NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bezzeg a cards elleni szopó után mindenki imádott minket, szimpatikus vesztes stb... 😊JayB
nekem a tegnapi meccs is hasonlított arra a meccsre, korai turnover, majd igazi pisztolypárbaj 😀 Akkor Warner dobált szét minket, most Stafford, bár most a végeredmény kedvezően alakult.

Azt hiszem az Arizonai meccs előtt az RTL-en ment az Apollo 13, a sporttv valami világversenyt adott élőben, és szokásos csúszással kezdtek. Alig bírtam kivárni a meccset, na azután meg elaludni... nem volt kellemes.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja értem, azt hittem a 48 TD-re gondol, azért sem értettem, hogy miért pont ő, vagy PM miért nem (ha nincs ott a TD kitétel, valszeg egyértelmű is lett volna, hogy erre gondol 😊)

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
All time engedett yard rekord konkrétan 😀 Egyébként egyik szemem sír a másik nevet, ha Rodgers játszik akár meglehetett volna neki Marino és Brady TD rekordja is. Hiába én már csak ilyen rekord fetisiszta vagyok 😊JayB
Marino?Wyatt
...Marino yard és Brady TD rekordja is.
Ehh, azt a kötözködős mindenedet! 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és mellesleg mi vagyunk az ELSŐ csapat, amelyik söpörte az NFC North-t
durva.brk
Már ez is valami? 😀Wyatt
elsősorban azon lepődtem meg, hogy még nem volt rá példa, de bizony bizony 😀.brk
Csak arra gondoltam, hogy tavaly mi is söpörtük a csoportotokat 😀
Egyébként átvettük az utolsó helyet az engedett passzolt yardokban, így tényleg sokkal jobban mutat! 😊gamerkr
All time engedett yard rekord konkrétan 😀 Egyébként egyik szemem sír a másik nevet, ha Rodgers játszik akár meglehetett volna neki Marino és Brady TD rekordja is. Hiába én már csak ilyen rekord fetisiszta vagyok 😊JayB
Marino?

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
TYTn minden meccs fentvan, de ez még nincs, hihetetlen 😕LN
biztos booth review van még mindig 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Bezzeg a cards elleni szopó után mindenki imádott minket, szimpatikus vesztes stb... 😊JayB
Jut eszembe:
biztos hogy volt anyázás rendesen az utolsó bírói ítélet kapcsán...
de ahogy emlékszem akkor erősödött meg igazán mindenkinek a bizalma A-Rodban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
TYTn minden meccs fentvan, de ez még nincs, hihetetlen 😕
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
szimpatikus vesztes stb... 😊JayB
Ha ezt a szót meghallom, a késem után nyúlok... :mad:

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Bezzeg a cards elleni szopó után mindenki imádott minket, szimpatikus vesztes stb... 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megyünk előre a hated listán, de ez csak azt jelzi: jó úton haladunk. 😉 Gergőbácsi
Én is valami ilyesmire gondoltam, csak nem bírtam volna ennyire szépen megfogalmazni. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Megyünk előre a hated listán, de ez csak azt jelzi: jó úton haladunk. 😉 Ha lehetne, kéne pár két QB-s felállás is. 😂
(Persze ilyenek után jönnek az 50-es ratingek, meg multi interception meccsek...)

Ha már nem sikerült eltalálni senkinek a játék eredményét, akkor egy kis körkérdés a divisional roundra (függetlenül attól, ki látogat a Lambeau-ra):

1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? igen
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem

Azt is leírhatjátok, kit akarnátok a hármasból ellenfélnek a leginkább. Nálam a sorrend: Falcons, Lions, Giants.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mac: ezek szerint láttál 3 meccset tőlünk, ez alapján pedig mindig hátszelet kapunk. meg ugye más is panaszkodott, hogy ezen múlt. már bocs, de ez így azért elég viccesSzobi22
Nem tudok másból ítélni, csak abból amit láttam - s azzal egybecsengett a más meccsekről olvasott. Nyilván nem tud objektív lenni a véleményem, ez alakult ki.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szerintem azért említette ezeket, hogy ne csak az egyik oldalról nézzük a dolgokat, mert tényleg úgy fest, hogy ellenünk nem tévednek. de. senki nem mondta, hogy ellenetek nem tévedtek, szerintem az eredménykövetőben is elismerte mindenkiSzobi22
El, de ti meg azt elismerhetnétek, hogy ebben a szezonban ti vagytok azok, akik a legjobb arányban jönnek ki a bírói ítéletekből. Ez viszont változó dolog, mert előbb-utóbb a sors visszaadja majd. Szóval jövőre lehet ti lesztek azok, akik sínylik a zebrák munkáját. S persze akkor mi jövünk és emlékeztetünk az idei szezonra. 😂 😂 😂tüsi91
Ha jól rémlik két éve mi voltunk a(z egyik) legtöbbször büntetett csapat. Mindenre repült a zászló. Aztán tavaly és idén jelentősen redukálódott a büntetések száma és én inkább hiszek abban, hogy az edzői gárda végzett jó munkát és a játékosok is próbálnak annyit szabálytalankodni (mert szabálytalankodnak ez nem kérdés), amennyi még éppen belefér, semmint, hogy a bírói gárdáknak ki lett adva, hogy ellenünk csak minden 3. zászlót dobhatják be.Sanco
Csak az ilyet hirtelen mindenki elfelejti (6-10-es szezon pl.), és mi leszünk a legnagyobb köcsögök. Hány és hány holdingja volt akkor a csapatnak, te jó ég, mégsem mondtuk, hogy a bírók miatt kapunk ki...
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Sztem Peppers birtokolta benn a labdát, csak egyszerűen kicsúszott vele a fizika köcsög törvényei alapján. Woodson eltarolta Hestert egy flynál, ezzel megakadályozva Hestert az amúgy pontosnak tűnő labda elkapásában (nem biztos hogy elkapta volna amilyen likaskezű) és TD szerzésben. Mindezt a Bears 5 yardosáról induló playnél. 17-10es Packers vezetésnél. Zászló sem jött, pedig a félpályáról is más lett volna jönni, mint utána puntolni, hogy a GB jöjjön a felezőről. Azt hiszem mondható meccset befolyásoló tényezőnek.tüsi91
szerintem azért említette ezeket, hogy ne csak az egyik oldalról nézzük a dolgokat, mert tényleg úgy fest, hogy ellenünk nem tévednek. de. senki nem mondta, hogy ellenetek nem tévedtek, szerintem az eredménykövetőben is elismerte mindenkiSzobi22
El, de ti meg azt elismerhetnétek, hogy ebben a szezonban ti vagytok azok, akik a legjobb arányban jönnek ki a bírói ítéletekből. Ez viszont változó dolog, mert előbb-utóbb a sors visszaadja majd. Szóval jövőre lehet ti lesztek azok, akik sínylik a zebrák munkáját. S persze akkor mi jövünk és emlékeztetünk az idei szezonra. 😂 😂 😂tüsi91
Ha jól rémlik két éve mi voltunk a(z egyik) legtöbbször büntetett csapat. Mindenre repült a zászló. Aztán tavaly és idén jelentősen redukálódott a büntetések száma és én inkább hiszek abban, hogy az edzői gárda végzett jó munkát és a játékosok is próbálnak annyit szabálytalankodni (mert szabálytalankodnak ez nem kérdés), amennyi még éppen belefér, semmint, hogy a bírói gárdáknak ki lett adva, hogy ellenünk csak minden 3. zászlót dobhatják be.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
El, de ti meg azt elismerhetnétek, hogy ebben a szezonban ti vagytok azok, akik a legjobb arányban jönnek ki a bírói ítéletekből. Ez viszont változó dolog, mert előbb-utóbb a sors visszaadja majd. Szóval jövőre lehet ti lesztek azok, akik sínylik a zebrák munkáját. S persze akkor mi jövünk és emlékeztetünk az idei szezonra. 😂 😂 😂tüsi91
tudom, volt is már ilyen szezonunk (a 6-10-es pl). nyugodtan nézzétek vissza, mennyit bíróztunk akkor 😊

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Sztem Peppers birtokolta benn a labdát, csak egyszerűen kicsúszott vele a fizika köcsög törvényei alapján. Woodson eltarolta Hestert egy flynál, ezzel megakadályozva Hestert az amúgy pontosnak tűnő labda elkapásában (nem biztos hogy elkapta volna amilyen likaskezű) és TD szerzésben. Mindezt a Bears 5 yardosáról induló playnél. 17-10es Packers vezetésnél. Zászló sem jött, pedig a félpályáról is más lett volna jönni, mint utána puntolni, hogy a GB jöjjön a felezőről. Azt hiszem mondható meccset befolyásoló tényezőnek.tüsi91
szerintem azért említette ezeket, hogy ne csak az egyik oldalról nézzük a dolgokat, mert tényleg úgy fest, hogy ellenünk nem tévednek. de. senki nem mondta, hogy ellenetek nem tévedtek, szerintem az eredménykövetőben is elismerte mindenkiSzobi22
pontosan
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sztem Peppers birtokolta benn a labdát, csak egyszerűen kicsúszott vele a fizika köcsög törvényei alapján. Woodson eltarolta Hestert egy flynál, ezzel megakadályozva Hestert az amúgy pontosnak tűnő labda elkapásában (nem biztos hogy elkapta volna amilyen likaskezű) és TD szerzésben. Mindezt a Bears 5 yardosáról induló playnél. 17-10es Packers vezetésnél. Zászló sem jött, pedig a félpályáról is más lett volna jönni, mint utána puntolni, hogy a GB jöjjön a felezőről. Azt hiszem mondható meccset befolyásoló tényezőnek.tüsi91
szerintem azért említette ezeket, hogy ne csak az egyik oldalról nézzük a dolgokat, mert tényleg úgy fest, hogy ellenünk nem tévednek. de. senki nem mondta, hogy ellenetek nem tévedtek, szerintem az eredménykövetőben is elismerte mindenkiSzobi22
El, de ti meg azt elismerhetnétek, hogy ebben a szezonban ti vagytok azok, akik a legjobb arányban jönnek ki a bírói ítéletekből. Ez viszont változó dolog, mert előbb-utóbb a sors visszaadja majd. Szóval jövőre lehet ti lesztek azok, akik sínylik a zebrák munkáját. S persze akkor mi jövünk és emlékeztetünk az idei szezonra. 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sztem Peppers birtokolta benn a labdát, csak egyszerűen kicsúszott vele a fizika köcsög törvényei alapján. Woodson eltarolta Hestert egy flynál, ezzel megakadályozva Hestert az amúgy pontosnak tűnő labda elkapásában (nem biztos hogy elkapta volna amilyen likaskezű) és TD szerzésben. Mindezt a Bears 5 yardosáról induló playnél. 17-10es Packers vezetésnél. Zászló sem jött, pedig a félpályáról is más lett volna jönni, mint utána puntolni, hogy a GB jöjjön a felezőről. Azt hiszem mondható meccset befolyásoló tényezőnek.tüsi91
szerintem azért említette ezeket, hogy ne csak az egyik oldalról nézzük a dolgokat, mert tényleg úgy fest, hogy ellenünk nem tévednek. de. senki nem mondta, hogy ellenetek nem tévedtek, szerintem az eredménykövetőben is elismerte mindenki

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sztem Peppers birtokolta benn a labdát, csak egyszerűen kicsúszott vele a fizika köcsög törvényei alapján. Woodson eltarolta Hestert egy flynál, ezzel megakadályozva Hestert az amúgy pontosnak tűnő labda elkapásában (nem biztos hogy elkapta volna amilyen likaskezű) és TD szerzésben. Mindezt a Bears 5 yardosáról induló playnél. 17-10es Packers vezetésnél. Zászló sem jött, pedig a félpályáról is más lett volna jönni, mint utána puntolni, hogy a GB jöjjön a felezőről. Azt hiszem mondható meccset befolyásoló tényezőnek. Habár ahhoz a meccshez a Bearsnek túl sok köze nem volt és vita sem férhet a Packers győzelmének jogosságához.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Eddig:
Kampman: 14-2, Falcons
Sanco: 14-2, Eagles
MaG1Xx: 15-1, Cowboys
gamerkr: 14-2, Falcons
Hurka: 14-2, Lions
kobalu91: 14-2, Cowboys
LN: 15-1, Cowboys
.brk: 14-2, Giants
én: 14-2, CowboysGergőbácsi
hát nincs telitalálat, az már biztos 😀LN
akkor marad a póló 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
beláthatod, hogy ez nem ugyanaz, mintha valaki pártatlanul érezné minden meccsenSzobi22
Belátom, de láttam a Giants ellenit és ugyanazt láttam.MacPhisto
na jó, nem akartam felhozni, de tényleg ott tartunk, hogy mindenki a mi javunkra való tévedéseket látja csak. ajánlom figyelmetekbe a KC hosszú playét, ami után a TD-t szerezték. hiba volt? ajjajj. panaszkodtunk, hogy elfújták? nem
btw, az első ellenetek játszott meccs teljesen normális volt. és higgyétek el, Matthewst is rendszeresen holdingolják, mégsem nagyon dobálnak oda se zászlót. jó, tudom, tegnap nem
Mac: ezek szerint láttál 3 meccset tőlünk, ez alapján pedig mindig hátszelet kapunk. meg ugye más is panaszkodott, hogy ezen múlt. már bocs, de ez így azért elég viccesSzobi22
Vagy szintén a KC elleni OPI-k, aminél sokkalta durvábbat ugyanott nem fújtak be Williams ellen, vagy ha már Chicago: Starks fumbliját Peppers a vonalon túl szerezte meg, challenge után mégis az volt az ítélet, hogy nem egyértelmű, tehát marad az ítélet, de lehetne a tegnapi meccsről is hozni példákat az (egyik) első 10+ yardos playnél Hawk elleni holding, Megatron TD-je legalább egy visszanézést megért volna a "Megatron rule" értelmében... és biztos van még rengeteg, csak most hirtelen ezek jutottak eszembe.
Viszont az meggyőződésem, hogy ha ugyanezek az ítéletek születnek és nem 15-1, hanem mondjuk 10-6 a mérlegünk, akkor nincs ennyire "hátszelünk".
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Egyébként átvettük az utolsó helyet az engedett passzolt yardokban, így tényleg sokkal jobban mutat! 😊gamerkr
All time engedett yard rekord konkrétan 😀 Egyébként egyik szemem sír a másik nevet, ha Rodgers játszik akár meglehetett volna neki Marino és Brady TD rekordja is. Hiába én már csak ilyen rekord fetisiszta vagyok 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet.MacPhisto
beláthatod, hogy ez nem ugyanaz, mintha valaki pártatlanul érezné minden meccsenSzobi22
Belátom, de láttam a Giants ellenit és ugyanazt láttam.MacPhisto
na jó, nem akartam felhozni, de tényleg ott tartunk, hogy mindenki a mi javunkra való tévedéseket látja csak. ajánlom figyelmetekbe a KC hosszú playét, ami után a TD-t szerezték. hiba volt? ajjajj. panaszkodtunk, hogy elfújták? nem
btw, az első ellenetek játszott meccs teljesen normális volt. és higgyétek el, Matthewst is rendszeresen holdingolják, mégsem nagyon dobálnak oda se zászlót. jó, tudom, tegnap nem
Mac: ezek szerint láttál 3 meccset tőlünk, ez alapján pedig mindig hátszelet kapunk. meg ugye más is panaszkodott, hogy ezen múlt. már bocs, de ez így azért elég vicces

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet.MacPhisto
beláthatod, hogy ez nem ugyanaz, mintha valaki pártatlanul érezné minden meccsenSzobi22
Belátom, de láttam a Giants ellenit és ugyanazt láttam.MacPhisto
Sikágóban is panaszkodnak.
Akkor csak nem mi vagyunk a hülyék.
Úgyis látom majd a GB PO meccseit,akkor pártatlanul megfigyelem.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Elhiszem hogy idegesítő a bírózás. Ennél tudod még mi idegesítőbb? hogy minden GB meccsen érzem a hátszelet.MacPhisto
beláthatod, hogy ez nem ugyanaz, mintha valaki pártatlanul érezné minden meccsenSzobi22
Belátom, de láttam a Giants ellenit és ugyanazt láttam.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM