NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Sajnos igazából várható volt a kiesés. Ahogy írtam az eredménykövetőben is: ilyen védelemmel csoda volt a 15-1. Valahogy az Offense (szinte) mindig képes volt valami elképesztő teljesítményt letenni, amivel képesek voltak kompenzálni a D töketlenkedéseit. Ma nem. Pedig lett volna esély rá, de a droppok, fumblik és a Hail Mary 😂 elvette minden esélyünket. A legbosszantóbb a kiesésben, hogy nem kellett az ellenfélnek, valami hatalmasat játszania, hanem simán megvertük magunkat.
Finley mai 3(vagy több?) és idénybeli (10+) dropja után és Flynn 17.heti teljesítménye után nagyon kíváncsian várom, hogy kire teszik TT-ék a taget. Finley idei teljesítménye alapján nem érdemli meg, főleg, ha ez azzal jár, hogy ingyen (comp.pick) szélnek eresztjük Flynnt.
Mindenesetre, szomorkodni nem kell, - ahogy Szobi is írja - főleg a tavalyi SB miatt, ez a társaság szerzett annyi örömet, hogy azzal egy jó ideig el legyünk.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos minden bejött amitől korábban tartottam: alapszakasz végi "pihenő", droppok, D# folytatta kritikán aluli formáját és sajnos az O is teljesen csődöt mondott. Mégis, nem a loss fáj a legjobban hanem az, hogy semmiféle tüzet, akarást nem láttam a csapaton, gyak. már az első playnél sem. Nem tudom a hét eseményei mennyire voltak hatással a fiúkra de ilyen rosszul még nem láttam játszani a csapatot.

Ettől függetlenül teljesen egyetértek Szobival, fantasztikus menetelés volt ez a tavalyi alapszakasz végétől kezdve de minden véget ér egyszer. Jövőre majd újult erővel térünk vissza.

GO PACK GO

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a defense-re egy rossz szavunk nem lehet szerintem (persze a hail mary beszopása azért elkerülhető lett volna..). Ugyanazt hozták amit az alapszakaszban, és amit már ezerszer átrágtunk. A Giants védelme azt csinálta amit a mi védőinknek kellett volna: labdákatszereztek és pontokat szereztek.

Az offense nem kapta el a ritmust, jöttek a dropok, mindegyik playben hibázott valaki (elég nagyot ráadásul)

Azért ne menjünk a Dunának, fantasztikus szezont produkáltak a srácok, főleg az offense, egy ilyen sok nagy játékot (yardot) engedő védelemmel az oldalán. Áron valóban nem élete meccsét játszotta, sok rossz döntést hozott, de az elkapói nem húzták ki a szarból, ahogy az alapszakaszban megtették azt, nem egyszer.

egy kis off: A héten sikerült egy 51 pontos szigorlatot írnom, szinte éreztem , hogy ennek ez lesz az "ára",..
/off

ui.: szívrohamot már nem fogunk kapni a vasárnap esténként, persze csak szeptemberig 😊

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nem mintha kizárólag az ő hibája lett volna, de a mai teljesítménye után én is azt gondolom, hogy Finley mehet amerre akar.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
igen, tényleg sok szép emlék kötődik ehhez a szezonhoz, igazából a KC és mostani meccset leszámítva mindig bearanyozta a GB a meccsnapokat. ez pedig fél éven keresztül mindenképp megsüvegelendő. az, hogy az egész meccs így alakult megemészthetőbbé teszi a vereséget, nem érdemeltünk volna továbbjutást. tanulság, hogy a D tényleg alkalmatlan arra, hogy egy komolyabb csapat ellen PO-ban fellépjen, tavalyi csapathoz képest ez a fő különbség. Offenssel nincs probléma szvsz, ma semmi nem jött össze, nem lesz mindig 10 droppunk, bár elég idegesítő ez így...
na akkor 1/28, lesz időnk kitárgyalni ezt a témát még, szép volt ez a szezon, következő meg remélhetőleg még szebb lesz 😊
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
Ennyi volt. Áron azért még 1-2 gyűrűt fog nyerni, abban biztos vagyok. Ja és nem rajta ment el a meccs (finley cut).
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, hát gyorsan pár gondolat.
Először is ma az derült ki, hogy Aaron is ember. Sajnos vannak neki is rossz napjai, ez pont ilyen volt. Fejben nagyon nem voltunk ott, nem tudom, ez mennyire az utóbbi hetek nehézségeinek köszönhető.
DE. Kiesni ugyan szar, de arra kell gondolnunk, hogy az utóbbi több mint egy évben ez a csapat sokkal többet adott nekünk, mint amit egy szurkoló kívánhat. Én személy szerint hálás vagyok nekik ezért. És van még hova fejlődni, így jövőre kisebb nyomással állhatunk neki a dolgoknak.
Részemről csak annyi, hogy Köszönöm, srácok, és nektek is fórumtársak, jó kis egy évünk volt, ezt el kell ismerni. 😊
és igen, amiért nagyon sajnálom: Driver miatt, imádom az öreget. de azért nem vonul vissza gyűrű nélkül

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
És akkor ennyi volt 😕 😕
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Megérdemeljük? Nagyon nem
Meg fogjuk nyerni? IGEN!
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
én már fosok srácok. remélem hajnal 2 körül örömmámorban írkálunk ide.brk
én most kezdtem el rápörögni..GO PACK GO!

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én már fosok srácok. remélem hajnal 2 körül örömmámorban írkálunk ide
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Inactives:

Green Bay Packers
6 QB Graham Harrell
31 CB Davon House
49 LB Robert Francois
72 T Herb Taylor
84 TE D.J. Williams
95 NT Howard Green
97 LB Vic So’oto

Starting lineup changes: On defense, #98 C.J. Wilson will start at right defensive end for #95 Howard Green. #59 Brad Jones will start at right outside linebacker for #93 Erik Walden.

New York Giants
13 WR Ramses Barden
33 RB Da’Rel Scott
58 LB Mark Herzlich
63 C Jim Cordle
69 DE Justin Trattou
73 DT Jimmy Kennedy
79 T James Brewer

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Én a D-től várok ma jó meccset, nem feltétlen kevés engedett yardot, de 3-4 turnovert el tudnánk viselni 😛 Valamit az O-line...talán a legfontosabb. Clifton kezd?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ha lenne futójáték, az lenne az igazi meglepetés...kobalu91
komolyan nem értem, mi ez a pesszimizmus a futójátékkal. amikor kellett tudtunk futni, lsd Vikings meccs vége. a két RB-nk 4,2 és 4,3-es átlaggal fut, ami nem mondható rossznak. egyszerűen nem használtuk, ami nem egyenlő azzal, hogy nem működik. ha szükség lesz rá, fog az működniSzobi22
A 4,2-4,3 nagy része sajnos garbage time. Főleg pont a Giants elleni meccsre alapozva mondtam ezt, ahol Grant asszem 2 körüli átlagot futott.kobalu91
ha jól emlékszem Rodgersnek volt a legtöbb futott yardja tőlünk azon a meccsen 😀
nem nagyon tudok másra gondolni, csak a meccsre 😊
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
ha lenne futójáték, az lenne az igazi meglepetés...kobalu91
komolyan nem értem, mi ez a pesszimizmus a futójátékkal. amikor kellett tudtunk futni, lsd Vikings meccs vége. a két RB-nk 4,2 és 4,3-es átlaggal fut, ami nem mondható rossznak. egyszerűen nem használtuk, ami nem egyenlő azzal, hogy nem működik. ha szükség lesz rá, fog az működniSzobi22
A 4,2-4,3 nagy része sajnos garbage time. Főleg pont a Giants elleni meccsre alapozva mondtam ezt, ahol Grant asszem 2 körüli átlagot futott. Azért persze bizakodom, tavaly is a PO-ra indult be a dolog 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha lenne futójáték, az lenne az igazi meglepetés...kobalu91
komolyan nem értem, mi ez a pesszimizmus a futójátékkal. amikor kellett tudtunk futni, lsd Vikings meccs vége. a két RB-nk 4,2 és 4,3-es átlaggal fut, ami nem mondható rossznak. egyszerűen nem használtuk, ami nem egyenlő azzal, hogy nem működik. ha szükség lesz rá, fog az működni

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hát nem tudom mit várjak a meccstől, para rendesen, abban bízom, hogy a Giants D és Eli nem játszik annyira jól, mint múlt héten. ha ihletett formában lesznek 4 negyeden keresztül, akkor sajna ez az uccsó meccsünk idén a Lambeaun, mindenesetre bízom abban, hogy az Offense sziporkázik, mint anno NY-ban és mondjuk a D csinál pár nagy játékot. ebben az esetben nyerünk szerintem

nem fognak sokat ülni ezeken a padokon a szurkolók 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Eddig a meccsek alapján mindig meglepetés volt (Steelers D, vagy Broncos Off, New England D, 49ers Offense)...ez alapján ma a mi Defensünk fog nagyot játszani 😉MarioAna
vagy Rodgers és az O csődöt mond 😛Stez
ha lenne futójáték, az lenne az igazi meglepetés...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig a meccsek alapján mindig meglepetés volt (Steelers D, vagy Broncos Off, New England D, 49ers Offense)...ez alapján ma a mi Defensünk fog nagyot játszani 😉MarioAna
vagy Rodgers és az O csődöt mond 😛

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Eddig a meccsek alapján mindig meglepetés volt (Steelers D, vagy Broncos Off, New England D, 49ers Offense)...ez alapján ma a mi Defensünk fog nagyot játszani 😉

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hmm, egész nyugodt a topik. Én már azért kezdek ideges lenni, de messze van még a kickoff FFUUU.MaG1Xx
Én személy szerint teljesen nyugodt vagyok, bár a tavalyi Falcons meccs óta nem voltam ilyen bizonytalan a győzelmet illetően.Kampman
ez jó előjel 😊

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Hmm, egész nyugodt a topik. Én már azért kezdek ideges lenni, de messze van még a kickoff FFUUU.MaG1Xx
Én személy szerint teljesen nyugodt vagyok, bár a tavalyi Falcons meccs óta nem voltam ilyen bizonytalan a győzelmet illetően.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
azt ugye tudja mindenki, hogy ez lesz a csapat első hazai PO meccse a Rodgers érában? 😊
therefore brutál hangulat lesz szvsz.brk
és valóban 😊

tegnap én is a SF-nak drukkoltam, hatalmas meccs volt, a sokak által várt Saints-Packers konferencia döntőben a NO már biztosan nem lesz ott, sztem ez is tehermentesíti kicsit a csapatot. Kicsit tovább menve én egyébként örülök,h mút héten a Giants lemosta a Falconst a pályáról, így azért ők is megmutatták mire képesek, és így szóba sem jöhet, hogy nálunk akárki is lebecsülje őket. A motiváció így újra tetőfokon kell hogy legyen. úgy gondolom, h az egyhetes szünet is jól jöhetett, reméljük kicsit össze sikerült szedni ezt a védelmet. Nem lesz sétagalopp, de ha nem csinálnunk olyan hülye turnovereket mint éjjel a Saints, akkor nem lehet gond. A front 7n sok fog múlni. Kell a passrush és a mistackle-ket könyörgöm kerüljük el, mert nincs annál idegesítőbb jelenet a fociban (kivéve egy annulált kulcsjátékot holding miatt😊 ) és védjük meg Rodgerst.

Ja hát és persze nyerünk.
Welcome to Packers Country 😊

(szívgyógyszer már bekészítve)bebop
Na azért nagyon bízom benne, hogy nem a 49ers-re koncentrálnak, mert akkor nagyon megfázhatunk.
A lényeg, hogy úgy jöjjenek k a pályára: bizonyítaniuk kell, hazai közönség előtt. Az offense-nek is, hogy ők a legjobbak, a D-nek is, hogy hiába a sok kérdőjel, jók ők is. Egyetértek, a motivációval nem lesz gond.
Egy aggodalmam van: hogy nem aggódom a meccs előtt... mert általában ha az átlagnál jobban aggódom, akkor jól szoktunk játszani. De félre a babonával, menjen ki a csapat. tegye a dolgát, domináljon és bizonyítson!
Mi pedig bízzunk! GPG!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
én még dobok egy szunyát is előtte, már ha tudok. de lehet elkezdem nézni az AFC meccset, Flaccot elég nézni 5 percig és már durmol is az ember..😊

GB
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hmm, egész nyugodt a topik. Én már azért kezdek ideges lenni, de messze van még a kickoff FFUUU.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi