NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rossz hír, hogy Philbin fia eltűnt....Gergőbácsi
már azonosították a holttestét. borzasztó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sziasztok!
Már régóta olvasom a fórumot, párszor írtam is, és most elhatároztam, hogy többet fogok írni, amit nem tudom mennyire sikerül majd betartanom 😀

Kezdetnek itt egy jó Rodgers videó, remélem nem volt még: http://www.youtube.com/watch?v=blrmdIfXPwIgeg07
Köszi a videót, végre volt egy kis időt megnéznem.

Elképzelni nem tudom, milyen lehetett a 2008-as szezon eleje Áron számára.

A Favre-ot illető kérdésekre adott válaszai meg elég rövidre sikerültek 😀 :cool:

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Jó hír, hogy JPP szerint meg fognak verni minket. Ez még jól is elsülhet.

Rossz hír, hogy Philbin fia eltűnt....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos a legrosszabb variáció jött be, nem mondhatnám, hogy örülök az Óriásoknak. Engem a védelmünk aggaszt legjobban, a Lions ellen mutatott forma szerintem kevés lesz, főleg a pass D-nek kellene összeszednie magát, végzetes lenne úgy nyalni a yardokat mint pl. az Oroszlánok ellen. O oldalon meg a droppokat el kéne kerülni, azon kívül nem hiszem, hogy gond lehet. Persze kérdés, hogy a pihi jót tett vagy sem. Bulagát azért jó lenne ha összefoltoznák vasárnapig.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
A Steelers meccs nézése közben rájöttem, hogy Ike Taylor a '08-as Jarrett Bush magasságaiba kezd emelkedni... 😂kobalu91
Bushnál kár külön kiemelni az évet 😀Kampman
Persze, mert minden évben kimagasló ST playa. 😛 😊

Azért ami aggasztó D-ügyileg, hogy a Giants futása is csak folyamatosan javul, és passznál azért a Cruz, Nicks, Mannigham trió szvsz sok helyen elférne. Ha nem tudunk odaérni, és nincs, ami erre utalna, akkor sok gondunk lehet. A támadófalnál tudom, alulértékeltek vagyunk, de azért elég sok sacket is engedtünk (néha ez A-Rod hibája), viszont amitől "tartok", az Clifton visszajövetele. A Lions ellen az alatt a kevés idő alatt nem mutatott túl jó dolgokat a nagy kihagyás után....de ki tudja, talán pont a rutinja fog kelleni.

Tartok a Giantstől, de bízom a játékosokban, meg a jó gameplanben és a jó kis hívásokban.

Btw remélem azért pass-heavyre alkalmas időjárás lesz... szép a hó, meg a mínusz 20 meg a szél, de azért nem kedvez az erősségünknek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A Steelers meccs nézése közben rájöttem, hogy Ike Taylor a '08-as Jarrett Bush magasságaiba kezd emelkedni... 😂kobalu91
Bushnál kár külön kiemelni az évet 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
A Steelers meccs nézése közben rájöttem, hogy Ike Taylor a '08-as Jarrett Bush magasságaiba kezd emelkedni... 😂
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nektek biztos nem újdonság, de a 2011-es Packers lehet az első Super Bowl győztes, amelyik a soronkövetkező évben meccset tud nyerni a rájátszásban a Pats 2005-ös Jags elleni sikere óta.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én 2007-ben nem nagyon értettem, hogy hogyan lettünk mi a No1 seed. Idén azért sejtem. (És most elsősorban nem a zebrákra gondolok) Viszont, ha újabb gyűrűt akarunk szerezni, akkor teljesen mindegy, hogy ki jön szembe...Sanco
The team that kept us from our potential Super Bowl in 08 is back on OUR turf now. Trust me, we haven't forgotten. Here.We...GoPackGo! #BeGreat

Jennings úgy tűnik nem fél 😀

Én maximum a Giants D-linejától félnék, a támadósoruktól azért nem annyira.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na! akkor elkezdhettek Ti is végre izgulni !!
idén tán 1x igazán !! 😉

nyilván nem vagyunk rettenetesek , de javulgatunk ( 😊
szépen !

fantasztikus lenne ha sikerülne "kiütni " Titeket ( ismét 😉 ) !!!yooker
láthatod, hogy tartunk tőletek rendesen (talán tőletek a legjobban)
és remélem, hogy nem lesz bírói tévedés/befolyásolás egyik oldal felé sem 😊

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
na! akkor elkezdhettek Ti is végre izgulni !!
idén tán 1x igazán !! 😉

nyilván nem vagyunk rettenetesek , de javulgatunk ( 😊
szépen !

fantasztikus lenne ha sikerülne "kiütni " Titeket ( ismét 😉 ) !!!
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
The team that kept us from our potential Super Bowl in 08 is back on OUR turf now. Trust me, we haven't forgotten. Here.We...GoPackGo! #BeGreat

#85 tweet. mi is emlékszünk rá..vágjunk vissza szépen érte! 😉

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
csak én szavaztam a Giants-re mint potenciális ellenfélre 😀 nem örülök annyira, hogy eltaláltam, neccesnek érzem nagyon azt a meccset..brk
Grat! 😊
Ha a 17.hét után is lett volna egy körkérdés biztos, hogy nem maradtál volna egyedül a tippeddel. 😉Sanco
jól van na, de a mérleget nem találta el 😊
amúgy osztom a véleményeket, a legkevésbé a Giantsnek örülök, de mindenkit meg kell verni.
Remélem gyorsan szerzünk pontokat, és a védelem javulni fog, nem csak beszél róla a stáb. Reményeimmel ellentétben viszont olyan sejtésem van, hogy a D lesz, akinek nagy estéje lesz, és az O fog dadogni (főleg a fal és a passrush, no meg a futás khm gyengesége miatt).Gergőbácsi
Ha feleannyi droppot csinálnak Finleyék, mint Kansasben, akkor olyan rossz nem lehet majd az O. A pass prot. miatt én annyira nem aggódom, (egyetértek azokkal, akik szerint underrated a falunk) a futás sem vészes, - ha nem 3rd&shortnál hívjuk - csak nem nagyon erőltetjük. Starks 4,3-as, Grant 4,2-es futásátlaga teljesen rendben van.
Ami gond lehet, az a nem létező pass rush, valamint az sem ártana, ha Williamsnél más opció is létezne az Int-ön kívül.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
HA nyerünk, szerintem igazi jó Packers győzelem lesz, végig vezetünk, de utolsó driveban még lesz esélye megfordítani a meccset Eliéknak, mi meg szívinfarktust kapunk. HA kikapunk, akkor meg az O szerencsétlenkedése, rossz formája miatt fogunk szvsz
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Akkor jöhet a re-match. Már nagyon várom. 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Reményeimmel ellentétben viszont olyan sejtésem van, hogy a D lesz, akinek nagy estéje lesz, és az O fog dadogni (főleg a fal és a passrush, no meg a futás khm gyengesége miatt).Gergőbácsi
Szerintem a világon semmi baj nincs a futójátékunkkal, azon túl, hogy nem használtuk. Amikor szükság volt rá, működött. Rendben lesz az. Ettől függetlenül én is el tudom képzelni, hogy az O nehezen fog beindulni. Sőt, szerintem a D is. Viszont aztán felpörgünk, és a 4. negyed végére egyértelmű lesz 😊

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ahogy várható volt, a Giants(mivel a Philly nem jutott PO-ba 😛) jön jövő héten a Lambeaura. Egy dolog biztos: nagyon oda kell tennie magukat a bíróknak, ha tovább akarunk menni! 😕Sanco
csak én szavaztam a Giants-re mint potenciális ellenfélre 😀 nem örülök annyira, hogy eltaláltam, neccesnek érzem nagyon azt a meccset..brk
Grat! 😊
Ha a 17.hét után is lett volna egy körkérdés biztos, hogy nem maradtál volna egyedül a tippeddel. 😉Sanco
jól van na, de a mérleget nem találta el 😊
amúgy osztom a véleményeket, a legkevésbé a Giantsnek örülök, de mindenkit meg kell verni.
Remélem gyorsan szerzünk pontokat, és a védelem javulni fog, nem csak beszél róla a stáb. Reményeimmel ellentétben viszont olyan sejtésem van, hogy a D lesz, akinek nagy estéje lesz, és az O fog dadogni (főleg a fal és a passrush, no meg a futás khm gyengesége miatt).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ahogy várható volt, a Giants(mivel a Philly nem jutott PO-ba 😛) jön jövő héten a Lambeaura. Egy dolog biztos: nagyon oda kell tennie magukat a bíróknak, ha tovább akarunk menni! 😕Sanco
csak én szavaztam a Giants-re mint potenciális ellenfélre 😀 nem örülök annyira, hogy eltaláltam, neccesnek érzem nagyon azt a meccset..brk
Grat! 😊
Ha a 17.hét után is lett volna egy körkérdés biztos, hogy nem maradtál volna egyedül a tippeddel. 😉
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én 2007-ben nem nagyon értettem, hogy hogyan lettünk mi a No1 seed. Idén azért sejtem. (És most elsősorban nem a zebrákra gondolok) Viszont, ha újabb gyűrűt akarunk szerezni, akkor teljesen mindegy, hogy ki jön szembe...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én nagyon tartottam a Giantstől, de őszintén szólva ezt a meccset megnézve ANNYIRA már nem félek. jól játszottak nagyon, de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez az mai Atlanta -főleg támadásban- nem sokat mutatott. mindenesetre kétesélyes meccs lesz, nem is vitás. és persze, hogy ilyenkor nem dome-team ellen játszunk, mikor a Lambeaun kéne fagyoskodniuk

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
A létező legrosszabb matchup. Elég para most ez a giants, deja vu...
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ahogy várható volt, a Giants(mivel a Philly nem jutott PO-ba 😛) jön jövő héten a Lambeaura. Egy dolog biztos: nagyon oda kell tennie magukat a bíróknak, ha tovább akarunk menni! 😕Sanco
csak én szavaztam a Giants-re mint potenciális ellenfélre 😀 nem örülök annyira, hogy eltaláltam, neccesnek érzem nagyon azt a meccset.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ahogy várható volt, a Giants(mivel a Philly nem jutott PO-ba 😛) jön jövő héten a Lambeaura. Egy dolog biztos: nagyon oda kell tennie magukat a bíróknak, ha tovább akarunk menni! 😕Sanco
😂 azért remélem a csapat is alkot egy kicsit... 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ahogy várható volt, a Giants(mivel a Philly nem jutott PO-ba 😛) jön jövő héten a Lambeaura. Egy dolog biztos: nagyon oda kell tennie magukat a bíróknak, ha tovább akarunk menni! 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Már régóta olvasom a fórumot, párszor írtam is, és most elhatároztam, hogy többet fogok írni, amit nem tudom mennyire sikerül majd betartanom 😀

Kezdetnek itt egy jó Rodgers videó, remélem nem volt még: http://www.youtube.com/watch?v=blrmdIfXPwI