NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.rodgersphotobomb.com/ 😂 😂Szobi22

a ninja 😐 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
http://www.rodgersphotobomb.com/ 😂 😂Szobi22
Legnagyobb! 😂 😂 Teljesen őrült a pali!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.rodgersphotobomb.com/ 😂 😂

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na csak beírom, ha még senki nem tette, mert úgyis van aki nem olvasta:
a Lions ellen az első félidőben Rodgers hívta a playeket, MM úgy gondolta, hogy így úgy lehet ott fejben a meccsen, hogy nem kockáztatják a sérülést. szerintem egyszerűen zseniális megoldás volt. meg Rodgersnek sem ment rosszul a dolog 😊Szobi22
Nem "csak" no huddlenél? Én mintha azt olvastam volna.Sanco
McCarthy állítása szerint végig 😊
és itt egy hosszabb interjú Aaronnal, Ketchman szerint nagyon jó (még én sem olvastam): http://www.packers.com/news-and-events/article-1/One-on-One-with-Aaron-Rodgers/84cbdc82-fae6-48e3-bc91-3b32029bd669

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Na csak beírom, ha még senki nem tette, mert úgyis van aki nem olvasta:
a Lions ellen az első félidőben Rodgers hívta a playeket, MM úgy gondolta, hogy így úgy lehet ott fejben a meccsen, hogy nem kockáztatják a sérülést. szerintem egyszerűen zseniális megoldás volt. meg Rodgersnek sem ment rosszul a dolog 😊Szobi22
Nem "csak" no huddlenél? Én mintha azt olvastam volna.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na csak beírom, ha még senki nem tette, mert úgyis van aki nem olvasta:
a Lions ellen az első félidőben Rodgers hívta a playeket, MM úgy gondolta, hogy így úgy lehet ott fejben a meccsen, hogy nem kockáztatják a sérülést. szerintem egyszerűen zseniális megoldás volt. meg Rodgersnek sem ment rosszul a dolog 😊

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ryan nyert már a Lambeau-n is, 2008-ban.Kampman
Akkor nem Ryan nyert, hanem White. 😛 Nem győztem pislogni(ahogy a Def sem) White aznap bemutatott előadásán. :o
Jól tudom h Flynn szerződése idén jár le, tehát tavasszal-nyáron kvázi ingyen fog más csapatba igazolni?bebop
Lehet, hogy ő kapja a taget, ez esetben kap(hat)unk érte direkt picket. Majd Philbin elviszi Kansas-be, ott úgyis ez a bevett formula. 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jól tudom h Flynn szerződése idén jár le, tehát tavasszal-nyáron kvázi ingyen fog más csapatba igazolni?bebop
igen, az utóbbi időben erről szól minden 😛

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
nem egyszerű a helyzet... a Falcons szvsz kiegyensúlyozatlanabb, mint a Giants, akik - statisztikák ide vagy oda - szintén jól tudnak futni, ami nekünk enyhén problémás. A Lions meg láttuk, hogy mire képes... ha jobban összpontosítanak, simán vas esélyük (ha idekerülnek). Ha QB-kat nézem, Ryan nem tudom, volt-e már idegenben playoff meccsen, egyáltalán volt-e a Lambeau-n, talán zavarba hozható, de van két k..va jó receivere, Gonzalez és a futás. Eli azért csak elnavigálta a Giants-t, emlékezzünk csak pár évvel ezelőttre, most meg amúgy is jó szezont fut, nálam sötét ló. Staffordot pedig láttuk, hogy a fegyvereivel jól bánik.
Ha az átlagosnál jobb napot fog ki az offense, és a védelem - a zéró pass rush és a run D hiányosságai miatt feladott yardok és pontok ellenére - tud egy-két-több kulcs labdaelvételt csinálni, akkor minden jó lesz.Gergőbácsi
2008-ban a WC-n Arizonában játszott idegenben PO-meccset Ryan, ami persze teljesen más kávéház, mint a Lambeau. Eddigi 3 ATL-GB-meccs a Ryan-érában a Georgia Dome-ban volt.empty taxi
Ryan nyert már a Lambeau-n is, 2008-ban.Kampman
tényleg, köszönöm a válaszokat!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvassátok el ezt, pont a Matt Ryan játszott-e már szar időben témát elemzi. http://bloggingthebeast.com/2012/01/05/matt-ryan-has-played-only-one-cold-weather-game/ Szerinte egyszer játszott eddig NFL karrierje alatt hidegben, tavaly a Jets ellen decemberben idegenben, akkor ergya is volt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd komp picket kaptok érte

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Jól tudom h Flynn szerződése idén jár le, tehát tavasszal-nyáron kvázi ingyen fog más csapatba igazolni?

GB
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
nem egyszerű a helyzet... a Falcons szvsz kiegyensúlyozatlanabb, mint a Giants, akik - statisztikák ide vagy oda - szintén jól tudnak futni, ami nekünk enyhén problémás. A Lions meg láttuk, hogy mire képes... ha jobban összpontosítanak, simán vas esélyük (ha idekerülnek). Ha QB-kat nézem, Ryan nem tudom, volt-e már idegenben playoff meccsen, egyáltalán volt-e a Lambeau-n, talán zavarba hozható, de van két k..va jó receivere, Gonzalez és a futás. Eli azért csak elnavigálta a Giants-t, emlékezzünk csak pár évvel ezelőttre, most meg amúgy is jó szezont fut, nálam sötét ló. Staffordot pedig láttuk, hogy a fegyvereivel jól bánik.
Ha az átlagosnál jobb napot fog ki az offense, és a védelem - a zéró pass rush és a run D hiányosságai miatt feladott yardok és pontok ellenére - tud egy-két-több kulcs labdaelvételt csinálni, akkor minden jó lesz.Gergőbácsi
2008-ban a WC-n Arizonában játszott idegenben PO-meccset Ryan, ami persze teljesen más kávéház, mint a Lambeau. Eddigi 3 ATL-GB-meccs a Ryan-érában a Georgia Dome-ban volt.empty taxi
Ryan nyert már a Lambeau-n is, 2008-ban.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
nem egyszerű a helyzet... a Falcons szvsz kiegyensúlyozatlanabb, mint a Giants, akik - statisztikák ide vagy oda - szintén jól tudnak futni, ami nekünk enyhén problémás. A Lions meg láttuk, hogy mire képes... ha jobban összpontosítanak, simán vas esélyük (ha idekerülnek). Ha QB-kat nézem, Ryan nem tudom, volt-e már idegenben playoff meccsen, egyáltalán volt-e a Lambeau-n, talán zavarba hozható, de van két k..va jó receivere, Gonzalez és a futás. Eli azért csak elnavigálta a Giants-t, emlékezzünk csak pár évvel ezelőttre, most meg amúgy is jó szezont fut, nálam sötét ló. Staffordot pedig láttuk, hogy a fegyvereivel jól bánik.
Ha az átlagosnál jobb napot fog ki az offense, és a védelem - a zéró pass rush és a run D hiányosságai miatt feladott yardok és pontok ellenére - tud egy-két-több kulcs labdaelvételt csinálni, akkor minden jó lesz.Gergőbácsi
2008-ban a WC-n Arizonában játszott idegenben PO-meccset Ryan, ami persze teljesen más kávéház, mint a Lambeau. Eddigi 3 ATL-GB-meccs a Ryan-érában a Georgia Dome-ban volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Én optimálisan egy Detroit-Atlanta továbbjutást tartanék a legmegfelelőbbnek 😊 Bár nemhiszem h ezzel csodát mondok.bebop
egyértelműen 😊. az Atlantában reménykedem nagyon, de meglátjukSzobi22
A lions nálam is oké, de a Falcons-t annyira nem szeretném, ha havas lesz a Lambeau, Turner egymagába elver bennünket.
Sőt a Giants is oké lenne, Eli-t úgyis szereti lekapkodni a secondary :cool:kobalu91
nem egyszerű a helyzet... a Falcons szvsz kiegyensúlyozatlanabb, mint a Giants, akik - statisztikák ide vagy oda - szintén jól tudnak futni, ami nekünk enyhén problémás. A Lions meg láttuk, hogy mire képes... ha jobban összpontosítanak, simán vas esélyük (ha idekerülnek). Ha QB-kat nézem, Ryan nem tudom, volt-e már idegenben playoff meccsen, egyáltalán volt-e a Lambeau-n, talán zavarba hozható, de van két k..va jó receivere, Gonzalez és a futás. Eli azért csak elnavigálta a Giants-t, emlékezzünk csak pár évvel ezelőttre, most meg amúgy is jó szezont fut, nálam sötét ló. Staffordot pedig láttuk, hogy a fegyvereivel jól bánik.
Ha az átlagosnál jobb napot fog ki az offense, és a védelem - a zéró pass rush és a run D hiányosságai miatt feladott yardok és pontok ellenére - tud egy-két-több kulcs labdaelvételt csinálni, akkor minden jó lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lassan felmerül a kérdés:
Ki milyen továbbjutóknak örülne jobban?
Lions vagy Saints, valamint Giants vagy Falcons?

Én optimálisan egy Detroit-Atlanta továbbjutást tartanék a legmegfelelőbbnek 😊 Bár nemhiszem h ezzel csodát mondok.bebop
Az egyetlen csapat, amelyik nem fut szét minket a szétpasszolás mellett az a Lions.
Turner - Jacobs/Bradshaw oly mindegy. S akkor még nem beszéltünk a Sproles vezette Saints futókról sem.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én optimálisan egy Detroit-Atlanta továbbjutást tartanék a legmegfelelőbbnek 😊 Bár nemhiszem h ezzel csodát mondok.bebop
egyértelműen 😊. az Atlantában reménykedem nagyon, de meglátjukSzobi22
A lions nálam is oké, de a Falcons-t annyira nem szeretném, ha havas lesz a Lambeau, Turner egymagába elver bennünket.
Sőt a Giants is oké lenne, Eli-t úgyis szereti lekapkodni a secondary :cool:
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Én optimálisan egy Detroit-Atlanta továbbjutást tartanék a legmegfelelőbbnek 😊 Bár nemhiszem h ezzel csodát mondok.bebop
egyértelműen 😊. az Atlantában reménykedem nagyon, de meglátjukSzobi22
ha az Atlanta és a Lions jutna tovább, az nem azt jelentené, hogy a Lions jön? Akkor az Atlantához a másik meccsen NO győzelem kéne.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én optimálisan egy Detroit-Atlanta továbbjutást tartanék a legmegfelelőbbnek 😊 Bár nemhiszem h ezzel csodát mondok.bebop
egyértelműen 😊. az Atlantában reménykedem nagyon, de meglátjuk

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Lassan felmerül a kérdés:
Ki milyen továbbjutóknak örülne jobban?
Lions vagy Saints, valamint Giants vagy Falcons?

Én optimálisan egy Detroit-Atlanta továbbjutást tartanék a legmegfelelőbbnek 😊 Bár nemhiszem h ezzel csodát mondok.

GB
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
nem volt egy olyan hír nemrégiben, hogy a Penn State is interjúztatni akar a Packers stábból valakit (lehet, hogy épp Philbint? sajnálom és szégyellem, de nem emlékszem)?Gergőbácsi
volt, de én Clementsre emlékszem (persze lehet rosszul)MaG1Xx
Clements volt bizonySzobi22
köszönöm

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem volt egy olyan hír nemrégiben, hogy a Penn State is interjúztatni akar a Packers stábból valakit (lehet, hogy épp Philbint? sajnálom és szégyellem, de nem emlékszem)?Gergőbácsi
volt, de én Clementsre emlékszem (persze lehet rosszul)MaG1Xx
Clements volt bizony

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
nem volt egy olyan hír nemrégiben, hogy a Penn State is interjúztatni akar a Packers stábból valakit (lehet, hogy épp Philbint? sajnálom és szégyellem, de nem emlékszem)?Gergőbácsi
volt, de én Clementsre emlékszem (persze lehet rosszul)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
@Gergőbácsi: Nagyon rápörögtél erre a bíró ügyre. Szerintem pihenj rá a Div roundra, akkor úgyis megint ez lesz a sláger. 😛
Sanco
igazad van, ezért is írtam, hogy szándékaim szerint utoljára akartam ezzel foglalkozni.

nem volt egy olyan hír nemrégiben, hogy a Penn State is interjúztatni akar a Packers stábból valakit (lehet, hogy épp Philbint? sajnálom és szégyellem, de nem emlékszem)?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
OFF
Brutál pontcsata lesz ezek szerint a Saints-Lions. 😀
ONBazzani
70-80 pont simán kinéz. Ezért is írtam az eredménykövetőben, hogy jobb matchup Nektek a Saints. Egy pontpárbajban inkább van esélyetek. A 49-ers védelme, ha kikapcsolja a Staffordékat, - hiába gyenge náluk (a 11.hely ellenére) az O - akkor meg vagytok lőve, lásd Week 6.

@Gergőbácsi: Nagyon rápörögtél erre a bíró ügyre. Szerintem pihenj rá a Div roundra, akkor úgyis megint ez lesz a sláger. 😛

Joe Philbint elhívta állásinterjúra a KC.

2 napja írtam twitteren, hogy tuti megkeresi valaki.Höri
Várható volt. Sok sikert neki! Azt nem hiszem, hogy ez lényeges változást eredményez majd Green Bayben, mert a playeket eddig is McCarthy hívta, valamint inkább McCarthy "keze munkája" ez az O#.