NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Eddig:
Kampman: 14-2, Falcons
Sanco: 14-2, Eagles
MaG1Xx: 15-1, Cowboys
gamerkr: 14-2, Falcons
Hurka: 14-2, Lions
kobalu91: 14-2, Cowboys
LN: 15-1, Cowboys
.brk: 14-2, Giants
én: 14-2, CowboysGergőbácsi
hát nincs telitalálat, az már biztos 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nem ezt írtam, hogy ettől függetlenül is nyerni kellett volna?

Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet. De minek? enélkül is vidáman nyerte volna a csoportot a Packers. MacPhisto
De, így van, ezt írtad.
Azt nem értem, hogy az esetleges hátszélhez mi köze a Packersnek?
Amúgy én nem éreztem minden meccsen a hátszelet.Gergőbácsi
Ezt épp a Bears topikban találtam most.
Én is ezt éreztem tegnap:
"A Packers támadófal egy külön kategória a bíróknál. Amíg kést nem visznek a pályára, nincs szabálytalanság. Ez elég nagy előny."
Nem vagyok egy nagy szakértő,de Suh,Avril és KVB néha olyan holdingot kapott...
Hagyjuk,megnyertétek,gratula,remélem még találkozunk idén.Bazzani
Ez egy szimpla vélemény, amivel egyet lehet érteni, meg nem is. Láttam, volt sok ítélet, ami abszolút nem állta meg a helyét és a Lionst érintette hátrányosan. Amúgy ez az "amíg kést nem visznek a pályára" erős túlzás. Némely esetben valószínű, hogy a Packers ellen is volt nem jó ítélet/meg nem adott, egyébként megadható szabálytalanság.
A lényeg, hogy ehhez a Packersnek tevőlegesen semmi köze.
És továbbra is fenntartom, nem minden meccsen volt érezhető a hátszél (a tegnapin igen, NYG igen... elkezdtem anno az első Lions meccset újranézni, hol, mennyit, kinek a kárára tévedtek a zebrák, de nem fejeztem be - ahogy emlékszem, nem volt kirívó, egy vagy két hibánál több a Pack javára, vagy a Lions terhére).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem ezt írtam, hogy ettől függetlenül is nyerni kellett volna?

Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet. De minek? enélkül is vidáman nyerte volna a csoportot a Packers. MacPhisto
De, így van, ezt írtad.
Azt nem értem, hogy az esetleges hátszélhez mi köze a Packersnek?
Amúgy én nem éreztem minden meccsen a hátszelet.Gergőbácsi
Ezt épp a Bears topikban találtam most.
Én is ezt éreztem tegnap:
"A Packers támadófal egy külön kategória a bíróknál. Amíg kést nem visznek a pályára, nincs szabálytalanság. Ez elég nagy előny."
Nem vagyok egy nagy szakértő,de Suh,Avril és KVB néha olyan holdingot kapott...
Hagyjuk,megnyertétek,gratula,remélem még találkozunk idén.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nem ezt írtam, hogy ettől függetlenül is nyerni kellett volna?

Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet. De minek? enélkül is vidáman nyerte volna a csoportot a Packers. MacPhisto
De, így van, ezt írtad.
Azt nem értem, hogy az esetleges hátszélhez mi köze a Packersnek?
Amúgy én nem éreztem minden meccsen a hátszelet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet.MacPhisto
beláthatod, hogy ez nem ugyanaz, mintha valaki pártatlanul érezné minden meccsen

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem ezt írtam, hogy ettől függetlenül is nyerni kellett volna?

Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet. De minek? enélkül is vidáman nyerte volna a csoportot a Packers.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
ugyanakkor Flynn karját a bírók lökdöstéka TD-i során? Gergőbácsi
Stafford karját ki lökdöste az elvett TD alatt? ja senki? akkor az plusz hét pont. Jó legyen hat, ha kihagyjuk az XPt.MacPhisto
OK, feladom. Revideálom álláspontomat.
A TD jogosnak tűnt, nem adták meg, challenge nem lehetett. A Lionsnak kellett volna nyernie ezek alapján (és most hagyjuk figyelmen kívül azt, hogy 9-0 is volt, később is vezettetek, igaz, az állítólag legszarabb pass D ellen). De így a Detroit kellett volna, hogy nyerjen.
Senki sem mondta, hogy nem érdemelte volna meg a Lions a győzelmet, mint ahogy a bírók véleményes/szar ítéleteit is a legtöbben, Packers oldalról is elismerték. Ugyanakkor azt mondom, a Packers (is) megérdemelte a győzelmet, ahogy a Lions is.
Nyerni kellett volna a B csapat ellen, nem sikerült, a bírók szarok voltak, lehet hogy részrehajlóak, de a Packersnek ehhez semmi köze. Viszont nem csak most, de sok alkalommal is ez a bírózás megy, amikor mi játszunk és nyerünk, ami kicsit idegesítő.
Tudom, utálod a csapatot, én sem rajongok Detroitért, együtt élek ezzel, mint ahogy a tegnap este is már a múlt. Arról meg el lehetne vitatkozni, hogy ténylegesen mekkora kár érte a Lionst (a meglehetősen szubjektív és le sem játszott 'New Orleansba kell most menni, Drew Brees-t kell ott elverni' szólássá váló közhangulatát nem számítjuk), ráadásul a Packersön kívülálló okok miatt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
és mellesleg mi vagyunk az ELSŐ csapat, amelyik söpörte az NFC North-t
durva.brk
Már ez is valami? 😀Wyatt
elsősorban azon lepődtem meg, hogy még nem volt rá példa, de bizony bizony 😀
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
a következő meccs január 15.-én vasárnap 22:30

lehetséges ellenfelek: Falcons, Giants, Lions és persze a Cowboys ha csodát tesznek 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és mellesleg mi vagyunk az ELSŐ csapat, amelyik söpörte az NFC North-t
durva.brk
Már ez is valami? 😀

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Wonder in Wisconsin 😊
Flynn-t eddig is szerettem, szinte már sajnálom, hogy túl jó ahhoz, hogy maradjon itt. miamiban mondjuk elnézegetném jövőre 😊
ez a meccs meg bebizonyította, hogy mennyire egy emberes csapat a Packers. semennyire.brk
Én Flynnt Washingtonban látnám szívesen, szegény csapat megérdemelne egy ilyen embert (nekem szimpatikusak). 😊MarioAna
Egyetértek, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hol lesz kezdő jövőre. A Driver-nek adott TD-nél ordítottam a legnagyobbat, azért ez nem minden irányítóval esik meg. Eszméletlen dolgokra képes még mindig, csak tudni kell használni, úgy hiszem ez megy.

Finley javulóképes 😀 , sajnos elég inkonzisztens, playoffban reméljük szerencsés napokat fog ki.
Egyébként átvettük az utolsó helyet az engedett passzolt yardokban, így tényleg sokkal jobban mutat! 😊

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Wonder in Wisconsin 😊
Flynn-t eddig is szerettem, szinte már sajnálom, hogy túl jó ahhoz, hogy maradjon itt. miamiban mondjuk elnézegetném jövőre 😊
ez a meccs meg bebizonyította, hogy mennyire egy emberes csapat a Packers. semennyire.brk
Én Flynnt Washingtonban látnám szívesen, szegény csapat megérdemelne egy ilyen embert (nekem szimpatikusak). 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
ugyanakkor Flynn karját a bírók lökdöstéka TD-i során? Gergőbácsi
Stafford karját ki lökdöste az elvett TD alatt? ja senki? akkor az plusz hét pont. Jó legyen hat, ha kihagyjuk az XPt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Volt bennem egy kis félsz hogy Flynn ma nem nyújt akkorát hogy túl komolyan vegyék a free agent piacon, nagyon nem jött be 😀 Ő is és az ügynöke is dörzsölheti a markát, jövőre tuti kezdő lesz valahol és ott a legjobbakat kívánom neki.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
és mellesleg mi vagyunk az ELSŐ csapat, amelyik söpörte az NFC North-t
durva
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
óriási gratula az csapatnak, hogy enyhén soft védelem mellett ennyi pontot tettek fel.
természetesen a gratuláció a Lionsnak is kijár, mondjuk az teljesen röhejes, hogy megint a bírókra fogják.
ettől függetlenül abszolút nem teljesen esélytelenek a Saints ellen.Gergőbácsi
Nem szeretnék flamewart indítani, de három röhejesen egyoldalúan elfújt turnover és egy elvett TD után hadd kritizáljam már a bírókat, főleg egy ilyen szoros meccsnél.MacPhisto
Nyugodtan kritizálhatod bírókat, szíved joga.
Szerintem azonban már kicsit nevetséges a bírókra fogni mindent. Ja, előtte a secondary volt a bűnös. Meg Suh. Most akkor ki? Az egész világ ellenetek van, ez jön le. Megatron nem ember, ezt elismerem, ráadásul az offensetek iszonyat jól játszott. ugyanakkor Flynn karját a bírók lökdöstéka TD-i során? - a megnyilvánulásaitok fényében erre is következtethetnék. Tudom, Chicago leszophat mindenkit Detroitban, meg a bírók is, meg talán egész Green Bay is. Rodgers Arizona elleni po meccsén a facemask gyanús utolsó playnél nem volt ennyi panasz. Főképp nem az érintett részéről (magában kereste a hibát). Szerintem a nagy haragban elvesztitek a lényeget. PO van, még nem játszottátok le a meccset.
Megfogadom Sanco Neked adott tanácsát, megnézem a meccset még egyszer, érdekel a három elfújt turnover.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Wonder in Wisconsin 😊
Flynn-t eddig is szerettem, szinte már sajnálom, hogy túl jó ahhoz, hogy maradjon itt. miamiban mondjuk elnézegetném jövőre 😊
ez a meccs meg bebizonyította, hogy mennyire egy emberes csapat a Packers. semennyire.brk
Ez igaz, de azért nem ártott, hogy Rodgers duruzsolt Flynn fülébe a no-huddle alatt. 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Wonder in Wisconsin 😊
Flynn-t eddig is szerettem, szinte már sajnálom, hogy túl jó ahhoz, hogy maradjon itt. miamiban mondjuk elnézegetném jövőre 😊
ez a meccs meg bebizonyította, hogy mennyire egy emberes csapat a Packers. semennyire
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
óriási gratula az csapatnak, hogy enyhén soft védelem mellett ennyi pontot tettek fel.
természetesen a gratuláció a Lionsnak is kijár, mondjuk az teljesen röhejes, hogy megint a bírókra fogják.
ettől függetlenül abszolút nem teljesen esélytelenek a Saints ellen.Gergőbácsi
Nem szeretnék flamewart indítani, de három röhejesen egyoldalúan elfújt turnover és egy elvett TD után hadd kritizáljam már a bírókat, főleg egy ilyen szoros meccsnél.MacPhisto
Szerintem meg higgadj le, nézd meg a meccset mégegyszer, különösen az általad kifogásolt részeket és ha azután még mindig úgy érzed, hogy égbekiáltó csalásról van szó, akkor folytasd. 😉
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
óriási gratula az csapatnak, hogy enyhén soft védelem mellett ennyi pontot tettek fel.
természetesen a gratuláció a Lionsnak is kijár, mondjuk az teljesen röhejes, hogy megint a bírókra fogják.
ettől függetlenül abszolút nem teljesen esélytelenek a Saints ellen.Gergőbácsi
Nem szeretnék flamewart indítani, de három röhejesen egyoldalúan elfújt turnover és egy elvett TD után hadd kritizáljam már a bírókat, főleg egy ilyen szoros meccsnél.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
óriási gratula az csapatnak, hogy enyhén soft védelem mellett ennyi pontot tettek fel.
természetesen a gratuláció a Lionsnak is kijár, mondjuk az teljesen röhejes, hogy megint a bírókra fogják.
ettől függetlenül abszolút nem teljesen esélytelenek a Saints ellen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Maxi respect... :cool:


több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A szezon legnagyobb meccse volt, nem kérdésHurka
Jaja. Ahogy követőben is írtam: remélem ez a Flynn teljesítmény felpörgeti Rodgerst.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ÓRIÁSI.

Eszméletlen milyen irányba megy az nfl, a védelmeket csak nyomokban lehetett észrevenni, pedig azért nem kispályások játszottak (még így sem), mindkét csapatban.

Ahogy olvasom, csak Ryan Taylor szenvedett valamilyen sérülést.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Rodgers trade Flynnt kezdőnek 😀