanco
Hát ez az, nincs rá logikusnak tűnő magyarázat, csak érzem. 😊 Megérzés talán... Akárhogy is, bízom TT szemében. Amúgy sem pislog sokat, biztos jó az a szem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Lee egy évre a RaiderséLN
Legalább egy szimpatikus csapathoz ment. Bush egyre feljebb... ki tudja, egyszer talán jó DB lesz belőle 😊

Nem tudom miért, de jó érzésem van a csapat jövőjét illetően...Gergőbácsi
Én sem tudom, miért!? :o 😛
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Lee egy évre a RaiderséLN
Legalább egy szimpatikus csapathoz ment. Bush egyre feljebb... ki tudja, egyszer talán jó DB lesz belőle 😊

Nem tudom miért, de jó érzésem van a csapat jövőjét illetően...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lee egy évre a Raidersé
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bush maradt 3 évre. Jobb lett volna, ha megy, mert kizárt, hogy ST-er szerződést kapott --> sokat láthatjuk majd a D#-ben. 😕
Félek, hogy Saturday nem jut el Tennessee-be. 😕
Tibó iránt érdeklődünk. :o 😕
Wells elment. 😕
Langford jó lett volna. 😕
Wimbley iránt nem is érdeklődtünk. 😕
Flynn csak zsebpénzt kapott -->a komp pick. max 4.kör vége. 😕Sanco
Pedig amikor Bush vizitelni volt, azt hittem megy. Majdnem be is írtam, hogy ST-ből hiányozni fog, D-ből nem. Erre marad.
C: lehet Jürgen lesz? Vagy egyből Ganus?
Tebow? Hát nem Starks lesz a kezdő RB?
Wells, Langford, Wimbley.. ez mind TT.re jellemző.
Flynn meg.. megértem a Seahawks vezetőket, látva Kolb produktumát. Csak sajnálom a dolgot. Azért ha jól megy, évi 6m$.


Collins: elvileg a draftig kiderül, hogy játszhat e vagy sem.


Elvileg érdeklődést tanusít a csapat Manny Lawson iránt. Keresek egy sapit, amit megehetek, ha leigazoljuk..
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Tibó iránt érdeklődünk. :o 😕Sanco
Na és mit csinálna nálunk? Kiimádkozza a győzelmeket a padon ülve? 😀Kampman
Majd sokat és változatosan eszik és ő lesz a center. 😊
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Tibó iránt érdeklődünk. :o 😕Sanco
Na és mit csinálna nálunk? Kiimádkozza a győzelmeket a padon ülve? 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Collinsról tudtok valamit srácok? career ending sérülés, vagy visszatér esetleg? csak mert gondolom Bush szereplése a D-ben főként az ő kiesésének volt köszönhető. ugye felmerült, hogy Woodson felmegy safetynek, nem tudom, TT mikben gondolkozik, de a secbe kéne azért játékos és nem feltételenül csak a mélyítés érdekében...
mondjuk számomra is a fő priorítás a pass rush fokozása lenne, csak félek nem így gondolkoznak Wisconsinban
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bush maradt 3 évre. Jobb lett volna, ha megy, mert kizárt, hogy ST-er szerződést kapott --> sokat láthatjuk majd a D#-ben. 😕
Sanco
azok alapján, amit én olvastam, továbbra is ST-ben számítunk ráSzobi22
Ijesztően sokat volt fent védekezésben, többet, mint 2010-ben pedig láttuk, hogy milyen gyatra volt. Szvsz máshol nem kapott volna szerepet a ST-en kívül, ezért maradt nálunk.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bush maradt 3 évre. Jobb lett volna, ha megy, mert kizárt, hogy ST-er szerződést kapott --> sokat láthatjuk majd a D#-ben. 😕
Sanco
azok alapján, amit én olvastam, továbbra is ST-ben számítunk rá

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bush maradt 3 évre. Jobb lett volna, ha megy, mert kizárt, hogy ST-er szerződést kapott --> sokat láthatjuk majd a D#-ben. 😕
Félek, hogy Saturday nem jut el Tennessee-be. 😕
Tibó iránt érdeklődünk. :o 😕
Wells elment. 😕
Langford jó lett volna. 😕
Wimbley iránt nem is érdeklődtünk. 😕
Flynn csak zsebpénzt kapott -->a komp pick. max 4.kör vége. 😕
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
"The first thing my son said: Daddy, she's hot..." 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ItDjNsz8cGc
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Saturday a Titans mellett nálunk is vizitál.gamerkr
PM ment.... a Broncoshoz. Most komolyan, Saturday jönne ide? :/ elég érdekes lenne, de legalább valaki vizitál nálunk...
Kb milyen szerződésre lehetne esélye?

és természetesen, sok sikert Mattnek a Seahawksnál, kivéve ellenünk. Ott jöhet a 'we want the ball and we're gonna score" 2.0. esetleg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Saturday a Titans mellett nálunk is vizitál.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
JBush a Jetsnél volt és valószínű a Cardinalshoz is elmegy majd.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Donald ma este táncol egyet a kimondhatatlan nevű, Peta Murgatroyd csajjal 😊
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Flynn -> Seattle
Hasselbeck story ismét 😊 remélem szép karrierje lesz ott, de a Lambeaun pick sixekben gondolkozik, mint az öreg Hassie.brk
Remélem lesz annyira sikeres, mint Hasselbeck volt! Philbin meg ...
Mondjuk kaphatott volna nagyobb szerződést is. 😛Sanco
Nem Philbinen múlt.

Sports Illustrated's Peter King just tweeted: "Talked to Flynn. Said a big factor in Seattle over Miami was vibe in the building in Seattle:'The coaches, the staff -- they were fantastic.' ... Flynn said he sat for a long time with offensive coordinator Darrell Bevell, formerly of Green Bay, and felt the Seattle offense would be just like the one he learned in GB. ... Of course, the offense with Philbin in Miami would be the same. Flynn was happy to see such similarities with Green Bay in Seattle."JayB
Igazából nem is Philbin, hanem inkább a Miami sucks. Addig ügyeskedtek, amíg az első két opciójukról szépen lemaradtak. Bár ha egy HC meg akarja szerezni egy volt emberét, - aki történetesen FA - akkor nem lehet kérdés, hogy meg is szerzi. Most vagy nem is akarta Flynnt magával vinni és valóban megpróbálják a drafton elhozni Sherman emberét, vagy elcseszték és kapkodva tényleg túl fognak fizetni egy Smitht, vagy Garrardot. Szerintem inkább ez utóbbi történt, mégpedig úgy, hogy a Seahawks ajánlott egy vicces szerződést Flynnek, hasonlót, vagy hajszállal jobbat kínált a Dolphins, mire a Seattle emelt még egy kicsit, amit azonnal elfogadott Flynn. De hogy a pénz döntött és nem az, hogy milyen cuki az edzői gárda az tuti. 😉
Mindenesetre nagyon drukkolok Flynnek és kíváncsian várom a folytatást Miamiban.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Flynn -> Seattle
Hasselbeck story ismét 😊 remélem szép karrierje lesz ott, de a Lambeaun pick sixekben gondolkozik, mint az öreg Hassie.brk
Remélem lesz annyira sikeres, mint Hasselbeck volt! Philbin meg ...
Mondjuk kaphatott volna nagyobb szerződést is. 😛Sanco
Nem Philbinen múlt.

Sports Illustrated's Peter King just tweeted: "Talked to Flynn. Said a big factor in Seattle over Miami was vibe in the building in Seattle:'The coaches, the staff -- they were fantastic.' ... Flynn said he sat for a long time with offensive coordinator Darrell Bevell, formerly of Green Bay, and felt the Seattle offense would be just like the one he learned in GB. ... Of course, the offense with Philbin in Miami would be the same. Flynn was happy to see such similarities with Green Bay in Seattle."
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Flynn -> Seattle
Hasselbeck story ismét 😊 remélem szép karrierje lesz ott, de a Lambeaun pick sixekben gondolkozik, mint az öreg Hassie.brk
Remélem lesz annyira sikeres, mint Hasselbeck volt! Philbin meg ...
Mondjuk kaphatott volna nagyobb szerződést is. 😛
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Flynn -> Seattle
Hasselbeck story ismét 😊 remélem szép karrierje lesz ott, de a Lambeaun pick sixekben gondolkozik, mint az öreg Hassie
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Satele esetleg?Gergőbácsi
Hát ő biztos nem. 😂
"Free agent C Samson Satele was arrested in Honolulu, Hawaii on disorderly conduct charges early Saturday morning."
Btw a szigetekről érkező játékosokat amúgy is nagyítóval kell keresni a franchise történelmében. 😕
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Passz. Lehet tényleg Jürgen lesz a C.

De ha Clifton cut lesz, akkor feltennék egy olyan lemezt kívánságműsorra, hogy Langford, Wimbley sign, Konz feltrade.
Elvont, TT-től messze áll, de jól esne.LN
😀

a Konz feltrade-ig elfogadnám, de ott inkább hátraarc, és egy kevésbé hypeolt DE + OLB kombó 2-3. körökben, egy CB + C utána. EDS meg jó lesz. Vagy nem. 😊 Plusz az UDFA Sampson Genus is itt van, a wiki szerint "one of the highest rated prospects at center".Gergőbácsi
Tibi bácsi a Ramsnél tette le Langfordot, ennyit az érdeklődésről :/LN
Wimbleynél még ennyi sem lesz. 😉
Pedig ő sem veszélyezteti a comp.pickeket...
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan

pontosan... de hát ha nem lesz a boardján előrébb sorolt D playa, akkor lehet Konz, vagy trade back... vagy meglep mindenkit! 😊
Myers pedig marad a Texansnál. Satele esetleg?Gergőbácsi
Passz. Lehet tényleg Jürgen lesz a C.

De ha Clifton cut lesz, akkor feltennék egy olyan lemezt kívánságműsorra, hogy Langford, Wimbley sign, Konz feltrade.
Elvont, TT-től messze áll, de jól esne.LN
😀

a Konz feltrade-ig elfogadnám, de ott inkább hátraarc, és egy kevésbé hypeolt DE + OLB kombó 2-3. körökben, egy CB + C utána. EDS meg jó lesz. Vagy nem. 😊 Plusz az UDFA Sampson Genus is itt van, a wiki szerint "one of the highest rated prospects at center".Gergőbácsi
Tibi bácsi a Ramsnél tette le Langfordot, ennyit az érdeklődésről :/
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Konzért rajong TT, de a fene tudja, hogy megéri-e, amikor a védelem minden egyes egységében hiány van: DE, OLB, CB, SSanco

pontosan... de hát ha nem lesz a boardján előrébb sorolt D playa, akkor lehet Konz, vagy trade back... vagy meglep mindenkit! 😊
Myers pedig marad a Texansnál. Satele esetleg?Gergőbácsi
Passz. Lehet tényleg Jürgen lesz a C.

De ha Clifton cut lesz, akkor feltennék egy olyan lemezt kívánságműsorra, hogy Langford, Wimbley sign, Konz feltrade.
Elvont, TT-től messze áll, de jól esne.LN
😀

a Konz feltrade-ig elfogadnám, de ott inkább hátraarc, és egy kevésbé hypeolt DE + OLB kombó 2-3. körökben, egy CB + C utána. EDS meg jó lesz. Vagy nem. 😊 Plusz az UDFA Sampson Genus is itt van, a wiki szerint "one of the highest rated prospects at center".

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Konz? Szerintem egyébként nem, Dietrich-Smith-el meg lehetne oldani szvsz.Hall Of Green
Konzért rajong TT, de a fene tudja, hogy megéri-e, amikor a védelem minden egyes egységében hiány van: DE, OLB, CB, SSanco

pontosan... de hát ha nem lesz a boardján előrébb sorolt D playa, akkor lehet Konz, vagy trade back... vagy meglep mindenkit! 😊
Myers pedig marad a Texansnál. Satele esetleg?Gergőbácsi
Passz. Lehet tényleg Jürgen lesz a C.

De ha Clifton cut lesz, akkor feltennék egy olyan lemezt kívánságműsorra, hogy Langford, Wimbley sign, Konz feltrade.
Elvont, TT-től messze áll, de jól esne.