NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy épp a példáid a bizonyíték arra, hogy ha egy GM, HC lát fantáziát egy játékosban (és állítólag Flynnben többen is látnak), akkor semmi se drága érte.
Viszont, hogy Flynn 14-15 millkával nálunk maradjon, azt kizártnak tartom.Sanco
Abban látom a különbséget, hogy ezek a példák most már inkább óvatosságra intik a FO-okat.
Épp ez az, tag esetén ez már nem kizárt, hanem egy lehetőség. Számotokra a legrosszabb forgatókönyv, de létező.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Srácok!
Nagy szomorúság köszöntött be a Lambeau Fieldre és hívei körébe. Többen a szezon kezdetén leírtuk, hogy minimális az esélye az ismétlésnek, be is jött, kicsi híján.
Az ember nézi, nézi, de nem érti, hogy hogyan foghatott ki ennyire rossz napot a csapat túlnyomó része. Sajnos kiestünk, de hiszek abban, hogy ez a jövőre nézve fejlődés alapja lesz. Köszönet a csapatnak, a stábnak a csodálatos szezonért! A Giantsnek óriási gratuláció, abszolút megérdemelték.

Jövőre remény szerint ismét harcban leszünk, s ki tudja, talán sikerül is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Találtam 1 cikket érdemes elolvasni! Igaz nem mostani de a történet a lényeg!

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5395/donald_driver_egy_masik_szemlelet.

Üdv.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Biztos, hogy Flynn nem marad. Ha rátesszük a tag-et, akkor elvileg maradna, hacsak nem lenne olyan csapat(állítólag több is van), amely hajlandó érte a megfelelő ellenértéket megadni. Aztán, ha odakerül, akkor nekik nyilván az első dolguk lesz kötni vele egy normális, hosszútávú szerződést. (majdnem úgy, ahogy a Kansas tette Cassellel).
De ez csak egy opció, ahogy az is, hogy simán, minden ellenérték nélkül elengedjük (sajnos ez a valószínűbb) és bízunk benne, hogy tol egy brutál évet valahol, mert így legalább kaphatunk egy 3.kör végi comp.picket, különben meg egy 4.kör végit.Sanco
Ez komoly kockázat, mert aki így viszi, az kénytelen franchise QB szerződéssel megkínálni. Need ide, need oda, Flynn csak két meccsen kezdett összesen, ráadásul Cassel példája és mutatott teljesítménye sem növeli a GM-ek kedvét egy ilyen drága zsákbamacska megvételére. (Kolb-ról nem is beszélve.)
Szvsz nem olyan nagy ötlet ráverni a tag-et, mert könnyen lehet egy 14-15 millás backup QB-tok.tomi-tomi
Akárki is fogja elvinni ingyen, vagy nem ingyen, mindenképp franchise szerződéssel fogja megkínálni. 😛 Hogy ér-e annyit, azt majd idővel kiderül. Amúgy épp a példáid a bizonyíték arra, hogy ha egy GM, HC lát fantáziát egy játékosban (és állítólag Flynnben többen is látnak), akkor semmi se drága érte. Az Arizona FO-n és az Oakland FO-n kívül az egész liga elképedve fogadta Kolb és Palmer trade-jét és (jogosan) piszok nagy lehúzásként értékelte, de a vevők mégis úgy gondolták, hogy megéri nekik. Úgyanígy nyilván van olyan csapat, aki nem sajnál néhány picket beáldozni Flynnért, ha benne látja a franchise QB-t. De mint említettem is, valószínűbb, hogy ingyen elengedjük és Finley kapja (nem feltétlen "megérdemelten") a taget. Viszont, hogy Flynn 14-15 millkával nálunk maradjon, azt kizártnak tartom.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért ilyet látni elég furcsa:



egyszer kétszer azért kapott csomagokat Áron, nem baj lesz ideje pihenni. 😊
Nem fogunk unatkozni az offseason alatt. Reméljük a szakértők "kifelejtenek" a szezon eleji tippelgetésből, és surranó pályán meg lehetne közelíteni a PO-t (úgy tűnik nekünk ez az ösvény...), ahogy ez most a Giants-et is hajtja!

A védelemről: jövőre tuti nem lesz a 32. passz ellen (húú ez nagy jóslat 😊), de szerintem is lesznek változások, ennyire még nem vártam a draft napját. 😊

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Így egyet aludva a meccsre is nagyon fájdalmas, hogy kiestünk, de jobb volt a Giants tegnap, ezt el kell ismerni, mégha ígyis lett volna esély arra, hogy nyerjünk
Megmondom őszintén ez az idei Giants nekem olyan, mint tavaly mi voltunk, az alapszakaszban küszködtek, de az alapszakasz végére és a rájátszás elejére időzítik a legjobb formájukat, és tarolnak
Ettől a meccstől függetlenül meg kell köszönni a csapatnak az egész éves teljesítményét, mert egészen parádés szezon volt 😊 Szeptembertől pedig újult erővel ismét nekivágunk a szezonnak, és meg is nyerjük a Super Bowlt 😊 Ma még a Buck-Aikman páros sem hozott szerencsét 😊

ha valakit idegesítettem az eredménykövetőben, elnézést kérek, talán betudható a felfokozott idegállapotomnak 😊
GO PACKERS!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szevasztok!

Jómagam fel és alá járkáltam a szünetben a lakásban mert nem hittem a szememnek. Számomra Rogers és Driver nyújtott hatalmasat, Starks pedig a futásaival bebizonyította jobb mint Grant szerény véleményem szerint. Olvasva a hozzászólásaitokat és kicsit lemerevedtem. Driver , Woodson nélkül következő idény? Okés ,hogy Driver papa abbahagyja bár jó lenne ha nem tenné na de Woodson????



Mind azon által én Gratulálok a csapatunknak ,hogy idáig is eljutottunk. Jövőre már csak a D csapatot kéne erősebbé tenni. Go Pack Go Rogers!




u.i: Mivel itt az idényünknek vége szakad és örülni kell annak a focinak is ami még hátra van. Packers rajongóként sok sikert kívánok a SF49 csapatnak. Megérdemelten nyertek az NO ellen. Ott a helyük a Superbowl döntőbe! 😊

Üdv.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A 2012-es QB tag valami 14.5 millió lesz. Az évtized hülyesége lenne Flynn-re ekkora tag-et rakni, amikor van egy Rodgers-etek. A fél csapatot el kellene engedni cserébe. 😀
peterk2005
Akkor ezek szerint "nem jött át". 😕
Na figyu! 😛
Biztos, hogy Flynn nem marad. Ha rátesszük a tag-et, akkor elvileg maradna, hacsak nem lenne olyan csapat(állítólag több is van), amely hajlandó érte a megfelelő ellenértéket megadni. Aztán, ha odakerül, akkor nekik nyilván az első dolguk lesz kötni vele egy normális, hosszútávú szerződést. (majdnem úgy, ahogy a Kansas tette Cassellel).
De ez csak egy opció, ahogy az is, hogy simán, minden ellenérték nélkül elengedjük (sajnos ez a valószínűbb) és bízunk benne, hogy tol egy brutál évet valahol, mert így legalább kaphatunk egy 3.kör végi comp.picket, különben meg egy 4.kör végit.Sanco
Egy 3. v 4. kör nem tűnik soknak érte ahhoz képest, hogy az Arizona mit pengetett ki Kold(Ász)-ért. Flynn most korlátozott szabadügynök lesz?Roth
Flynn korlátlan FA lesz
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Biztos, hogy Flynn nem marad. Ha rátesszük a tag-et, akkor elvileg maradna, hacsak nem lenne olyan csapat(állítólag több is van), amely hajlandó érte a megfelelő ellenértéket megadni. Aztán, ha odakerül, akkor nekik nyilván az első dolguk lesz kötni vele egy normális, hosszútávú szerződést. (majdnem úgy, ahogy a Kansas tette Cassellel).
De ez csak egy opció, ahogy az is, hogy simán, minden ellenérték nélkül elengedjük (sajnos ez a valószínűbb) és bízunk benne, hogy tol egy brutál évet valahol, mert így legalább kaphatunk egy 3.kör végi comp.picket, különben meg egy 4.kör végit.Sanco
Ez komoly kockázat, mert aki így viszi, az kénytelen franchise QB szerződéssel megkínálni. Need ide, need oda, Flynn csak két meccsen kezdett összesen, ráadásul Cassel példája és mutatott teljesítménye sem növeli a GM-ek kedvét egy ilyen drága zsákbamacska megvételére. (Kolb-ról nem is beszélve.)
Szvsz nem olyan nagy ötlet ráverni a tag-et, mert könnyen lehet egy 14-15 millás backup QB-tok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Finley mai 3(vagy több?) és idénybeli (10+) dropja után és Flynn 17.heti teljesítménye után nagyon kíváncsian várom, hogy kire teszik TT-ék a taget. Finley idei teljesítménye alapján nem érdemli meg, főleg, ha ez azzal jár, hogy ingyen (comp.pick) szélnek eresztjük Flynnt.Sanco
A 2012-es QB tag valami 14.5 millió lesz. Az évtized hülyesége lenne Flynn-re ekkora tag-et rakni, amikor van egy Rodgers-etek. A fél csapatot el kellene engedni cserébe. 😀
peterk2005
Akkor ezek szerint "nem jött át". 😕
Na figyu! 😛
Biztos, hogy Flynn nem marad. Ha rátesszük a tag-et, akkor elvileg maradna, hacsak nem lenne olyan csapat(állítólag több is van), amely hajlandó érte a megfelelő ellenértéket megadni. Aztán, ha odakerül, akkor nekik nyilván az első dolguk lesz kötni vele egy normális, hosszútávú szerződést. (majdnem úgy, ahogy a Kansas tette Cassellel).
De ez csak egy opció, ahogy az is, hogy simán, minden ellenérték nélkül elengedjük (sajnos ez a valószínűbb) és bízunk benne, hogy tol egy brutál évet valahol, mert így legalább kaphatunk egy 3.kör végi comp.picket, különben meg egy 4.kör végit.Sanco
Egy 3. v 4. kör nem tűnik soknak érte ahhoz képest, hogy az Arizona mit pengetett ki Kold(Ász)-ért. Flynn most korlátozott szabadügynök lesz?

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Finley mai 3(vagy több?) és idénybeli (10+) dropja után és Flynn 17.heti teljesítménye után nagyon kíváncsian várom, hogy kire teszik TT-ék a taget. Finley idei teljesítménye alapján nem érdemli meg, főleg, ha ez azzal jár, hogy ingyen (comp.pick) szélnek eresztjük Flynnt.Sanco
A 2012-es QB tag valami 14.5 millió lesz. Az évtized hülyesége lenne Flynn-re ekkora tag-et rakni, amikor van egy Rodgers-etek. A fél csapatot el kellene engedni cserébe. 😀
peterk2005
Akkor ezek szerint "nem jött át". 😕
Na figyu! 😛
Biztos, hogy Flynn nem marad. Ha rátesszük a tag-et, akkor elvileg maradna, hacsak nem lenne olyan csapat(állítólag több is van), amely hajlandó érte a megfelelő ellenértéket megadni. Aztán, ha odakerül, akkor nekik nyilván az első dolguk lesz kötni vele egy normális, hosszútávú szerződést. (majdnem úgy, ahogy a Kansas tette Cassellel).
De ez csak egy opció, ahogy az is, hogy simán, minden ellenérték nélkül elengedjük (sajnos ez a valószínűbb) és bízunk benne, hogy tol egy brutál évet valahol, mert így legalább kaphatunk egy 3.kör végi comp.picket, különben meg egy 4.kör végit.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
A gyűlölködés azért túlzás. A felfokozott idegállapot nem mindenkinél hoz egyforma reakciókat.

Szerintem a liga legjobb támadóegységét vertük meg. Rodgers nem ember. Fájdalmas volt nézni amit csinál az ellenfél szurkolójaként, de emellett gyönyörű is Elképesztő passzai, meg futásai voltak. Egyszerűen kiszúrtak vele az elkapói. Egyszerre fogott ki mindenki rossz napot. Ettől még nagyon jó ez a csapat, ha nem a legjobb. Az alapszakaszt nem kell magyarázni, ahogy a 122-es ratinget, meg a meccsenkénti pontzuhatagot.
Az, hogy most mindenki mást beszél, az meg csak bulvár, arra jó, hogy mondjunk mindenképpen valami k...va okosat magyarázatképpen.
jövőre újra összecsapunk, sok sikert.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Szerintem ezzel a két öreg visszavonulását hintette el. Driver ráadásul nem is beszélt a riporterekkel a meccs után. 😕kobalu91
Erre azért lehetett már számitani, minden esetre a nagy öreg tegnap nagyot játszott, ha tényleg ez volt a búcsúmeccse akkor legalább az ő jó teljesitményének lehet örülnigravedigger
Én elmorzsoltam egy könnycseppet az elkapása után... sajnálom, hogy nem győzelemmel búcsúzott, egy rossz szót nem lehetett mondani a játékára. True Packer.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Szerintem ezzel a két öreg visszavonulását hintette el. Driver ráadásul nem is beszélt a riporterekkel a meccs után. 😕kobalu91
Erre azért lehetett már számitani, minden esetre a nagy öreg tegnap nagyot játszott, ha tényleg ez volt a búcsúmeccse akkor legalább az ő jó teljesitményének lehet örülni
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Elég sokan távoznak a csapatból, játékosok: valószínűleg DD, Woodson, Flynn, Finley (egyedül őt nem fogom sajnálni, botrányos volt az idei teljesítménye), az edzői stábból is sokan váltanak. Szerintem erre gondolt Rodgers.
Kiváncsi vagyok az új edzőkkel, játékosokkal mit fogunk nyújtani őszre. Az most látható volt, hogy változásokra van szükség több területen is. Mindenesetre izgalamas offseasonunk lesz, az biztos.

Azért az egy csoda, amikor egy csapat szurkolói egy győzelem után is gyűlölködnek, hiába na
<--Szobi22
no comment, nem túl szimpatikus...

Ami viszont igazán szánalamas volt az a SportTV-s sms-ek (de máshol is lehetett hallani ilyen hangokat), hogy mennyire túlértékelt csapat vagyunk. Ahahha. Mikor ment a szekér meg mindenki ugrált fel a bandwagonra... egy loss után egyből szarok lettünk... grat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Szerintem ezzel a két öreg visszavonulását hintette el. Driver ráadásul nem is beszélt a riporterekkel a meccs után. 😕
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Ezzel vajon mire gondol? 😐
Nyilván nem marad mindenki (Driver, Woodson szinte biztos nem) de alapvetően ez egy fiatal csapat.Kampman
én sem értem teljesen, bár Woodson szerinte simán maradhat még egy évre. mondjuk már megvan neki a HoF szvsz. Collinssal mi lesz?.brk
Collins még vár a dokikra.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Ezzel vajon mire gondol? 😐
Nyilván nem marad mindenki (Driver, Woodson szinte biztos nem) de alapvetően ez egy fiatal csapat.Kampman
Jön vissza Favre


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amíg a meccset néztük pedzegették hogy mennyire tett jót a 3 hét padozás Rodgersnek. Részemről jól tolta, érezte a nyomást, egészen a végéig nem a defünk zavarta meg; de az egész GB-n picit azt éreztem (főleg 1-2 elkapón) mintha fejben már a free agencyn járna.

Amúgy örülnék ha a Metlife lenne ilyem tömött, tele lelkes emberekkel.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Ezzel vajon mire gondol? 😐
Nyilván nem marad mindenki (Driver, Woodson szinte biztos nem) de alapvetően ez egy fiatal csapat.Kampman
én sem értem teljesen, bár Woodson szerinte simán maradhat még egy évre. mondjuk már megvan neki a HoF szvsz. Collinssal mi lesz?
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕Szobi22
Ezzel vajon mire gondol? 😐
Nyilván nem marad mindenki (Driver, Woodson szinte biztos nem) de alapvetően ez egy fiatal csapat.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Finley mai 3(vagy több?) és idénybeli (10+) dropja után és Flynn 17.heti teljesítménye után nagyon kíváncsian várom, hogy kire teszik TT-ék a taget. Finley idei teljesítménye alapján nem érdemli meg, főleg, ha ez azzal jár, hogy ingyen (comp.pick) szélnek eresztjük Flynnt.Sanco
A 2012-es QB tag valami 14.5 millió lesz. Az évtized hülyesége lenne Flynn-re ekkora tag-et rakni, amikor van egy Rodgers-etek. A fél csapatot el kellene engedni cserébe. 😀

Érdekes lesz az offseason, mert alapból van egy kurvajó csapatotok, de mégis sok a kérdőjel. A védelemmel mindenképpen kezdeni kéne valamit, az se jó, hogy nincs futás, és közben az elkapó gárda meg ilyet betlizget. Ettől függetlenül két ilyen egymás utáni évre csak büszkének lehet lenni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
és ez az, ami miatt nagyon elszomorít: Rodgers: "It's going to be a new team next year. Disappointing knowing that this is last time this group will be together." 😕

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért az egy csoda, amikor egy csapat szurkolói egy győzelem után is gyűlölködnek, hiába na
<--Szobi22
Nem nagyobb, mint a Tebow magic. 😉
Btw nem is értem, hogy miért a Dallast gúnyolják cowgirls-nek!? :/
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért az egy csoda, amikor egy csapat szurkolói egy győzelem után is gyűlölködnek, hiába na
<--