Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Kis pozitívum: éljen a fehér Welker! 😀 Nelson = God mod on!vasza
micsoda?Szobi22
[facepalm] Hát akkor, ennyi erővel: "Éljen a fekete Michael Jackson!"
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kis pozitívum: éljen a fehér Welker! 😀 Nelson = God mod on!vasza
micsoda?

több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Kis pozitívum: éljen a fehér Welker! 😀 Nelson = God mod on!
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Final injury report for Week 15. Out: Bishop, Clifton, Jennings, Pickett. Questionable: Saine, Sitton, Starks. Probable: Hawk, So'oto.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Collinsról:

http://www.jsonline.com/sports/packers/injured-packer-safety-collins-hoping-to-return-cs3f2bi-135712313.htmlLN
Packer people.Gergőbácsi
Az...
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Collinsról:

http://www.jsonline.com/sports/packers/injured-packer-safety-collins-hoping-to-return-cs3f2bi-135712313.htmlLN
Ezért is imádom a Packerst, mert ilyen emberekkel van tele a csapat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Collinsról:

http://www.jsonline.com/sports/packers/injured-packer-safety-collins-hoping-to-return-cs3f2bi-135712313.htmlLN
Packer people.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Collinsról:

http://www.jsonline.com/sports/packers/injured-packer-safety-collins-hoping-to-return-cs3f2bi-135712313.html
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The Green Bay Packers have signed FB Jon Hoese to the practice squad
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
pre-seasonben több cikk is volt róla, hogy nagyon ügyes gyerek, szerintem nem butaság tőle, hogy maradt, DD visszavonulásával szerepet kaphat. mindenesetre ez gyönyörű 😀

és nem tudom, olvastátok el, hogy Suh elvileg azért borult ki, mert Dietrich-Smith folyton kikötötte a cipőfűzőjét 😂 (megjegyezném, hogy nem Suh mondta)
http://www.jsonline.com/blogs/sports/135682518.htmlSzobi22
azért ez totál kamu 😀 szerintem ha ezt csinálta volna, az az idegbeteg idióta fejberugdosta volna.
Gurleynek meg gratula!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Packers practice squad WR Tori Gurley turned down an offer this week to join the Vikings' 53-man roster.
Gurley confirmed that he received a raise from the Packers, but wanted to stay in Green Bay regardless because he didn't want his season to be over in three weeks. An undrafted rookie, Gurley posted 70 receptions for 824 yards in his career at South Carolina.

LOLszaba
Pont ma jutott eszembe, hogy vajon rosterre teszik-e majd valamikor...kobalu91
pre-seasonben több cikk is volt róla, hogy nagyon ügyes gyerek, szerintem nem butaság tőle, hogy maradt, DD visszavonulásával szerepet kaphat. mindenesetre ez gyönyörű 😀Szobi22
tudja ő, hogy itt teremhet még neki valami idén 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Packers practice squad WR Tori Gurley turned down an offer this week to join the Vikings' 53-man roster.
Gurley confirmed that he received a raise from the Packers, but wanted to stay in Green Bay regardless because he didn't want his season to be over in three weeks. An undrafted rookie, Gurley posted 70 receptions for 824 yards in his career at South Carolina.

LOLszaba
Pont ma jutott eszembe, hogy vajon rosterre teszik-e majd valamikor...kobalu91
pre-seasonben több cikk is volt róla, hogy nagyon ügyes gyerek, szerintem nem butaság tőle, hogy maradt, DD visszavonulásával szerepet kaphat. mindenesetre ez gyönyörű 😀

és nem tudom, olvastátok el, hogy Suh elvileg azért borult ki, mert Dietrich-Smith folyton kikötötte a cipőfűzőjét 😂 (megjegyezném, hogy nem Suh mondta)
http://www.jsonline.com/blogs/sports/135682518.html

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Packers practice squad WR Tori Gurley turned down an offer this week to join the Vikings' 53-man roster.
Gurley confirmed that he received a raise from the Packers, but wanted to stay in Green Bay regardless because he didn't want his season to be over in three weeks. An undrafted rookie, Gurley posted 70 receptions for 824 yards in his career at South Carolina.

LOLszaba
Pont ma jutott eszembe, hogy vajon rosterre teszik-e majd valamikor...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Packers practice squad WR Tori Gurley turned down an offer this week to join the Vikings' 53-man roster.
Gurley confirmed that he received a raise from the Packers, but wanted to stay in Green Bay regardless because he didn't want his season to be over in three weeks. An undrafted rookie, Gurley posted 70 receptions for 824 yards in his career at South Carolina.

LOL
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha már O-line: tudja valaki, hogy miért játszott Sherrod LT-t (nem mintha baj lenne) és Newhouse pedig belül? Sőt szerintem olyan is volt, hogy Sherrod, Newhouse és Dietrich-Smith is fent volt egyszerre, és ez még az első félidőben volt. Azóta nem néztem vissza a meccset, tehát ha csak képzelődtem, akkor sorry. 😊Sanco
valóban volt fenn Sherrod, és azért, hogy megnézzék, hol tart a fejlődése. pozitív dolgokat mondtak róla 😊

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem tudom miért, de van egy olyan nem túl jó érzésem, hogy Clifton már nem nagyon jön vissza. Még mindig out, van hátra 3 meccs. Nameg a PO.LN
szerintem simán benne van, hogy már korábban úgy döntöttek, hogy nem is akarják már PO előtt visszahozni, ott lesz rá igazán nagy szükségSzobi22
Ha már O-line: tudja valaki, hogy miért játszott Sherrod LT-t (nem mintha baj lenne) és Newhouse pedig belül? Sőt szerintem olyan is volt, hogy Sherrod, Newhouse és Dietrich-Smith is fent volt egyszerre, és ez még az első félidőben volt. Azóta nem néztem vissza a meccset, tehát ha csak képzelődtem, akkor sorry. 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem tudom miért, de van egy olyan nem túl jó érzésem, hogy Clifton már nem nagyon jön vissza. Még mindig out, van hátra 3 meccs. Nameg a PO.LN
szerintem simán benne van, hogy már korábban úgy döntöttek, hogy nem is akarják már PO előtt visszahozni, ott lesz rá igazán nagy szükség

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Mennyi esélyt láttok egy legalább 2 TD-s sikerre ?Toca
én nagyot. passzal lehet szétszedni minket, az meg nem nagyon meg manapság a KC-nek, ha jól tudom. ha nem eresztünk ki, szerintem nagyon bőven megleszSzobi22
Ha Orton játszik a Chiefsnél simán nyertek, ha viszont Stanzi kezd akkor szoros meccsen kikaptok 😛FViktor93
Szarba lóg a kezed kisfiam... :cool:
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mennyi esélyt láttok egy legalább 2 TD-s sikerre ?Toca
én nagyot. passzal lehet szétszedni minket, az meg nem nagyon meg manapság a KC-nek, ha jól tudom. ha nem eresztünk ki, szerintem nagyon bőven megleszSzobi22
Ha Orton játszik a Chiefsnél simán nyertek, ha viszont Stanzi kezd akkor szoros meccsen kikaptok 😛
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tegnap nem edzett Jennings, Bishop, Starks, Saine és Pickett, utóbbi 2 agyrázkódás miatt. sok RB lesz így a hétvégére 😀
fantasyben be is húztam KuhntSzobi22
Ha a negyedik negyedre elhúzunk, és Áron megint leül a padra, egész sok labdát kaphat. Ha szoros lesz, nem hiszem, hogy túl sokat fog hozni neked fantasyban. 😊kobalu91
Nem tudom miért, de van egy olyan nem túl jó érzésem, hogy Clifton már nem nagyon jön vissza. Még mindig out, van hátra 3 meccs. Nameg a PO.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mennyi esélyt láttok egy legalább 2 TD-s sikerre ?Toca
én nagyot. passzal lehet szétszedni minket, az meg nem nagyon meg manapság a KC-nek, ha jól tudom. ha nem eresztünk ki, szerintem nagyon bőven meglesz

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Mennyi esélyt láttok egy legalább 2 TD-s sikerre ?
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 037 — Jaguars fan
Egy féloff kérdés: kék (navy blue) sárga karikás mezt rendelnék (jófajta kínait) ~25$/db áron. Sok ilyen oldalt láttam, de egyiksem olyan, ahonnan már rendeltem volna. A minőség tekintetében szkeptikus vagyok, bejáratott helyről vásárolnék szívem szerint. Van esetleg, aki már rendelt ilyet és megírná honnan? Előre is köszi!
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Tegnap nem edzett Jennings, Bishop, Starks, Saine és Pickett, utóbbi 2 agyrázkódás miatt. sok RB lesz így a hétvégére 😀
fantasyben be is húztam KuhntSzobi22
Ha a negyedik negyedre elhúzunk, és Áron megint leül a padra, egész sok labdát kaphat. Ha szoros lesz, nem hiszem, hogy túl sokat fog hozni neked fantasyban. 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tegnap nem edzett Jennings, Bishop, Starks, Saine és Pickett, utóbbi 2 agyrázkódás miatt. sok RB lesz így a hétvégére 😀
fantasyben be is húztam Kuhnt