Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
De azért draft alatt a sokan (khm Fucu, JJ 😛 ) megmondták, hogy jobb lesz, mint Reed 😀tenorx
megmondom őszintén, én is
Néha nem tudom előrébb tenni azt, hogy ki mennyire lehet jó az NFL-ben, mint a collegeban nyújtott teljesítményét
Az Arizonán pedig Elmore volt egyértelműen a sztár a védelemben, Reed sokkal kevésbé játszott jól, utolsó évében ráadásul sérült is volt
nem jött be, pedig én nagyon bírtam Elmoret az egyetemen, ezért is örültem, mikor ledraftoltuk, de méretei sajnos nem jók sem 3-4-es OLB-nek, sem 4-3-as DE-nek ezen a szintenHurka
Második körre a tippeldében anno én Reed-et írtam.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
De azért draft alatt a sokan (khm Fucu, JJ 😛 ) megmondták, hogy jobb lesz, mint Reed 😀tenorx
megmondom őszintén, én is
Néha nem tudom előrébb tenni azt, hogy ki mennyire lehet jó az NFL-ben, mint a collegeban nyújtott teljesítményét
Az Arizonán pedig Elmore volt egyértelműen a sztár a védelemben, Reed sokkal kevésbé játszott jól, utolsó évében ráadásul sérült is volt
nem jött be, pedig én nagyon bírtam Elmoret az egyetemen, ezért is örültem, mikor ledraftoltuk, de méretei sajnos nem jók sem 3-4-es OLB-nek, sem 4-3-as DE-nek ezen a szinten
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
McAdoo TE-coachból QB-edzővé avanzsált, Driver pedig szerződésmódosításra is hajlandó, hogy maradhasson.
Elképzelhető, hogy 6 WR-rel megyünk a szezonnak (feltételezve, hogy TT nem húz WR-t a drafton és Gurley rosterre kerül)?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De azért draft alatt a sokan (khm Fucu, JJ 😛 ) megmondták, hogy jobb lesz, mint Reed 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Chargers signed OLB Ricky Elmore and S DeAndre McDaniel to reserve/future contracts.

Titkon reméltem, hogy kap még egy esélyt idén nálunk...gamerkr
Jó volt?szaba
már szezon előtt kitettükHurka
Utána olvastam, "TC" és preseason alatt csalódást keltett. Mind1, ez csak kerettöltés, de mondom hátha. 😛
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Chargers signed OLB Ricky Elmore and S DeAndre McDaniel to reserve/future contracts.

Titkon reméltem, hogy kap még egy esélyt idén nálunk...gamerkr
Jó volt?szaba
már szezon előtt kitettük
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Chargers signed OLB Ricky Elmore and S DeAndre McDaniel to reserve/future contracts.

Titkon reméltem, hogy kap még egy esélyt idén nálunk...gamerkr
Jó volt?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Chargers signed OLB Ricky Elmore and S DeAndre McDaniel to reserve/future contracts.

Titkon reméltem, hogy kap még egy esélyt idén nálunk...

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Egyébként tudom hogy nem lenne jellemző Thompsonra de egy Calais Campbellt elnézegetnék a falban, free agent lesz az illető, egy hozzá hasonló képességű DE iszonyatosat tudna dobni az egész védelmen. Talán az egyik legjobb pass rusher 3-4-es end a ligában.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt nem írtam, hogy CB lenne :p Tiszta sor, hogy LB-t játszott, illetve nickelt is, amikor csak 2 DL volt fent és már CM volt a kezdő Zombo/Walden párjaként tavaly.
Leginkább az a sack maradt meg élesen, amikor mint valami gátfutó átugrotta a védőt és elkapta Cutlert.
http://www.youtube.com/watch?v=DZNF_dj6tLwLN
bocsánat, hogy elkezdek itt szakmázgatni 😀, csak hogy tisztába tegyük: a nickel az 5. számú DB, tehát a 3. számú CB. szóval ha valaki bickelt játszik, az tulajdonképpen CB-t játszik. (szigorúan véve nagyrészt Woodson nickelt játszott, hiszen ő volt az első olyan CB, aki nem a vonal mellett állt fel)
LB-ként nickelBEN játszottSzobi22
így van, valamint ebből a sackből is látszik, hogy ő bizony volt fent a pályán OLB-ként is 😊Hurka
én kérek elnézést
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Azt nem írtam, hogy CB lenne :p Tiszta sor, hogy LB-t játszott, illetve nickelt is, amikor csak 2 DL volt fent és már CM volt a kezdő Zombo/Walden párjaként tavaly.
Leginkább az a sack maradt meg élesen, amikor mint valami gátfutó átugrotta a védőt és elkapta Cutlert.
http://www.youtube.com/watch?v=DZNF_dj6tLwLN
bocsánat, hogy elkezdek itt szakmázgatni 😀, csak hogy tisztába tegyük: a nickel az 5. számú DB, tehát a 3. számú CB. szóval ha valaki bickelt játszik, az tulajdonképpen CB-t játszik. (szigorúan véve nagyrészt Woodson nickelt játszott, hiszen ő volt az első olyan CB, aki nem a vonal mellett állt fel)
LB-ként nickelBEN játszottSzobi22
így van, valamint ebből a sackből is látszik, hogy ő bizony volt fent a pályán OLB-ként is 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azt nem írtam, hogy CB lenne :p Tiszta sor, hogy LB-t játszott, illetve nickelt is, amikor csak 2 DL volt fent és már CM volt a kezdő Zombo/Walden párjaként tavaly.
Leginkább az a sack maradt meg élesen, amikor mint valami gátfutó átugrotta a védőt és elkapta Cutlert.
http://www.youtube.com/watch?v=DZNF_dj6tLwLN
bocsánat, hogy elkezdek itt szakmázgatni 😀, csak hogy tisztába tegyük: a nickel az 5. számú DB, tehát a 3. számú CB. szóval ha valaki bickelt játszik, az tulajdonképpen CB-t játszik. (szigorúan véve nagyrészt Woodson nickelt játszott, hiszen ő volt az első olyan CB, aki nem a vonal mellett állt fel)
LB-ként nickelBEN játszott

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azt nem írtam, hogy CB lenne :p Tiszta sor, hogy LB-t játszott, illetve nickelt is, amikor csak 2 DL volt fent és már CM volt a kezdő Zombo/Walden párjaként tavaly.
Leginkább az a sack maradt meg élesen, amikor mint valami gátfutó átugrotta a védőt és elkapta Cutlert.
http://www.youtube.com/watch?v=DZNF_dj6tLwLN
Ez a videó a Queen zenével jobban tetszett! 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Más
Chillarról tud valaki valamit? Bírtam a sérüléséig, és ha Woodson muszájból CB-t kell játszon, nickelnek igen jó volt.LN
Semmit nem tudok róla, pedig én is bírtam.
De google --> wiki -->
In August 2011, officials from the Elite Football League of India announced that Chillar would be among the primary investors and advisers for the league. Other prominent American backers include former Chicago Bears head coach Mike Ditka, former Philadelphia Eagles quarterback Ron Jaworski, and former Dallas Cowboys wide receiver Michael Irvin. 😀

Hurka nekem úgy rémlik, hogy ILB-t játszott nálunk, főként passz ellen volt pályán.Sanco
Azt nem írtam, hogy CB lenne :p Tiszta sor, hogy LB-t játszott, illetve nickelt is, amikor csak 2 DL volt fent és már CM volt a kezdő Zombo/Walden párjaként tavaly.
Leginkább az a sack maradt meg élesen, amikor mint valami gátfutó átugrotta a védőt és elkapta Cutlert.
http://www.youtube.com/watch?v=DZNF_dj6tLw
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
jogos, dehogy kimagyarázzam magamat, 4-3-ban OLB 😊
bár ahogy olvasom szobi kommentjét, tényleg volt nálunk is OLB-kéntHurka
4-3 OLB, tiszta sor. 😀
Hiába írja szobi, arra én nem emlékszem, de természetesen elhiszem, ha már ketten mondjátok. 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hurka nekem úgy rémlik, hogy ILB-t játszott nálunk, főként passz ellen volt pályán.Sanco
utsó évében OLB-t is, de valóban volt fenn nickelNÉL, de nickelt nem játszott természetesen

LN: nem azért, de ez még csak nem is különlegesebb elégedetlenkedés Finleytől, és mint írták, nem is beszél a WR vs TE-kérdésről. azt meg csak mellékesen jegyzem meg, hogy egyébként nem is lenne olyan ördögtől való, ha egy játékos inkább több pénzt szeretne mint kevesebbet, akárhogy is játszott. de hosszútávú szerződés kéne mindenképpen

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A hiszti valóban erős megfogalmazás volt tőlem. Csak abban a cikkben, amit anno olvastam, az volt a szemet szúró, hogy a TE tag valahol 6 millió környékére esne, a WR meg 9, és Finley tag esetén is WR szerződést akar. Nameg, hogy valami olyasmit mondott, hogy nem örül annak, hogy ennyit a fal mellett kell lennie, a leendő szerződése miatt. Végülis mindegy, nem mi döntünk. Csak reménykedni lehet, hogy valamilyen teljesítményfüggő bónuszos szerződést kap.
Aztán jön pár napra, hogy Ő csak packer akar lenni, meg hosszú távút szeretne. Ha lesz időm keresem tovább.LN
Akkor mindenki hosszútávú szerződést akar! 😀 Legalább így Flynn megkaphatja a taget! 😛

Más
Chillarról tud valaki valamit? Bírtam a sérüléséig, és ha Woodson muszájból CB-t kell játszon, nickelnek igen jó volt.LN
Semmit nem tudok róla, pedig én is bírtam.
De google --> wiki -->
In August 2011, officials from the Elite Football League of India announced that Chillar would be among the primary investors and advisers for the league. Other prominent American backers include former Chicago Bears head coach Mike Ditka, former Philadelphia Eagles quarterback Ron Jaworski, and former Dallas Cowboys wide receiver Michael Irvin. 😀

Hurka nekem úgy rémlik, hogy ILB-t játszott nálunk, főként passz ellen volt pályán.Sanco
jogos, dehogy kimagyarázzam magamat, 4-3-ban OLB 😊
bár ahogy olvasom szobi kommentjét, tényleg volt nálunk is OLB-ként
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A hiszti valóban erős megfogalmazás volt tőlem. Csak abban a cikkben, amit anno olvastam, az volt a szemet szúró, hogy a TE tag valahol 6 millió környékére esne, a WR meg 9, és Finley tag esetén is WR szerződést akar. Nameg, hogy valami olyasmit mondott, hogy nem örül annak, hogy ennyit a fal mellett kell lennie, a leendő szerződése miatt. Végülis mindegy, nem mi döntünk. Csak reménykedni lehet, hogy valamilyen teljesítményfüggő bónuszos szerződést kap.
Aztán jön pár napra, hogy Ő csak packer akar lenni, meg hosszú távút szeretne. Ha lesz időm keresem tovább.LN
Akkor mindenki hosszútávú szerződést akar! 😀 Legalább így Flynn megkaphatja a taget! 😛

Más
Chillarról tud valaki valamit? Bírtam a sérüléséig, és ha Woodson muszájból CB-t kell játszon, nickelnek igen jó volt.LN
Semmit nem tudok róla, pedig én is bírtam.
De google --> wiki -->
In August 2011, officials from the Elite Football League of India announced that Chillar would be among the primary investors and advisers for the league. Other prominent American backers include former Chicago Bears head coach Mike Ditka, former Philadelphia Eagles quarterback Ron Jaworski, and former Dallas Cowboys wide receiver Michael Irvin. 😀

Hurka nekem úgy rémlik, hogy ILB-t játszott nálunk, főként passz ellen volt pályán.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Chillarról tud valaki valamit? Bírtam a sérüléséig, és ha Woodson muszájból CB-t kell játszon, nickelnek igen jó volt.LN
Már a szezon előtt cutoltuk, azóta pedig free agent
amúgy pedig sztem összekevered valakivel, mert Chillar OLB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Speciel ez most SI.com, febr. 3-i írás.

Finley wants WR contract from Packers

Jermichael Finley is a free agent this off-season and there hasn't been any movement on a new contract. "Hey, it's the NFL," Finley said. "With business right now, I don't even know what's going on. ...You just have to play that (waiting) game. It's the Green Bay way. "I don't know anything. I'll just hope for the best." If Finley does receive the franchise tag from the Packers, it's expected that he will seek to be classified as a wide receiver. An arbitrator would make that final call. The franchise tag number for wideouts will likely be around $9 million.

Milwaukee Journal-SentinelLN
Köszönöm! 😊
De remélem ennél azért van "jobb" is, mert ez egyfelől nem hiszti, másfelől ezt a WR szerződést az író teszi hozzá, mint várható dolog. Harmadrészt a vége elég zavaros nekem, hogy ha nem kap taget (talán TE taget ?), akkor várja el hogy WR szerződést kapjon, aminek a jogosságát majd eldönti egy bíró, ez esetben viszont kit érdekel a WR tag összege? Vagy szerinte, ha megpróbálnak hosszútávú szerződést kötni vele, akkor annak a vége WR tag lesz?Sanco
A hiszti valóban erős megfogalmazás volt tőlem. Csak abban a cikkben, amit anno olvastam, az volt a szemet szúró, hogy a TE tag valahol 6 millió környékére esne, a WR meg 9, és Finley tag esetén is WR szerződést akar. Nameg, hogy valami olyasmit mondott, hogy nem örül annak, hogy ennyit a fal mellett kell lennie, a leendő szerződése miatt. Végülis mindegy, nem mi döntünk. Csak reménykedni lehet, hogy valamilyen teljesítményfüggő bónuszos szerződést kap.
Aztán jön pár napra, hogy Ő csak packer akar lenni, meg hosszú távút szeretne. Ha lesz időm keresem tovább.


Más
Chillarról tud valaki valamit? Bírtam a sérüléséig, és ha Woodson muszájból CB-t kell játszon, nickelnek igen jó volt.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Speciel ez most SI.com, febr. 3-i írás.

Finley wants WR contract from Packers

Jermichael Finley is a free agent this off-season and there hasn't been any movement on a new contract. "Hey, it's the NFL," Finley said. "With business right now, I don't even know what's going on. ...You just have to play that (waiting) game. It's the Green Bay way. "I don't know anything. I'll just hope for the best." If Finley does receive the franchise tag from the Packers, it's expected that he will seek to be classified as a wide receiver. An arbitrator would make that final call. The franchise tag number for wideouts will likely be around $9 million.

Milwaukee Journal-SentinelLN
Köszönöm! 😊
De remélem ennél azért van "jobb" is, mert ez egyfelől nem hiszti, másfelől ezt a WR szerződést az író teszi hozzá, mint várható dolog. Harmadrészt a vége elég zavaros nekem, hogy ha nem kap taget (talán TE taget ?), akkor várja el hogy WR szerződést kapjon, aminek a jogosságát majd eldönti egy bíró, ez esetben viszont kit érdekel a WR tag összege? Vagy szerinte, ha megpróbálnak hosszútávú szerződést kötni vele, akkor annak a vége WR tag lesz?
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Egyetértek LN-nel abban, hogy a legfőbb kérdés Wells szerződtetése (és a drafton - ha úgy alakul - egy potenciális utód behúzása).
Finley, ha mentálisan tud fejlődni, tényleg nagy playa lehet, a tudása, adottsága megvan hozzá. Mondjuk a Bears elleni 3 td-s teljesítményt lehetne állandósítani.
Viszont ahogy olvasgatom a fórumokat, a fanok jó nagy része támogatja a hosszabb távú, és mint ahogy korábban is leírta valaki itt előttem, egy nagy részben teljesítményfüggő szerződés megkötését. A másik nagy csoport a taget, vagy a draft keretében pickekre tradelését szeretné. Érdekes lenne, annyi biztos. Szerencse, hogy nem a fanok igazgatják a dolgokat. 😊
Ja és DE-OLB-CB/S- O falember kelleni fog.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Speciel ez most SI.com, febr. 3-i írás.

Finley wants WR contract from Packers

Jermichael Finley is a free agent this off-season and there hasn't been any movement on a new contract. "Hey, it's the NFL," Finley said. "With business right now, I don't even know what's going on. ...You just have to play that (waiting) game. It's the Green Bay way. "I don't know anything. I'll just hope for the best." If Finley does receive the franchise tag from the Packers, it's expected that he will seek to be classified as a wide receiver. An arbitrator would make that final call. The franchise tag number for wideouts will likely be around $9 million.

Milwaukee Journal-Sentinel
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ami még rélmik, hogy utána jött 1-2 héttel, hogy mennyire packer akar maradni.
Meg valamikor akkor a mutogatásának magyarázata is (YOTTO).

Lehet, hogy akkoriban beszéltek a fejével.

A 13 dropot meg én vitatnám, az utolsó 3 meccsen volt vagy 5, előtte 15 meccsen akkor csak 7-8? Meglepne.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley milyen kis kegyvesztett lett 😊 arany kezei vannak a srácnak, de én azt láttam rajta, hogy nem koncentrált eléggé a meccseken. ezt inkább McCarthyék dolga lenne helyretenni, mert tehetsége alapján top TE ez tény, de valóban vannak olyan dropjai, amiket nem hiszünk el. érdemes megtartani, meg szerintem ég benne bőven a bizonyítási vágy (ugye ő hamar kidőlt SB szezonban), de nagyon helyre kell tenni agyilag.

Impending free agent Jermichael Finley's league-worst 2011 tight end drop rate was uncharacteristic of him compared to previous seasons.
Finley dropped 13 of his 103 targets (12.62 percent) in 2011. He didn't have a single drop on 25 targets in 2010, and coming into last season had dropped just seven of his previous 117 career targets (6 percent). The explanation for Finley's sudden drop problem is unknown, but he's certainly got good hands. The Packers are likely to retain Finley with the franchise tag for 2012.

talán ennek tükrében nem rinyál olyan látványosan a brutális fizuért... esetleg olyan bónuszt kéne vele kötni, ami tényleg arra szorítaná, hogy redukálja a droppokat (lehet ilyet? mondjuk hogy ha 5% vagy az alatti a drop rate akkor kap +1 millát).brk
Azért mégis kivert egy olyan hisztit, hogy Ő WR és nem TE, ennek megfelelő pénzt akar. Tény, hogy zseniális lehetne, ha koncentrálna. De idén egész évben nem tette szerintem, pont a fontosabb labdák nem mentek, többnyire 3rd down.
Nem tudom Jones-al mit csinált MM, de idény olyan dropjai nem voltak mint tavaly (kezében a labda, majd drop). Tegye ezt Finley-vel is...

Akkor is maradok annál, a legfontosabb FA az Wells. Ő mindenképpen kell. Bár kérdés, neki mennyit kell/lehet adni. Érzésem szerint benne van a liga első felében, minimum.LN
Erről tudnál linkelni valamit? Mert én ilyet nem olvastam, igaz mostanában annyira nem mélyedtem bele a pacskeros oldalakba, szóval tényleg megköszönném. 😉
Viszont a WR<->TE kérdéstől függetlenül meglep, hogy van(nak) aki(k) nyugodt szívvel elengednék Finleyt. Volt rengeteg droppja (szerintem több is, mint a "hivatalos" statisztikában), ezek közül valóban sok kulcsszituációban 3rd downnál és az EZ-ban, de láthattuk tavaly, hogy mit tud. A fejében rendet kell rakni oszt jónapot! Azt se felejtsük el, hogy ő még csak most huszonnégy... 😀Sanco
Majd megkeresem.
A lényeg az volt, hogy WR taget akar, mert az 2.5 milkával több lenne, mint TE. Illetve WR-hez hasonló bérezést. Pont arra hivatkozva, hogy mennyit játszik WR pozícióban a vonal mellett. Az is említve volt, amit Szobi is mond, hogy emiatt játszatja a fal mellett MM.

Nem lesz egyszerű megtalálni, fel vagyok iratkozva pár hírlevélre, meg a szokásos köröket lefutottam a híroldalakra mindig, majd minden nap 😀