Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
kolb...braxa88
Kolbért ki adott első kört? Egyébként jó példa Cassel. Mert őt tagelték közvetlen a trade előtt. Így kaptak szintén második kört. A harmadik helyett. De ott Pioli előre megmondta, hogy vinni fogja. (Cserébe tavaly hasonlóan érdekes körülmények közt Waters átkerült a Patshez)
Mindkét esetben adtak hozzá egy játékost is (Vrabel illetve DRC), de ők sem javítják első körös értékre a trade-et szvsz.
Másrészt Cassel és Kolb többet tett le az asztalra, mint Flynn. Más kérdés, hogy mennyire váltak be aztán. De ezt Flynnről sem tudjuk.ulpianus
Szerintem Deny kivételével ezt még az Eagles fanoktól 😛 is mindenki erősen vitatja.... persze Flynn jobb közegben van volt mint Kolb valaha is de szvsz tehetsége is több van azért tán ez ennyiből is érzékelhető. A lejátszott meccsek mennyisége sajna nem egyenlő a minőséggel 😛 Bár kívánom azért Kolbnak, hogy esetleg jövőre bizonyítson de félek nem nagyon fog tudni.dande
Legszívesebben bannolnálak 😀
Egyébként meg az, hogy Kolb mit tett le az Eaglesben asztalra, azt nem vitathatja senki. Ha nincs Vick (és CM), akkor nyugodtan övé a tavalyi teljes év szinte, kiderült volna mit tud. Azzal fölösleges dobálózni, hogy mit csinált idén a Cardsnál, mert teljesen más a két helyzet.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Flynn nem a Packersnek ér sokat. Hanem ahol őt keresik.
Amennyiben elengedik, elszerződik máshova, az is érték. Mert hoz kompenzációs picket. Sztem harmadik kört. Ez a szerződése összegétől függ, de meglesz az.
Első kört sztem senki nem ad Flynn egyetlen jó meccsére. Lehetni persze bármi lehet.
Azonban itt bajnokesélyes csapatról beszélünk, minden cent, és ténylegesen a pályán teljesítő ember számíthat.ulpianus
kolb...braxa88
Kolbért ki adott első kört? Egyébként jó példa Cassel. Mert őt tagelték közvetlen a trade előtt. Így kaptak szintén második kört. A harmadik helyett. De ott Pioli előre megmondta, hogy vinni fogja. (Cserébe tavaly hasonlóan érdekes körülmények közt Waters átkerült a Patshez)
Mindkét esetben adtak hozzá egy játékost is (Vrabel illetve DRC), de ők sem javítják első körös értékre a trade-et szvsz.
Másrészt Cassel és Kolb többet tett le az asztalra, mint Flynn. Más kérdés, hogy mennyire váltak be aztán. De ezt Flynnről sem tudjuk.ulpianus
Szerintem Deny kivételével ezt még az Eagles fanoktól 😛 is mindenki erősen vitatja.... persze Flynn jobb közegben van volt mint Kolb valaha is de szvsz tehetsége is több van azért tán ez ennyiből is érzékelhető. A lejátszott meccsek mennyisége sajna nem egyenlő a minőséggel 😛 Bár kívánom azért Kolbnak, hogy esetleg jövőre bizonyítson de félek nem nagyon fog tudni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Flynn nem a Packersnek ér sokat. Hanem ahol őt keresik.
Amennyiben elengedik, elszerződik máshova, az is érték. Mert hoz kompenzációs picket. Sztem harmadik kört. Ez a szerződése összegétől függ, de meglesz az.
Első kört sztem senki nem ad Flynn egyetlen jó meccsére. Lehetni persze bármi lehet.
Azonban itt bajnokesélyes csapatról beszélünk, minden cent, és ténylegesen a pályán teljesítő ember számíthat.ulpianus
kolb...braxa88
Kolbért ki adott első kört? Egyébként jó példa Cassel. Mert őt tagelték közvetlen a trade előtt. Így kaptak szintén második kört. A harmadik helyett. De ott Pioli előre megmondta, hogy vinni fogja. (Cserébe tavaly hasonlóan érdekes körülmények közt Waters átkerült a Patshez)
Mindkét esetben adtak hozzá egy játékost is (Vrabel illetve DRC), de ők sem javítják első körös értékre a trade-et szvsz.
Másrészt Cassel és Kolb többet tett le az asztalra, mint Flynn. Más kérdés, hogy mennyire váltak be aztán. De ezt Flynnről sem tudjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Flynn nem a Packersnek ér sokat. Hanem ahol őt keresik.
Amennyiben elengedik, elszerződik máshova, az is érték. Mert hoz kompenzációs picket. Sztem harmadik kört. Ez a szerződése összegétől függ, de meglesz az.
Első kört sztem senki nem ad Flynn egyetlen jó meccsére. Lehetni persze bármi lehet.
Azonban itt bajnokesélyes csapatról beszélünk, minden cent, és ténylegesen a pályán teljesítő ember számíthat.ulpianus
kolb...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Flynn nem a Packersnek ér sokat. Hanem ahol őt keresik.
Amennyiben elengedik, elszerződik máshova, az is érték. Mert hoz kompenzációs picket. Sztem harmadik kört. Ez a szerződése összegétől függ, de meglesz az.
Első kört sztem senki nem ad Flynn egyetlen jó meccsére. Lehetni persze bármi lehet.
Azonban itt bajnokesélyes csapatról beszélünk, minden cent, és ténylegesen a pályán teljesítő ember számíthat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gsn 3 548
ezek után, ha jól sejtem, Wells fogja kapni a franchise taget.deyell
Ezt nem tarom valószínűnek! Szerintem Wells megy a FA piacra, aztán új szerződést köt a Packersszel, ahogyan tette azt előtte Clifton és Tauscher is. A tag pedig megy Flynnre, a többit meg már Szobi leírta. 😉Sanco
Azért ahhoz kellene még cap helyet nyerni átstrukturálásokkal, egyebekkel. Most került a capbe további 5,75 millió dollár a Finley deallel 2012-re, ezzel már nagyon közel lehet a Packers a potenciális cap számhoz. Márpedig Wells tagelése kb. 9,5 millió $-nyi cap helyet, Flynné pedig 14,5 milliót igényelne.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
ezek után, ha jól sejtem, Wells fogja kapni a franchise taget.deyell
Ezt nem tarom valószínűnek! Szerintem Wells megy a FA piacra, aztán új szerződést köt a Packersszel, ahogyan tette azt előtte Clifton és Tauscher is. A tag pedig megy Flynnre, a többit meg már Szobi leírta. 😉
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
ezek után, ha jól sejtem, Wells fogja kapni a franchise taget.

choose life
több mint 12 éve
gsn 3 548
Finley marad 2 évre, közel 15 millió $-ért, évi 7,5 millióért, ami TE rekordnak számít. Az összeg közelítőleg a TE és WR tag számok közé esik (kb. 5,6 és 9,5 millió).gsn
Csak két évre?
Valami hosszabb távút, legalább 4-5 évet vártam volna.Stez
2014-től jön a nagy cap emelkedés a TV-s szerződések miatt, ezért egyes ügynökök és az általuk meggyőzött játékosok nem nyitottak a hosszabb megállapodásokra. Meglátjuk, mennyire lesz ez általános tendencia, de sokan úgy gondolják, hogy a szerződések többsége ilyen hosszúságú lesz az FA periódusban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Finley marad 2 évre, közel 15 millió $-ért, évi 7,5 millióért, ami TE rekordnak számít. Az összeg közelítőleg a TE és WR tag számok közé esik (kb. 5,6 és 9,5 millió).gsn
Csak két évre?
Valami hosszabb távút, legalább 4-5 évet vártam volna.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Finley marad 2 évre, közel 15 millió $-ért, évi 7,5 millióért, ami TE rekordnak számít. Az összeg közelítőleg a TE és WR tag számok közé esik (kb. 5,6 és 9,5 millió).

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az is belefér talán, hogy Konzot behúzzátok drafton első körben.
Sok helyen is láttam mockokban a Packershez írva.Stez
Nem fog lecsúszni addig. Feltrade meg centerért szerintem nem lesz. (hacsak nem a már említett Flynn-1/9 csere, ami azért merész lenne, s akkor lesz bent top DE vagy LB még).


Azért nem lennék boldogtalan ha idén kivételesen aktiválná magát TT a FA piacon. Calais Campbell, Mario Williams, Evan Mathis vagy Andre Carter (ha egészséges lesz persze) 4esből valaki jöhetne.
Ha Clifton esetleg szegre akasztja a cipőt, még hely is lenne a sapka alatt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az is belefér talán, hogy Konzot behúzzátok drafton első körben.
Sok helyen is láttam mockokban a Packershez írva.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Tegyük fel hogy Wells elmegy (és nem jön vissza, mint Jones, Clifton vagy Tauscher a FA-piacon tett kalandzásaik után). Dietrich-Smith milyen lehetne szerintetek centerként? Szerintem nem reménytelen a dolog. Még Suh "jóváhagyását" is bírja. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Megint csak azt tudom gondolni, hogy nem véletlen, hogy így áll a helyzet. Se TT se MM nem hülye, tudják, mi a legjobb a csapatnak. Nyilván nem fogják csak azért elengedni, mert nem ő a legjobb barátjuk. Legalábbis remélem 😛

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Miközben Finley-n meg a drafton rágódunk, közben lehet, hogy Wells-t elveszítjük...

http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-wells-likely-will-part-eyes-jq48tpp-139774733.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterLN
Na ez az, amivel tökéletesen gallyra vágnánk az o-line-t. legalább a fal közepén volt valamennyi stabilitás, nagyon hiányozna 😕kobalu91
Az elmúlt 2 évben adott stabilitást a falnak, némileg kevesebb is volt a flag is. Sőt, tavalyelőtt rá egész évben nem dobtak.
Nagyon jó volt a snap előtti kommunikáció is. Meg kellene tartani.LN
Vélhetően TT szerint azonban ésszerű áron kéne megtartani. No de ha nem sikerül, akkor meg a FA-piacon kéne halászni, vagy egy rookie-val kezdeni? Ajjaj. Sajnos szerintem lesz valaki aki megdobja egy túl jó, a miénknél jobb ajánlattal...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Miközben Finley-n meg a drafton rágódunk, közben lehet, hogy Wells-t elveszítjük...

http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-wells-likely-will-part-eyes-jq48tpp-139774733.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterLN
Na ez az, amivel tökéletesen gallyra vágnánk az o-line-t. legalább a fal közepén volt valamennyi stabilitás, nagyon hiányozna 😕kobalu91
Az elmúlt 2 évben adott stabilitást a falnak, némileg kevesebb is volt a flag is. Sőt, tavalyelőtt rá egész évben nem dobtak.
Nagyon jó volt a snap előtti kommunikáció is. Meg kellene tartani.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Miközben Finley-n meg a drafton rágódunk, közben lehet, hogy Wells-t elveszítjük...

http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-wells-likely-will-part-eyes-jq48tpp-139774733.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterLN
Na ez az, amivel tökéletesen gallyra vágnánk az o-line-t. legalább a fal közepén volt valamennyi stabilitás, nagyon hiányozna 😕
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Miközben Finley-n meg a drafton rágódunk, közben lehet, hogy Wells-t elveszítjük...

http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-wells-likely-will-part-eyes-jq48tpp-139774733.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Na, eléggé leült a topic, úgyhogy beírom az agymenésem, egy utopikus offseasont:
-Finleyvel megkötjük a hosszútávú szerződést (viszonylag olcsón)
-taget rátesszük Flynnre
-Philbin elviszi az 1/9-el (esetleg adunk mellé még valakit vagy egy kései picket)
-1/9-re behúzzuk Kirkpatricket
-1/28-ra jön egy DE (és HA Collins visszavonul, akkor erősen érdemes elgondolkozni Barron behúzásán itt)
mi meg örülünk 😊Szobi22
Igazad van, ez utópia. 😛
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Na, eléggé leült a topic, úgyhogy beírom az agymenésem, egy utopikus offseasont:
-Finleyvel megkötjük a hosszútávú szerződést (viszonylag olcsón)
-taget rátesszük Flynnre
-Philbin elviszi az 1/9-el (esetleg adunk mellé még valakit vagy egy kései picket)
-1/9-re behúzzuk Kirkpatricket
-1/28-ra jön egy DE (és HA Collins visszavonul, akkor erősen érdemes elgondolkozni Barron behúzásán itt)
mi meg örülünk 😊Szobi22
El tudnám fogadni, sőt, de ha odáig felmennénk, és még bent lenne Coples, őt kéne húzni szerintem. Kb. 0 esély van rá, de milyen szép is lenne..na ideje felébredni, úgy is RB-t húzunk 😂

lehet hülyeséget írtam..nem tudom 34ben játszott-e egyetemen

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, eléggé leült a topic, úgyhogy beírom az agymenésem, egy utopikus offseasont:
-Finleyvel megkötjük a hosszútávú szerződést (viszonylag olcsón)
-taget rátesszük Flynnre
-Philbin elviszi az 1/9-el (esetleg adunk mellé még valakit vagy egy kései picket)
-1/9-re behúzzuk Kirkpatricket
-1/28-ra jön egy DE (és HA Collins visszavonul, akkor erősen érdemes elgondolkozni Barron behúzásán itt)
mi meg örülünk 😊

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ilyen az igazi Packers valentin nap. 😛
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gergőbácsi említette már de azért érdemes elolvasni:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826dd246/article/veteran-driver-willing-to-trim-salary-to-keep-playing-in-green-bay?module=HP11_MYNFL

If that means sitting down and taking pay cuts to stay around, then you take pay cuts to stay around. I've always said it's not about the money for me anymore.
Ha ezek után sem marad akkor morcos leszek.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Csak egy szösszenet a mai "Ask Vic" rovatból:

Brent from Cedar Grove, WI

This upcoming season, Nike will make the NFL uniforms. I want to know if the Packers will be changing uniforms anytime soon? Who decides what uniforms are worn?

Vince Lombardi.