NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner

Keresd a hibát a képen:
gamerkr
Hiányzik egy d betű.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

Keresd a hibát a képen:

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha igazak a hírek, Capers nem lesz Raiders HC, kezdhet jobb védelmet faragni.
Tán a JSonline-on olvastam valamit, hogy Woodson S lenneLN
Ésszerű lenne. Első- második körben jöhet OLB/CB/DL. Ahogy nézem twitteren, ebbe az irányba keresgél a csapat leginkább, szerencsére.MaG1Xx
Egyszerű a képlet, idén nem szabad BPA-t húzni, mint ezt tette TT eddig. Azok többnyire O-ba valók voltak.
A packers.com-on Vick 2 DL-t emelt ki a senior bowl 1. napjáról.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha igazak a hírek, Capers nem lesz Raiders HC, kezdhet jobb védelmet faragni.
Tán a JSonline-on olvastam valamit, hogy Woodson S lenneLN
Ésszerű lenne. Első- második körben jöhet OLB/CB/DL. Ahogy nézem twitteren, ebbe az irányba keresgél a csapat leginkább, szerencsére.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha igazak a hírek, Capers nem lesz Raiders HC, kezdhet jobb védelmet faragni.
Tán a JSonline-on olvastam valamit, hogy Woodson S lenne
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Derick Martin szíve azért még a helyén van 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Wayne Larrivee elődje, a legendás 'Packers' voice', Jim Irwin elhunyt. http://www.620wtmj.com/podcasts/news/newstogo/137927553.html
R.I.P.Gergőbácsi
Nyugodjék békében!

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Wayne Larrivee elődje, a legendás 'Packers' voice', Jim Irwin elhunyt. http://www.620wtmj.com/podcasts/news/newstogo/137927553.html
R.I.P.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Capers már kétszer is befürdött mint HC, nem is fiatal már, szerintem tuti marad, van még itt kihívás azért bőven...JayB
ezen most elmosolyodtam, pedig sajnos nagyon igaz.brk
lásd Wade Philips. Elkaristolgatott a Cowboys-al, majd kitették, elment Houstonba és összerakott egy ütőképes védelmet, de megint HC akar lenni. Kérdem én minek? HC-ként nem fog gyűrűt nyerni, maradjon ott, lehet pár év és esélyesek lesznek. Pár jó draft, némi Colts gyengélkedés (értsd újraépítés) és simán van 1-2 Div győzelem.

Capers ugyanez. Ráadásul az állomány ehhez a védelemhez lett összeszedve. Coverben Williams, Shields milyen, tudja valaki? És Woodson? A WR-ek többsége simán lefutja már. Amikor coverben volt, minden második-harmadik play zászló. Amit játszik a rendszerben, azt nagyon tudja, de egy-az-egyben már nem merném odatenni személy szerint.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Capers már kétszer is befürdött mint HC, nem is fiatal már, szerintem tuti marad, van még itt kihívás azért bőven...JayB
ezen most elmosolyodtam, pedig sajnos nagyon igaz
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Capers már kétszer is befürdött mint HC, nem is fiatal már, szerintem tuti marad, van még itt kihívás azért bőven...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
"Newhouse is a good backup. He's not a pro bowler, but he can play."
Driver is probably gone. They've got Gurley on the PS, and he deserves a shot. They'll probably also draft a guy at the position. Remember that Borel dude is also on the PS. But Gurley is the one with Plaxico-esque size and who routinely blocked punts in practice. Driver ends up in Chicago.
Scott Wells is probably back, but he's 30, so they're going to be replacing him soon. Ted Thompson drafts a C this year in rounds 2-4.
TT also drafts a developmental QB in the late rounds.
Agreed: DL AND OLB are are positions of biggest "need." I'd also like to see them nab another CB. Then again, maybe a light goes on with Davon House in the offseason. Defense gets priority in this draft.
Cliffy's gone, Finley stays. Collins returns, if he's willing to sign a waiver.
Grant ends up in Detroit for a year or two."

Remélem, csak sokat ivott. 😊Gergőbácsi
a kiemelteken kívül csak egyetérteni tudok veleSzobi22
Szintén. Hozzátéve, hogy Woodson tudása a régi, viszont coverben szerintem már verhető a sebessége miatt.
Ezért lehet belőle S, ha Collins nem térhet vissza. Valamint Capers rendszerében ezért lubickol (nem kell annyira a sebessége, olvasnia kell a játékot). Ellenben, ha Capers elmegy HC-nek (mondjuk Raiders...) akkor változni volt a D, még akkor is, ha marad a 3-4. Akkor erősebb DL és OLB sor kell, hogy palástolja a sec. hiányosságait.LN
Ha már ez az eshetőség is fennáll, akkor kit láttok lehetséges DC-ként? Kívülről egy 3-4-es vagy belső előléptetés?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Newhouse is a good backup. He's not a pro bowler, but he can play."
Driver is probably gone. They've got Gurley on the PS, and he deserves a shot. They'll probably also draft a guy at the position. Remember that Borel dude is also on the PS. But Gurley is the one with Plaxico-esque size and who routinely blocked punts in practice. Driver ends up in Chicago.
Scott Wells is probably back, but he's 30, so they're going to be replacing him soon. Ted Thompson drafts a C this year in rounds 2-4.
TT also drafts a developmental QB in the late rounds.
Agreed: DL AND OLB are are positions of biggest "need." I'd also like to see them nab another CB. Then again, maybe a light goes on with Davon House in the offseason. Defense gets priority in this draft.
Cliffy's gone, Finley stays. Collins returns, if he's willing to sign a waiver.
Grant ends up in Detroit for a year or two."

Remélem, csak sokat ivott. 😊Gergőbácsi
a kiemelteken kívül csak egyetérteni tudok veleSzobi22
Szintén. Hozzátéve, hogy Woodson tudása a régi, viszont coverben szerintem már verhető a sebessége miatt.
Ezért lehet belőle S, ha Collins nem térhet vissza. Valamint Capers rendszerében ezért lubickol (nem kell annyira a sebessége, olvasnia kell a játékot). Ellenben, ha Capers elmegy HC-nek (mondjuk Raiders...) akkor változni volt a D, még akkor is, ha marad a 3-4. Akkor erősebb DL és OLB sor kell, hogy palástolja a sec. hiányosságait.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
"Newhouse is a good backup. He's not a pro bowler, but he can play."
Driver is probably gone. They've got Gurley on the PS, and he deserves a shot. They'll probably also draft a guy at the position. Remember that Borel dude is also on the PS. But Gurley is the one with Plaxico-esque size and who routinely blocked punts in practice. Driver ends up in Chicago.
Scott Wells is probably back, but he's 30, so they're going to be replacing him soon. Ted Thompson drafts a C this year in rounds 2-4.
TT also drafts a developmental QB in the late rounds.
Agreed: DL AND OLB are are positions of biggest "need." I'd also like to see them nab another CB. Then again, maybe a light goes on with Davon House in the offseason. Defense gets priority in this draft.
Cliffy's gone, Finley stays. Collins returns, if he's willing to sign a waiver.
Grant ends up in Detroit for a year or two."

Remélem, csak sokat ivott. 😊Gergőbácsi
a kiemelteken kívül csak egyetérteni tudok vele

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Na hát 1 hétig no internet de azért sikerült értesülnöm az eseményekről. Éreztem hogy bukó lesz, nyertem is vele francia tippmixen 😊 Nem vagyok csalódott, óriási év volt. Többen is írogattátok hogy Woodson nem marad. Miért? Teljesítménye még mindig elit, nincs mögötte senki és nemhiszem hogy szeretne még máshol játszani.JayB
Woodson maradni fog, vagy a szokásos szerepkörében, vagy esetleg safetyként (ami ki tudja milyen lenne...)

külföldi szurkolói vélemény:

"Newhouse is a good backup. He's not a pro bowler, but he can play."
Driver is probably gone. They've got Gurley on the PS, and he deserves a shot. They'll probably also draft a guy at the position. Remember that Borel dude is also on the PS. But Gurley is the one with Plaxico-esque size and who routinely blocked punts in practice. Driver ends up in Chicago.
Scott Wells is probably back, but he's 30, so they're going to be replacing him soon. Ted Thompson drafts a C this year in rounds 2-4.
TT also drafts a developmental QB in the late rounds.
Agreed: DL AND OLB are are positions of biggest "need." I'd also like to see them nab another CB. Then again, maybe a light goes on with Davon House in the offseason. Defense gets priority in this draft.
Cliffy's gone, Finley stays. Collins returns, if he's willing to sign a waiver.
Grant ends up in Detroit for a year or two."

Remélem, csak sokat ivott. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Na hát 1 hétig no internet de azért sikerült értesülnöm az eseményekről. Éreztem hogy bukó lesz, nyertem is vele francia tippmixen 😊 Nem vagyok csalódott, óriási év volt. Többen is írogattátok hogy Woodson nem marad. Miért? Teljesítménye még mindig elit, nincs mögötte senki és nemhiszem hogy szeretne még máshol játszani.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
srácok! mit érdemes tudni philbinről? mire lehet számítani?Ventura
nem hinném, hogy többet mond el akárminél az, hogy milen a PAckers jelenlegi offense. a playeket nem ő hívta, de a meccsekre ő készült fel, ő dolgozott a csapattal. nagyon jó húzás szerintem, főleg nagyon sok sikert kívánok neki. megérdemelte

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
srácok! mit érdemes tudni philbinről? mire lehet számítani?

empty taxi jóvoltából kaptam információt mccoyról, de szeretnék philbinről egy ilyen rövidke bemutatót: "McCoy idény közben gyönyörűen optimalizálta a playbookot Ortonról Tebowra, erre nem képes minden OC, összehozott egy ligaelső futójátékot emellé. Nekem alapvetően szimpatikusabb dolog az mikor a meglévő állományra optimalizálnak egy rendszert, mintsem h vki hozza a kiválóan működő rendszerét és ezért felforgatja a keretet, hogy meglegyen a szükséges állomány."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Flynn?Hall Of Green
Miami


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Philbin az új Miami HC.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
The Packers have signed QB Nick Hill, an Arena League star who threw 97 TD passes in 16 games last season.

Flynn?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
az egész találkozóra pedig: TE ATYAÚRISTEN! 😀 Giants topikban olvastam, ez nem a legjobb előjel a továbbiakra nézve 😊 2007-ben a 16-0-ás Pats is pont 38-35-re verte az alapszakaszban a Giantset, és hát tudjuk, hogy mi lett a vége 😊Hurka
így utólag visszaolvasva elég durva, ezt a decemberi meccs után írtam..
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packers want long-term deal with TE Finley

MaG1Xx
Gondolom látnak még benne fejlődési lehetőséget.Gergőbácsi
Remélem sikerül megkötni Finleyvel egy hosszútávú szerződést, így lehetőség nyílik arra, hogy Flynn "kapja" a tag-et. Nagyon nem szeretném, ha "ingyen" kerülne más csapathoz. Persze én is nagyon fogok neki szurkolni, (szinte) akárhova is kerül, de azért ne legyünk már ennyire önzetlenek. Big Fin pedig ugyan sokat droppolt (főleg a szezon 2.felében), de még mindig csak 24 éves, iszonyatos potenciállal. A hosszútávú szerződés megkötését valószínűsítheti, hogy relatív alacsony összeg jár a TE franchise taggel, valamint az, hogy a kieséssel sikerült "szereznünk" közel egy hónapot, ami alatt bőven meg lehet egyezni még a tagek kiosztása előtt.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Elég nagy fejlődésre lenne szükség... :/

Közben szerződést kapott 8 FA a practice squadból:
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-sign-eight-free-agents/5fd78d38-0cf7-4ce3-a830-b78d1bcb39d4MaG1Xx
Vagy kap enyves kesztyűt..
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Elég nagy fejlődésre lenne szükség... :/

Közben szerződést kapott 8 FA a practice squadból:
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-sign-eight-free-agents/5fd78d38-0cf7-4ce3-a830-b78d1bcb39d4

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi