Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula Áronnak! :cool:

Bishop, Starks, Saine back at practice on Wed. Clifton doing some drills. Bulaga, Pickett not practicing.

McCown kezd ellenünk vasárnap.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Rodgers is the 2011 Male Athlete of the Year chosen by members
of The Associated Press in the United States after his MVP performance in the Green Bay Packers'
Super Bowl victory in February and his stellar play during the team's long unbeaten run this
season.
Rodgers received 112 votes out of the 212 ballots submitted from U.S. news organizations that
make up the AP's membership. Detroit Tigers pitcher Justin Verlander finished second with 50 votes,
followed by tennis standout Novak Djokovic, Carolina Panthers rookie quarterback Cam Newton and
NASCAR champion Tony Stewart.
Rodgers is one of three quarterbacks to receive the honor in the past five years. The New
Orleans Saints' Drew Brees won last year and the New England Patriots' Tom Brady won in 2007.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
holnapig ráér a tipp?

és csak hoztunk valakit az OL-be, természetesen a tavaly megszokott módon, nem hiszem, hogy sokan hallottak már róla
http://www.jsonline.com/blogs/sports/135961673.htmlSzobi22
persze, vasárnap este hétig elég lesz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
14-2 és Giants 😀 csak h legyen ilyen is

btw szerintem nem probléma az O-nak a frozen tundra, tavalyi Giants meccsből kiindulva 😊 ha elkapják a fonalat akkor mindegy, milyen körülmények közt. egy hóvihar mondjuk bekavarhat, de még mindig nekünk lenne könnyebb dolgunk. emlékszem 2006-os szezonban a Saints azért nem jutott SB-ba, mert szétfagytak kb Chicagoban.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
holnapig ráér a tipp?

és csak hoztunk valakit az OL-be, természetesen a tavaly megszokott módon, nem hiszem, hogy sokan hallottak már róla
http://www.jsonline.com/blogs/sports/135961673.html

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Eddig:
Kampman: 14-2, Falcons
Sanco: 14-2, Eagles
MaG1Xx: 15-1, Cowboys
gamerkr: 14-2, Falcons
Hurka: 14-2, Lions
kobalu91: 14-2, Cowboys
LN: 15-1, Cowboys
.brk: 14-2, Giants
én: 14-2, Cowboys

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ha nem gond, szerkesztettem a tippemet, annyira fáradt voltam, hogy úgy voltam vele, hogy az 1. a 6. ellen játszik automatikusan 😊 szal ezért írtam a 9-7-et Sanco 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊Sanco
itt babráltam

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

az én forgatókönyvem, hogy 3. a Saints, 4. a Cowboys, 5. a Falcons és 6. a Lions

A Falcons megveri idegenben a Dallast, a Saints meg a Lionst és így jönnek hozzánk a sólymok.

Persze abból indultam ki, hogy miénk az 1. hely, ami talán nem elbizakodottság 😛Kampman
A matek nálam is majdnem annyi, de szerintem a tehenészek otthon verik a sólymokat.

Tehát : 15-1 és Cowboys
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊Sanco
itt babráltam

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

az én forgatókönyvem, hogy 3. a Saints, 4. a Cowboys, 5. a Falcons és 6. a Lions

A Falcons megveri idegenben a Dallast, a Saints meg a Lionst és így jönnek hozzánk a sólymok.

Persze abból indultam ki, hogy miénk az 1. hely, ami talán nem elbizakodottság 😛Kampman
Köszi! Erre voltam kíváncsi. Úgy gondolom, hogy a lehetséges ellenfelek közül a cobojok ellen van a legnagyobb esélyük továbblépni, de ott sem sok.
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊Sanco
itt babráltam

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

az én forgatókönyvem, hogy 3. a Saints, 4. a Cowboys, 5. a Falcons és 6. a Lions

A Falcons megveri idegenben a Dallast, a Saints meg a Lionst és így jönnek hozzánk a sólymok.

Persze abból indultam ki, hogy miénk az 1. hely, ami talán nem elbizakodottság 😛
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊Sanco
nem lesz másik 9-7-es csapat 😛 ja és Joe Theismann a PR-jében rögtön 6-nak tett be minket egy ilyen vereség után, sztem no comment 😊Hurka
ez az a Joe Theismmann, aki azt írta a szezon közben valamikor, hogy A-Rodnál jobban játszani egy kjúbít sem látott? No mindegy Joe, a hatos szám jól bejött a szezonban. Annak azért kimondottan örülök, hogy - bár lehet, hogy egy dome-meccs jobban feküdne az offense-nek - A-Rod (ha egyben marad addig 😐 ) játszhat PO meccset a football Mekkájában.
@kobalu91: nem maradtál le semmiről, nemsokára összesítek, és még van három hét.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ha még nem maradtam le, én is 14-2 és Kovbojok...
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊Sanco
nem lesz másik 9-7-es csapat 😛 ja és Joe Theismann a PR-jében rögtön 6-nak tett be minket egy ilyen vereség után, sztem no comment 😊Hurka
Ez érthető indok. 😀
Theismannak btw sok mindenben igaza van, csak azt felejti el, hogy nem csak az egyetlen Chiefs elleni meccsből áll a szezon. 😛
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊Sanco
nem lesz másik 9-7-es csapat 😛 ja és Joe Theismann a PR-jében rögtön 6-nak tett be minket egy ilyen vereség után, sztem no comment 😊
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A falkonokra voksolóktól kérdezném, hogy szerintetek kit fog megverni idegenben az Atlanta? A NO-t, az NFC East bajnokot, vagy esetleg a Friscot? Csak mert szerintem mindegyikre minimális az esély, mégis a 6-ból 3-an írtátok eddig őket.
Tényleg érdekel. 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lesz egyébként egy hatalmas előnyünk PO-ban, a frozen tundra. Jelenleg 4 dome és egy kaliforniai csapat van bejutó helyen rajtunk kívül és hát az a minusz 20-25 fok nembiztos hogy ízlik nekik 😊JayB
már csak ezért is inkább jusson be a Cowboys, sokkal jobban fekszene nekünk az ő játékuk, mint a Giantsé 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Lesz egyébként egy hatalmas előnyünk PO-ban, a frozen tundra. Jelenleg 4 dome és egy kaliforniai csapat van bejutó helyen rajtunk kívül és hát az a minusz 20-25 fok nembiztos hogy ízlik nekik 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szinte biztos vagyok a 14-2-ben, és Lions
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nyomjátok gyerekek, a nyertes ajándékot kap. Kisméretű Packers póló, kiskölykökre jó. Hóttverseny esetén további kérdés dönt.
Valami ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=vZ9myHhpS9s

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
14-2

FALCONS

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
15-1, Dallas

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
14-2 és az Eaglest ütjük a Div.Roundban, hogy aztán a Saints-cel játszhassunk a Lambeaun. :cool:
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Közvéleménykutatás: mennyi lesz a mérleg az alapszakasz végén?

a: 15-1
b: 14-2
c: 13-3

Kivel játszik a csapat az első PO meccsen?

Szerintem 14-2 és a Cowboys látogat hozzánk.Gergőbácsi
14-2 (a Lions ellen is vereség lesz)

szerintem a Falcons fog a tundrára jönni
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Közvéleménykutatás: mennyi lesz a mérleg az alapszakasz végén?

a: 15-1
b: 14-2
c: 13-3

Kivel játszik a csapat az első PO meccsen?

Szerintem 14-2 és a Cowboys látogat hozzánk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Akkor ezek szerint nem sokat adnak arra, hogy Bulaga felépül, de szerintem is pihenjen. Mindenesetre egy újabb hosszú meccs lesz Áronnak és a futóknak.

Mivel a Frisco nyert tegnap, így kell egy W. Aztán Lions ellen Flynn kezd?