NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
BÚÉK!
Remélem az idei év is legalább annyira sikeres lesz, mint a tavalyi! 😉
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog új évet minden Packernek, és persze az NFC North többi csapatának szurkolóinak, nem utolsó sorban a fent nem említett csapatok szurkolóinak is!!! :cool: 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
BUÉK.

A kórház meg jelenleg:

Bulaga, Bryan T Knee DNP LP DNP doubtful
Clifton, Chad T Hamstring/Back LP LP LP probable
Cobb, Randall WR Groin DNP DNP DNP Out
Finley, Jermichael TE Knee DNP LP LP probable
Jennings, Greg WR Knee Out Out Out Out
Matthews, Clay LB Ankle LP LP LP questionable
Pickett, Ryan DE Concussion LP LP FP probable
Starks, James RB Knee/Ankle DNP DNP DNP Out
Woodson, Charles CB Knee LP LP LP questionable
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Csatlakozom, boldog új évet mindenkinek. Remélhetően hasonlóan sikeres lesz a csapatnak, nekünk meg sikeresebb 😊

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ja és a triumvirátus: remélem nem iszik ma este sok pezsgőt, pláne nem előre a medve bőrére.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mindenkinek sikerekben (remény szerint egy 18-1-es mérleg.... 😀 ) gazdag, békés, nyugodt új esztendőt kívánok!Gergőbácsi
szintén Packers vereség(ek)től mentes Boldog Új Évet Mindenkinek! BÚÉM!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Mindenkinek sikerekben (remény szerint egy 18-1-es mérleg.... 😀 ) gazdag, békés, nyugodt új esztendőt kívánok!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez a lecserélem a kezdőket,mert vezetünk dolog is érdekes eset lehet.
Idén gondolták már páran ellenünk,hogy megvan a meccs.
Nem mintha számítana nektek az eredmény,de én az edző helyében nem hagynám,hogy a Lions játékosok önbizalmat merítsenek egy győzelemből (a Lambeau Fielden).
Ahogy Schwartz mondta,egy szezon 16 meccs nem pedig 15,5.
Gondolom ezt nektek pont nem kell elmagyaráznom a tavalyi utolsó alapszakaszmeccs után.
Győzzön a jobbik...á fenét,inkább mi. 😀

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Flynn sokat lesz a pályán, plusz Harrell is játszani fog.

Finley habár probable, szerintem igencsak limitálva lesz. Starksnak rendbe kell jönnie a playoff-ig.gamerkr
Én nem teljesen értem ezt a nagy pihentetést.
Főleg,hogy úgyis szabad héttel kezditek a PO-t.
Én nem örülnék ha a csapatom "segítene" egy csoportriválisnak.Bazzani
Érdekes kérdés. Fontos szempont, hogy az alapemberek minél egészségesebben menjenek a playoffra. Ugyanakkor a védelemnek is kellene egy önbizalomnövelő teljesítmény. Ha meg úgy vannak vele, hogy Flynnel a pályán, plusz alapemberek pihentetésével is verik a Lionst, azt is meg tudom érteni (mellesleg ekkor Rodgers passer rating rekordja is maradna, bár nem tudom, ez mennyire érdekli).
Nekem szimpatikusabb lenne a vassadi által említett verzió, játszanak a kezdők, aztán majd ahogy alakul. Még akkor is, ha ez esetleg a rekordra hátrányos lehet, meg nagyobb a kezdő alapemberek sérülésének veszélye. Nem lehet úgy játszani, hogy "jaj, csak ne sérüljünk meg". Mellesleg Flynnel is, Jennings nélkül is szerintem vagyunk offense, mint a Lions jelenleg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Flynn sokat lesz a pályán, plusz Harrell is játszani fog.

Finley habár probable, szerintem igencsak limitálva lesz. Starksnak rendbe kell jönnie a playoff-ig.gamerkr
Én nem teljesen értem ezt a nagy pihentetést.
Főleg,hogy úgyis szabad héttel kezditek a PO-t.
Én nem örülnék ha a csapatom "segítene" egy csoportriválisnak.Bazzani
Ki segít? Harrell>Roddgers 😊

Egyébként szerintem az lesz hogy Rodgers kezd és megnézzük hogyan alakul a meccs. Ha nagyon elmegyünk jön Flynn, ha ti mentek el jön Flynn, ha odavissza td párbaj akkor marad Rodgers.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én nem teljesen értem ezt a nagy pihentetést.
Főleg,hogy úgyis szabad héttel kezditek a PO-t.
Én nem örülnék ha a csapatom "segítene" egy csoportriválisnak.Bazzani
Játszanak majd a kezdők, csak limitáltan. Harrellt meg nem árt kipróbálni, mert jövőre alighanem ő lesz a második számú QB.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Flynn sokat lesz a pályán, plusz Harrell is játszani fog.

Finley habár probable, szerintem igencsak limitálva lesz. Starksnak rendbe kell jönnie a playoff-ig.gamerkr
Én nem teljesen értem ezt a nagy pihentetést.
Főleg,hogy úgyis szabad héttel kezditek a PO-t.
Én nem örülnék ha a csapatom "segítene" egy csoportriválisnak.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kár, hogy nem a Jets ellen játszotok 😀

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Flynn sokat lesz a pályán, plusz Harrell is játszani fog.
gamerkr
Oh my Goddess! :cool:

Az év legfontosabb meccse következik.JayB
JayB teljesen benedvesedett.
örömfocit akarok látni 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Flynn sokat lesz a pályán, plusz Harrell is játszani fog.
gamerkr
Oh my Goddess! :cool:

Az év legfontosabb meccse következik.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
emiatt ez még egy pozitívum a bye week mellett..nagyon komolyan össze kell szedni ezt a csapatrészt, mert nem lehet mindig az IC-kben bízni. Én mindenesetre nyugodtabb lennék, ha a tavalyi mutatókhoz közelítenénkbebop
hát igen, nem igazán megbízható manapság a MÁV, én sem bíznám rá az életemet

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Flynn sokat lesz a pályán, plusz Harrell is játszani fog.

Finley habár probable, szerintem igencsak limitálva lesz. Starksnak rendbe kell jönnie a playoff-ig.

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
tudom, csak ilyenkor mindig előjön belőlem a pesszimista, hogy túl szép eddig minden, hogy igaz legyen.
mivel kb tényleg így állunk hozzá a yardok kérdéséhez:
.brk
biztos vagyok benne, hogy Capers aggódik miatta, és dolgoznak rajta. a játékosok sem elégedettek, szóval biztos nem szarják le. egyszerűen vannak olyan meccsek, ahol tényleg ez a gameplan (ld. Lions ellen az első meccsen), de van, ahol egyszerűen nem működik, amit kitalál. remélhetőleg PO-ra összeállnak a dolgok. Pickett végre visszatérhet, ez a futás ellen remélhetőleg látszani is fogSzobi22
emiatt ez még egy pozitívum a bye week mellett..nagyon komolyan össze kell szedni ezt a csapatrészt, mert nem lehet mindig az IC-kben bízni. Én mindenesetre nyugodtabb lennék, ha a tavalyi mutatókhoz közelítenénk

GB
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
tudom, csak ilyenkor mindig előjön belőlem a pesszimista, hogy túl szép eddig minden, hogy igaz legyen.
mivel kb tényleg így állunk hozzá a yardok kérdéséhez:
.brk
biztos vagyok benne, hogy Capers aggódik miatta, és dolgoznak rajta. a játékosok sem elégedettek, szóval biztos nem szarják le. egyszerűen vannak olyan meccsek, ahol tényleg ez a gameplan (ld. Lions ellen az első meccsen), de van, ahol egyszerűen nem működik, amit kitalál. remélhetőleg PO-ra összeállnak a dolgok. Pickett végre visszatérhet, ez a futás ellen remélhetőleg látszani is fog

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na ez a kemény: For a team that has already set a franchise record with 14 wins and has a chance to finish the season 15-1 and possibly repeat as Super Bowl champs, here's an amazing stat: The Packers have allowed more yards from scrimmage this season than they've gained.Szobi22
azért ez nem tölt el nagy büszkeséggel. mondták már sokan, hogy garbage yardok. hát nem..brk
Ettől még lehetnek garbage yardok. És ugye a pontok számítanak..Szobi22
tudom, csak ilyenkor mindig előjön belőlem a pesszimista, hogy túl szép eddig minden, hogy igaz legyen.
mivel kb tényleg így állunk hozzá a yardok kérdéséhez:
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na ez a kemény: For a team that has already set a franchise record with 14 wins and has a chance to finish the season 15-1 and possibly repeat as Super Bowl champs, here's an amazing stat: The Packers have allowed more yards from scrimmage this season than they've gained.Szobi22
azért ez nem tölt el nagy büszkeséggel. mondták már sokan, hogy garbage yardok. hát nem..brk
Ettől még lehetnek garbage yardok. És ugye a pontok számítanak..

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na ez a kemény: For a team that has already set a franchise record with 14 wins and has a chance to finish the season 15-1 and possibly repeat as Super Bowl champs, here's an amazing stat: The Packers have allowed more yards from scrimmage this season than they've gained.Szobi22
azért ez nem tölt el nagy büszkeséggel. mondták már sokan, hogy garbage yardok. hát nem.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na ez a kemény: For a team that has already set a franchise record with 14 wins and has a chance to finish the season 15-1 and possibly repeat as Super Bowl champs, here's an amazing stat: The Packers have allowed more yards from scrimmage this season than they've gained.

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
According to ESPN Stats & Info, Aaron Rodgers has completed 59-of-81 throws for a 72.8 completion rate and a league-leading 154.5 passer rating on throws to Jordy Nelson.

Harris-t sajnos keveset láttam "élőben" játszani.

Minden jót Al!

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az öreg Al Harris is abbahagyja, az egyik nagy kedvencem volt...

Thank you Al 😊 http://www.youtube.com/watch?v=I4W7rbY5NDckobalu91
Megelőztél 😊
Köszönet mindenért!Gergőbácsi
Csatlakozom. Bár sokkal jobban örültem volna, ha már akkor visszavonul, amikor először súlyosan megsérült. Rossz volt nézni a szenvedését. Így viszont van egy gyűrűje 😊